Agent tajné služby, který měl za úkol chránit okolí domu Josepha Bidena v Delaware se zarazil, když se z domu ozval neuvěřitelný výkřik, kvílivý zvuk smrti. Promluvil do skrytého mikrofonu v manžetovém knoflíčku: „Kelt je v nesnázích, vstupuji do domu.“ O chvíli později mu v uchu zapraskal hlas. „Nevstupujte do ložnice. Situace je stabilní.“

Bylo však pozdě. Agent vytáhl zbraň a vpadl dovnitř, tvář mu zbledla jakmile překročil práh. Ucítil štiplavý zápach. Na posteli ležela seschlá schránka muže, který se Bidenovi podobal i nepodobal, holý trup přitisknutý k matraci, ruce roztažené jako křídla a z vyprahlých rtů vydával hrdelní, chrčivý zvuk. Směrem nahoru z vyschlé paže vedla polyetylénová hadička vedle diagnostických přístrojů jako na JIPce, které monitorovaly Bidenovy životní funkce. Na polštáři, na němž spočívala jeho hlava, mírně nakloněná na jednu stranu, vypadala jen jako chomáč šedivých vlasů. Postava na lůžku vypadala vyhuble a dehydratovaně – téměř vysušeně – jako vysušená švestka. Jeho propadlé tváře se chvěly, když ústa vydávala sotva znatelný šepot: „Candy“ (bonbón).

Agent tajné služby byl ohromen. Čelist mu poklesla a oči se mu rozšířily. Měl za úkol hlídat prezidenta Spojených států – což byla v rámci tajné služby pocta – prezident by měl být vyrovnaný, stoický, královský, důstojný, výřečný, rozhodný a zdravý, tentokrát viděl jen vychrtlou, nemocnou kostru, která se nedokázala ani zvednout z postele; sotva dokázala promluvit, a když už promluvila, opakovala stále stejné slovo: Candy. Smutné, zapadlé oči chabého starce hleděly na agenta, jehož ústa třikrát zamumlala „candy“, načež do ložnice vtrhl další agent tajné služby v doprovodu Jill Bidenové a lékaře, který napomenul přítomného agenta za neuposlechnutí rozkazů, aby nevstupoval do domu.

„Nechápu, co se tady děje,“ řekl agent. „Vstoupil jsem do místnosti dříve, než jsem dostal rozkaz. Může mi někdo říci, co se děje?“ zeptal se agent Andrew Cunningham.

Psal se 5. duben 2021 a zemi zachvátila Covid-mánie. Dvaačtyřicet států a teritorií vydalo příkazy k povinnému pobytu doma, zavřelo podniky a náhle zastavilo život, jak jsme ho znali. Všudypřítomné masky a očkovací nařízení se valily jako ohnivá bouře napříč zemí a s osobami, které se jen vyhýbaly protiústavním vládním nařízením, zacházelo, jako by měly lepru, narozdíl s očkovanými šílenci, kteří přijali narativ režimu. Ekonomika se hroutila, lidé se báli vyjít ven a Biden se stáhl do ložnice svého domu v Delaware.

Agent Andrew Cunningham pracoval u tajné služby osm let. Po střední škole navštěvoval Arizonskou státní univerzitu a získal bakalářský titul v oboru trestního práva. Po ukončení studia se ucházel o práci v tajné službě a prošel prověrkami na stupeň přísně tajné, které byly pro přijetí do zaměstnání nezbytné. Většina lidí by ho označila za zdravého chlapa, muže s konzervativními hodnotami, který má ženu, jedno dítě a další na cestě, dům, hypotéku a psa – věřil v demokracii a chtěl sloužit své zemi.

Do tajné služby nastoupil jako GS-7, což byla počáteční platová třída ve státní správě. Vynikal v praktickém vedení a střeleckých dovednostech, čímž si vysloužil závist svých kolegů. Rok po absolvování intenzivní čtyřměsíční výcvikové školy tajné služby ve Federálním středisku pro vymáhání práva byl Cunningham povýšen do třídy GS-9 a začal chránit zahraniční hodnostáře navštěvující Spojené státy. V březnu 2019 byl součástí jednotky střežící izraelského premiéra Benjamina Netanjahua, který přijel do USA za prezidentem Trumpem do Washingtonu. Dostal možnost potřást si s nimi rukou a později řekl, že potřást si rukou s prezidentem Trumpem byla nezměrná čest. Tvrdil, že prezident vyzařuje nezlomnou, třpytivou auru spravedlnosti a síly.

Když udeřila plandemie a svět se začal hroutit, Cunningham trávil více času za stolem procházením nesmyslných papírů. Chyběla mu práce v terénu.

