”Brand New Cherry Flavor“ je seriál společnosti Netflix o začínající filmové režisérce, která se zaplete s hollywoodskou čarodějnicí. Reálná ukázka, jak šílené události tohoto seriálu souvisí s temnými praktikami, které se v Hollywoodu skutečně dějí… za zavřenými dveřmi.

Kdybych měl Brand New Cherry Flavor (BNCF) shrnout jedním slovem, bylo by to pravděpodobně „blití“. Protože za prvé, v tom seriálu se děje spousta zvracení. Za druhé, je tam spousta krvavých, nechutných scén, které bych rád navždy vytěsnil ze své paměti. Ale nejvíce „blicí“ stránkou tohoto seriálu je fakt, že většina jeho šílených a surrealistických událostí je inspirována skutečným životem.

„I ta část, kde čarodějnice mění lidi v zombie otroky”.

V mnoha ohledech BNCF připomíná filmy jako Mullholland Drive a Neon Demon, které jsou o mladých talentech, kteří se snaží dostat do Hollywoodu… jen aby zjistili, že je na tom něco strašně špatného. Ve skutečnosti se BNCF i Neon Demon soustředí kolem stejné symboliky.“
cherryflavorneondemon The Meaning of Netflix's "Brand New Cherry Flavor": A Celebration of Occult Hollywood

Propagační plakáty BNCF a The Neon Demon se zaměřují na stejný symbol: Sežrané oko.

BNCF i The Neon Demon pojednávají o Hollywoodu řízeném zlými, vražednými, kanibalskými čarodějnicemi. A v obou je scéna, kdy herečka/modelka sežere skutečné oko. Co představuje? Mnoho věcí. Ale hlavně, duši ochromující oběť, kterou člověk musí podstoupit okultní elitě, aby uspěl v zábavním průmyslu. Jak je vidět v nesčetných článcích v minulosti, znak jednoho oka je oblíbeným symbolem okultní elity. Portrétující umělci polykající oko (což je také akt kanibalismu) je dokonalým symbolem představujícím prodej vlastní duše.

Celý seriál BNCF má utkvělou fixaci na znak jednoho oka – je všude, neustále. To je způsob, jak dát divákům najevo, že hrůzné a nechutné události, které se v seriálu dějí, nejsou jen „zábava“. Je to okultní elita odhalující svou skutečnou krutou tvář. A to, aby si diváci mysleli, že je to cool, sexy a „posilující“. Zde je pohled na klíčové události v seriálu a na to, jak souvisí v „reálném životě“ Hollywoodu.

Zbrusu nová elitní příchuť

BNCF je o mladé filmové režisérce Lise Nově, která se přestěhuje do Los Angeles a sní o tom, že se prosadí v branži. Její krátký film – nazvaný Lucyino oko – okamžitě upoutá pozornost velkých jmen v branži.

cherryflavor1 The Meaning of Netflix's "Brand New Cherry Flavor": A Celebration of Occult Hollywood

Krátké úryvky z Lisina filmu jsou promítány v celých epizodách. Už jen titulní obrazovka filmu naznačuje, že jde o čisté okultní elitní šílenství.

cherryflavor2 The Meaning of Netflix's "Brand New Cherry Flavor": A Celebration of Occult Hollywood

Film je celý o jednookém znamení.

Krátký film končí tím, že si herečka doslova vydloubne jedno oko a sní ho. I když to zní jako nejhorší film všech dob, lidé v Hollywoodu ho milují. Fascinují je také „speciální efekty“ této závěrečné scény.

Brzy se však dozvíme, že natáčení tohoto filmu provází spousta zlých věcí.

Před natáčením závěrečné scény Lucyina oka Lisa (která film režíruje) řekne Mary (herečce), že chce představení „Isabella Adjani v Possession-level“. To je zajímavý odkaz, protože role Adjani v tomto velmi znepokojivém filmu o posednutí démonem ji málem zabila.

„Role byla pro Adjani emocionálně vyčerpávající. V jednom z rozhovorů uvedla, že jí trvalo několik let, než se ze svého výkonu vzpamatovala, což J. Hoberman nazval „opravdovou árií hysterie“. Proslýchalo se, že se po dokončení natáčení pokusila o sebevraždu, což Żuławski potvrdil.“
– Wikipedia, Possession (Film 1981)

Před natáčením závěrečné scény filmu si Lisa a Mary berou peyote – halucinogenní drogu, kterou domorodé kmeny používají před náboženskými obřady. Brzy poté Mary začala vídat podivné věci

cherryflavor3 The Meaning of Netflix's "Brand New Cherry Flavor": A Celebration of Occult Hollywood

Zatímco ji Lisa natáčela, Mary uviděla bytost posedlou režisérem. Také: Jednooký znak v tomto záběru.

