ZLATÝ STANDARD, JINÉ MĚNY, ZMĚNA FUNKCE CENTRÁLNÍCH BANK A MĚNOVÉHO FONDU.

Tento primární materiál k článku (Nesara-Gesara Military Inteligence explained) byl celý revidován, a, i když je naprosto skvělou sumarizační prací, přece jenom vznikal evidentně v době nejutaženější cenzury, takže spousta linků, hlavně twitterových musela být zrušena částečně i s komentářem a byla nahrazena, pokud to bylo možno, dohledatelnými aktualizovanými údaji. Komentování tohoto rozsáhlého materiálu, spolu s komentářem k vynikajícím slovenským stránkám OPPT bude obsahem zhruba 3 hodin rozhovorů: Heleny Heclové a Nereuse z geopoliticsastrology, které bude obsahem příštího článku.


Pozadí

Harvey Francis Barnard (1941–2005), absolvent Louisianské státní univerzity v oboru systémové filozofie a inženýrský konzultant a učitel, vytvořil návrhy NESARA koncem 80. a začátkem 90. let. Vytiskl 1 000 kopií svého návrhu s názvem Draining the Swamp: Monetary and Fiscal Policy Reform (1996) (česky: Vypouštění bažiny: Reforma měnové a fiskální politiky – a kopie poslal všem členům Kongresu, tehdy velmi liberálnímu, věříc, že ​ rychle projde díky svým přednostem. Na základě teorie, že dluh je ekonomickým faktorem číslo jedna, který brzdí růst ekonomiky, a složený úrok je “morálním zlem” a důvodem dluhu, učinil Barnard během 90. let několik dalších pokusů upozornit politickou pozornost na problémy, které viděl v ekonomice USA a na svůj navrhovaný koncept hospodářské obnovy založený na hlavních příčinách, které určil. Americká armáda návrhy přijala. Videozáznam níže je konkrétním důkazem, že US MILITARY a další globální lídři spolupracují s Pres. Trumpem, aby zajistili úspěch jeho implementace.
Poté, co Barnard neuspěl v americkém Kongresu, rozhodl se v roce 2000 uvolnit návrh do veřejné sféry a zveřejnit jej na internetu. Barnard založil institut NESARA v roce 2001, a v roce 2005 vydal druhé vydání své knihy s novým názvem: Draining the Swamp: The NESARA Story – Monetary and Fiscal Policy Reform (česky:Vypouštění bažiny: příběh NESARA-Reforma měnové a fiskální politiky ..Á propós, žádný český web, nedej bože ekonomické weby, neobsahuje ani nejmenší zmínku o tomto člověku).

„Draining the Swamp“ se stalo nejdiskutovanějším tématem Prezidenta Trumpa a jediným důvodem, proč byl zvolen prezidentem. Kromě toho také jasně vysvětluje a zavazuje se, že přichází „nový finanční systém“. Trumpovy prezidentské ekonomické národní reformy NESARA budou mít rozhodující dopad na globální ekonomiku a projeví se v globálních ekonomických reformách GESARA, které ochromí Bankovní Kartel NWO – RKM (= Rothschild Khazarian Mafia)

https://www.veteranstoday.com/2022/03/10/the-hidden-history-of-the-incredibly-evil-khazarian-mafia/
https://www.tydenikobcanskepravo.cz/2017/08/skrate-dejiny-chazarie-chazarske-mafie.html
https://celostnivzdelavani.cz/tajna-chazarska-protilidska-vlada-1-cast https://tadesco.org/chazarska-rise-dum-satana/
https://www.veteranstoday.com/2021/07/19/proposed-a-declaration-of-war-against-the-rkm-rothschild-khazarian-mafia/
https://www.veteranstoday.com/2021/04/22/how-close-are-we-to-hell-on-earth/
https://www.veteranstodayarchives.com/2015/11/02/the-khazarian-mafias-globalist-nwo-agenda-to-destroy-every-nations-sovereignty/
https://politicalvelcraft.org/2015/04/14/rothschilds-zionist-khazarian-vassal-state-of-israel/
https://brutalproof.net/topic/rothschild-khazarian-mafia-rkm-zionists/
https://stateofthenation.co/?p=25731
https://rothschildinfiltratedfreemasonryandcatholicchurch.wordpress.com/2016/03/13/the-rothschild-infiltration-of-freemasonry-and-the-catholic-church/
https://www.cestyksobe.cz/porazka-chazarske-mafie-se-zrychluje-a-to-z-nich-dela-nebezpecne-zoufalce/12738
https://tadesco.org/?s=Chazarsk%C3%A1+mafiehttps://politicalvelcraft.org/2013/03/07/deep-state-corporations-using-your-money-to-enslave-you/
https://cs.greatplainsparanormal.com/6393797-world-crimes-of-the-rothschilds-part-one-alternative-view
https://cz24.news/obnova-chazarske-rise-ukrajina-bez-ukrajincu/

Dopad GESARA

Navrhuje se, aby ruku v ruce s ekonomickými reformami NESARA v USA šel ekonomický reformní zákon o Globální Ekonomické Bezpečnosti a Reformě (GESARA) 1 , čistě k „Vyčištění Jímky“. Tento program je podložen drahými kovy doručitelnými v celkové hodnotě výrazně nad quattuordecillion amerických dolarů (40nul).
https://eraoflight.com/2019/04/19/change-on-the-horizon-saint-germains-trust-fund/
https://eraoflight.com/2020/07/18/saint-germain-prosperity-funds/
http://www.fourwinds10.com/siterun_data/nesara/news/news.php?q=1217535212

 

https://geopoliticsastrology.wordpress.com/india-eco-lima-delta/
základní okruhy projektů jsou na konci stránky s přihláškou

Nadnárodní společnosti budou povinny odkoupit své akcie a to je fakticky donutí k bankrotu. Budou rozděleny a zdravé části těchto společností budou znárodněny ve vlastních zemích. Veřejnosti pak bude představena existence globálních vypořádacích fondů. Tyto prostředky zahrnují asi:
70 miliard dolarů od starých peněz vlastenců napojených na pozitivní armádu,
100 miliard dolarů od společnosti Bílého Draka a templářských skupin,
120 miliard dolarů z hnutí odporu a
10 miliard dolarů od společnosti Saint Germain Trust.
Globální zúčtovací fondy budou také zahrnovat všechny peníze a aktiva Kabaly. Globální zúčtovací fondy budou použity k mnoha účelům. Za prvé, veškerý národní, veřejný a soukromý dluh bude splacen po celém světě. Poté dostanou všichni lidé restituci za všechny krádeže a trestnou činnost proti nim ze strany bývalé Kabaly. Poté budou uvolněny fondy prosperity a financovány humanitární, environmentální a nové pokročilé technologické projekty. Část peněz ze společnosti Saint Germain Trust půjde přímo na pracovníky světla, zbytek bude financovat projekty spojené se zavedením prvního kontaktu.”

