Minulý týden došlo ke koordinovanému zásahu proti chazarské mafii po celém světě právě v době, kdy se představitelé G20 scházeli k jednání o nahrazení Rady bezpečnosti OSN novým světovým uskupením.

Atentát na bývalého japonského premiéra Šinzó Abeho, chaotické odstranění britského premiéra Borise Johnsona a zničení Georgijských poradních kamenů (Georgia Guidestones) byly nejviditelnějšími součástmi tohoto zásahu proti ChM. Dělo se toho však mnohem více. Padly například také vlády Estonska, Irska, Izraele a Srí Lanky. Máme tu také nizozemské zemědělce, kteří zcela ochromili zemi.

Kaja Kallasová odstoupila z funkce estonské premiérky.

Je také jasné, že dva největší zbývající loutkové režimy ChM, falešná Bidenova administrativa v USA a zločinecký režim Emmanuela Macrona ve Francii, jsou také na spadnutí.

Ve Francii Macronova strana prohrála parlamentní volby a nyní bylo proti Macronovi zahájeno trestní vyšetřování. Navenek se zdá, že jde o Macronovo lobbování za společnost Uber, ale podobně jako u strany Borise Johnsona, je to jen záminka k odstranění zkorumpovaného a zkompromitovaného vládce.

Ve Spojených státech se show Joea Bidena stala takovou fraškou, že dokonce i propagandistická média ChM, jako jsou New York Times a Washington Post, začínají pochybovat. Je zřejmé, že existuje nějaká skupina, která záměrně využívá herce vydávajícího se za Joea Bidena k tomu, aby se dopustil řady do očí bijících chyb a probudil tak poslední ovce s vymytými mozky.

Hvězda seriálu „Cheer“ od Netflixu, zástupce Bidenovy kampaně, Jerry Harris odsouzen na 12 let za dětskou pornografii.

Ruský prezident Vladimír Putin shrnul situaci ve světě jako „počátek zásadního rozpadu světového řádu amerického typu… přechodu od liberálního, globalistického amerického egocentrismu ke skutečně multipolárnímu světu“.

Putin také řekl, že většina zemí nechce následovat západní model „totalitního liberalismu“ a „pokryteckých dvojích standardů“.

„Rusko a jeho prezident Vladimír Putin vedou tento boj ve jménu lidskosti, proti teroristické a nepřátelské alianci známé jako NATO,“ prohlásil venezuelský ministr zahraničí Carlos Faria a vyjádřil tak názor většiny zemí.

https://tass.com/world/1476179

Zasedání skupiny G20 minulý týden v Indonésii to dokázalo, když drtivá většina zemí trvala na ukončení světového režimu vedeného USA (ChM).

Každopádně začneme podrobným pohledem na atentát na Abeho, protože se zde děje mnohem víc, než se uvádí jinde. Ve skutečnosti lze to, co se stalo Abemu, dokonce bez nadsázky označit za biblické.

Konkrétně se jedná o krok Třínohé vrány (Yatagarasu八咫烏), japonské tajné společnosti, která má přinejmenším třítisíciletou společnou historii s lidmi, kteří sepsali Starý zákon Bible neboli Tóru.

Můžeme se zde věnovat jen velmi hrubému náčrtu. Členové japonské císařské rodiny a Yatagarasu tvrdí, že jsou potomky egyptských faraonů, stejně jako členové skupiny Oktagon se sídlem ve Švýcarsku, kteří ovládají monoteismus. Důkazem toho je, že nejstarší části Bible a nejstarší japonské spisy se v podstatě shodují.

Tyto skupiny se před tisíci lety rozešly, ale v období Meidži, kdy se Japonsko začalo modernizovat, se dohodly na vytvoření aliance. Veřejné zastřelení Abeho mělo být signálem, že dohoda uzavřená mezi skupinou Oktagon a Jatagarasu již neplatí.

Abe patří k jižnímu klanu Čóšú, který si od skupiny Oktagon objednal vládu nad Japonskem. Klan Čóšú stojí za skupinou Mitsubishi, která ovládá 10 % japonské ekonomiky a má blízko k rodinám Rockefellerů a Rothschildů.

Nedávno se na tohoto pisatele obrátili zástupci Jatagarasu, kteří uvedli, že Židé byli na rozdíl od nich vyhnáni ze své původní vlasti, dokud ještě měli svou. Yatagarasu, kteří ovládají šintoismus a japonský buddhismus, se rozhodli Židům pomoci, uvedli tito zástupci.

Skutečnost, že Johnson a Abe byli odvoláni ve stejný týden, také ukazuje, že japonská císařská rodina a britská monarchie – dvě nejmocnější královské rodiny světa – jsou v této otázce na stejné vlně.

