Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého draka ze dne 26.2.2024

Toto video nám bylo zasláno ve chvíli, kdy jsme se chystali vypustit tento report. Zdá se, že jde o přípravu na oficiální oznámení smrti krále Karla.

Zdroj: https://tadesco.org/zapomenme-na-volby-a-ukonceme-to-hned/

Společnost Bílého draka má vzkaz pro amerického prezidenta Donalda Trumpa: Postavte se na nohy, nebo buďte zticha. Pokud je Trump vrchním velitelem americké armády, a volby v roce 2020 byly ukradeny, co tedy dělá, když slibuje změnu v listopadu, a ne teď? Proč Bidenova hororová show stále pokračuje? Podobné otázky si klade mnoho lidí, jako je Steve Bannon a polní maršál v záloze Douglas MacGregor.

MacGregor varuje, že americký Kongres chce nechat ilegální migranty sloužit v americké armádě. „Když vaši potenciální nepřátelé infiltrují váš vlastní obranný mechanismus, jste v podstatě v háji,“ varuje zdroj z Pentagonu.

Od polního maršála MacGregora:

Americká armáda složená z nelegálních migrantů, kteří slouží za úplatu, je pro americkou svobodu nebezpečnější než jakákoli cizí invazní armáda.

Dejte nelegálním migrantům zbraně a volební právo, oni odzbrojí americké občany a nastolí diktaturu.

Pokud Američané nevstoupí do ozbrojených sil, aby bojovali, je to proto, že konflikty po 11. září 2001 neměly smysl a nebyl v nich záměr zvítězit.

Je čas přenést boj jiným směrem.

Vypusťte bažinu v DC

Také poslanec Byron Donalds vyzývá prezidenta Bidena, aby odešel do důchodu, nebo bude čelit odvolání, a prohlašuje, že „Kamala Harrisová musí vést kabinet, aby se odvolala na 25. dodatek“.

Proč tam tedy stále je? Odpovědí je, že chazarská mafie hraje o čas a říká se: „Trump dostane padouchy v listopadu, tak prosím počkejte do té doby.“ A to je vše.

Můžete slyšet demokratického senátora Chucka Schumera, jak se nechává nachytat – nevěděl o zapnutém mikrofonu a říká: „Já vím, že můžu obvinit republikány a MAGA, jsem profík.“ A jak to vypadá? Baví se s falešným maskovaným Bidenem o zdržování legislativního procesu.

Pokud uvidíte někoho, kdo se vydává za Donalda Trumpa, zeptejte se ho, proč Bidena okamžitě nezatkne. (Zde Fulford asi zcela nechápe, že show „Bidena“ a jeho „vlády“ má svůj účel – pozn. př.) Zeptejte se také: Budete pořádat tribunály pro válečné zločiny a vakcinační zločince? Také se ho zeptejte, zda se chystá uspořádat jubileum a vrátit 363 000 dolarů, které byly ukradeny každému Američanovi prostřednictvím podvodu v centrální bance. Pokud odpoví kladně, pak je to skutečná osobnost. Pokud odpoví ne nebo se odpovědi vyhne, pak je to herec, který hraje vlastencům krysaře tím, že je odvádí od skutečných činů.

Nezapomeňte, že existuje falešný Trump, který se snaží zničit pověst skutečné dohody a skutečného vlastence.

Musíme jednat hned, protože četné zdroje varují, že ChM plánuje na duben nějaký strašlivý masakr, který se pokusí svést na meteorit. To znamená, že je musíme vyřídit ještě předtím. Kdo jsou oni? Zde je částečný seznam lidí, které je třeba okamžitě zatknout:

