…..před více jak dvaceti lety jsem nejen na přednáškách upozorňoval, jak vše začne.
Možná si čtenáři jak v České republice, na Slovensku a i v jiných německy a francouzsky mluvících zemí vzpomenou na moje slova, která jsem přebral od Aloise Irlmaiera. Irlmaier byl dálnovidec a předpověděl mnoho událostí, které se v minulosti skutečně odehrály….

****** **** ***** ****

Vážení čtenáři tadesca, máme to tady. Jak jsem psal na tomto vebu a uváděl na přednáškách, vše začne nepokoji ve Francii, které způsobí „obohacující“ přistěhovalci z Afriky. Nebyly to ale moje slova. Jsou to slova dálnovidce Irlmaiera, který viděl budoucí události. Před mnoha lety jsem se na téma občanské války a nepokojů, které přejdou na celou Evropu, ptal také indigové dívenky. Podrobněji jsem je i ze zachovaných rukopisů dálnovidce studoval. Žel konstruktivní síle vesmíru mně pravdivost slov Irlmaiera také potvrdila indigo dívenka a tvrdila, že to bude ještě horší, než jeho předpověď. Vše mělo začít v Paříži. Možná si vzpomenete a najdete o této události články na našem webu. A také to tam začalo usmrcením 17-ti letého migranta. 17 = Q. Asi víte co to znamená. Tyhle události se nedají zastavit a už je také nikdo nezastaví.

Nepokoje se budou šířit celou Evropou. Dnes máme zprávy o nepokojích z Belgie, Nozozemí a Švýcarska. Je jenom otázkou času, kdy se vše rozhoří do nepochopitelných událostí. Od některých čtenářů jsem dostal zprávy, že i v Česku začínají být problémy s napadáním lidí a vraždami za bílého dne na ulicích u Vás. Zejména ze strany Ukrajinců vůči romům.

Možná si také čtenáři tadesca vzpomenou, co bude následovat. Psali jsme o tom. Psali jsme o tom, kde budou končit hranice Ruska. Kde to najít????? Však vy víte….

Jsme naprosto v horké fázi celého přestrukturalizování systému v Hotelu Země. Covid, Ukrajina a další události Vám již známé jsou v plném proudu a to nezastavitelném. Však z našich dat, která jsme Vám poskytovali postupně na webu, víte jak se zachovat, připravit a co dělat….

Napsal tm

p.s. někteří čtenáři mně opět psali, že jsem si založil na Facebooku profil s názvem Tomáš Marný. Znovu musím zdůraznit, že nikde jinde nic nepíši než zde na tadesco.org. Nevím, co se tam píše a ani kdo to píše, tak raději tam nechodit. Děkuji za pochopení.

https://tadesco.org/tobogan-se-riti-nezadrzitelnou-rychlosti-k-vyvrcholeni-deju-nejen-v-evrope-ale-po-celem-svete/