Výňatek je z článku utajeného vojenského programu C.O.B.R.A. a jeho referenta stejného jména z r. 2012!: https://2012portal.blogspot.com/2012/04/normal-0-microsoftinternetexplorer4_28.html
Zde jsou další nezměrné fondy a kolaterální účty zneužívané dlouhodobě Rothschildovou Chazarskou bankovní mafií:
https://alcuinbramerton.blogspot.com/2016/05/the-white-spiritual-boy-off-ledger.html

Zde je historie Neila Keenana a jeho obrovského celoživotního úsilí o forenzní osvobození kolaterálních účtů skrze oficiální soudní řízení proti RKM – Rothschildově Chazarské bankovní mafii a jejich NWO:

STRUČNÁ HISTORIE GLOBÁLNÍCH KOLATERÁLNÍCH ÚČTŮ a ÚSILÍ NEILA KEENANA O JEJICH OSVOBOZENÍ PRO LIDSTVO.

Historie globálních kolaterálních účtů je obrovská a složitá a sahá přibližně do období před 250 lety. Pro účely tohoto stručného přehledu, zaměříme se na dva klíčové prvky, které jsou nyní hlavními příběhy po celém světě: dluhy a zlato.
http://neilkeenan.com/sample-page/
Na Štědrý den a na Boží hod byly rozpečetěny fondy Saint Germain a Rodrigues, které obsahovaly obrovské částky peněz, a byly rozděleny na různé humanitární projekty, včetně programu GESARA.
https://tadesco.org/vzkaz-od-q-pred-velkou-udalosti/comment-page-1/#comments

Nesmrtelný muž: tajemný hrabě Saint Germain

https://www.ournewearthnews.com/2022/05/24/nesara-gesara-st-germain-and-the-liberation-of-humanity-full-movie-documentary/

https://sharonandivo.weebly.com/st-germaine-in-this-now.html

MMF – Mezinárodní Měnový Fond

Zimbabwe prý dostalo 961 milionů dolarů. Pokud je to skutečné, znamená to pohyb, ať už je to samotná NESARA nebo ReValvace nebo obojí. Nejsem ekonom, ale nemohu se ubránit žasnutí nad změnou politiky v MMF. Pokud se nepletu, MMF v minulosti vždy odrazoval od výdajů na sociální programy, nyní je finančně podporuje.
? ? ? ?

Pamatujete, jak jsem říkal, že Mezinárodní Měnový Fond ovládly Bílé Klobouky, a to nejméně od roku 2020?
Nový důkaz přímo odkazuje na projekt Jura a projekt Helvetica
https://twitter.com/imfnews/status/1524276894916481025?s=21&t=Ycfh2w5bh9Wo-MD4c01r-Q
Nyní jděte na vyhledávání klíčových slov v tomto kanálu “IMF” (čes.: MMF) a najdete celé poklady starých důkazů. Připojte se k nám zde: Join us here: @QuantumStellarInitiative ; @QuantumStellarInitiativeChat
Assets on Lobstr QSI.xmint.io (http://xn--qsi-8g6a.xmint.io) http://www.QSIResources.com
(http://www.qsiresources.com/)
https://youtube.com/channel/UChCxSaSZyyvFnMINo3sUQtQ

 

Ekonomické reformní návrhy USA.

Návrhy ekonomických reforem jsou shrnuty následovně:
1 GESARA: https://www.gesarahelp.org/
2 NESARA pro USA a GESARA pro celý zbytek světa

 1. Vynuluje všechny dluhy z kreditních karet, hypoték a jiné bankovní dluhy. To kvůli nezákonnému
  bankovnictví a vládním aktivitám okrádajícím běžné lidi.
 2. Ruší systém daně z příjmu.
 3. Vytváří 14% paušální daň z příjmu za prodej ne esenciálních a „pouze nových položek“ pro vládu. Jinými
  slovy, potraviny a léky nebudou zdaněny; ani použité předměty, jako jsou staré domy. IRS tedy bude zrušen; vytváří paušální nepodstatné příjmy z daně z obratu „pouze pro nové položky“ pro vládu.
 4. Zvyšuje výhody pro seniory.
 5. Vrací ústavní právo všem soudům a právním záležitostem.
 6. Zavádí nové prezidentské a kongresové volby do 120 dnů po oznámení NESARA.
 7. Monitoruje volby a předchází nezákonným volebním aktivitám zájmových skupin.
 8. Vytvoří novou měnu amerického ministerstva financí, která je kryta drahými kovy zlatem, stříbrem a
  platinou.
 9. Iniciuje nový americký systém Treasury Bank System v souladu s ústavním zákonem.
 10. Odstraní Federální rezervní systém.
 11. Obnoví finanční soukromí.
 12. Přeškolí všechny soudce a advokáty v ústavním právu.
 13. Zastaví všechny agresivní vojenské akce americké vlády po celém světě.
 14. Nastolí mír na celém světě.15. Iniciuje celosvětovou prosperitu distribuce obrovského bohatství, které se po desetiletí hromadilo.
 15. Uvolňuje obrovské sumy peněz na humanitární účely.
 16. Umožňuje uvolnění nových technologií, jako jsou zařízení na alternativní zdroje energie.