 1. Hillary Clinton Rockefeller
 2. Bill Clinton Rockefeller
 3. Nancy Pelosi
 4. John Podesta Rockefeller
 5. John Brennan
 6. James Comey
 7. Maxine Waters
 8. Adam Schiff
 9. Hunter Biden
 10. George W. Bush
 11. Dr. Anthony Fauci
 12. Huma Abedin
 13. Bill Gates
 14. Anthony Wiener
 15. Alex Soros
 16. Lindsey Graham
 17. Mitch McConnell
 18. Kevin McCarthy
 19. Chuck Schumer
 20. Kamala Harris
 21. Robert Mueller
 22. Mike Pence
 23. Joe Biden
 24. James Clapper
 25. Lloyd Austin
 26. Liz Cheney
 27. John Kerry
 28. Justin Castrudeau
 29. Loretta Lynch
 30. Andrew McCabe
 31. Peter Strzok
 32. Lisa Page
 33. James Baker
 34. Eric Holder
 35. Tony Podesta Rockefeller
 36. Susan Rice
 37. Harry Reid
 38. Paul Ryan
 39. Debbie Wasserman Schultz
 40. Sally Yates
 41. Mitt Romney
 42. Jerry Nadler
 43. Klaus Schwab Rothschild
 44. Michelle Obama
 45. Barack Obama
 46. Sally Yates
 47. Andrew Cuomo
 48. Herbert Raymond McMaster
 49. Deborah Birx
 50. Mark Zuckerberg
 51. Nikki Haley
 52. Vladimir Zelenskyj
 53. David Rockefeller Jr.
 54. Chrystia Freeland
 55. Ursula von der Leyen
 56. Olaf Sholz
 57. Emanuelle Macron Rothschild
 58. Brigitte Macron Rothschild
 59. Rishi Sunak
 60. Rahm Emanuel

Toto je jen částečný seznam. Každý politik nebo veřejně činná osoba, která podporuje prokazatelně genocidní a satanské režimy Ukrajiny (= Chazarie) a Netanjahuův Izrael, se sama označila za válečného zločince.

Tito lidé musí být okamžitě zatčeni. Také pokud je jakákoli společnost jako Google, Apple nebo Microsoft přistižena, jak provozuje počítačovou grafiku, aby to vypadalo, že tito lidé stále zastávají mocenské pozice, pak musí být vedoucí pracovníci těchto společností zatčeni.

Člena iluminátské rady a hlavu klanu Rothschildů Davida Rene de Rothschilda jsme na tento seznam nezařadili, protože slíbil, že předá společnosti Vanguard, BlackRock a State Street. Tím by se kontrola nad 90-ti procenty korporací po celém světě vrátila zpět lidem. Když jsme ho však minulý týden kontaktovali s dotazem, kdy k tomu dojde, dostali jsme odpověď: „Není k dispozici, protože je na lyžařské dovolené.“ Jinými slovy, schoval se ve švýcarském bunkru.

Může to tedy souviset s oznámením o úmrtí lorda Jacoba Rothschilda.

Na obrázku: ukrajinský erb, molochův znak a chazarská tamga

Jiný člen rodiny, Emanuel Macron de Rothschild, takzvaný prezident Francie, se mezitím nemůže objevit na veřejnosti, aniž by ho popadl lynčující dav a na místě oběsil. Přesně to se pokusili udělat francouzští zemědělci na videu níže, když se dozvěděli, že se chystá vystoupit na zemědělském veletrhu.

Slyšeli jsme, že mnoho dalších takzvaných západních vůdců se také ukrylo ve strachu z lynče. Každý vůdce, který je nyní údajně na Ukrajině, se pravděpodobně skrývá. Patří mezi ně kanadský kriminálník Justin Castro-Trudeau, předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová, italská premiérka Giorgia Meloniová a belgický premiér Alexander De Croo.

Možná se skrývají, protože podle našich zdrojů u Bílých klobouků v západních agenturách a Asijských tajných společnostech se blíží nějaká velká událost.

Například členovi Společnosti bílého draka, který se minulý týden setkal s japonským císařem Naruhitem, bylo řečeno, že 15. března má dojít k významnému finančnímu a politickému oznámení. Zdroje z Asijských tajných společností Červeného a Zeleného draka rovněž slibovaly, že ve stejnou dobu dojde v Číně k události podobné jubileu.

Data se v minulosti měnila, takže věřte, až když to uvidíte. Ale jisté je, že vysoce postavené zdroje dávají velké sliby.

Čtenáři mohou přispět tím, že nebudou platit daně. Finančák je soukromá společnost se sídlem v Portoriku. Nejenže neexistuje žádný zákon, který by většině Američanů ukládal povinnost podávat individuální daňové přiznání, ale daňový úřad (IRS) dokonce ani nebyl zřízen zákonem Kongresu!

Alex Mena, úředník IRS, říká reportérovi O’Keefe Media Group, že IRS „jde po malých lidech“ a „ničí lidem životy“ pomocí technologie umělé inteligence, která špehuje americké občany a bankovní účty firem bez soudního příkazu a důkazů.

Odstřižení od jejich daní pomůže vynutit jubileum. Pokud nedojde k vyhlášení nějakého jubilea, pak je jistý civilizační kolaps.