Prezidentské volby proběhly. Velká část země šílela z několika tisíc Trumpových příznivců, kteří pokojně protestovali proti ukradeným volbám. A Cunningham měl brzy zastupovat muže, kterým pohrdal, chátrající bestii tak zakořeněnou v Deep State, tak obklopenou nekonečnými špinavými penězi, že jeho falešné vítězství nad Trumpem bylo prakticky předem dané. Ačkoli Cunningham Bidena nenáviděl, jeho postavení mu zakazovalo veřejně znevažovat prezidenta, a to i toho falešného. Papírování mu najednou připadalo jako lepší práce, než dohlížet na muže, kterého nenáviděl více, než byl schopen vyjádřit.

Dne 4. dubna 2021 obdržel Cunningham telefonát, kterého se obával. Stal se členem čtyřčlenného týmu vyslaného hlídat prezidenta a první dámu v jejich domě ve Wilmingtonu ve státě Delaware. Na rozdíl od ostatních agentů, kteří měli přístup do interiéru domu, Cunningham dostal za úkol hlídat exteriér a zastavovat všechna vozidla, která dorazí do výklenku Bidenovy rezidence. Bylo mu řečeno, že se Biden izoloval ze strachu z nákazy Covidem, protože členové administrativy s nimiž byl Biden v úzkém kontaktu měli pozitivní testy. Do domu mohli vstoupit a odejít pouze Biden, Jill a dva „schválení“ agenti. Nechápal, proč byl odsunut do služby na dvoře, zatímco méně zkušení agenti mohli vstupovat do domu zcela volně. Byl nucen uposlechnout rozkazů.

O den později Cunningham hlídkoval na dvoře Bidenova domu, když zaslechl sténání a volání o pomoc vycházející z okna do ložnice falešného prezidenta. Zapnul mikrofon a řekl, že „s Kelticem není něco v pořádku“, nezaslechl však žádnou odpověď. Keltic – kódové označení tajné služby pro Bidena – byl v nebezpečí. Vytáhl zbraň, vstoupil do domu, zkontroloval místnosti a prohledal dům. Zastavil se u dveří do Bidenovy ložnice. Rozhlédl se a doufal, že uvidí ostatní agenty nebo Jill, jak spěchají k Joeově posteli. Cunningham o nic z toho nestál. Když se nikdo neobjevoval, vstoupil do ložnice a uviděl nepředstavitelné.

Jill Bidenová a druhý agent tajné služby Cunninghama pokárali, že vstoupil do domu bez povolení. Cunningham ohromeně mlčky zíral, když Bidenův lékař, doktor Kevin O’Conner, vpadl do ložnice s injekční stříkačkou naplněnou tekutinou, kterou vstříkl do kapačky zavedenou do Bidenovy paže. „Bonbónek,“ řekl Biden a po tváři mu přeběhl úsměv, když mu záhadný odvar kapal do žil. Najednou se posadil zpříma, vytáhl si kapačku z paže a řekl: „Už je mi lépe.“ „To je dobře,“ řekl.

O několik minut později Cunninghamovi zavolal ředitel tajné služby James Murray. „Teď, když to víš, drž tu svou hubu,“ řekl mu Murray, přestože Cunningham nechápal rozsah toho, co se stalo, dokud mu jiný agent neprozradil, že Biden je od roku 2009 závislý na farmaceutickém koktejlu zvaném Adrenochrom.

Cunningham se dozvěděl, že Bidenova závislost na Adrenochromu byla tak akutní, že potřeboval infuzi každých několik dní proto, aby nepropadl šílenství. Bez ní se scvrkával do klubíčka nepochopitelného bláznovství. Díky svému bádání se Cunningham dozvěděl, že Adrenochrom se vyrábí ze syntetických opiátů a tekutiny odebrané z nadledvinek mučených dětí.

Více zde: https://knihya.cz/?s=Adrenochrom

O týden později podal výpověď u tajné služby s tím, že založení rodiny je neslučitelné s vykonáváním této práce. James Murray mu otevřeně pohrozil, aby pomlčel o tom, co v Bidenově domě v Delaware viděl. O měsíc později Cunningham přestěhoval rodinu do Švýcarska.

Cunningham řekl, že stále nevěří svým očím. Viděl muže, který byl jednou nohou v hrobě, ale poté, co dostal adrenochromový „šťouchanec“ se najednou postavil na nohy a zatančil. Řekl, že nemůže pracovat pro vládu, když byl svědkem něčeho takového. On a jeho rodina se do Spojených států nevrátí, dokud se Biden neodporoučí a prezident Donald J. Trump neobnoví v republice naprostý pořádek.

Zdroj:  https://realrawnews.com/2023/03/of-biden-and-adrenochrome-a-secret-service-agents-story/