Vyděšená tou démonickou věcí, která byla uvnitř Lisy, si Mary skutečně vydloubla oko a snědla ho. A Lisa scénu natočila a ponechala si ji ve filmu jako velké finále.

Zkrátka, neexistovaly žádné „speciální efekty“. Diváci Lucyina oka ve skutečnosti sledují snuff-like film – který je shodou okolností jednou ze zvrácených posedlostí okultní elity.

Lisin film nakonec upoutá pozornost hollywoodského papaláše jménem Lou Burke, který chce Lucyino oko proměnit v trhákový hit. Zatímco zpočátku Burke vystupoval jako mentor, brzy se pokusil s Lisou vyspat. Když odmítla, Lisa byla nahrazena jako režisérka svého filmu. To způsobilo, že se Lisa rozzlobila a chtěla se pomstít. Vstupuje do Boro.

Boro: Hollywoodská čarodějnice

cherryflavor4 The Meaning of Netflix's "Brand New Cherry Flavor": A Celebration of Occult Hollywood

Boro se Lise představuje na hollywoodském večírku.

Od té doby, co Lisa dorazila do Hollywoodu, Boro Lisu sleduje. Vycítila v Lise „sílu“ (pravděpodobně toho démona, kterého vidí nahoře) a chce ji zkonzumovat.

Během večírku s hollywoodskými papaláši se Boro Lise představuje a říká jí, že může zničit život Lou Burkeho. Metoda: Kletba používající nejčernější kouzla. Nejdříve ale musí Lisa projít rituálem zahrnujícím pojídání guláše vyrobeného z nechutných ingrediencí.

Postava Boro se zdá být silně inspirována skutečnou hollywoodskou čarodějnicí: Marinou Abramovičovou.

050 dragon heads e1631223594986 The Meaning of Netflix's "Brand New Cherry Flavor": A Celebration of Occult Hollywood

Marina Abramovičová se chladí hadem.

Stejně jako Boro má i Abramovičová v Hollywoodu velký vliv, bere si hvězdy „pod svá křídla“ a zapojuje je do akcí zahrnujících čarodějnictví (vyvolávání duchů). Stejně jako Boro je i Abramovičová velkou fanynkou kanibalismu…

O zvrhlosti elit ZDE:

https://knihya.cz/elity-vrazdi-a-zneuzivaji-deti-prozrazuje-rada-svedku/

https://knihya.cz/jak-nekteri-clenove-svetove-elity-pouzivaji-ritualy-cerne-magie-na-vyvolani-entit-aby-ziskali-vice-moci/

https://knihya.cz/kanibal-klub-restaurant-los-angeles/

https://knihya.cz/pet-siti-jak-iluminati-obchoduji-s-detmi/

marina1 The Meaning of Netflix's "Brand New Cherry Flavor": A Celebration of Occult Hollywood

Abramovičová zorganizoval několik hvězdných akcí, které vyvrcholily tím, že lidé jedli dort ve tvaru člověka. Na tomto snímku se Debbie Harry v roce 2011 rozřeže na galavečeru Muzea současného umění.

Jak brzy uvidíme, Boro má přesně stejné „zájmy“ jako Abramovičová. Uzavře tedy s Lisou dohodu: Zničí život Lou Burkeho tím, že na něj uvalí kletbu a Lisa jí zaplatí… tím nejdivnějším možným způsobem.

cherryflavor5 The Meaning of Netflix's "Brand New Cherry Flavor": A Celebration of Occult Hollywood

Jako odměnu za své služby může Boro přinutit Lisu, aby na povel vyzvracela koťata.

Boro musí mít kočky opravdu ráda. Ale vlastně ne, pije jejich krev a pak je zabíjí.

cherryflavor6 The Meaning of Netflix's "Brand New Cherry Flavor": A Celebration of Occult Hollywood

Boro odebírá kočce krev, aby ji mohla vypít.

Pokud Boro pravidelně nepije krev z kočky, kterou „porodila“ Lisa, začne chřadnout. Pokud jste to nevěděli, okultní elita pije krev mladých lidí, aby „obnovila vitalitu“ po staletí. BNCF je dalším mediálním produktem, který oslavuje a normalizuje tuto praxi, která byla dříve považována za ohavnost.

