Mám podezření, že se nám ve vládě zabydleli prachoupíři. Jsou to takový vysavače, který místo prachu vysávaji prachy. Maji mnohem větší vysávací sílu než běžnej vysavač, ale nejsou zdaleka tak užiteční a nevzniká po nich pořádek, ale ještě větší bordel. A nějak se nám tu přemnožili.

Když si zrekapitulujeme, co se stalo za poslední tři roky, vynořuje se tu podezřele konzistentní vzorec, o kterym je těžký se přesvědčit, že je jen náhodnej. Stejně tak pohádka, že “za všechno může někdo jinej”, se nedá žrát do nekonečna. Něco tady dost smrdí a je to smrad jak z brusele.

Nejdřív přišlo Pandemonium na Zemi. Odkudsi se objevila nějaká chřipka nebo co. (Nikdo neví, co to přesně bylo, protože “věda” už v současnej době funguje ve stylu “říkejte, za co vás platíme, a hlavně nedělejte žádný experimenty, který by mohly něco dokázat”.) Byla tak smrtící, že kosila lidi skoro stejnou rychlostí jako “sešlost věkem”. Vlastně se tyhle dvě příčiny smrti tak překrejvaly, že se daly těžko rozeznat jedna od druhý.

Takže logicky by se čekalo, že vláda řekne něco jako, “Hele, debilové, je tu nějaká nová chřipka, tak si dávejte bacha, ať ji “nechytíte”. Takže po sobě moc neplivejte, pro jistotu letos nežerte syrový netopýry made in China, nestrkejte ruce do záchodu a pak do huby, a tak podobně. Měli byste to všechno vědět, ale jelikož my dobře víme, že polovina z vás jsou totální idioti, tak vám to radši připomínáme.”

To se ale nestalo. Strkat ruce do hajzlu a pak do huby bylo povolený (maximálně tak s přidanym mezi-krokem, kdy si ty prsty vymácháte v nějakejch chemickejch sračkách), ale museli jste zavřít svůj byznys, kterej vás živí. Proti chřipce to sice nepomáhalo, ale pomáhalo to z vás vysát prachy.

Spousta lidí byla poslaná domu, aby si hráli na nějakej houmofis, se zkrácenym výdělkem. To proti chřipce taky nepomáhalo, ale taky to z lidí vysálo nějaký prachy. Taky se lidem řeklo, že si musí neustále kupovat nový hadry na držku a nosit je ve dne v noci a nejlépe i mezi tim. Proti chřipce to taky nepomáhalo, ale vysávalo to z lidí další prachy.

No a kdo odmítal dodržovat opatření k vysávání prachů, ten dostával pokuty. Takže vlastně celá pointa všech opatření byla “vysolte prachy, nebo za to draze zaplatíte”. Tudíž tak nějak skoro všichni chudli, kromě těch parazitů nahoře, kteří si z dodržování prachoupírskejch nařízení udělili nepsaný výjimky a z vysávání prachů si udělali byznys.

Mezi tim se celej rok stavěly čtyři obrovský vysavače, který byly zapnutý někdy na konci roku 2020. Pak se teprv začly vysávat prachy ve velkym. Loutkoví paraziti dostali nakázáno podepsat smlouvy, kde bylo začerněný všechno kromě zájmen a spojek, což jim ale nevadilo, protože oni takový věci stejně nečtou, a nakoupily se tečky za koruna vejrem, v počtu zhruba deset teček na jednoho debila. Kupodivu se ukázalo, že asi třetina lidí nejsou zas tak úplní debilové a nechtěji si pochroumat svoji DNA, takže počet teček na jednoho debila vzrost asi na 14.

Za to všechno z nás vysáli tolik peněz, že ani nebudu řikat kolik, protože ty čísla jsou tak velký, že to normální člověk stejně neregistruje, protože si to nedokáže představit. (Myslim si, že lidi víc vnímaji rozdíl mezi stovkou a tisícovkou než mezi miliónem a miliardou, ačkoliv ten druhej je 100x větší.) Nicméně tim tahle vysávárna neskončila. Ačkoliv Pandemonium bylo oficiálně ukončený a zrušený (a všichni pandové a démoni zahnáni zpátky do Číny), tečky za koruna vejrem se prodávaji dál. Nikdo neví proč, ale prej jako maji podepsaný ty začerněný smlouvy, takže se nedá nic dělat. (Zřejmě teda buď konspirace nebo debilita.)

