Dlouho očekávaný vojenský zásah proti chazarské mafii na Západě se zdá být na spadnutí. Nepokoje ve Francii, Belgii a Švýcarsku tomu nasvědčují. Muži ve stejných černých uniformách v policejních botách působí na celém kontinentu chaos a vydávají se za muslimské demonstranty. Jedná se o klasickou akci vojenských agentů-provokatérů, jejímž cílem je připravit veřejné mínění na stanné právo. Je to odvěká zednářská strategie P3 „ordo ab chao“ neboli „řád z chaosu“. Cílem je vyvolat takový chaos, že občané uvítají vojenský převrat, aby „obnovili pořádek“.

Skutečnost, že se tento typ sabotáže odehrává ve Švýcarsku, znamená, že se pravděpodobně jedná o nějaký druh vojenského zásahu proti BIS, WHO a dalším mocenským centrům ChM. Totéž platí pro Belgii, kde sídlí Evropská unie. Další věc, kterou je třeba si uvědomit, je, že „muslimští“ výtržníci se systematicky zaměřují na zařízení kultu smrti Chabad po celé Evropě.

Zdá se, že tyto „nepokoje“ jsou koordinovány s „akcemi hrdosti“ propagujícími homosexualitu a pedofilii. Všimněte si, že francouzské nepokoje začaly právě ve chvíli, kdy bývalý mužský prostitut a falešný francouzský prezident Emmanuelle Macron vystupoval na akci propagující homosexualitu.

Současně s tím probíhaly po celém Západě pochody nahých mužů, kteří se promenádovali před dětmi. Skandovali například „Jsme tady, jsme teplí a jdeme si pro vaše děti“.

Kdyby šlo o nahé ženy na přehlídce, můžete si být jisti, že by policie zakročila. Možná je to proto, že nazí muži představují menší dopravní problém, protože projíždějící řidiči se dívali jinam než na ně. Pravděpodobnější je, že to bylo vymyšlené, aby se náměsíční ovčané probudili.

Aby to bylo pro běžného občana osobní hrozbou, snaží se ho také donutit, aby na ženské záchody mohli chodit lidi s penisem. Když vaši dceru obtěžuje vousatý úchyl, který se vydává za ženu, nutí vás to se zapojit.

Falešný prezidentský avatar Joe Biden se v dalším kroku snaží probudit ovčany a předvádí mnoho bizarních vystoupení a prohlášení. Například při setkání s indickým premiérem Naréndrou Módím řekl: „Prodal jsem spoustu státních tajemství a spoustu velmi důležitých věcí…“. Korporátní propagandistická média se to snažila zakrýt jako „vtip“, ale všichni víme, že je to pravda.

Dále si poslechněte, jak falešný maskovaný Biden mluví o tom, že Rusko prohrálo válku v Iráku. On opravdu trpí demencí.

I ve čtvrtek Joe Biden předvedl katastrofální rozhovor, v němž tvrdil, že v roce 1960 byla v USA občanská válka, a zaměnil ústavu a Deklaraci nezávislosti, načež se odpotácel ze scény jako ztracený člověk trpící Alzheimerovou chorobou.

„Joeův avatar brzy připraví o práci všechny informátory (whistleblowery), je to takový stroj na červené pilulky,“ komentují to zdroje z Pentagonu.

Ve stejnou dobu, kdy se „Biden“ choval jako senilní šašek, přijal Kongres rezoluci 503 vyzývající k obžalobě Joea Bidena „pro závažné zločiny a přestupky“, a přesto o tom korporátní mediální preSStituti neřekli ani slovo.

Samozřejmě víme, že skutečný Biden je dávno pryč, ale jde o to, že symbol korporátní moci Joe Biden je aktivně připravován na formální (optický) impeachment, komentují zdroje ze CIA.

Předseda Sněmovny reprezentantů Kevin McCarthy také tvrdí, že Kongres se chystá obžalovat Bidenova generálního prokurátora Merricka Garlanda na základě informací, které pocházejí od whistleblowerů.

Další věcí, které jsme si všimli, je, že s blížícím se svátkem 4. července jsou po celých Spojených státech rušeny tisíce letů. Podle zdrojů z Pentagonu je to proto, aby se zabránilo útěku členů chazarské mafie.

Dostalo se nám také velmi přesného vysvětlení, co má s touto aktivitou společného takzvané hnutí Q a Donald Trump. Bývalý člen SAS Riccardo Bosi vysvětluje, že celé hnutí Q bylo založeno zhruba 300 až 400 převážně důstojníky námořnictva a námořní pěchoty. Původně uvažovali o provedení vojenského převratu, ale uvědomili si, že by to znamenalo zabití velkého množství amerických civilistů. Proto se rozhodli místo toho jednat pomalu a systematicky v souladu s vojenským právem. Proto to trvalo tak dlouho. Nyní to však dospělo do bodu, kdy už nic nemůže zastavit to, co přichází, říká Bosi.

