Nedávno jeden z členů Aliance za osvobození Země doručil jednomu jezuitskému představenému ručně psaný vzkaz, v němž stálo: „Satan se vrátil k původnímu Stvoření a obdržel rozhřešení. Děkuji, že jste po celá ta dlouhá léta udržoval plamínek svíčky.“

Aliance získala informace, že Satan byl před lety poražen a to, co se nyní děje na celé planetě, je operace na odstranění jeho lokálních agentů, zejména nejvyšších členů rodiny Rothschildů (roth-schild = červený štít Satana).

Zde je vyjádření královny Alžběty II. k jejímu platinovému jubileu:

Vznikne mnoho šťastných vzpomínek. Zůstáváme hluboce oddáni našim společným cílům na Východě i Západě. Obecné řízení geopolitické scény bylo převážně západní, opioidní aparát našich Rothschildů mezi mnoha rodinami na pozadí rozpadu, který nebyl naším záměrem, ale vydělávají peníze, kde mohou, a předstírají, že nejsou tím, čím jsou – nakonec společné je společné a královské a imperiální se nad to povznáší. – Alžběta II. R.

V rámci oslav začátku nového Zlatého věku se vrátila v čase o 70 let zpět a objevila se jako hologram ve starobylém britském královském kočáře.

Dalším znamením, že Rothschildova vláda končí, je skutečnost, že afghánská vláda likviduje makové plantáže, které jsou zdrojem 80 % světového opia a heroinu. To zasadí smrtelnou ránu zločinecké elitě Západu.

Italská a katolická média se v souvislosti s dalším významným znamením, že se blíží začátek nového věku, hemží spekulacemi o tom, že se 85letý papež František chystá rezignovat.

Skutečný papež František je samozřejmě dávno mrtvý, takže mluvíme o porážce lidí, kteří ovládají současného falešného papeže v gumové masce (nebo počítačem tvořený obraz). Svobodní zednáři z lóže P3 – kteří donutili jeho předchůdce odstoupit – říkají, že František bude pravděpodobně posledním papežem vůbec.

Dokonce i Rusové hovoří o konci časů a místopředseda ruské bezpečnostní rady Dmitrij Medveděv prohlásil: „Lze k tomu mít různé postoje, lze věřit, že jezdci apokalypsy jsou již na cestě a veškerá naděje je ve všemohoucím Bohu.“

Vidíme také, že faktický mluvčí tajného vesmírného programu Elon Musk nyní plně a veřejně vystupuje proti satanské cabale, která se chopila moci na Západě.

„Elon Musk to pořádně rozjíždí. Odhaluje zkorumpovaná média ChM. V tomto případě zjevně stojí na straně Aliance,“ komentuje tento titulek zdroj z Mossadu: „Elon Musk říká, že odhalení údajných klientů Jeffreyho Epsteina nikoho v médiích nezajímá.“

To však ještě neznamená, že je bitva u konce. Obyvatelé Severní Ameriky jsou nyní rukojmími zločinců, kteří řídí falešné režimy Bidena a Trudeaua. Také několik částí Evropy, včetně Francie a Ukrajiny, je stále pod satanskou kontrolou.

Aliance tedy vede vojenskou, informační, právní a ekonomickou hybridní válku s cílem osvobodit obyvatele těchto zemí.

Je velmi pravděpodobné, že se falešný Bidenův režim během letních měsíců zhroutí kvůli mezinárodnímu ekonomickému bojkotu korporace Spojených států amerických, která používá jeho avatara jako svého mluvčího.

Proto falešná americká ministryně financí Janet Yellenová pro CNN přiznala: „Došlo k nepředvídaným a velkým úderům do ekonomiky, které podnítily růst cen energií a potravin a také způsobily problémy v dodavatelských řetězcích, což mělo špatný vliv na naši ekonomiku. V té době jsem si to plně neuvědomovala, ale nyní to přiznávám,“říká Janet Yellenová v rozhovoru pro CNN.

Neřekla však, že to není Rusko, kdo čelí sankcím, ale USA. To je skutečný důvod, proč Biden řekl, že za 70 % inflace ve Spojených státech může Putin.

Proto rostou ceny plynu a v létě bude ve většině USA nedostatek elektřiny (pouze v částech zásobovaných kanadskou vodní energií to bude bez problémů).

Falešný Biden neustále oznamuje, že pojede na Blízký východ pro ropu, ale je nucen návštěvy rušit, protože s ním nikdo nechce mluvit.