No a aby toho vysávání nebylo málo, tak jsou třeba další prachy, aby se zlikvidovaly ty tečky, co se s nima už nikdo nechce potečkovat. To taky zaplatíte vy, protože kdo jinej. Ale pořád musíte platit za nakupování dalších teček proti pandemoniu, který už oficiálně skončilo, abyste pak mohli zaplatit za jejich likvidaci. Určitě v tom neni žádnej podvod ani nic zákeřnýho. Prostě to tak musí bejt.

Když bylo tohle všechno v plnym proudu a vaše nápadně se zmenšující peněženky byly dlouhodobě napojený na vysavače, vyhlásila se třetí světová válka. Nebo teda jedna země zahájila speciální vojenskou operaci, ale důležitý lidi v saku a brejlích nám řikaji, že jsme ve válce a je to velká a důležitá válka, takže z nás potřebujou vysát další prachy, protože válka, ve kterej určitě jsme, je drahá.

Takže se posbíralo všechno naše slavný vojenský vybavení (což teda za moc nestálo) a poslalo se na černej trh někam k arabskejm teroristům, pod záminkou, že to je pro nacistický hrdiny u kravína. V podstatě je to jedno, kam to šlo – žádný pozitivní využití to nemá tak jako tak, a o prachy přijdete stejně. Takže buďte v klidu.

No ale pak se přišlo na to, že když jsme poslali pryč všechny naše zbraně, a jsme v tej jako že prej válce, tak se teď nemáme čim bránit – tomu nepříteli, co nás ve dne v noci ohrožuje. Jak on se to jmenuje… Myslim že to znělo něco jako “Kutil”. Že by Kutil Tim? Jo, to bude asi on. Takže je třeba nakoupit nový zbraně, protože Kutil Tim jich má vyrobenejch fakt hodně a musíme ho porazit. Vláda na ty zbraně sice nemá, ale vy prej máte ještě prachů dost a prej to zaplatíte, takže v pohodě.

No a protože vláda žádný prachy nemá a nakupuje za vaše, tak kupuje hlavně předražený věci k hovnu od lidí, který maj nejvyšší ceny, mizernou kvalitu zboží, a nedodržujou nic, co slíbí. Protože to se nám prej vyplatí. A když řikám vyplatí, tak klíčový části jsou “vy” a “platí”.

No a že jste proti tejhle vysávací akci moc neprotestovali, tak na vás vláda SPOLUpičů vyhlásila sankce. Řiká se jim sice “sankce proti Kutilovi”, ale jelikož výsledek je, že Kutil Tim má furt prachů jaxvině a vy máte velký hovno, tak si myslim, že se s tim jménem asi nějak spletli.

To ale nemění nic na tom, že z vás vláda potřebuje vysát prachy na válku proti Kutilovi Timovi, proti kterýmu bojujeme sankcema, který z vás vysávaji prachy. Jinými slovy, vláda z vás potřebuje vysát prachy na to, aby z vás mohla vysávat prachy. Což zní logicky.

Každopádně teď máte inflaci, která podle vlády neni nijak hrozná, což v překladu znamená, že je dost velká. Nevim jaká je oficiálně, ale vim, že platim za jídlo tak o 30-40% víc než loni. Ještě že jsem 30 let šetřil. Teď snad budu mít ještě tak dva roky na jídlo. Já věděl, že se to bude hodit.

No ale zdražit jídlo nestačí, takže bylo třeba vysát nějaký extra prachy za energie. Energií neni nedostatek, ani na ně nevzrostly žádný náklady. Prostě naše ukrobruselská vláda řekla, že levný energie nechce. Prej je nepotřebujeme. Tak se ty levný a dostupný přestaly kupovat a teď musíme nějak splašit nějaký drahý, který se sem špatně dostávaji, ale vymyslely se na to takový okliky, jako že kupujeme vlastně ty levný, ale za draho od někoho, kdo neni tak blbej jako my. Z čehož se prej máte radovat, že se to takhle hezky povedlo a vláda se o vás postarala.

