Americká armáda v neděli zatkla bývalého právníka Clintonovy kampaně Michaela Sussmanna na základě obvinění z velezrady, jen týden poté, co ho federální porota ve Washingtonu shledala „nevinným“ ze lhaní FBI o prezidentu Donaldu J. Trumpovi a Rusku.

Sussmannův federální případ se točil kolem jeho schůzky s Jamesem Bakerem, kamarádem zvláštního poradce FBI z roku 2016, s nímž se Sussmann podělil o nepodložené pomluvy a ošidné lži, které měly zhatit Trumpovu kandidaturu na prezidentský úřad. Sussmann byl obviněn a stanul před soudem, ale po šesti hodinách jednání poroty byl zproštěn obvinění z trestného činu zneužití pravomoci.

„Proces byl od začátku podvod. Věděli jsme, že nikdy neodsoudí nikoho ze svých řad, ale čekali jsme na výsledek,“ řekl zdroj z JAGu pro Real Raw News.

Jednotka White Hats podle něj Sussmannovy aktivity dlouho sledovala a během vojenského vyšetřování zjistila, že Sussmann dva dny před setkáním s Bakerem obdržel 1 400 000 dolarů jako neohlášený příjem. Výplata přišla od Act Blue, pochybné americké neziskové technologické organizace založené v červnu 2004, která umožňuje levicově orientovaným neziskovkám, demokratickým kandidátům a podvratným skupinám získávat peníze od jednotlivých dárců na internetu tím, že jim poskytuje online fundraisingový software. Mezi bývalé členy správní rady Act Blue patří mnoho členů Deep Staters, včetně zesnulého Williama Jeffersona Clintona, který byl tichým, tajným partnerem v organizaci.

Sbor soudců generálního prokurátora amerického námořnictva tvrdí, že Sussmann bral úplatky výměnou za to, že si vymýšlel historky o Trumpovi, Trumpově organizaci a Rusku – všechny se týkaly dnes již odhaleného skandálu s „ruskou tajnou dohodou“.

Rozsáhlá prověrka porotců ze strany JAG navíc odhalila, že tři z nich věnovali značné částky v hotovosti na prezidentskou kampaň Hillary Clintonové v roce 2016. Jeden z nich byl blízkým přítelem Clintonových, často s nimi trávil dovolenou na Marthině vinici.

„Soud byl jasně zaujatý ve prospěch Sussmanna. Porotci nikdy neměli zasedat. To, že byli podplacení dokazuje, že případ proti Sussmanovi nebrali vážně. Když ho pustili, jednali jsme,“ řekl náš zdroj.

Tato akce zahrnovala vpád amerických speciálních jednotek na pronajatou pláž na Rhode Islandu, kterou si Sussmann pronajal pod falešným jménem. Náš zdroj uvedl, že se Sussman začal skrývat, protože bez důkazů tvrdil, že mu a jeho rodině vyhrožuje smrtí „rozzlobený MAGA“.

V neděli ve 3  ráno se neznámý počet příslušníků speciálních jednotek kradmo přiblížil k rezidenci přímořské části pozemku, kde údajně narazili na tři bodyguardy vyzbrojené poloautomatickými puškami. Náš zdroj uvedl, že speciální jednotky překvapily a utlumily Sussmannovu ochranku a vylákaly z nich klíče od domu a kódy k poplašnému systému.

Našli Sussmanna spícího v posteli. Probudil se a bránil se, když se ho voják snažil svázat zipy.

„Tohle mi nemůžete udělat. Porota mých vrstevníků mě osvobodila. Jsem právník,“ vyhrkl Sussmann údajně, zatímco kopal nohama po vojákovi.

Voják udeřil Sussmanna pažbou pušky do spánku a omráčil ho.

„Příští porotu, které bude čelit, nebude schopen uplatit,“ uvedl zdroj.

Na otázku, jak JAG prokáže obvinění z velezrady v případě, který je jasně případem úplatkářství nebo vydírání, náš zdroj odpověděl: „Zákon o vzpourách rozšiřuje definici velezrady, zejména ve věcech zasahování do prezidentských voleb.“

Zdroj: https://realrawnews.com/2022/06/military-arrests-michael-sussmann/