Tento bojkot se týká i dalších zemí okupovaných satanisty. Podle údajů společnosti Gasunie Transport Services se například spotřeba plynu v Nizozemsku za posledních pět měsíců snížila o 25 až 33 procent ve srovnání s předchozími lety. To de facto znamená 25ti procentní propad HDP.

„Takže díky ‚embargu’ Putin vydělává více peněz tím, že prodává méně ropy,“přiznává německý vicekancléř Habeck.

Hospodářský úpadek USA a dalších zemí okupovaných ChM je doprovázen společenským a morálním úpadkem, zejména pedofilií a vražděním dětí.

Zde je několik příkladů:

Rusové odhalili důkazy, že ukrajinský Červený kříž byl zapojen do pochybných aktivit, včetně vedení evidence dětí se „zdravými orgány“.

Ukrajina jde jen ve stopách svých loutkovodičů z USA, kde se objevují nechutná odhalení.

Například v dubnu 2021 bylo zahájeno vyšetřování rituálního, sexuálního zneužívání dětí a obchodování s dětmi, ke kterému podle zástupců došlo ve státě Utah. Část těchto obvinění se potvrdila.

Pak tu máme základní školu ve státě Illinois, která rozdává letáky propagující „Satan Club“.

To je jen špička ledovce, protože v USA každoročně zmizí 40 000 dětí, které už nikdo nikdy nespatří.

Jaké vedení na Západě dovolí, aby se takové věci děly? Vzhledem k tomu, že o zločinech bývalého Joe Bidena a jeho syna Huntera se již hojně psalo jinde, doporučujeme čtenářům, kteří o nich dosud nevědí, aby si vyhledali výraz „laptop Hunter Biden“.

Věříme také, že většina našich čtenářů ví, že Barack Obama navštěvoval homosexuální sauny a oženil se s mužem, který si později změnil jméno na Michelle Obamová. Problém je v tom, že o tom lhali a byli vydíráni svými páníčky.

Nyní se Izrael obrátil proti svým Rothschildovým pánům, a proto nám Mossad připomněl špinavou minulost dalšího z jejich služebníků, takzvaného francouzského prezidenta Emmanuela Macrona.

Podle Mossadu byl Macron podplacen agenty Rothschildů, aby zradil svou zemi, bojoval proti islámu a kryl zničení katedrály Notre Dame. Macron byl vybrán za prezidenta, protože mohl být vydírán kvůli „zabíjení bezmocných obětí při šílených orgiích“, tvrdí zdroje Mossadu. Macron začínal jako dětský prostitut. „Jako ‚hezkého chlapce‘ ho rodiče odvezli do Izraele, kde průběžně uspokojoval staré muže a zrádce. Existují svědectví lidí, kteří ho jako dítě dobře znali,“ uvádějí zdroje.

Oženil se s jedním ze svých klientů, se kterým začal mít vztah, když mu bylo 15 let. Tímto klientem byl Jean-Michel Trogneux, který si později změnil jméno a nyní se vydává za Brigitte Macronovou. Podrobné důkazy najdete na těchto odkazech >>>>>ZDE  a  >>>>ZDE.

V Kanadě máme samozřejmě bratra – vraha Fidela Castra, který se vydává za premiéra Justina Trudeaua. Castro alias Trudeau byl před několika měsíci odstraněn kanadskou armádou, stejně jako avatar, kterým ho nahradili, tvrdí zdroje kanadské tajné služby.

Chazarská mafie se nyní snaží využít jeho opravdu špatnou verzi, aby předstírala, že stále řídí Kanadu. Jen se podívejte na ten nos.

Tito zločinní vůdci samozřejmě zvyšují represe v zoufalé snaze udržet se u moci, protože se probouzí stále více lidí.

Proto novinář Alex Newman říká: Právě teď si elity, neboli třída predátorů, uvědomují, že pokud se velmi rychle nepohnou kupředu, přijdou o všechno. Mohly by případně skončit tváří v tvář skutečné odpovědnosti. Myslím, že se nyní nacházíme ve velmi nebezpečné situaci.“

Proto se inscenují falešné akce se střelbou. A jelikož se o tom hodně psalo jinde, tak jen doplníme toto o jedné z těchto akcí:

Bývalý komisař newyorské policie řekl: „Masakr na texaské škole byl operací deep state.

Pak tu máme dvě TV stanice, stejnou oběť, různí otcové s Andersonem Cooperem Vanderbiltem jako „reportérem na místě činu“.

