Otázka od Karen:
Q: Protože vím, jak je důležité zůstat v přítomném okamžiku, pracuji na vyčištění a zklidnění ʺchvěníʺ nižší energie v mé mysli, když nastane. Máte nějakou radu a/nebo strategii, která by pomohla mně i všem ostatním?
.
A: Ivo a Sharon to podrobně rozebrali v minulých zprávách. Chvění mysli, které prostupuje vašimi myšlenkami, souvisí s vaší hladinou adrenalinu. Adrenalin je klíčovým prvkem v boji o lidské tělo, stejně jako epifýza.
.
Když je vaše hladina adrenalinu příliš vysoká, máte příliš mnoho mysli. Nejdůležitější je zklidnění hladiny adrenalinu. To vyžaduje relaxaci, nikoli odpočinek, ačkoli zdravý spánek je důležitý. Relaxace – zklidnění těla, aby se zklidnila mysl – je důležitá pro uklidnění mysli.
.
Když máte příliš mnoho mysli, jste ve stavu strachu, můžete mít dokonce vyšší úroveň úzkosti. Je důležité meditovat, ztišit mysl, relaxovat, třeba se věnovat józe. Lidé na Zemi jsou tak orientovaní na cíl. Místo toho, aby jen plavali a užívali si vodu, plavou kola a vždy sledují nějaký cíl. V této době znečištěné planety jsou před vámi kladeny nemožné standardy hubnutí a zdraví. Vaše těla budou samozřejmě znečištěná a budou mít nadváhu, pokud nebudete bedlivě sledovat každé sousto, které si vložíte do úst. Potraviny, které jíte, jsou pro tělo jed a vy jste si stanovili cíle krásy a mužnosti, kterých je obtížné dosáhnout s ohledem na zdroje, které právě máte.

To také ovlivňuje hladinu stresu a zvyšuje adrenalin. Jíte také příliš mnoho sacharidů ve formě prázdných cukrů, příliš mnoho chemikálií, které v těle působí jako zrychlení, a příliš mnoho potravinářských barviv, která také povzbuzují imunitní systém a nadledvinky, aby proti nim zasáhly. Odstraňte ze svého těla co nejvíce jedů. Odstraňte stres ze svého života. Pokud se nedokážete vypořádat se stresujícími lidmi, odstraňte je ze svého života. Studujte buddhismus a naučte se relaxovat a být v klidu. Další věc, která mě napadá, je, že lidé jsou reaktivní. Reagujete na všechno, protože jste hyper-pozorní. Váš adrenalin způsobuje tuto hyper bdělost. Když zareagujete na vnější podnět, váš adrenalin znovu stoupne. Je to scénář křečka v kole. Musíte se naučit vylézt.

Otázka od Kathleen:
Q: Dojde ke změnám na Zemi, jako jsou posuny pólů, zemětřesení, tsunami atd., o kterých Ruth Montgomeryová mluvila ve svých knihách. Pokud ano, kde budou umístěny bezpečné zóny?
A: Ano, ale ne tak přísně, jak paní Montgomeryová předpovídala. Pochopte, že vše souvisí s časovými osami a časové osy se od napsání této knihy změnily. Nejhorší časová osa byla odstraněna na konci roku 2012 a právě nyní jsou uzákoněny možnosti, které jsou nejlepšími možnostmi, i když se vám to nemusí zdát. Například lidé umírají různými zařízeními. To bylo provedeno v určité časové ose, aby se zabránilo jiné časové ose horšího zničení.

Q: To skutečně vypovídá o tom, že jsme byli v hlubokých problémech, pokud se musíme rozhodnout, že necháme zemřít tisíce lidí místo celé planety! Bude to lepší, ale stále máme před sebou potíže, abychom to prošli.

.
A: Opravdu, Země byla v hrozném postavení a nyní ti na planetě pracují na nápravě její karmy. Tato karma se mimochodem rozšiřuje do galaxie. Není to jen osobní karma, globální karma, ale je to univerzální karma, která se nyní na planetě znovu vyrovnává.