Závěrem lze říci, že GESARA je nejprůlomovějším reformačním činem, který zamete planetu a obnoví celosvětovou prosperitu, mír a prodlouží lidský věk, a který také funguje pro každého bez výjimky, nejen pro několik elitních bankéřů. Nebude však v žádném případě fungovat pro lidi, kteří se odmítají změnit, stejně tak jako pro lidi, kteří nemají vlastní individuální životní cíl. Tam bude mít dopady minimální a velmi často dokonce fatální, protože již víme, že: ..”nebude odpuštěno všem”. Vyhlášení GESARA v OSN ovlivní USA spolu se zbytkem světa v celkovém počtu 209 suverénních států.
Nový finanční systém je součástí zákona GESARA. Mezinárodní měnový fond (MMF) oznámí „globální měnový systém zlatého standardu“, jakmile bude GESARA vyhlášena v OSN. Všechny zbývající fiat měny budou vypláceny jako měny zlatého standardu. Papírové peníze budou nakonec vyřazeny a všechny měny budou v rámci nového finančního systému digitální.

Co je Fiat měna?

Fiat peníze jsou vládou vydávanou měnou, která není kryta fyzickou komoditou, jako je zlato nebo stříbro, ale spíše jen vládou, která je vydala. A nakonec ani ne tak “vládou”, jako spíše hodnotou rodného listu každého občana toho kterého státu na burze. Hodnota nekrytých peněz je odvozena od vztahu mezi nabídkou a poptávkou a stabilitě vydávající vlády, spíše než z hodnoty komodity, která je podporuje, jako je tomu v případě komoditních peněz.
Většina moderních papírových měn jsou fiat měny, včetně amerického dolaru, eura a dalších hlavních světových měn.
Poznámka: 1) Fiat peníze jsou vládou vydávanou měnou, která není kryta komoditou, jako je zlato. 2) Fiat peníze dávají centrálním bankám větší kontrolu nad ekonomikou, protože mohou „kontrolovat, kolik peněz se tiskne“. 3) Většina moderních papírových měn, jako je americký dolar, jsou fiat měny. 4) Jedním z nebezpečí nekrytých peněz je, že jich vlády vytisknou příliš mnoho, což povede k hyperinflaci. Jak Fiat Money fungují: Fiat peníze mají hodnotu pouze proto, že vláda tuto hodnotu udržuje, nebo protože se dvě strany v transakci dohodnou na jejich hodnotě. Historicky vlády razily mince z cenné fyzické komodity, jako je zlato nebo stříbro, nebo tiskly papírové peníze, které bylo možné vyměnit za určité množství
fyzické komodity. Peníze Fiat jsou nekonvertibilní a nelze je proplatit. Slovo „fiat“ pochází z latiny a často se překládá jako dekret „bude“ nebo „ať se stane“. Protože fiat peníze nejsou spojeny s fyzickými rezervami, jako jsou národní zásoby zlata nebo stříbra, riskují, že ztratí hodnotu v důsledku inflace nebo se dokonce stanou bezcennými v případě hyperinflace. Pokud lidé ztratí víru v národní měnu, peníze už nebudou mít hodnotu. To se liší například od měny kryté zlatem; má skutečnou hodnotu kvůli poptávce po zlatě ve špercích a dekoracích, stejně jako při výrobě elektronických zařízení, počítačů a leteckých dopravních prostředků.

GESARA vytvoří novou duhovou měnu amerického ministerstva financí podloženou zlatem, stříbrem,
platinou a drahými kovy, čímž ukončí bankrot USA iniciovaný Franklinem Rooseveltem v roce 1933.

http://www.expose1933.com/1-us-1933-bankruptcy.html
https://areweallreallyeducated.com/the-bankruptcy-of-the-united-states-in-1933/
https://www.patria.cz/zpravodajstvi/3835269/project-syndicate-pouceni-ze-zapomenuteho-americkeho-statniho-bankrotu.html
Dne 22. března 2018 byl v Sněmovně reprezentantů USA předložen návrh zákona na který odkazuje:
HR 5404: The Return to a Gold-Back US Dollar.
Závěrem lze říci, že od roku 1933 do současnosti mocné domácí a globální síly manipulovaly, zdaňovaly, zadlužovaly, kradly a zotročovaly Američany, stejně jako miliardy dalších lidí po celém světě.
https://inner-light.ning.com/forum/topics/operace-boure-a-zmena-socialniho-radu-na-planete-zemi
https://politicalvelcraft.org/2013/03/07/deep-state-corporations-using-your-money-to-enslave-you/https://goldenageofgaia.com/2020/03/22/an-in-depth-look-into-who-the-cabal-deep-state-really-is/
https://knihya.cz/vypina-se-podvodny-financni-system-chazarske-mafie-a-lidstvo-se-osvobozuje/

Všichni američtí prezidenti, kteří se pokusili odhalit tuto obrovskou kriminalitu, a získat zpět kontrolu nad americkým měnovým systémem a obnovit suverénní kontrolu nad naší měnou, byli zabiti nebo došlo k úkladným pokusům o jejich zavraždění; Lincoln, Kennedy, Reagan a Trump.
Jak Trump používá NESARA / GESARA k zastavení Nového světového řádu prostřednictvím Federální banky:

https://www.federalregister.gov/presidential-documents/executive-orders/donald-trump/2021
https://orientalreview.org/2020/03/31/putin-and-trump-vs-the-new-world-order-the-final-battle/
https://www.pokec24.cz/blog/novy-svetovy-financni-system-a-agenda-gesara-nesara-se-blizi

VAROVÁNÍ:
Než budete pokračovat, podívejte se na tato videa v plném rozsahu!

Všimněte si, že informace z Wikipedie o zákonu NESARA / GESARA jsou pokroucené (!!!), protože jsou ovládány
a vlastněny krajně levicovými liberály (p.př.: převážně jistí Goldman&Goldberg duo, které objevíte v okamžiku, až vám zruší vaši editorskou úpravu “jejich” faktů na různá témata ve wiki), kteří na toto zásadní téma poskytují naprosto zkreslený pohled!