Jedinej problém je elektřina, u který nejsme nijak závislí na Kutilovi, protože si ji vyrábíme velmi levně sami. S tim si ale vláda hravě poradí, takže se to za levno prodá na nějakou burzu, která má taky takovej velkej vysavač na prachy, a vy si to z ní s 3456% přirážkou můžete koupit zpátky.

K tomu prachoupíři vymysleli ten Green Steal, kterej říká, že levný a efektivní energie jsou špatný, a drahý a neefektivní dobrý, takže se staví další vysavače na prachy, aby z vás v příštích letech vysály ten zbytek, co se ještě vysát nepodařilo. Kdyby vám nedej bože ty prachy docházely, tak si třeba zajeďte na Ukrajinu prodat játra nebo ledvinu. Je to za výhodný (nebo to bylo “východní”?) ceny, říká 7 z 5 ukronacistů.

No ale mezitim vláda nelení a s vypětím všech sil se jí třeba podařilo vysát nějaký další prachy z důchodců, protože jich prej měli moc a prachoupíři jako Svetrová Markéta nebo Vykulená Ropucha jich maji furt málo, takže aby se to trochu vybalancovalo, že jo. Kdejakej důchodce si tu žije jak král a chudák Markétka si ani nemůže koupit devadesátej šestej pár bot. Takže je třeba vysávat, vysávat, a vysávat, jak pravil Vladimír Iljič. (Aspoň teda předpokládám, že všechno, co se opakuje třikrát, řek on.)

No, našlo by se toho víc, ale pro načrtnutí situace to stačí. Takže mám takovou malou otázku:

Má vláda za úkol, abysme zchudli, nebo je to všechno jen čirá náhoda?

Vážně by mě zajímalo, kolik lidí si ještě pořád myslí, že to je všechno náhoda a neni v tom jasnej úmysl ožebračit lidi, co to jde. Že to opravdu všechno je “vina někoho jinýho” a všechno je to nějak nutný a nevyhnutelný.

Mně se to teda na náhodu zdá dost přitažený za vlasy. Když všechno, co vláda udělá, vysává z lidí neskutečný kvanta peněz a zadlužuje je na generace dopředu, aniž by z toho ten stát vůbec něco měl, dá se to těžko svádět na náhodu. Kdyby to tak opravdu bylo, tak už by si toho i mezi těma idiotama dávno někdo musel všimnout a zarazit to (nebo se o to aspoň pokusit).

Navíc z toho nijak zvlášť neprofituje ani ta vláda, natož kdokoliv jinej v tomhle státě. Celý to ani tolik nevypadá, že by to bylo o tom, nahnat ty prachy někam, jako spíš vysát je odněkud. (I když někam samozřejmě tečou.) Pandemonický opatření tak nějak zruinovaly různý lidi bez jakýhokoliv konkrétního užitku. Samozřejmě nějakej ten parazit si na tom vždycky tu kapsu namaže, ale tady bylo viditelnější to nesmyslný ničení než něčí konkrétní užitek.

Na tečkách za svobodou si nahrabaly pharmafiáni, to je jasný, ale přece jenom je jaksi podivný, že by to, že náš stát nakoupí 10x víc produktu (kterej nefunguje), než potřebuje, a nemůže se z toho (údajně) nijak vykroutit, vymysleli a zařídili ti pharmafiáni sami. Takovou moc by mít neměli. Někdo musel opravdu chtít, aby se z nás vysálo 10x víc, než dávalo jakejkoliv smysl.

Sankce evidentně ani náhodou nesplňujou deklarovanej účel, ale přidávaji se pořád další. Jakej jinej účel než vytahat vám prachy z peněženky to může mít, mi neni moc jasný. Vydělávaj na tom akorát různí chytráci, co nakoupí levně od Kutila Tima a přeprodaji to draze idiotům. Ty prachy ani nejdou většině těch dementů, co ty sankce zavedli. Ale rozhodně proudí směrem od vás pryč.

Energetická burza je úplně jasnej příklad. Nedává to smysl, dalo by se to změnit, ale prostě jakási burza z vás vysává prachy, protože… si to necháte líbit. O jinym důvodu nevim. A Green Steal je totální hovadina, která nemá žádnej praktickej užitek pro nikoho, ale vy z toho zase zchudnete.