Jako příklad toho, jak nezastavitelným se toto hnutí stalo, můžeme uvést: „Senátor Lindsey Graham byl během sobotního shromáždění MAGA (Make America Great Again) v Pickensu v Jižní Karolíně vypískán, vysmíván a urážen od chvíle, kdy nastoupil na pódium, až do chvíle, kdy z něj odešel, a později se mu smáli a znovu ho vypískali během projevu Donalda Trumpa.“

Tato fotografie Grahama s popraveným zrádcem Johnem McCainem a Timem Ozmanem alias Usámou bin Ládinem vysvětluje, jak s ním bylo zacházeno.

„V současné době existují pouze tři větve americké vlády, jedna je BlackRock, druhá Raytheon a třetí farmaceutické firmy… Musíme získat kontrolu nad touto velmi zkorumpovanou elitou v této zemi… „Nemyslím si, že se někdy dostaneme k volbám v roce 2024… Myslím, že věci ve Washingtonu do té doby implodují,“ popisuje situaci plukovník Douglas MacGregor.

Podle více zdrojů se však tento proces bude vyvíjet i v průběhu léta a nelze očekávat náhlou změnu přesně 4. července.

Přesto více než 300 kanadských vojáků žaluje vládu kvůli škodám, které jim způsobila povinná vakcinace, což je znamení, že armáda skutečně začíná jednat. Varujeme je, aby se ujistili, že soudce, který bude případu předsedat, není svobodný zednář.

Kanadský parlament těmto vojákům pomáhá tím, že předkládá návrh zákona, který znemožňuje povinné očkování.

Nyní se odhaluje i Chrystia Freelandová, skutečný zločinec stojící za vakcínou a dalšími zločiny komunistického Trudeauova režimu v Kanadě.

Další známkou skutečného pohybu je postup Kongresu proti CISA (Americká agentura pro kyberbezpečnost), velkým technologickým firmám a třetím stranám financovaným vládou, které se spolčily s cílem cenzurovat Američany. Jako dlouhodobá oběť cenzury ze strany Googlu, Facebooku atd. je dobré vidět, že se proti těmto nepřátelům pravdy a svobody slova konečně zasahuje.

Existují také důkazy o tom, že dochází k určité finanční anomálii, která by mohla být spouštěčem dlouho očekávaného restartu (nikoli resetu) sociálního a ekonomického systému. Federální rezervní systém (FRB) je nyní podle vlastních webových stránek pobočky v St. Louis nepopiratelně v úpadku. Jak je vidět z dramatického grafu na níže uvedeném odkazu, FRB již od září 2022 neplatí peníze, které je ze zákona povinna odevzdávat vládě USA. ODKAZ

Pokud šeky soukromého podniku, jako je FRB, propadají, znamená to, že je v úpadku.

Vzhledem k tomu, že úrokové sazby rostou takovým tempem, jakým rostou, budou muset společnosti s rizikovým hodnocením v nadcházejících měsících zaplatit o 80 % více na úrocích, protože jejich úvěry budou převáděny. To se dotkne i hypoték a jiných než rizikových půjček. To prostě znamená, že kolaps současného systému nastane s matematickou jistotou.

Sorosova nadace oznámila, že propouští „nejméně 40 %“ svých zaměstnanců, což je další známka toho, že ChM dochází peníze.

Stále se však snaží předstírat, že vše probíhá jako obvykle, a vydávají falešné statistiky.

Například ve čtvrtém čtvrtletí roku 2022 podle nich reálný HDP vzrostl o 2,6 %, přestože reálný HDP v prvním čtvrtletí klesl o 2,3 %. Obě čísla by ale měla být zhruba stejná.

Snaží se také zakrýt probíhající run na banky tím, že 65 miliard dolarů odlivu vkladů z domácích bank zázračně přemění na 48,3 miliardy dolarů přílivu.

MI6 nás také upozornila na události na Srí Lance, které by mohly ovlivnit celý světový finanční systém. Od 30. června na 5 dní zavřeli všechny své banky a MI6 tvrdí, že je to kvůli instalaci nové finanční architektury. „Pokud to bude fungovat tam, očekává se, že zbytek rozvojového světa bude následovat,“ sdělují zdroje.

Tento krok přišel po měsících dohadování mezi MMF (Rothschildové), Světovou bankou (Rockefellerové) a Čínou ohledně dluhu této země. Finančníci ChM požádali Čínu, aby dluh Srí Lanky odepsala, a Čína řekla, že dobře, když uděláte totéž. ChM řekla ne. Tento postoj se opakuje po celém světě.