Začněme důkazy politické kriminality, které jsou nyní na očích veřejnosti. Zde jsme viděli, jak se zjevně falešný Donald Trump setkal s argentinským prezidentem Javierem Mileiem (jehož jméno znamená Mileik = Moloch = Satan) a pochválil ho za to, že okrádá chudé Argentince o peníze, aby mohl zaplatit ChM. Právě hospodařil s rozpočtovým přebytkem, aby mohl zaplatit bankéřům tím, že seškrtal peníze na potravinovou podporu pro chudé, čímž poslal polovinu Argentiny pod hranici chudoby. (Podobně v České republice se vzaly peníze důchodcům, obecně klesá podpora ze strany státu, aby se mohl zaplatit nepotřebný šrot z USA v podobě stíhaček a podporovat zkorumpovanou nacistickou chuntu na Ukrajině – pozn. př.)

Když už jsme u toho Molocha / Mileika, izraelský premiér zločinec Benjamin Netanjahu se ve skutečnosti jmenuje Benzion Mileikovsky, což znamená: Molochův syn nebo syn Satanův.

Netanjahu uspořádal „konferenci o vítězství Izraele“ s rabínem Usim Šarbafem, židovským supremacistou, který byl záhadně propuštěn, přestože byl odsouzen na doživotí za masové vraždění Palestinců. Tito lidé jsou úzce spojeni s masovými vrahy nacisty, kteří rovněž podporují genocidního Vladimíra Zelenského.

Mezitím, co jsou v Gaze zabíjeny tisíce dětí, bývalý šéf CIA Mike Pompeo tančí s izraelskými vojáky. Co přesně oslavují?

Je to ten samý Pompeo, který řekl: „Byl jsem ředitelem CIA a lhali jsme, podváděli kradli.“

Další osobou, která se neobtěžuje skrývat svou zločinnost, je kongresman Andy Ogles, který v reakci na fotografie dětských obětí v Gaze prohlásil: „Měli bychom je všechny zabít“.

Mezitím ChM řízená falešná Bidenova cirkusová show vetovala návrh rezoluce Rady bezpečnosti OSN požadující okamžité příměří.

Kvůli jeho pokračující genocidě v Gaze se hrubý domácí produkt Izraele v posledním čtvrtletí roku 2023 propadl o 19,4 %. Nyní se propadl ještě více, protože lodní dopravu do země zastavili Hútíové. Jako příklad můžete sledovat potápějící se britský tanker napadený Hútíi v Adenském zálivu.

Mezinárodní soudní dvůr se nechal slyšet, že „Izrael uplatňuje na palestinských územích ještě extrémnější verzi apartheidu, než jakou zažila Jihoafrická republika před rokem 1994“.

Židé se bouří a rozsáhlé občanské nepokoje, k nimž nyní v Izraeli dochází, znamenají, že dny nacistického syna satana a jeho Bidenových loutek jsou sečteny.

Další velké satanské hnízdo na Ukrajině má také velké problémy. Opět se potvrdilo, že Mezinárodní měnový fond (MMF) nezákonně uložil prostředky určené pro Ukrajinu do osobních bank Viktora Pinčuka a ukrajinského oligarchy Igora Kolomojského. Velká část z nich skončila v Clintonově nadaci, kde byla použita na uplácení politiků.

Víme také, že Zelenského režim vraždil Ukrajince a prodával jejich orgány.

Nyní nás polská rozvědka informuje, že upír Zelenskyj prodal Západu přes milion litrů krve ukrajinských dárců.

Rusko také našlo další dokumenty, které ukazují, že tisíce lidí byly zapojeny do pokusů prováděných pro velké farmaceutické společnosti, včetně Pfizer, AstraZeneca, Sanofi, GlaxoSmithKline a další. Byly odebírány vzorky krve a další vzorky, které byly následně zasílány do laboratoří a klinik v Evropě a USA k testování. Téměř jistě se jednalo o výrobu biologických zbraní.

Podle ruských zdrojů byly v padlé ukrajinské pevnosti Avdějevka odhaleny další mučírny a pokusná zařízení na lidech.

Pád Avdějevky znamená, že Rusko je nyní blízko svému cíli, kterým je dobytí Oděsy, spojení Ruska s Podněstřím; dosažení Zakarpatí a jeho předání Maďarsku, čímž by se o hranici podělilo s Maďarskem, tvrdí polské zpravodajské zdroje.