Takže ať počítám jak počítám, zdá se mi, že to, abyste zchudli, je ten účel a důvod všeho toho, co se děje. Proč? Zřejmě příprava na ten novej světovej nepořádek. Ten jak v něm nic nevlastníte, nemáte žádný práva, nikam nesmíte, nic nevíte a neumíte, máte 46 chronickejch nemocí, každej den jiný pohlaví, a paraziti sice pořád nějak nejsou šťastní, ale pracujou na tom.

https://antivirus.22web.org/av/230621-vysavace-na-prachy.htm


Žádná demokracie neexistuje

O demokracii se tu toho nakecá hodně, ale viděl ji někdy někdo? Pokud to má bejt “vláda lidu”, což je, co to slovo znamená, tak tu tady bohužel nikde nevidíme, obzvlášť ne v kolektivním Záchodě. Nikde tu nevládne žádnej “lid”. Naopak. Lid tu všude spíš protestuje proti vládě, a to prakticky ve všech zemích.

Demokracie by měla fungovat tak, že se lidi dohodnou na tom, co a jak by chtěli dělat, a zvolí si reprezentanty, kteří maji dohlížet na to, aby se dělalo to, na čem se lidi dohodli. Vláda má bejt reprezentace, ne nějaká samostatná entita s vlastními zájmy! Jediný zájmy, který má vláda mít, jsou zájmy lidí, kterejm “vládne”. Lidi by se nikdy neměli podřizovat vládě. Vláda by se vždycky měla podřizovat lidem – to je její účel.

Což nás opět vrací k tej myšlence, že to slovo “vláda” je vlastně dost špatně. Politici by měli fungovat jako správci, ne jako vládci. Jsou placeni našimi penězi za to, aby nám sloužili. Nezdá se ale, že by tohle v dnešní době vůbec chápali. Je-li demokracie “vláda lidu”, pak logicky ta “vláda” je ten lid a ne ti politici. To vyplývá už z toho samotnýho slova. Politici jsou reprezentace vlády, což jsme my všichni.

Nebo tak by to aspoň mělo bejt, ale jak ví každej, kdo neni slepej a hluchej debil, nikde to tak neni. Politici nehájí zájmy lidu tý země (ani žádnýho jinýho “lidu”), ale v lepším případě svoje vlastní, a v horším případě někoho jinýho, kdo v tej zemi vůbec nežije. V dnešní době, obzvlášť mezi EUropaty, je to převážně ten horší případ.

Ty problémy s dysfunkčností takzvaný demokracie maji několik vrstev. V první řadě, i kdyby ten systém fungoval tak, jak má, neboli tak, jak sám sebe popisuje, lid má naprosto minimální vliv na chod věcí, neboť jediný, na co je lid tázán, je, koho bude jednou za čtyři roky volit. To je všechno, o čem můžou lidi – teoreticky – rozhodovat.

Aby se ale dalo mluvit o nějakej “demokracii”, tohle je dost málo. Za ty čtyři roky se rozhoduje o spoustě věcí, a na ty už se lidí nikdo neptá. Lidi by měli mít možnost hlasovat o mnohem větším množství věc, než jen kdo bude čtyři roky někde sedět. Jestli jí využijou, to už je jejich věc, ale ta možnost by měla existovat a neexistuje.

Druhej problém je, že dnešní době je všechno zfalšovaný a všechno ovládaji paraziti skrz prachy, mafiánský praktiky, vydírání, a podobně. Volby v USA – jediná možnost lidí se k něčemu vyjádřit – jsou zfalšovaný tak očividně, že pravdivosti výsledků nevěří ani ti, co vyhráli (ale ti si nestěžujou).

Demokracie nemůže fungovat ve světě, kde má malá skupina lidí větší moc, než 99% ostatních, a prakticky neni způsob, jak tu jejich moc omezit, protože všechny prostředky k omezení jejich moci jsou vzhledem k jejich moci pod jejich kontrolou.

Politici se daji nejen snadno koupit (je to opravdu snadný, když někteří jsou 1000000x bohatší než jiní), ale i donutit všelijakejma jinejma způsobama, když maji paraziti pod kontrolou všechno důležitý. Korupce je tu všude masivní, ale tohle všichni víme a mluví se o tom pořád, takže to teď řešit nebudeme.