Všimli jsme si, že korporátní novináři se podivují nad tím, že i když byrokraté MMF a Světové banky schvalují nové půjčky pro místa, jako je Pákistán, peníze se nikdy neobjeví. Stále jim říkají, aby „počkali na další zasedání G7“, ale zasedání přicházejí a odcházejí, a peníze stále nejsou.

Podle zdroje MI6 se všechny rozvojové země možná brzy vzdají půjček MMF a Světové bance.

Zdá se, že francouzští Rothschildové chtějí v souvislosti s tímto krokem přerušit spolupráci s Rockefellery, a proto se zbankrotovaná Argentina rozhodla použít čínské jüany a zvláštní práva čerpání (SDR) k úhradě dlužné platby Mezinárodnímu měnovému fondu. To znamená, že MMF předstíral, že platí sám sobě tím, že z ničeho nic vykouzlil SDR a půjčil si od Číňanů.

Důležité je, že se nejednalo o žádné americké dolary. Naposledy se o něco podobného pokusili Francouzi, když byl šéf MMF Dominique Strauss-Kahn křivě obviněn ze znásilnění služebné a propuštěn. Stalo se tak bezprostředně poté, co zjistil, že zlato MMF, které mělo sloužit jako záloha za SDR jako náhrada dolaru, bylo ukradeno federály. Možná má tento nový krok Francouzů něco společného s nepokoji ve Francii.

Viděli jsme také prezidentku ECB Christine Lagardeovou, která prohlásila, že „změna klimatu ovlivňuje inflaci“, což je další známka toho, že ChM chce využít „klimatickou krizi“ jako novou taktiku strašení, aby z mas vylákala peníze. To se shoduje s pálením toxického odpadu ve městech, z něhož jsou obviňovány „kanadské požáry způsobené změnou klimatu“. Všimněte si také, že vystupuje na obrazovce, a ne osobně. To pomáhá potvrdit zprávy Bílých klobouků, že skutečná Lagardeová již byla zatčena.

Odvolávání se na „klimatickou krizi“ se zdá být zástěrkou bankrotu EU. Podle polských zpravodajských služeb maďarský premiér Viktor Orbán, který se účastní summitu EU, říká: „Jediná otázka, kterou si tady v Bruselu všichni kladou, je: Kam se poděly peníze?“

Ptal se na to proto, že Evropská komise předložila návrh na změnu rozpočtu, v němž požaduje, aby členské státy zaplatily desítky miliard eur. „Vyvstává otázka: Jak k této situaci došlo a jak přivedli Evropskou unii na pokraj bankrotu… Pouhé dva roky po skončení sedmiletého rozpočtu Bruselu docházejí peníze. Jak k tomu došlo? Co se stalo s rozpočtem? …chtějí od členských států získat 50 miliard eur, aby je mohli dát Ukrajině, a přitom ani nedokážou vyúčtovat peníze, které jsme jim dosud dali.“

Tento nedostatek peněz souvisí s úsilím zastavit krádeže ChM od Evropanů, Američanů a Japonců ve jménu různých krizí, ať už se jedná o „pandemie“, „Ukrajinu“ nebo nyní o „změnu klimatu“.

Jejich podvody jsou nyní systematicky odhalovány. Ukázalo se, že téměř všechny stanice pro měření teploty, které provozuje Národní úřad pro oceán a atmosféru (NOAA), jsou zkorumpované, aby se země jevila „teplejší“, než ve skutečnosti je, což účinně posiluje podvod o „globálním oteplování“, uvádí polská zpráva. Podle studie Heartland Institute 96 % teplotních stanic NOAA nesplňuje standardy agentury pro „nerušené umístění“. Většina z nich je umístěna v blízkosti objektů, které zachycují nebo vytvářejí teplo, čímž falšují své údaje.

Zde je další příklad:

Článek v USA Today: 8.3.2022 -> GMO komáři vypuštění na Floridě

Článek CNN: 27.6.2023 -> Poprvé po 20 letech byla na Floridě v USA zaznamenána malárie

Brzy můžeme očekávat titulek: „Změna klimatu přinesla na Floridu malárii“. Pak se dočkáme propagace „vakcín proti malárii“. Kdo bude mít z vakcíny proti malárii prospěch? „Už není kam se schovat,“ říkají zdroje z Pentagonu.

Nyní se podívejme na probíhající válečné zločiny a podvody na Ukrajině.

Pro začátek se podívejte na fotografii z července 2006, na níž George W. Bush večeří s Vladimirem Putinem na akci v ruském Petrohradě, kterou zajišťoval Jevgenij Prigožin (na snímku stojící vpravo).

Bylo to v době, kdy klan Bushů navrhl novou studenou válku s Ruskem jako způsob, jak nakrmit vojensko-průmyslový komplex.