Tento několika minutový klip je velmi krátkým úryvkem z THE FARMER CLAIM PROGRAM – PROGRAM
FARMÁŘSKÝCH NÁROKŮ
, který drtivou většinou dokazuje, že americká armáda je nepochybně zapojena
do implementace zákona NESARA / GESARA:

https://rumble.com/v9xj4v-nesara-overview.html
https://rumble.com/search/video?q=NESARA&page=2
https://rumble.com/v14et8j-something-special-is-happening-after-nesaragesara-comes-out-trump-news.h
tml

https://rumble.com/v1475o9-nesaragesara-qfs-wealth-transfer-lobstr.html
https://rumble.com/v13vkmn-mass-arrests-follow-the-qfs-nesara-gesara.html
https://rumble.com/v13ixff-nesara-gesara-finishes-a-huge-marker-today-update-trump-news.html
https://rumble.com/v137snd-latest-news-nesaragesara-control-all-banks-rusia-and-china-plan-for-new-eco.html
https://rumble.com/v12hto7-nesara-gesara-is-coming-in-this-may-today-update-trump-news.html

Vysvětlení dokumentu THE FARMER CLAIM PROGRAM – PROGRAM FARMÁŘSKÝCH NÁROKŮ: Jedná se o hromadnou žalobu zahájenou na počátku 90. let, která vedla k vytvoření agendy-programu NESARA, která nakonec roznese na kopytech plány bankovního kartelu NWO! Změna je na obzoru, a je to epický příběh o tom, jak svět ztratil svou duši a jak ji získá zpět. (Režie a vyprávění: James Rink)

Část 1Úsvit Zlatého věku – I když to pro oddaného biblického věřícího nepochybně vypadá jako odpad New Age, toto pozadí je skutečně informativní. Prosím, úplně to nesledujte, potlačte, dokud se nedostanete ke skutečným záměrům a operacím americké armády. Jako pozadí tohoto videa… Pojednává o tom, jak hrabě de Saint Germain (New Age, nebo by to mohl být spravedlivý anděl poslaný Bohem, jak je vidět v Hebrejštině 13:2), pomohl způsobit počátky osvícené éry která brzy upadla do temnoty pod kormidlem Satanských Iluminátů a zkorumpovaných řádů svobodných zednářů.

https://thovtovamoudrost.webgarden.cz/rubriky/alchymie/tajemny-hrabe-saint-germain
https://cs.eferrit.com/saint-germain-the-immortal-count/
http://antroposof.sk/diela_tlac/steiner_hrabe_de_saint_germain_tlac.pdf
https://www.matrix-2001.cz/clanek-serial/bezcasova-zahada-hrabete-saint-germaina-1049

Část 2Americká federální říše – Amerika měla být vždy světu zářícím majákem svobody a prosperity. Ale machinace britských bankéřů a Rothschildů brzy zničily vše, co bylo kdysi dobré v této velké zemi.
https://www.ft.com/content/db0add5c-7c89-420c-8a02-7ceb91925370
https://www.ieri.be/en/publications/wp/2019/juillet/banksters-and-warmongers
https://yogaoutbreak.com/cs/5022-invisible-hand-parts-13-14-15/
https://adoc.pub/n-o-v-y-s-v-t-o-v-y-a-d-new-world-order-nwo.html

Část 3The Farmer Claim Program (Program Farmářských Nároků) – Pojednává o tom, jak hromadná žaloba vyvolaná na počátku 90. let vedla k vytvoření NESARA, která nakonec roznese na kopytech plány Nového světového řádu a bankéřů přímo pod jejich nohama.

Zde je celý dokument, PROSÍM, PODÍVEJTE SE NA NĚJ CELÝ, i když vás některé sekce otravují: Změna je na obzoru – Úsvit zlatého věku (plná verze):

Přehled měny kryté zlatem

„Máme zlato, protože nemůžeme důvěřovat vládám,“

řekl slavný prezident Herbert Hoover v roce 1933 ve svém prohlášení Franklinu D. Rooseveltovi. Toto prohlášení předvídalo jednu z nejdrakoničtějších událostí v americké finanční historie: Zákon o nouzovém bankovnictví, který donutil všechny Američany proměnit své zlaté mince, slitky a certifikáty na americké dolary.
Zlatý standard je peněžní systém, kde měna země nebo papírové peníze mají hodnotu přímo podloženou zlatem. Se Zlatým standardem se země dohodly na přeměně papírových peněz bez hodnoty na pevné množství zlata.
Země, která používá zlatý standard, stanoví pevnou cenu zlata a za tuto cenu zlato nakupuje a prodává. Tato pevná cena se používá k určení hodnoty měny.
Vzhledem k tomu, že fyzické množství zlata působí jako limit této emise, může se společnost řídit jednoduchým pravidlem, aby se vyhnula inflaci. Cílem měnové politiky není jen předcházet inflaci, ale také deflaci a pomáhat podporovat stabilní měnové prostředí, ve kterém lze dosáhnout plné zaměstnanosti.
Skutečný mezinárodní zlatý standard existoval méně než 50 let – od roku 1871 do roku 1914 – v době světového míru a prosperity, která se časově shodovala s dramatickým nárůstem nabídky zlata.

Úniky informací ze zpravodajských služeb o přicházejícím Zlatém standardu

Mnozí se o toto téma profesionálně zajímají a my zveřejňujeme informace, jak se vyvíjí. Ve skutečnosti dochází k masivní restrukturalizaci finančního systému. https://t.me/EzraACohen/943– telegram tajemníka obrany US:

Všimněte si, že existuje mnoho dezinformací šířených těmi, kteří změnu buď nechtějí, nebo chtějí nelegálně profitovat z její implementace. Také v českém finančním světě a jeho tisku se šíří dezinformace, které však njiíž nemají živnou půdu, protože:

Zlatý Standard vešel v platnost od 1. dubna 2022

Od tohoto dne budou muset banky, které nemají svá akltiva podložena zlatem a drahými kovy ukončit činnost a vyhlásit bankrot. Globální bankovní dohoda BASEL III právě vešla v platnost. Dalším krokem bude další basilejská dohoda – BASEL IV. https://www.zlatabanka.store/blog/mezinarodni-regulatorni-ramec-basel-iii
https://www.zlato.cz/zlato/proc-centralni-banky-nakupuji-zlato-2/
https://kryptodnes.com/centralni-banky-nakupuji-zlato/
https://zlato.kurzy.cz/zpravy/529209-centralni-banky-rekordne-nakupuji-zlato-cui-bono/
Co potřebujete, můžete získat ze samotného návrhu zákona:
https://documentcloud.adobe.com/link/track?uri=urn%3Aaaid%3Ascds%3AUS%3A4b627a1f-489f-4dfa-b096- 79adb80ccf7e
Důkazy naznačují, že k některým z těchto věcí dochází.