Brzy tedy pochopíme, že s Borou je něco zjevně v nepořádku. Pak se dozvíme, že ve skutečnosti není člověk. Ve skutečnosti je to staletá bytost/démon/duch, který skáče z jednoho lidského těla do druhého.

cherryflavor7 The Meaning of Netflix's "Brand New Cherry Flavor": A Celebration of Occult Hollywood

V obzvláště zneklidňující scéně Boro otráví rodinu ženy, jejíž tělo v současné době vlastní. Pak jim provede „lobotomii“ tím, že jim odstraní část mozku nosem … a sní ho. Tato scéna má být humorná.

Boro má také armádu mrtvých lidí, které ovládá, aby plnili její příkazy. Zachází s nimi jako se zvířaty.

cherryflavor8 The Meaning of Netflix's "Brand New Cherry Flavor": A Celebration of Occult Hollywood

Boro hází syrové maso do psí misky, aby nakrmila své otroky.

Boro je proto adeptem nejďábelštějšího „temného umění“: Nekromancie. Tito zombie jsou navíc symbolickým způsobem, jak znázornit nejstrašnější praxi okultní elity: ovládání mysli (alias MK-ULTRA). Sadistickými praktikami (které často zahrnují rituály) ztrácejí otroci MK svou základní osobnost (stávají se z nich zombie) a jsou přeprogramováni, aby plnili příkazy svého manipulátora. Boro využívá své otroky k pronásledování a zabíjení lidí. Ve světě ovládání mysli Monarch se tomu říká Delta programování.

V jedné symbolické scéně se dozvídáme více o síle, která oživuje Boro … a okultní elitu.

cherryflavor9 The Meaning of Netflix's "Brand New Cherry Flavor": A Celebration of Occult Hollywood

Žena jde za Boro na čtení tarotu. Když žena vidí kartu Ďábel, řekne: – Ďábel? Znamená to, že se stane něco špatného? Boro odpovídá: – Je to v pohodě. Ďábel nemusí být nutně špatný. – Ale je to … Ďábel. – Jediný a jedinečný. Ale víte, Ďábel může mít všemožné významy.

Hned poté je žena zabita a stává se jednou z Borových otrokyň. Stává se k Boro „připoutaná“ stejně, jako je žena na tarotové kartě připoutaná k ďáblu. Skrze tuto krátkou a zdánlivě nedůležitou scénu rozumíme skutečným silám ve hře v BNCF.

Sestup do temnoty

Když Boro pomůže Lise zničit Lou Burkeho (dravý hollywoodský papaláš) pomocí kletby, seriál navozuje silné vibrace typu „posílená feministická čarodějnice pálící patriarchát“. Ve skutečnosti jsme však svědky přesného opaku zmocnění. Aby Lisa dostala, co chce, musí se vlastně Boro podřídit a podřídit se zvráceným způsobům okultní elity. A banda nevinných kvůli tomu strašně trpí.

cherryflavor10 The Meaning of Netflix's "Brand New Cherry Flavor": A Celebration of Occult Hollywood

Během vánočního večírku náhle vzplane muž, který měl Lisu nahradit v roli režiséra jejího filmu.

cherryflavor11 The Meaning of Netflix's "Brand New Cherry Flavor": A Celebration of Occult Hollywood

Zatímco Lisa pozoruje hořícího chlapíka, Boro stojí za ní. V předchozí scéně je Lisa tázána, co si vezme na večírek. Na sobě má červené šaty – barvu oběti.

Aby zničila Lou Burkeho, Boro řekne Lise, že musí projít „vázacím rituálem“. Boro dává Lise balché, starobylý nápoj, který Mayové používají při obřadech „spojení s živly a duchy přírody, stejně jako s pány nebes“.

Boro říká: „Otevírá tě a činí tě vnímavou k duchům“.

Aby Boro mohla provést kletbu, požádá Lisu, aby našla obrázek Lou Burkeho a „špetku ochlupení“. Zatímco tato poslední přísada zní poněkud humorně, ochlupení se používá ve skutečném čarodějnictví po staletí.

„Po celém světě, ve všech typech magie, včetně voodoo a hoodoo, používaly čarodějnice ochlupení jako obzvláště robustní přísadu pro kouzla.“
– Shaina Joy Machlus, Čarodějnictví a ochlupení těla: Dlouhá historie propojenosti
I když je příběh BNCF povrchní, je založen na skutečné okultní mentalitě v Hollywoodu. A aby Lisa dostala, co chce, bude muset sestoupit ještě hlouběji až na dno zkaženosti. A skoro každý, na koho narazí, skončí strašlivou smrtí.

cherryflavor12 The Meaning of Netflix's "Brand New Cherry Flavor": A Celebration of Occult Hollywood

Jeden z důsledků Lisiny kletby: syn Lou Burkeho – který je v tomto příběhu nevinným kolemjdoucím – se promění v jednoho z Borových zombie otroků.