V běhu byla také jiná agenda. Rand Corporation sdělila americké vládě, že pokud má zabránit tomu, aby se z EU stal konkurent, je třeba přerušit německé energetické vazby na Rusko, tvrdí Poláci. Toho bylo nakonec dosaženo sabotáží plynovodu Nordstream II. Výsledek: Jen Německo bylo v loňském roce ChM okradeno o 132 miliard dolarů.

Kolik z těchto 115 miliard dolarů se vypere zpět do kapes našeho Kongresu?

115 miliard dolarů na Ukrajinu nestačí, teď tam posíláme tanky.
55 000 veteránů je dnes bez domova.
Denně spáchá sebevraždu 24 veteránů.
Naší morální povinností není naše bohatství, ale naše krev.
Probuď se Kongres a jednej ve prospěch USA.

Jedná se o stejnou společnost Rand Corporation, která radila vyhodit do povětří japonské jaderné elektrárny ve Fukušimě, aby Japonsko přestalo být energeticky nezávislé.

Kdo měl z obou útoků prospěch: Rockefellerové.

Z genocidy na Ukrajině se nyní snaží těžit i zločinci z ChM. Níže můžete vidět irského poslance Evropského parlamentu Micka Wallace, kterému odpojili mikrofon, když popisoval, jak organizace ChM, jako je BlackRock, kradou ukrajinskou zemědělskou půdu a průmyslová aktiva.

„Vypadá to jako vyhlazování vlastního obyvatelstva,“ říká ukrajinský voják o situaci na frontě.

Tyto trestné činy provází také spousta firemního divadla.

„Všechno je film. Co ti lidé každý den nosí… s kým se setkávají, kdy/kde se setkávají… co si říkají… jak je to natočené a sestříhané… všechno je to jedna velká show,“ tvrdí zdroje z Pentagonu.

Dobrým příkladem je toto video ze setkání Vladimira Zelenského a Grety Thunbergové.

„Všichni vědí, že Zelenský není v žádném případě nezávislá osobnost. Říká se mu, co má dělat, jakou politiku má provádět… nemá smysl s ním mluvit,“ říká ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov.

Nyní, když bylo divadlo ChM odhaleno, se obrací proti nim. Pro zasmání se podívejte na video ukrajinské zpěvačky Ruslany, vítězky Eurovize 2004, která se dožaduje stíhaček F-16. Má na hlavě helmu, ale z nějakého důvodu si zapomněla vzít kalhoty.

Pak tu byla celá ta opera Wagnerovy skupiny. Jak vysvětluje polská rozvědka:

„Západní služby se dostaly k Prigožinovi a chtěly s ním manipulovat. Prigožin vycítil spoustu peněz a přemýšlel, co udělat, aby byl vlk sytý a ovce celá. Zavolal do Kremlu a všechno prozradil. – ‚Co máme dělat?‘ zeptal se. Dostal odpověď. Uděláme divadlo. Ať si Západ myslí, že se mu to podařilo… na jeden den…“

Nyní byl skutečný Wagner nasazen v Bělorusku, pouhých 80 kilometrů od ukrajinského hlavního města Kyjeva.

Samozřejmě neočekáváme, že ChM se jen tak vzdá.

Victoria Nulandová z amerického ministerstva zahraničí na videokonferenci s Kyjevem oficiálně prohlásila, že třetí světová válka fakticky začne 11. července, a uvedla, že USA a jejich partneři budou bojovat tak dlouho, jak bude třeba, i 16 let nebo déle… Plánované datum bylo vybráno tak, aby se shodovalo se summitem NATO, setkáním v Litvě.

Moje otázka zní, proč je ta bestie ještě naživu? Nebo to není ona?

Další velkou otázkou, která stále visí ve vzduchu, je, kdy začne dlouho očekávaná vesmírná opera?

Možná už to začalo, jak naznačuje toto video ruské rakety, která sestřelila neviditelné plavidlo.

Pak, jako obvykle, přicházejí každý týden zprávy o pozorování UFO z celého světa. Zde jsou některé z nejnovějších:

1. Maskovaná mateřská loď. Bylo nám řečeno, že se odmaskují, až budou masy připraveny. Nebo se jedná o čočkovitý mrak s osvětlením? Podívejme se na to:

2. Objekt nad Varšavou, Polsko 2023:

3. Rotující objekt nad Floridou 26.6.2023:

4. Více orbů nad Mexikem:

5. UFO se mihne nad Kalifornským oceánem 29.6.2023:

Na závěr připomínáme, že vesmírnou operu jsme už viděli, podívejte se na video o „přistání na Měsíci“, které nám poslali zednáři z lóže P3.

Zdroj: benjaminfulford.net

https://tadesco.org/rozviji-se-ofenziva-proti-chazarske-mafii-ve-stylu-operace-gladio/