Dobrá, pojďme si o Abem říct víc. Krátce po masovém vražedném útoku na Japonsko ve Fukušimě byl Abe dosazen ve zfalšovaných volbách, kterým předsedal chazarský mafián a agent Rothschildů Michael Greenberg. Greenberg rovněž spolupracuje s jezuitskou skupinou CSIS (Centrum pro strategická a mezinárodní studia). Abe byl poté letecky dopraven do švýcarského Davosu, kde přednesl projev před skupinou Klaus Schwab / Rothschild / Oktagon. V projevu v podstatě řekl, že Čína je jako Německo před první světovou válkou. Odkazoval tím na plán, který v roce 2006 navrhl George Bush starší ruskému prezidentovi Vladimíru Putinovi.

Podle tohoto plánu by byla zahájena nová studená válka mezi Ruskem a Západem. Ta by byla použita jako záminka k masivnímu budování vojenských sil Během níž by Rusko předstíralo, že je spojencem Číny. Na poslední chvíli by pak Rusko, NATO a Japonsko zaútočily na Čínu. Poražená Čína by pak byla rozdělena na 5 rozhádaných zemí, aby již nikdy nepředstavovala hrozbu pro Západ ovládaný Oktagonem. Zdroj z čínského politbyra tomuto autorovi potvrdil, že Čína o tomto plánu věděla.

V každém případě pak Abe řídil masivní a tajné budování armády v rámci příprav na invazi do Číny. Většina vojenské techniky určené pro tento útok byla zničena, pravděpodobně Čínou, při tzv. zemětřesení v Kumamotu v roce 2016. Abe rovněž vybudoval továrnu na biologické zbraně maskovanou jako veterinární univerzita.

Rusové nakonec na tento plán nepřistoupili. Místo toho jejich speciální jednotky nyní ničí továrny na biologické zbraně ChM po celém světě.

Západní vojenské a průmyslové Bílé klobouky navíc odmítly plán Bushe, ChM a Německa na vyvraždění 90 % lidstva „v zájmu ochrany životního prostředí“.

Celý klan Bushů byl nyní popraven. Veřejné odstranění Johnsona a Abeho a zničení Georgia Guidestones (kde byl plán napsán) jsou toho veřejným znamením.

https://knihya.cz/george-w-bush-povesen-na-gitmo/


Popravy v GITMO

https://knihya.cz/vojenske-soudy-v-gitmo-castecny-seznam-jmenovanych-ve-vice-nez-71-000-federalnich-obvinenich/

Místo tohoto plánu bylo dosaženo zásadní dohody mezi východními a západními tajnými společnostmi. Ta požaduje multipolární svět a společný cíl zvýšit množství a rozmanitost života, včetně lidského.

Ještě jedna věc k atentátu na Abeho: Abe byl v době svého „zastřelení“ obklopen známými japonskými krizovými herci. Policie také uvedla, že byl střelen dvakrát, ale pokud se podíváte na video, jeho tělo sebou po prvním výstřelu ani neškublo. Ani po druhém výstřelu nejsou vidět žádné stopy po krvi nebo cákance.

S Abem jsme se několikrát setkali a on mi řekl, že čte mé knihy. To znamená, že je obeznámen s tím, o čem píšu v tomto reportu. Občas také komunikuji s jeho ženou. Doufáme tedy, že jeho smrt byla fingovaná a že někdy v budoucnu bude moci vypovídat před soudem pro pravdu a usmíření.

Než však bude možné uspořádat slyšení o pravdě a usmíření, musí být dokončena světová revoluce. Klíčem k ní bude samozřejmě pád režimu ChM ovládajícího KORPORACI SPOJENÉ STÁTY AMERICKÉ. Existuje mnoho znamení, že se to blíží.

Nejdůležitější je zřejmě skutečnost, že zcela ztratili podporu lidí. Podle posledních průzkumů veřejného mínění věří televiznímu zpravodajství pouze 11 % Američanů a novinám jen 16 %!

Denně také přicházejí skutečné zprávy informující o tom, jak je falešný Bidenův režim zkorumpovaný. V té nejnovější Washington Free Beacon uvádí, že Bidenova administrativa prodala asi 1 milion barelů ze Strategické ropné rezervy čínskému státem kontrolovanému plynárenskému gigantu, v němž má Hunter Biden podíl.

Je toho tolik, co bylo uvedeno jinde, že není třeba to zde opakovat. Dlouhodobým příkladem toho, jak se USA propadají na úroveň zemí třetího světa, jsou nejnovější údaje, podle nichž Číňané nyní žijí déle než jejich američtí kolegové.

Situace dospěla až k ozbrojené vzpouře. Minulý týden texaský guvernér Greg Abbott povolil státním orgánům činným v trestním řízení zadržovat migranty, kteří nelegálně překročili hranici z Mexika. Jedná se o přímou vojenskou výzvu federální kontrole. Proti nelegálnímu Bidenovu režimu se začaly mobilizovat také jednotky Národní gardy států Arizona, Florida a Wisconsin, uvádí více zdrojů.