Po těchto falešných incidentech jsme byli svědky toho, jak Biden a Castro současně vyzvali ke kontrole zbraní. Chtějí se zmocnit zbraní, protože USA a Kanada jsou na pokraji občanské války.

To je špatné, protože v roce 2009 Pentagon vytvořil počítačový scénář občanské války v Americe. Výsledek: 100 milionů mrtvých.

Zločinci se také stále snaží vyhubit obyvatele svých zemí vakcínami v zoufalé snaze udržet se u moci.

Soudy a FBI jsou zkorumpované na nejvyšší úrovni. Toto je válka a my musíme podle toho jednat. Teprve až uvidíme na všech sítích norimberské tribunály, budeme moci soudům a policii věřit.

Nicméně je to znamení, že alespoň někteří policisté dělají svou práci:

Bizarní sebevražda bývalého poradce Billa Clintona, který byl 7. května nalezen oběšený na stromě s prostřeleným hrudníkem a prodlužovacím kabelem kolem krku je nyní otevřená kauza spojována s miliardářem a úchylem Jeffrey Epsteinem.

Vidíme také, že takzvaní vůdci se bojí vlastní policie a armády. Například Biden se bojí pohraniční stráže. Požádal je, aby se před pozdravem odzbrojili, a tak se místo toho muži z pohraniční stráže rozhodli, že ho nepozdraví, a odešli domů.

Dále, premiéra Borise Johnsona vypískal dav při příjezdu na oslavu platinovéhojubilea královny.

Zatímco Západ čeká, až jeho lidé provedou revoluci, ve většině ostatních zemí světa se tak již stalo.

Nejvíce je to vidět na Ukrajině. Bývalá kandidátka na prezidentku USA Tulsi Gabbardová vysvětluje, že „Západ“ bojuje za podporu vlády, která vězní opozici, zavírá nezávislé televizní stanice a je fašistická.

Generálplukovník ruských vzdušných sil Georgij Špak říká: „Tato fašistická hrozba je jako rakovina: může se šířit dál a dál. Musí být zcela zničena.“

Rusko již zahájilo soudní procesy s ukrajinskými nacisty, zahraničními žoldáky a instruktory NATO kvůli „únosům, mučení a používání zakázaných válečných prostředků a metod, mimo jiné“.

Když Bidenův avatar v reakci na to vyhrožuje, že „pošleme Rusko zpátky do 19. století!“, Rusové říkají „jen do toho“. Fotografie Ruska v 19. století vysvětluje proč.

Jak vysvětluje níže uvedený komentář Brahmy Chellaneye, nacisté již prohráli.

„Zelenský přiznává, že Rusko nyní drží pětinu Ukrajiny (největší země v Evropě, když nepočítáme Rusko zasahující i do Asie). Neuznal však, že Rusko kontroluje průmyslové centrum Ukrajiny, 90 % jejích energetických zdrojů (včetně veškeré ropy na moři) a její kritické přístavy a lodní dopravu.“

„Při čtení amerického tisku byste to nepoznali. V posledních dnech Washington Post uvedl, že „válečná vlna se zjevně obrací proti agresorovi“, zatímco Forbes prohlásil, že Rusko „válku prohrává“. Další média uvedla, že mu docházejí možnosti, jak se vyhnout porážce.“

Nacističtí ztroskotanci z Bilderbergu se minulý víkend sešli ve Washingtonu, aby projednali svou porážku. Podle zdrojů CIA a NSA jim bylo umožněno se sejít, aby mohli být monitorováni a aby bylo možné identifikovat více jejich tajných kontrolorů.

Dovolte nám však, abychom si to ujasnili. Nejedná se o porážku americké armády a vítězství Ruska a komunistické Číny. Bílé klobouky americké armády nemají nic společného s tím, co se děje na Ukrajině, a nepodporují falešný Bidenův režim.

Americké bílé klobouky mají stále větší moc a respekt, jak dokazují následující státy, které se účastní námořního cvičení v Tichomoří:

Cvičení Rim of the Pacific (RIMPAC) 2022 se zúčastní: Austrálie, Brunej, Dánsko, Ekvádor, Francie, Indie, Indonésie, Izrael, Japonsko, Kanada, Kolumbie, Malajsie, Mexiko, Německo, Nizozemsko, Nový Zéland, Peru, Korejská republika, Filipínská republika, Singapur, Srí Lanka, Thajsko, Tonga, Spojené království a Spojené státy.

Přeložila tereza | Zdroj: BF

Převzato: https://tadesco.org/satan-se-vratil-k-puvodnimu-stvoreni-a-dostal-rozhreseni/