Znamení Zlatého standardu a nových globálních měn

Jaká znamení existují jako důkaz, že se připravuje zlatý standard? Podívejte se na příklady nové měny v
oběhu. Část dvoufázového procesu:

 1. Emise úplně nových a jiných dolarů na rozdíl od bankovek a/nebo nových emisí „Ministerstva financí“ spíše než Federální rezervní bankou.
 2. Nová měna je podložena zlatem a stříbrem.

Děkuji za WeGo za váš investigativní výzkum: https://wego.social/read-blog/1015

Již několik let se vyrábí měna s vloženým skutečným zlatem/stříbrem/mědí atd. Stát Utah to již dělá https://www.apmex.com/product/204989/1-utah-goldback-aurum-gold-foil note-24k
Vzhledem k technologickému pokroku může také dojít ve 21. století ke změně Zlatého standardu s použitím digitálních měn krytých zlatem. Vezměte prosím na vědomí, že v závislosti na vlastnictví určitých kovů emitentem mohou být použity i jiné kovy. Například Austrálie má relativně velkou držbu stříbra, takže by se to mělo výrazně projevit ve všech měnových emisích.
Zlatý standard bude v USA dokončen, aby umožnil trhu určovat cenu těchto drahých kovů a poté, co každá země uvede své auditované držby kovů na trh. Tento proces je popsán v návrzích zákonů, které již byly předloženy Sněmovně reprezentantů USA dne 5. července 2019
https://www.congress.gov/bill/116th-congress/house-bill/2558/text
Podívejte se, jak USA zavedly novou měnu do oběhu:
http://themillenniumreport.com…./2016/07/new-us-cur a http://www.roadtoroota.com/public/615.cfm
(prosím, podívejte se na článek). Důležité: všimněte si změny v popisu z „Tato BANKOVKA je zákonným
platidlem“ na „Zákonné platidlo“ a na obrázky Zlata a Stříbra.
Nové australské bankovky vydané v letech 2018 a 2019: Na starých bankovkách bylo uvedeno: „Tato BANKOVKA je zákonným platidlem v celé Austrálii a všech jejích územích“, nová bankovka jednoduše říká „ZÁKONNÉ platidlo v Austrálii“. Obrázky nových bankovek jsou také zaplaveny zlatem a stříbrem.
Na nových bankovkách také chybí erb, který patří australské společnosti registrované u amerického ministerstva zahraničí (US SEC), jejíž ochranná známka je také registrována u U.S. SEC. Znamená to, že nezákonné KORPORACE založené k řízení západního světa prostřednictvím Zákona o Admiralitě a uzurpování obecného práva a moci a bohatství lidí byly převzaty nebo zlikvidovány? Musíte si vyhledat důležité informace o tématu:
CORPORATION (Viz také SOUTH AFRICA CORPORATION – JIHOAFRICKÁ KORPORACE.)

Také zde:

 

Stalo se to 4. června 2019, když byl Trump ve Spojeném království s královnou a dvorem.

Byly snad nějaké zprávy, že 209 národů podepsalo nějaké dokumenty?

(Toto je celá samostatná oblast ke studiu.) Zde je upoutávka od Ice Kates:
https://wg1wga.com/post/852435_andrew-zebrun-iii-this-post-is-awesome-thank-you-quot-sovereign quot-and-quot-fr.html
Pro zájemce o problematiku propojení Zlatého standardu s AUSTRALIAN CORPORATION jsou tyto stránky
informacemi zabalenými ve snadno srozumitelné podobě: https://www.cirnow.com.au/where-is-the-moneygold/
Bank of England (jediná banka, která tiskne měnu pro země Spojeného království) také zavádí nové bankovky (pod záminkou bezpečnosti) s vyobrazením zlata na jedné straně a stříbra na straně druhé:
https://www.bankofengland.co.uk/banknotes/current-banknotes
Postupem času se význam slov mění, takže lidé věří, že „DOLAR“ (vyměnitelný za určité množství zlata nebo stříbra) je totéž jako „BANKOVKA“, která je pouze příslibem, který údajně později zaplatí více fiat měny. To je samotné srdce „války myslí“. Hodnota USD také v průběhu času oproti zlatu obrovsky klesla. Prakticky na zlomek původní hodnoty. To se nemůže nikdy stát, pokud je měna řádně podložená zlatem.
Důležité je, že kupř. podle australské ústavy lze zlato a stříbro razit jako platidlo a používat jako zákonné platidlo. V USA některé státy umožňují používat zlato a stříbro jako zákonné platidlo a obchodovat s nimi bez daně, Jižní Karolína byla přidána v listopadu 2019: https://www.zerohedge.com/economics/south-carolina-legal-tender-jednat-zacházet-zacházet se zlatými-stříbrnými-penízemi
Zde je seznam států USA, které začínají přijímat zlato a stříbro jako hotovost: https://gsiexchange.com/statesgold-silver-become-legal-tender/
Od 6. března 2020 využívají američtí patrioti “Coronavirus” jako příležitost nahradit fiat měnu novou
bankovkou Ministerstva financí US
nebo dokonce stříbrnými mincemi, protože stříbro má sterilizační
vlastnosti: https://www.zerohedge.com/markets/who-warns- dirty-banknotes-may-be-spreading-virus-worldwide

POTUS vede tichou kampaň za obnovení zlatého standardu a je stále hlasitější:
https://qz.com/1646318/why-trump-and-judy-shelton -chci-nás-zpět-na-zlatý-standard/

Poznámka: Tento dolar krytý zlatem je v souladu s bodem NESARA a GESARA č.8, viz tabulka výše!

