Se specializací na přípravu lidského masa přináší Cannibal Club špičku experimentální kuchyně rafinovaným chutím kulturní elity LA. Naši kuchaři přicházejí z celého světa za příležitostí praktikovat své řemeslo bez kompromisů a bez omezení konvencí.

Naše exkluzivní klientela zahrnuje renomované filmaře, intelektuály a celebrity, kteří přijali osvícenské ideály svobody projevu a racionalismu. Na večerních akcích baví naše hosty avantgardní umělci, slavné literární osobnosti a revoluční hudebníci.

V klubu Cannibal oslavujeme uměleckou dokonalost jako přirozené a nevyhnutelné vyjádření bezuzdného lidského ducha.

Podívejte se na stránky ZDE: https://www.cannibalclub.org/cuisine.html

….

Otázky a odpovědi restaurace

 

Jak chutná lidské maso?

Když jsme připraveni námi, neuvěřitelné. Z masa, které pravděpodobně najdete v obchodech, je vepřové maso nejbližší.

Odkud berete své specializované maso?

Naše způsoby nákupu se liší. Většina podniků a institucí, které nám dodávají, raději udržuje tyto vztahy diskrétní. Na individuální úrovni jsou nám těla často odkázána. Pro některé je to způsob, jak doplnit životní pojištění a kompenzovat náklady na pohřeb. Pro ostatní, jako je členka klubu Cannibal Gwendoline Fenwich, která byla v lednu 2008 servírována svým přátelům a příbuzným v klubu, připravována jako jídlo, a tím znovuzrozena do těl živých, je atraktivní alternativou k těm více tradiční postupy pohřbu a kremace.

Věnujeme značnou péči tomu, aby veškeré naše maso bylo vyráběno legálně a eticky a pocházelo pouze z mladých, zdravých těl.

Není kanibalismus špatný?

Kanibalismus, jak se tradičně praktikuje, obvykle projevuje úctu zesnulému, který má být znovuzrozen do života, nebo je obětován jako hodná oběť nějakému božstvu. Naší praxí nikdy není zpochybňovat nebo objektivizovat lidský život. Argumenty proti kanibalismu jsou obvykle založeny na nevědomosti, kulturních předsudcích a nesmyslných duchovních vírách.

Nezpůsobuje kanibalismus nemoci?

Prionová onemocnění nervového systému, jako je kuru, jsou spojena se spotřebou mozkové tkáně,

… více na

https://www.cannibalclub.org/faq.html