Rusko bude muset pokračovat v boji s Ukrajinou, dokud nedobude Kyjev, prohlásil bývalý prezident Dmitrij Medveděv. Za zdroj hrozby Medveděv označil „mezinárodní brigádu odpůrců Ruska v čele s USA“, kteří podle něj ovládají Kyjev.

Není divu, že „schůzku prostoupila rozladěná atmosféra…, na níž není ani stopy po dřívějším optimismu západních roztleskávačů Ukrajiny.“ Na 60. Mnichovské bezpečnostní konferenci, která se konala 16. až 18. února, mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharovová prohlásila, že „Německo opravdu chce z toho chazarského Deep State clubu ven,“ komentuje tento titulek zdroj ze CIA:

Německý Bundestag odmítl dodávku řízených střel Taurus na Ukrajinu; 182 hlasovalo pro a 480 proti.

Zemědělci z Německa, Belgie, Nizozemska a Francie přispívají k pádu satanského Zelenského režimu tím, že provádějí úplnou blokádu dopravy z Ukrajiny. Protestující jsou podporováni policií a požadují, aby se polský premiér a další politici, kteří profitují z ukrajinského dumpingu obilí, osobně dostavili na hranice a vyslechli jejich požadavky.

Také ve Španělsku obsadily ve středu klíčové ulice španělského hlavního města obrovské davy na podporu domácích zemědělců.

To se dotkne společností Vanguard, BlackRock a State Street, které vlastní 40 % ukrajinské orné půdy. Dotkne se to i Číny, která koupila 3 miliony hektarů ukrajinské půdy – půdy o rozloze Belgie.

Pád Ukrajiny také povede k většímu odhalení pandemické a vakcinační masové vražedné kampaně, kterou ChM provádí prostřednictvím tamních biolaboratoří.

Jednalo se o jedny z nejhorších válečných zločinů v dějinách lidstva. Globální síť údajů o vakcínách zjistila 100 milionů lidí poškozených vakcínami v pouhých osmi zemích.

Rovněž ve čtvrtek, což jeden z vědců označil za „přiznání epických rozměrů“, potvrdil ústav Health Canada přítomnost kontaminace DNA ve vakcínách COVID-19 společnosti Pfizer a rovněž potvrdil, že společnost Pfizer tuto kontaminaci neoznámila orgánu veřejného zdraví.

Nikdy nezapomeňte: prezident společnosti Bayer Pharmaceuticals Stefan Oelrich přiznává, že mRNA vakcíny jsou buněčnou a genovou terapií, a veřejnost by s jejich užíváním nesouhlasila, kdyby nebylo pandemického nátlaku.

Nyní začali do našich potravin přidávat vakcíny. Právě byl předložen návrh zákona o vakcíně proti salátu. Zástupce státu Tennessee Scott Cepicky říká: „Kalifornská univerzita v Riverside již zdokonalila schopnost vkládat lidské vakcíny do našeho salátu právě teď. Také rajčata mají tuto schopnost na univerzitě v Berkeley. – Big Tobacco, RJ Reynolds a další zdokonalili schopnost vkládat lidskou vakcínu do tabákových výrobků.“

ChM se také snaží udržet nás v dostatečném strachu, abychom tyto výrobky užívali. Nejnovější strach, který právě chrlí, je o smrtelné „zombie“ nemoci jelenů.

„Vědci se obávají, že stoprocentně smrtelná ‚zombie jelení nemoc‘ zmutuje a nakazí člověka: ‚Neexistují žádné pohotovostní plány.’“ Takže to bude Procházka smrti 2.0?

Francie nyní navrhuje za kritiku medicíny jeden rok vězení a pokutu 15 000 euro.

Děje se tak v době, kdy francouzská zdravotní pojišťovna (Assurance Maladie) zvažuje, že část fixní odměny lékařů bude záviset na počtu očkování provedených u každého pacienta.

Chazarská mafie se nyní také snaží popřít jakýkoli podíl na trestných činech spojených s očkováním. Terorista Tedros tvrdí, že WHO nikomu a nikde nic nevnucovala. Myslí si, že všichni zapomněli. Dokonce i ovčané se probouzejí!

Ukazuje se také, že polovina členů výboru WHO pro transgenderové zdraví nemá žádné lékařské vzdělání a většina z nich jsou jen aktivisté.

Mezitím Eduard Pröls, ředitel pro-life skupiny CitizenGO v Německu, čelí trestnímu oznámení za sdílení následujícího obrázku.