Zrušení daní z příjmu

Spojené státy se již připravují na zrušení daní z příjmu. IRS (nelegální dvojité federální zdanění) je již zrušeno v souladu se zásadou NESARA a GESARA 3. Daně z příjmu budou nahrazeny daněmi z prodeje pouze u luxusních předmětů. Viz. návrh zákona před Sněmovnou reprezentantů USA představený 1 . března 2019 v souladu s NESARA a zásadou GESARA 2: https://www.congress.gov/bill/116th-congress/house-bill/25
Když to POTUS 13. září 2019 oznámil, „Trump říká, že plánuje „velmi podstatné“ snížení daní střední třídy dokonce roku 2020“: https://www.theepochtimes.com/trump-says-he-is-planning-a-very-substantial-middle-class-tax-cut-before-end-of-2020_3080779.html, tak to byl jen pouhý začátek.
Uzavírání kanceláří IRS:
https://beachbroadcast.com/articles/f/many-irs-offices-closed-fed-reserve-is-wrong trump-confirms-us

A co veškerý globální dluh?

Mnoho lidí se obává masivního celosvětového vládního dluhu. Co když tento dluh drží skupina super zločinců (Černá šlechta nebo rod Medicejských skrytý za Rothschildovým bankovním kartelem a jejich vlastnické podskupiny světového bohatství, jenž funguje prostřednictvím rodin a zločinných entit)? Co když se tito zločinci budou zodpovídat za své zločiny a budou muset zaplatit restituce, o kterých mluvíme? Viděli jste Trumpův prezidentský výnos, který to usnadňuje?

Černá šlechta nebo-li černá aristokracie (Nobleza Negra = Black Nobility) jsou římské aristokratické rodiny, které se postavily na stranu papeže za papeže Pia IX. poté, co savojská rodina Italského království vstoupila do Říma 20. září 1870, svrhla papeže a papežské státy, a převzal Quirinalský palác a případné šlechtice následně povýšené papežem do Luteránské smlouvy z roku 1929. Na dalších 59 let se papež omezil na Vatikán a tvrdil, že je ve Vatikánu vězněm, aby se vyhnul zdání, že přijímá autoritu nové italské vlády a státu. Aristokraté, kteří byli povýšeni do šlechtického stavu papežem a byli dříve poddanými papežských států, včetně vyšších členů papežského dvora, nechávali dveře svých paláců v Římě zavřené, aby truchlili nad papežovým uvězněním, což vedlo k tomu, že byli nazýváni „černou šlechtou”:
https://cs.wikipedia.org/wiki/Black_nobility#:~:text=The%20black%20nobility%20or%20black,and%20took%20over%20the% 20Quirinál
Kvantitativní uvolňování (QE) je měnová politika, při níž centrální banka nakupuje ve velkém měřítku státní dluhopisy nebo jiná finanční aktiva, aby vložila peníze do ekonomiky a rozšířila ekonomickou aktivitu. Kvantitativní uvolňování je považováno za „nekonvenční“ formu měnové politiky, která se obvykle používá, když je inflace velmi nízká nebo záporná a když se standardní nástroje měnové politiky staly neúčinnými. Termín „kvantitativní uvolňování“ zavedl německý ekonom Richard Werner v roce 1995 v souvislosti s japonskou krizí. Centrální banka provádí kvantitativní uvolňování nákupem finančních aktiv od komerčních bank a jiných finančních institucí, čímž zvyšuje ceny těchto finančních aktiv a snižuje jejich výnos a zároveň zvyšuje nabídku peněz. Na rozdíl od konvenčního otevřeného trhu

Upřímně, pres. Trump to již stanovil ve svém „Výkonném příkazu k zablokování majetku osob zapojených do závažného porušování lidských práv nebo korupce“ ze dne 21. prosince 2017:
https://trumpwhitehouse.archives.gov/presidential-actions/executive-order-blocking-property-persons-involved-serious-human-rights-abuse-corruption/
Toto zrušení dluhu je v souladu s NESARA a GESARA zásadou 1, viz tabulka výše!
Co když „Quantitative Easing“ 5 (QE) přijde úplně jiným způsobem? Tato restituce exekutivního nařízení (EO) se musí nějak využít. A co když je restitucí nové QE?

Co když:

1) máme tedy celosvětově odpuštění nezákonně získaného dluhu Federálního rezervního systému? Vojenská rozvědka Q zveřejnila 28. března 2020 odkaz na článek potvrzující, že ministerstvo financí převzalo Federální rezervní systém a novým předsedou je POTUS:
https://twitter.com/Ir0nbelly/status/1243635945045479426 a Yahoo News to potvrdily „Toto schéma v podstatě sloučí Fed a ministerstvo financí do jedné organizace. Seznamte se tedy se svým novým předsedou Fedu, prezidentem Donaldem J. Trumpem”: https://finance.yahoo.com/news/feds-cure
risk-being-worse-110052807.html
. Federální rezervní systém také změnil svou webovou adresu z koncovky .org na .gov: https://www.federalreserve.gov/ v souladu se zásadami NESARA a GESARA 9 a 10.
Federální banka bude zničena zlatem a tak Trumpův další krok se týká zlata:

Prezident Trump přebírá Federální rezervní systém přesně v souladu s videem NESARA / GESARA Act!

Trump Runs Fed: https://sarahwestall.com/trump-runs-fed-next-stop-out-of-town/
Avšak!! Odpuštění, ale NIKOLIV Kabale a kabalistům, a dokonce ani jejich hloupým sloužícím:
https://geopoliticsastrology.wordpress.com/2020/04/24/jubileum-verejne-vyhlaseni-odpusteni-vsech-dluhu/
https://geopoliticsastrology.wordpress.com/2020/05/01/jubileum-nebude-odpusteno-vsem/