Další problém s timhle systémem je podle mě ten nejzásadnější. Tenhle systém je totiž jen teoretickej a neni tu nic, co by nějak zajišťovalo, aby opravdu fungoval v praxi. Teoreticky si vybíráme, kterejm politikům dáme mandát dělat to, co říkaji, že budou dělat. Takže si je poslechneme, a kdo vypadá, že má nejlepší plán, tomu dáme hlas.

Jenže tu neni absolutně nic, co by zaručovalo, že ti politici budou dělat, co slíbili. A taky to nikdy nedělaji. Pokud zvolíme politika, protože třeba řek, že vyřeší nějakej konkrétní problém, nezvedne daně, a zvýší důchody, a on pak důchody sníží, daně zvedne, a ten danej problém nejen nevyřeší, ale ještě zhorší, pak jsou celý volby naprosto k hovnu.

Neboli nemá žádnej smysl někoho volit, když ho nic nenutí k tomu, aby dodržoval, co slíbil. To už ale neni až tak problém toho politika, jako špatně navrženýho systému. Součástí zákonů by mělo bejt, že se před volbama oficiálně sepíše, co ta strana musí splnit, když bude zvolená, a musí bejt trestný (a trestaný), když to poruší.

To je naprosto jednoduchej princip, kterej dává perfektní smysl a neni důvod, proč by s nim měl někdo nesouhlasit. Celá pointa voleb je, že lidi chtěji, aby ti politici dělali, co slibujou, že budou dělat. Proto si vybíraji jedny politiky a ne druhý. Kvůli těm slibům.

Když je tu ale nulová motivace vlastní sliby dodržovat, protože k tomu nikoho nic nenutí, tak to celý vůbec nemá smysl. Jasně že se ten politik pak nechá koupit někym bohatym. Proč by se nenechal? Co mu v tom brání? Volíme politiky, aby nás “reprezentovali”, ale ten systém nějak pozapomněl na to, aby měli nějakou povinnost nás reprezentovat, nebo nějakou zodpovědnost.

Pokud volim někoho, aby se nezvýšily daně, a jemu pak vůbec nic nebrání v tom, aby ty daně zvýšil, když mu za to někdo zaplatí, tak jakej to má smysl? Jak může tahle “demokracie” fungovat? Je to jen hra a v konečnym důsledku vláda těch, co maj nejvíc prachů, neboli oligarchie. Celý volby jsou pak jen volba, kteří politici nám budou další 4 roky lhát, porušovat předvolební sliby a okrádat nás.

Aby mohla nějaká demokracie existovat, politici by museli mít povinnost dělat, co slíbili, že budou dělat, což byl celej ten důvod, proč je lidi volili. Za porušení tý povinnosti musí bejt jasně stanovenej a přísnej trest, kterýmu nikomu nesmí bejt dovoleno se vyhnout. Pak teprve bysme si mohli vyzkoušet, jestli ta demokracie funguje. Zatim nikdo neví.

Demokracie tu teda neexistuje a nejspíš ani nikdy neexistovala. Jen se o ní pořád mluví, jako by to bylo něco skutečnýho. Je to ale jen přelud, iluze, trik, stejně jako ta covidiotská klamdemie.

Největším výsměchem demokracii je dnes Evropa Uhnije. Vymyslí nějakou zákeřnou sviňárnu, kterou chtěji zavést (teda oni sami nic nevymyslí – to jim diktujou Loutkáři, ale to je vedlejší), a daji lidem “možnost se k tomu vyjádřit”.

Když pominu, že drtivá většina lidí neví o tom, že tuhle možnost vůbec má, tak 99% z těch, co se k tomu opravdu vyjádří, se vyjádří ve smyslu “Jděte s touhle hovadinou do prdele! Nic takovýho nechceme!” EUropati pak řeknou, “Díky za příspěvky, otroci. My je teď tady hodíme do (virtuální) skartovačky a budeme si dělat, co chceme, protože vy a vaše názory jsou nám fakt u prdele. To jste nám zase naletěli, co? Hahaha.”