Probíhá také tajná vojenská kampaň, která změní pravidla hry. Jak jsme informovali minulý týden, celý systém podzemních tunelů kolem vojenské základny Fort Jackson v Karolíně byl „zničen až k Atlantickému oceánu“.

Podle zdrojů NSA se Bílé klobouky nyní přesouvají na základnu Fort McPherson ve státě Georgia. Právě zde provozuje Rockefellerova pevnost AT&T a CNN falešné psychologické operace (psy-ops) administrativy Joea Bidena.

Chcete-li vidět, jak špatně se daří psyops, podívejte se, jak idiot Biden čte text ze svého Teleprompteru včetně poznámek: „Konec citátu. Zopakujte větu.“

Podle zdrojů kanadské tajné služby bude po Bidenově pádu následovat podobný krok v Kanadě. „Justin Castro bude vytažen z úřadu a ponížen před světovou scénou. Kanaďané podporovaní Vojenskou aliancí čekají na signál k zahájení akce,“ slibují.

Nizozemští zemědělci ze své strany varují premiéra Marka Rutteho:

„Protesty budou pokračovat. Máme podporu milionů lidí. Budou se konat akce, jaké Nizozemí ještě nezažilo.“

Zdá se, že to začalo i v Číně. Lidé povstávají proti mašinérii KSČ. Banky tam selhávají a policie nedokáže protestující zastavit podvodnou manipulací s jejich mobilními zařízeními, aby to vypadalo, že mají „Covid“.

Číňané si musí uvědomit, že George Soros se chlubil, že jeho lidé ovládli Čínu v roce 1987. Měli jsme video, na kterém to říká, ale zdá se, že se z našich počítačů a internetu vymazalo. Nicméně skutečnost, že tamní režim souhlasí s falešnou pandemií a doprovodnou extrémní sociální kontrolou, je jasným znamením, že nepracuje pro čínský lid.

Zdroj z MI6 říká: „Dny G7, G20 a ostatních jsou minulostí. Jejich neúspěch se projeví ekonomickou implozí, která vyústí v celosvětové občanské nepokoje, jaké vidíme na Srí Lance.“

„Všechny ty archaické premiéry by měli sebrat a zastřelit, stejně jako všechny ty staré zvyky… Vyklidit paluby,“ pokračuje zdroj.

Až režim konečně padne, lidé se dozvědí spoustu šokujících věcí. Zde je několik náznaků toho, jaké hrůzné pravdy vyjdou najevo při veřejných procesech a slyšeních, které budou následovat po celosvětové porážce ChM.

Mel Gibson řekl pravdu o pedofilech a dětských obětech…. Stálo ho to hereckou kariéru. Řekl, že má dost financí a nemusí se bát.

Po celém světě jsou děti kradeny a prodávány pedofilním gangům. Jsou mučeny, znásilňovány a vražděny jako součást satanistických rituálních obřadů. Vrazi pak pijí krev dětí a jedí jejich maso. Krev dětí, které byly před smrtí těžce traumatizovány, obsahuje adrenochrom, přírodní drogu produkovanou epifýzou v mozku. Adrenochrom je nejvýše ceněnou drogou na světě. Bůh, kterému tito lidé slouží, je satan; není to Bůh lásky a milosrdenství. — Mel Gibson


https://knihya.cz/elity-vrazdi-a-zneuzivaji-deti-prozrazuje-rada-svedku/

Vzpomínáte si také na příběh o tom, že 20 % masa prodávaného v supermarketech pochází z jiného zvířete, než je uvedeno na etiketě?

Nyní tu máme případ, kdy byl pohřební ústav přistižen při prodeji částí těl, pravděpodobně po celá desetiletí.

Můžete si být jisti, že toto je jen špička ledovce.

ChM samozřejmě reaguje jediným způsobem, který zná, a to šířením strachu a paniky. Avšak stejně jako chlapci, který křičel jako vlk, jim už nikdo nevěří, když křičí „opičí neštovice“, „omikron“, „ninja virus“, „smrtící komáři“ a další blbosti.

Na závěr tohoto týdne vám přinášíme několik nejnovějších znamení projektu Bluebeam na obloze, podle kterých se, jak říkají tajné zdroje vesmírného programu, „chystá něco velkého“.

Zde máme oko na obloze pozorované nad Manitobou v Kanadě.

Oko na obloze. Myslím, že nás někdo sleduje.

Prosím, sledujte oblohu a podívejte se, zda to všechno nemůžete vidět osobně. Je zřejmé, že svět vstupuje do změny paradigmatu.

Zdroj: benjaminfulford.net

Převzato: https://tadesco.org/abe-a-johnson-padli-biden-a-macron-jsou-na-rade-jak-se-pokracuje-v-likvidaci-chazarske-mafie/