Přehodit polaritu Země z negativní na pozitivní dá lidem na vnějším povrchu hodně práce. Byli jste zakořeněni v negativitě tak dlouho, že cesta zpět k lásce ke všem na planetě bude nějakou dobu trvat. U některých už tam jste, ale u jiných to bude trvat déle. Tato karma bude napravena sérií negativních událostí způsobených negativními silami a vy to nyní vidíte.
.
Snažili jsme se tomu zabránit, ale bohužel s námi lidé nespolupracovali. Nyní jsme u ʺEnd Gameʺ, jak byste to mohli nazvat, a uvědomili jsme si jeden z nejhorších scénářů pro planetu. My však vytrvale postupujeme vpřed. Síly Světla dosáhly mnoha zisků, ale ty byly provedeny v zákulisí, protože na povrchu je příliš mnoho lidí, kteří by tuto zprávu odmítli jako nesmysl. Odmítli by zprávy o globální vládě, odmítli by zprávy o mimozemských silách přicházejících vás osvobodit a odmítli by zprávy o čemkoli jiném, než jsou zvyklí slyšet. Takže je vám to prezentováno tímto způsobem – něco, co je chutnější a přijatelnější pro osoby s nižší frekvencí.
.
Musíte pochopit, že toto je povznesení vědomí na celé planetě a je mnoho těch, kteří si stále myslí, že mimozemšťané jsou malí zelení mužíci a že nám na planetě nemohou nijak pomoci. Řešení se všem odhaluje takovým způsobem, aby jej považovali za přijatelné, takže není ani zmínka o mimozemských silách nebo galaktických vesmírných programech. Vše se jeví obvyklým způsobem – jako politický souboj.
.Otázka 2
Q: Žiji v Kalifornii, což je jeden z nejvíce postižených států. Právě teď jsme pod několika (7) útoky. Jaký je nejlepší postup k odstranění těchto démonů z úřadu? Pořád slyším, že to mají bílé klobouky pod kontrolou, ale nevidím nic nebo nikoho, kdo by se postavil těmhle potvorám. (Otázka byla změněna, aby prošla cenzurou).

A: Protože se jedná o událost změny vědomí, vyžaduje to práci na více úrovních. Nejprve by se měla změnit mysl a zakázat jakékoli činnosti tohoto druhu. Zadruhé je třeba přijmout opatření na politické, školní a zdravotní úrovni, abychom se postavili za svou suverenitu.Q: Kathleen, tady v Kanadě se děje to samé se souhlasem dětí. Policejní stát také vymáhá mnoho věcí, jak jste viděli loni v lednu v Ottawě.

A: Skutečně mají bílé klobouky kontrolu nad operacemi a většina toho, co se provádí, je kvůli těm, kteří se neprobudili, kteří jsou stále v nižším vědomí třetí dimenze. Uvědomujeme si, že ti, kteří mají vyšší vědomí, to mají těžké, zůstat zticha, a tak pokud vám to vyhovuje, nezůstávejte zticha, ale začněte se snažit přesvědčit ostatní, aby se k vám přidali. Zakládejte skupiny, staňte se politickým lobbistou, účastněte se schůzí školní rady. Jakákoli akce, kterou provedete ke změně systému, je náležitě zaznamenána, protože vše je energie a čím více energie je zaměřeno na změnu, tím více se změní.
.Otázka 3
Q: Kdy budou uvedeny nové technologie, jako jsou lékařská lůžka, replikátory, zařízení s volnou energií Tesla a antigravitační vozidla?

A: Med již byly oznámeny. Samozřejmě to bude nějakou dobu trvat, než se jejich používání rozšíří, a v hnutí za odhalení jsou někteří prominentní lidé, kteří pracují na výrobě antigravitačních vozidel poháněných volnou energií.Zdroj: https://voyagesoflight.blogspot.com/2022/06/week-13-questions-saint-germain-via.html