Demokracie jak prase. “Poslechneme si, co chtěji lidi, a pak uděláme, co chceme my.” Takhle to tu ale všechno funguje. A v poslední době se to ještě zhoršuje. Paraziti už otevřeně prosazujou myšlenky, který jsou ve svojí podstatě zřetelně antidemokratický, jako by to tak bylo správně, a většinu lidí to nejen neznepokojuje, ale ještě už jsou tak zpitomělí, že tomu fandí.

EU měla pravidlo, že na něčem musí souhlasit všichni, aby se to schválilo. Jelikož jim ale jakejsi Orbán nechtěl s něčim souhlasit, tak se rozhodli tohle pravidlo zrušit. Neboli nám říkaji, že nebudou tolerovat, aby s nima někdo – i kdyby jen jeden stát – nesouhlasil.

Umm, jak tohle zapadá do demokracie? Nepletou si to náhodou s totalitou? Celá pointa hlasování je dát prostor opozici / různejm názorům. Dát všem možnost nesouhlasit. Proto hlasování existuje.

V totalitě se nehlasuje. Aspoň ne vážně. Dělá se, co vrchní totalitář nařídí. Pakliže se ale někde hlasuje a při tom se buď lidi nutí, aby hlasovali určitym způsobem, nebo se výsledky hlasování ignorujou, je konečnej výsledek úplně stejnej – totalita. K čemu to hlasování potom je? Zřejmě pro (něčí) zábavu.

Perfektně ten antidemokratickej trend reprezentuje náš brejlatej blbeček, nejhorší premiér na světě, pan “máme právo bojovat s nesprávnými názory”. Těžko bysme hledali něco, co je víc v rozporu s principem demokracie, než “boj proti nesprávnejm názorům”.

Jak se pozná demokracie:

• Podporuje se otevřená debata, tj. dává se prostor všem (i “nesprávnejm”) názorům.
• V médiích se objektivně informuje, bez předhazování názorů moderátory.
• Vláda jedná v mezích zákonů a neomezuje práva občanů, který jim zaručuje Ústava.

Pozná se tak, že o takovejch věcech vůbec neuvažujete, protože fungujou a nemáte důvod se tim nějak zabejvat. Když si statisíce lidí stěžujou na potlačování svobody, porušování zákonů, korupci, atd., a několikrát měsíčně proti vládě protestujou, tak zřejmě něco nefunguje.

Jak se pozná totalita:

• Vláda a média se otevřenej debatě vyhýbaji, protože se bojí, co by se mohlo stát.
• V médiích se propaguje jednostrannej, provládní pohled na věci.
• Svoboda názoru je považovaná za “nebezpečnou”.
• Opoziční názory se cenzurujou.
• Všemu se říká jinak, než co to je. (cenzura –> boj proti dezinformacím)
• Lidi jsou vyhazováni z práce a zavíráni za názory.
• Říká se, že bezpečnost (a ne svoboda) je to nejdůležitější.
• Vláda zvysoka sere na Ústavu a zákony.
• Trestní oznámení a žaloby politiků se nikdy nedostanou k soudu.
• Lidi jsou zfanatizováni k iracionální nenávisti vůči “nepříteli” definovanýmu vládou.

A tak dál. Kterou variantu tady máme? Na to si každej bez problémů odpoví. Ještě bych asi měl přidat sekci “Jak se pozná debilita”, kam patří například bod “do médií jsou vpouštěni Pekarová s Adamovou nebo Pavel Novotný”. To už je taková naše místní specialita.

K demokracii patří otevřená debata a pluralita názorů, což už je tu prakticky zakázaný. Zatim nám ještě dovolujou debatovat doma a mít vlastní názor na nějakejch menších webovejch stránkách, který čte tak asi 1000 lidí, ale ve větším měřítku to nejen nikde neuvidíte, ale přímo slyšíte, že proti nesprávnejm (tj. jinejm než má Fialovej Hnus) názorům je třeba bojovat. (V tomhle smyslu je teda pravda, že jsme ve válce. Akorát nemá nic společnýho s Ruskem. Je to válka Fialovýho Hnusu proti nám.)