Aby se zbavil kletby, která unesla jeho syna, najme si Lou Burke zabijáky, aby Lisu zabili.

Když do jejího bytu vstoupí zabiják, Lisa, která po olíznutí ropuchy (další prastará droga) zvýšila okultní schopnosti, ho surově zabije a … část z něj sní. Když se jí kamarádka Lisy zeptá, jaký to byl pocit, odpoví:

„Něco jako otevřít dárek k narozeninám“.

Proč Netflix neustále propaguje kanibalismus? 

V BNCF je ho spousta. Boro řekne Lise, že ropucha, kterou olízla, byla jedovatá a že brzy zemře … pokud neprojde rituály sexuálního kouzla a krvavé magie.

Opět to nejsou náhodné, vymyšlené věci, které znějí poněkud „čarodějnicky“. Ty jsou jádrem učení okultních tajných společností, které jsou v Hollywoodu nesmírně mocné, jako je Ordo Templi Orientis (O.T.O.).

61780 The Meaning of Netflix's "Brand New Cherry Flavor": A Celebration of Occult Hollywood

Obálka knihy O.T.O., kterou napsal okultista Aleister Crowley.

cherryflavor13 The Meaning of Netflix's "Brand New Cherry Flavor": A Celebration of Occult Hollywood

Zatímco se Lisa věnuje „kouzlům“, Boro na ně dohlíží jako nějaká strašidelná čarodějnice.

Rituál krvavých kouzel je o něco méně příjemný. Podle Boro musí Lisa „konzumovat maso muže, který zemřel v nejlepších letech, jako svaté přijímání“. Část „svatého přijímání“ není náhodná. Satanské černé mše jsou založeny na obrácení křesťanských rituálů a tradic.

V obzvláště nechutné scéně Boro uřízne kousek nedávno zesnulého muže (který je shodou okolností Lisin přítel) a uvaří ho uvnitř omelety. Když se Lisa setká s tímto prokletým jídlem, dojde k poznání, které pravděpodobně sdílelo nespočet skutečných celebrit:

„Jediné, co jsem chtěla, bylo natočit film. Připadá mi, jako bych vyměnila jeho život za posraný film.“
Naštěstí pro Lisu zjistí, že ve skutečnosti nepotřebuje jíst tuto omeletu, aby vyléčila jed. Vypadá to, jako by Boro Lise lhala, aby ji „zasvětila” do nejtemnějších praktik okultní elity.

Po tom všem se s Lisou spojí bohatý hollywoodský chlapík a řekne jí, že chce financovat její film. Morálka příběhu: Vyšlo to.

Když se Lisa vrátí za Lou Burkem, aby ho zabila, najde zlomeného muže, který neustále trpí bolestmi. On jí řekne:

„Myslíš si, že jsi posraně spravedlivá? Myslíš si, že je to umělec versus dravý producent? Jsi si tak jistá, že jsi hrdinkou tohoto příběhu?“

To je dobrá otázka. Ve skutečnosti se nezdá, že by v této sérii skutečně nějaký hrdina byl. Všechny postavy s hrdinskými rysy zemřely hrůznými způsoby. Morálka příběhu: Hollywood není místo pro dobré lidi.

V poslední epizodě Lisa – která se zjevně snaží z Hollywoodu uprchnout – odjíždí do Brazílie.

cherryflavor14 The Meaning of Netflix's "Brand New Cherry Flavor": A Celebration of Occult Hollywood

Lisa je na letišti, které má éterický nádech. Je snad mrtvá? To se asi ukáže v příštím sérii.

V závěru

Většina mediálních kritiků popsala BNCF jako „divokou jízdu“ se všemi možnými bláznivinami, které se dějí. Ale to není všechno, co se děje. Prostřednictvím crescenda stále děsivějších scén bere BNCF diváky přímo do zvráceného světa okultní elity. A tato nemoc je prezentována poněkud chladným a žádoucím způsobem. I když čarodějnice Boro skončila jako „záporák“, je přesto vykreslována jako chladná a silná postava, kterou budou mnozí diváci obdivovat.

BNCF je další tvorba Netflixu, která oslavuje všechny satanské hrůzy okultní elity. Zcela opačná k seriálům jako „Mrazivá dobrodružství Sabriny“ zobrazuje BNCF odporné praktiky, jako je kanibalismus a ovládání mysli v zábavné a zábavné záležitosti. Zkrátka, jde jen o to, aby okultní elita odhalila svou pravou tvář a začlenila ji do populární kultury.

Zdroj: https://vigilantcitizen.com/moviesandtv/the-meaning-of-netflixs-brand-new-cherry-flavor-a-celebration-of-occult-hollywood/