2) země již nemají masivní úrokové povinnosti – daně z příjmu lze snížit nebo zcela odstranit, trvale.
3) studentský dluh je odpuštěn? POTUS právě odpustil studentský dluh veteránům v USA, mohl by to být
příklad toho, co přijde? V době vrcholícího koronavirového děsu POTUS také pozastavil úročení všech
studentských půjček do prosince 2020. To je v souladu se zásadou NESARA a GESARA 1.
4) máme trvale nízké úrokové sazby? Co ve skutečnosti nyní vidíme, nízké úrokové sazby, záporné úrokové sazby? Jsme pro tuto změnu připraveni? Zákon NESARA vyžaduje pouze bezúročné půjčky se
zřizovacími poplatky jako v zásadě 2. Před Sněmovnou reprezentantů USA existuje návrh zákona, který
pro studentské půjčky dělá právě toto: https://www.congress.gov/bill/116th-congress/senate
bill/1292?q=%7B%22search%22%3A%5B% 22s1292%22%5D%7Dr=1s=2
A nyní se diskutuje o potřebě
dluhového jubilea, „5 000 let starý plán na vymazání dluhů je nyní v Americe horkým tématem“:
https://www. .bloomberg.com/news/articles/2019-12-10/a-5-000-year-old-plan-to-erase-debts
is-hot-topic-now-in-america

5) byly stanoveny směnné kurzy, aby se ukončily veškeré manipulace s měnami? Existují informace, které
naznačují, že všechny sazby byly dohodnuty, ale nic oficiálního, nejlepší informace založené na obchodování 4. června 2019 (relevantnost tohoto data je výše) je, že kurz AUD/USD bude 0,70 a AUD/UK libra 0,55. Nedávno podepsaná obchodní dohoda mezi USA a Čínou odstraňuje označení, že Čína je měnový manipulátor. Pokud myslíte na možnost, že pokud byly směnné kurzy fixní, není s čím manipulovat.
6) restituce financují masivní investice do infrastruktury, globálně?
7) Zlatý standard stabilizuje finanční systém a zabrání dalšímu masivnímu zločinnému řádění globální elity. Už nemohou tisknout peníze na financování svých zločinů.

Pak tu máme toto od Rosanne Barr, „Roseanne Barr očekává, že Trump ukončí dluh, aby zabránil spiknutí k potopení Titaniku“: https://www.newsweek.com/roseanne-barr-titanic-donald-trump-federal-reserve-gold-standard- 1513775
Připravuje se scéna pro něco úplně nového! Dochází k mnoha mírným odhalením. Viděli jste všechny články v mainstreamových médiích (MSM) o nebezpečí měnových válek, úrokových sazbách tak nízkých, že ve starém modelu fiat nezbude žádná munice, obchodních válkách, jiných válkách, úpadcích bank, repo opatřeních k zajištění likvidity bank, masovému vybírání vkladů z bank držiteli vkladů v Číně, systém fiat je porušen, „vlády musí udělat více“ atd..?? Všechny ty “židem placené” lži a nesmysly o “nebezpečí Zlatého standardu” provázejí také česká média, dnes už plně odhalená jako sio-nacistická. Ostatně ČNB už několik let čile nakupuje zlato.

Zlatý standard – je zákon již v platnosti?

Výkonný příkaz 11110 dává Trumpovi možnost kdykoli vydávat měnu krytou stříbrem:
operace, kvantitativní uvolňování zahrnuje nákupy rizikovějších aktiv (než krátkodobé státní dluhopisy) a ve velkém měřítku, během předem stanoveného časového období:
https://cs.wikipedia.org/wiki/Quantitative_easing#:~:text=Quantitative%20easing%20(QE)%20is%20a,economy%20to%20ex pand%20ekonomická%20aktivita.

https://prepareforchange.net/2019/01/29/president-kennedy-the-fed-and-executive-order-11110/

4. července 1963 byl podepsán prakticky neznámý prezidentský dekret, Executive Order 11110, s pravomocí v podstatě zbavit Federální rezervní banku její pravomoci půjčovat peníze federální vládě Spojených států za úrok. Prezident Kennedy tahem pera tak prohlásil, že soukromě vlastněná Federální rezervní banka brzy přestane fungovat. Christian Law Fellowship vyčerpávajícím způsobem prozkoumal tuto záležitost prostřednictvím Federálního registru a knihovny Kongresu. Tato právní společnost dospěla k závěru, že tato výkonná vyhláška nebyla nikdy zrušena, změněna ani nahrazena žádnou následnou vyhláškou. Jednoduše řečeno, stále platí.
Když prezident Kennedy podepsal tento příkaz, vrátil federální vládě, konkrétně ministerstvu financí, ústavní pravomoc vytvářet a vydávat měnu – peníze – bez toho, aby procházela soukromě vlastněnou Federální rezervní bankou. Výkonný příkaz prezidenta Kennedyho 11110 dal ministerstvu financí výslovnou pravomoc:
„vydávat stříbrné certifikáty za jakékoli stříbrné pruty, stříbro nebo standardní stříbrné dolary ve státní
pokladně“
.
To znamená, že s každou uncí stříbra v trezoru amerického ministerstva financí by vláda mohla uvést do oběhu nové peníze na základě tam fyzicky držených stříbrných prutů. Výsledkem bylo, že byly uvedeny do oběhu více než 4 miliardy dolarů v nominálních hodnotách 2 a 5 dolarových bankovek Spojených států. Bankovky Spojených států v hodnotě 10 a 20 dolarů nebyly nikdy rozeslány, ale byly vytištěny ministerstvem financí, když byl Kennedy zavražděn. Je zřejmé, že prezident Kennedy věděl, že bankovky Federálního rezervního systému používané jako údajná zákonná měna jsou v rozporu s ústavou Spojených států amerických.
„United States Notes“ byly vydány jako bezúročná a bez dluhová měna krytá stříbrnými rezervami amerického ministerstva financí. Když porovnáte “Federal Reserve Note” vydanou soukromou centrální bankou Spojených států (Federal Reserve Bank alias Federal Reserve System) s “United States Note” od amerického ministerstva financí vydaným výkonným příkazem prezidenta Kennedyho, téměř vypadají stejně, až na to, že jeden nahoře říká „Federal Reserve Note“, zatímco druhý „United States Note“. Bankovka Federálního rezervního systému má také zelenou pečeť a sériové číslo, zatímco bankovka Spojených států má červenou pečeť a sériové číslo.
Je to podobné tomu, co se stalo s novou měnou vydávanou od roku 2016 – nyní je to bankovka Spojených států s dočasným hybridním vztahem se starou bankovkou Federálního rezervního systému, jak je uvedeno výše.
Prezident Kennedy byl „zavražděn“ 22. listopadu 1963 a bankovky Spojených států, které vydal, byly okamžitě staženy z oběhu. Bankovky Federal Reserve Notes nadále sloužily jako zákonná měna národa. Podle tajné služby Spojených států bylo v roce 1999, 99 % veškeré papírové „měny“ v USA v oběhu bankovky Federálního rezervního systému = Federal Reserve Notes. Zde je zajímavý článek z roku 2011 o tom, jak L.B.J ( Lyndon Baines Johnson často označovaný svými iniciálami LBJ, byl americký politik, který sloužil jako 36. prezident Spojených států v letech 1963 až 1969.) podvodně vytvořil strach z nedostatku mincí, aby lidem vzal bohatství zpět a předal je soukromému Federálnímu rezervnímu systému:
https://www.americanthinker.com/articles/2011/07/the_year_1965_and_the_destruction_of_american_currenc y.html#ixzz5WZ1r9fBa
Oznámil POTUS právě (3. března 2020), že stříbrné dolary (přezdívané Kennedyho) jsou připraveny?:
https://wg1wga.com/post/1432635_https-twitter-com-realdonaldtrump-status-1234869067892305923-the gematriath-the g .html (Doufejme, že twitterový účet prezidenta Trumpa bude jednoho dne obnoven, aby se prokázala všechna tato fakta .. p.př.: ano, byl obnoven nedávno ?
Je také zajímavé, že v tomto tweetu POTUS žádá Federální rezervní systém, aby VEDL (p.př.: LEAD= jak “vést”, tak “olovo”): https://twitter.com/realDonaldTrump/status/1234869067892305923Je tam informace, která naznačuje,
že je možné použít alchymii k vytvoření zlata z OLOVA (https://www.thoughtco.com/turning-lead-into-gold9602104#:~:text=Before%20chemistry%20was%20a%20science,the%20atomic%20(proton)%20number.), pokud ovšem máte zajištěn dostatek levné energie. Je možné, že USA již mají přístup k volné energii od Tesly, protože rodina Trumpů je hrdými vlastníky všech Teslových patentů: https://www.history.com/news/nikola-tesla-files
declassified-fbi
. Je možné, že právě k tomu slouží Oblast 51, proto ta masivní bezpečnost.