Podobně absurdní je, když se určitý myšlenky nebo názory označujou za “nebezpečný”. Kdo se kurva bojí myšlenek a názorů? Řeknu vám kdo. Lháři a podvodníci.

Vůbec, když se podíváme na nejnovější výdobytky naší slavný “demokracie”, neni divu, že mnozí nostalgicky vzpomínaji na éru komunismu. (Ne že byla dobrá, ale prostě už jsme na tom hůř než tenkrát.) Máme tu dva lidi (Čermák, Tušl), kteří šli nedávno do basy za názory. Interpretovat tohle jako něco, co patří do demokratickýho státu, vyžaduje velmi častý a pečlivý mytí mozku.

Máme tu další lidi (Skála, Kapal), kteří dostali podmínku za to, že maji na některý historický události jinej názor než vláda. Oni sice na rozdíl od vlády historii velmi dobře znaji, ale to neva.

Máme tu učitelku Bednářovou, která byla vyhozená z práce a pronásledovaná gestapen za to, že… hm, jak to tak nejlíp vystihnout… za to, že je úplně normální.

Kde je ta “vláda lidu”? Vidí tu někdo nějakou? Politici by měli bejt trestaní, když lid nesouhlasí s tim, jak ho reprezentujou. Tady jsou trestaní lidi, kteří nesouhlasí s agendou politiků. (A ta je jen papouškováním agendy jakejchsi neznámejch lidí někde mimo tuhle zemi.)

Žádná demokracie tady neexistuje. Co tu teda máme? Jedna možná varianta je něco, co se jmenuje “jdem, okrad si je”. To naráží na něco, co říká po 4 letech jeden politik druhýmu, “Tak už jsi je okrad dost, tak sem pustíme jiný okrádače a jdem si ty prachy někam užít.”

“Jdem, okrad si je” zní vlastně úplně stejně jako demokracie, takže možná systém máme správnej, jen to špatně píšeme? Asi se stal někde nějakej překlep, a pak jsme to celý špatně pochopili.

Druhá varianta je jinej překlep a je tu ve skutečnosti démonkracie. Nás tu buzeruje vláda a tu podle všeho ovládaji nějací neviditelní démoni. To zní taky celkem pravděpodobně.

Třetí varianta je ještě větší překlep a vládne tu médiokracie. To je taky docela reálná možnost, protože míra toho, nakolik je tu všechno manipulováno masmédii je taky ohromná. Vůbec agresivita a arogance televizních moderátorů (neboli nevzdělanejch bezvýznamnejch přizdisráčů), kteří lidem vnucujou, čemu maji věřit a co si maji myslet, je neuvěřitelná.

Maji nás nezaujatě informovat o tom, co se kde děje. Nikoho by nemělo zajímat, co si o tom ten moderátor myslí. On je úplnej nikdo. Je to herec, kterej něco čte z obrazovky. Nemá žádný relevantní vzdělání, znalosti, nebo zkušenosti, aby moh něco z toho, co nám čte, interpretovat, a nikdo to od něj nechce.

Dostali jsme se ale do stádia, kdy si evidentně moderátoři myslí, že právě tohle je jejich poslání – ne informovat, ale interpretovat ty informace. A ještě si nejdřív ty informace upravit a vyškrtat z nich, co se nehodí, a tak trochu pozměnit, co by mohlo vyvolávat nějaký nežádoucí názory.

Tragédie je samozřejmě i to, že tyhle presstitutky, doslova placený za to, aby vám lhaly, někdo bere vážně. Zlatý normální slušný prostitutky – ty aspoň za ty prachy poskytujou něco, o co lidi stojí. Nějak se mi nezdá, že by někdo platil televizní poplatky za to, aby se mu lhalo. Ještě že je už dávno neplatim. (Nevim proč to ještě někdo dělá.)

Takže kdy si přestaneme hrát “na demokracii” a otevřeně si přiznáme, že tu žádnou nemáme nikdy jsme neměli? Kdy konečně lidi připustí, že když to vypadá jako totalita, kváká to jako totalita, a vyjebává to s lidma jako totalita, že to asi bude totalita? A kdy si lidi řeknou, že tu totalitu nechtěj a půjdou ji zrušit? Už brzo? Jo?

https://antivirus.22web.org/av/230626-zadna-demokracie-neexistuje.htm