A přesto není vzneseno žádné trestní oznámení proti lidem, kteří ve skutečnosti obchodují s dětmi za účelem sexuálního otroctví. Dr. Phil v rozhovoru s pohraniční hlídkou ukazuje, že američtí daňoví poplatníci financují obchodování s dětmi migrantů do sexuálního otroctví.

Homer Simpson zná pravdu: Epsteinovi klienti tuhle sračkovou show stále řídí.

Od chvíle, kdy uprchlíci dorazí na letiště, si je vyzvednou partneři pro přesídlení a díky americké židovské neziskové organizaci HIAS, která se rozprostírá po celých USA, jim poskytnou jídlo, ubytování a služby v oblasti zaměstnanosti.

Rozhodně se jedná o operaci řízenou vládou. Bývalý ředitel panamské pohraniční stráže: „Invaze na jižní hranici USA je strategicky řízená migrace a platí ji vláda USA prostřednictvím OSN.“

Plán newyorského starosty Adamse je dát ilegálům 10 000 dolarů každému bez nutnosti kontroly totožnosti, bez kontroly podvodů a bez omezení.

Na jednu stranu jste na letišti podrobeni trojí prohlídce. Na druhou stranu jsou miliony náhodných, plně dospělých mužů překračujících americko-mexickou hranici, kteří nemají doklady a jsou nelegální. Jak to může dávat smysl?

Nyní guvernér státu Missouri Mike Parsons oznámil nasazení vojáků a hlídek, které se připojí k Texasu a uzavřou hranice.

Zdá se, že se ChM Deep State snaží využít migranty k rozpoutání občanské války, aby se vyhnula katově oprátce, popravčím četám nebo vidlím.

Příklad silného prediktivního programování. Ven se dostal další trailer z Obamova filmu „Občanská válka“.

Je to ten samý Obama, který financoval film o velkém kybernetickém útoku. Nyní na pokyn jsou zprávy o výpadcích mobilních služeb AT&T, Verizon a dalších sváděny na „velkou sluneční erupci“, podle meteorologů.

Jo, jasně, jako kdyby si Slunce mohlo vybrat, že zasáhne jen určité korporace. Současně se zřejmě Slunce zaměří také na lékárny.

Republikánský senátor Marco Rubio varuje, že čínský kybernetický útok „bude stokrát horší“, než výpadek AT&T: „Vaše elektřina, vaše voda.“

Deep State připravuje půdu, narativ, prozatím dvě možné události „černé labutě“:

1. Velká sluneční erupce (Carringtonova událost).

2. Kybernetická pandemie (samozřejmě způsobená Čínou nebo Ruskem).

Nevíme, jakou roli v tom všem hraje Elon Musk, ale tato zpráva potvrzuje ruská tvrzení, že Elon Musk je zástěrkou amerického Národního průzkumného úřadu:

SpaceX Elona Muska rozšiřuje tajný satelitní program Starshield, který využívá Pentagon, a v tichosti navazuje kontakty s americkými špionážními a vojenskými agenturami… Zapojení SpaceX do spolupráce s obrannými klienty zahrnuje také vypouštění tajných a vojenských satelitů.

Je možné, že se chtějí Muska s jeho konexemi v Antarktidě zeptat, co ví o nedávných laserových útocích po celém světě.

Posledním z nich byl obrovský horský požár, který vypukl 18. února v Bijie, ležícím v jihozápadní čínské provincii Kuej-čou.

Další byl natočen nad Mexikem a zachycen na kameru z jiného místa. (Toto není DEW – přímá energetická zbraň. Zelenými lasery se na Zemi odpalují koráby rasy Animus, chcete-li Androidů – pozn. př.)

Následují podobné útoky na ostrově Maui a v Chile. Jde o začátek dlouho plánované falešné invaze mimozemšťanů ze strany ChM?

Konečně jsme tento týden zaznamenali další neštěstí Boeingu. Podobných nehod z technické nedbalosti je v poslední době příliš mnoho… něco se děje, tohle není náhoda.

Je to jen domněnka, ale mohlo by jít o součást marketingové kampaně, která s tím souvisí:

Návštěvníci singapurského leteckého veletrhu byli minulý týden svědky přelomového okamžiku: mezinárodní premiéry čínského dopravního letadla C919. Peking hodně sází na to, že nové letadlo otřese dominancí Airbusu a Boeingu.

Zdroj: benjaminfulford.net