Všichni víme, že existují hodnoty materiální a hodnoty nebeské. Nebeské hodnoty nelze koupit. To je nemožné. Ale paraziti vymysleli jak je prodat. Jak prodat Svědomí, jak prodat Duši, jak prodat Rod, jak prodat zemi, jak prodat vlast, jak prodat všechno.

Jsou to debilové a hrají debilní hry, které vesmír nepřijímá. A tak oni dostávají KÁRU (v jiném jazyce Karmu). KA-RA je Duch nebeský. KA je Duch, RA je Tvůrce. Když přichází KARA, Duch Boží, dostihne je a vyrovná věci do konstruktivní pozice, veškerá destrukce se rozpadne a rozpadnou se i její nositelé. Čili je dostihne nebeská KARA. A ona je dostihne, pokaždé je dostihne. Jednoznačně se před ní nikde neskryjí.

Budou se muset KAát. KA je Duch, Duch zemského nebeského proudu, toho je třeba přijmout. Duch je pojem světa PRAVi, to je nebeský pojem. V přeneseném významu to je tělo Boha. Toto je i vibrace RA. Kání je transformace, změna. Opravdové kaje. Skutečná Změna. Ne tak, že přišel, zaplatil faráři, ten dal rozhřešení a bylo po hříchu. ,,Jdi synu, všechny hříchy zmizely.” To jsou všechno dýmky. Besovské hry.

V opravdovém Vesmíru, v Nebesko-Božském Vesmíru, ve kterém jsme i my a i tato realita v něm existuje, takové věci nefungují. Není tomu tak, je tomu jinak. Vytvořili iluzi, které lidé uvěřili a která existuje pouze dočasně. Ani ne dočasně, ale omezeně. A určitě bude vypnuta. Zůstane po ní zkušenost. Ale to není hodnota, není třeba si ji chránit.

Země je hodnota, červík v ní je hodnota, strom je hodnota, zvířata jsou hodnota, voda a vzduch, všechno jsou to hodnoty. Všechny tyto hodnoty jsou nám známé, i prospěšnost Přírody, Vesmíru. O všem víme.

A co hodnota není, hned se deinkarnuje. Rozsype se. Rozplyne se. Všechno, co nemá hodnotu, neexistuje. Netřeba dávat hodnotu ničemu. Nic hodnotu nemá. Neboť když tomu hodnotu dáváte, dáváte tomu existenci! Rozumíte?

Pokud si člověk přestane vážit parazita, v jeho poganném (špatném) smyslu, vytratí se. Má hodnotu jen proto, že mu ji dává Člověk. Pokud mu člověk nebude věnovat Pozornost a nechá ho mimo svůj život, rozsype se celá parazitická struktura. Protože je parazit, který pracuje a plní svou funkci a je parazit v poganném (špatném) smyslu, který vychází za rámec své funkce a přináší destrukci. No i jeden, i druhý je parazit. Ten první má za úkol upoutat Pozornost a sloužit, úkolem toho druhého je škodit, krást a ničit.

Úkolem Člověka je to odpozorovat, odhalit, vyčlenit ze společnosti těchto parazitů. A když člověk začne takto myslet, vše opravovat již v Mysli a ve svém vědomí, všechno se změní. Když vše opravuje již ve své Mysli a ve svém Vědomí, on takto vše opravuje iv celkovém Živém Prostoru! Takový Člověk tam dává Světlo! Toto Světlo vidí druhé Vědomí, začínají ho přijímat. A už to jde. Kruh za kruhem se vyjasňují a osvětlují…

Všichni jsme propojeni do jednoho celku na různých úrovních. A když někdo říká: „tohle jsem já udělal“, to neudělal on. My jsme to udělali. My všichni spolu. Už nemůžeme říkat JÁ. Nastává Čas mluvit MY. Neboť My všichni jsme jeden celek.
Je to náš Svět,
je to náš úkol,
je to náš Život.

His Majesty Alexander

žijeme vědomě?

https://slovanskenoviny.sk/my-vsetci-sme-jeden-celok/