Generální ředitel společnosti Moderna a eugenik Stéphane Bancel byl v pátek 18.11.2022 odpoledne popraven poté, co mu kat generálního advokáta amerického námořnictva nasadil na krk oprátku a otočil spínačem, který otevřel kyvné dveře pod nohama farmaceutického magnáta. Bancelova smrt byla tichá. Viceadmirál Darse E. Crandall se popravy nezúčastnil, stejně jako armádní špičky, které byly přítomny dřívějším popravám. Místo toho na popravu dohlížel Bradley Earl, velící důstojník právního programu JAG (Judge Advocate General’s Corps).

Několik strážců námořní pěchoty, kaplan námořnictva a lékař byli jedinými přítomnými osobami, které byly svědky Bancelových posledních kroků a okamžiků jeho života. Jak se dalo očekávat, pachatel “COVIDOVÝCH injekčních ochran”, které způsobily smrt kvůli sraženinám a infarktům a šéf farmaceutické společnosti Moderna, proti svému skonu protestoval s tím, že jemu, francouzskému občanovi, byla francouzským prezidentem Emmanuelem Macronem i ředitelem amerického Úřadu pro potraviny a léčiva Robertem M. Califfem udělena imunita proti trestnímu stíhání. Oba údajně Bancelovi řekli, že v záležitostech týkajících se zranění nebo úmrtí v důsledku očkování nebude nikdy “stíháný”. Když Bancela vedli s namířenou zbraní k šibenici, trval na tom, že on, muž vědy, přesvědčivě dokázal, že smrtící injekce Moderna je “bezpečná a účinná” a od jejího zveřejnění na konci roku 2020 nezabila jediného člověka.

Skutečnou pravdou ale je, že Bancel nebyl žádným mužem vědy. Měl sice titul M.B.A. z Harvardu a také magisterský titul z inženýrství z jedné obskurní francouzské univerzity, ale neměl žádnou medicínskou kvalifikaci. Přesto se prohlašoval za odborníka v oblasti medicíny a úředníci po celém světě vychvalovali jeho neexistující přínos lékařské vědě, konkrétně u vakcíny proti Covid-19. Po vydání této vakcíny se Bancelovo čisté jmění prudce zvýšilo z 657 milionů dolarů na 5,04 miliardy dolarů. Když Bancel promluvil, zdravotnické úřady mu naslouchaly. Když Bancel vydělával, lidé umírali.
Dle datových informací bude jeho veškerý majetek zabaven a použit ve prospěch lidstva. Na rozdíl od viceadmirála Crandalla nepronesl nadrotmistr Earl na adresu společnosti MODERNA žádné “žertovné” invektivy. Před popravou se ho jen zeptal, zda chce poslední pomazání – Bancel si po této nabídce odplivl – a nařídil katovi, aby splnil svou povinnost. Bancel byl prohlášen za mrtvého ve 12:30 našeho času.

https://celostnivzdelavani.cz/zprava-z-vojenskeho-tribunalu-s-generalnim-reditelem-spolecnosti-moderna-stephanem-bancelou