Návrh nové legislativy

Legislativa pro Zlatý standard byla již předložena – nyní dvakrát ve Sněmovně reprezentantů USA. Návrhy
zákonů HR 5404 (2017–2018) ze dne 22. března 2018 a HR 2558 (2018–2019), oba s názvem „Definovat dolar jako pevnou váhu zlata“, byly jasně předloženy sněmovně na 115. a 116. kongresu, ale neprošly, a proto byly postoupeny Výboru:
https://www.congress.gov/bill/116th-congress/housebill/2558
Jak již bylo zmíněno výše, návrh zákona stanoví, že vláda musí prohlásit, že skutečně drží zlato. Ode dne schválení návrhu zákona bude moci trh obchodovat se zlatem a 30 měsíců po této době stanoví jeho tržní cenu. V tomto okamžiku bude stanovena cena zlata pro Zlatý standard.
Stát za státem v USA přijímá zákony, které umožňují používat zlato a stříbro jako měnu a bez daně. Proč se to děje od roku 2018 a 2019, když ne v rámci přípravy na něco?
Ústava mnoha zemí, jako je Austrálie, říká, že zlato a stříbro se mají používat jako měna:
http://classic.austlii.edu.au/au/legis/cth/consol_act/coaca430/s115.htmlPres.

Konec Federal Reserve Bank zveřejněný vojenskou rozvědkou Q

Q je osvědčený portál pro šíření Vojenského zpravodajství z Trumpovy administrativy, jehož cílem je obejít spoluviníky a zkorumpovaná mainstreamová média (MSM) a komunikovat přímo s veřejností. Zde je skvělý článek, který to dobře vysvětluje: https://wwg1wga.martingeddes.com/

Q zveřejnil několikrát na Federální rezervní systém a zlato. Zde je nejvíce vypovídající:

Mnoho chazarskou mafií (RKM – Rothschild Khazarian Mafia) a Ilumináty ztraceného a ukradeného zlata bylo nalezeno a již přepraveno do USA a je postupně předáváno svým původním vlastníkům (státům), nebo jde do Fondů Prosperity.
Kromě toho, co se týče zlata, zákon o transparentnosti Federálního rezervního systému z roku 2019 vyžaduje úplný audit FEDu, který nebyl proveden 65 let:
https://www.congress.gov/bill/116th-congress/house-bill/24/text
Podívejte se na tento prorocký tweet od DJT z roku 2015, „Podnikatelé: Pamatujte na zlaté pravidlo
vyjednávání – kdo má zlato, dělá pravidla“:
https://twitter.com/realDonaldTrump/status/575046156692094976 a příspěvek Q dne 28. března 2020, jak je uvedeno výše POTUS, který převzal Federální rezervní banku:
https://twitter.com/Ir0nbelly/status/1243635945045479426

Zlato na černém trhu

Nejprve se podívejte na všechna fakta v této knihovně, že obrovské množství „vatikánského zlata“ a dalších míst bylo zabaveno a již převezeno do USA, vyhledáním GOLD: https://t.me/SAMinorities4Trump (odkaz již nefunguje). Obrovské množství “zlata Kabaly” bylo také nalezeno v DUMBS a tunelech pod Washingtonem DC, když byly čištěny, a velmi přesné administrativní zápisy (o tomto zlatu) také ve vatikánské knihovně!
https://fcit.usf.edu/holocaust/resource/gold/gold.pdf
https://www.chcpublications.net/Vatican_Billions.html
https://marilynjwilliams.com/more-gold-than-you-can-imagine-found-in-the-tunnel/
https://ebin.pub/vatican-billions-0937958166.html
https://www.usagold.com/cpmforum/gold-seizure-ganz/
https://www.archives.gov/research/holocaust/bibliographies/nazi-gold.html
https://www.ice.gov/news/releases/us-investigation-leads-return-gold-ingots-other-historical-artifacts-france
Lidé argumentují, že na světě není dostatek zlata na znovuustavení zlatého standardu. Jen to výše
jmenované už stačí! .. tady jsou další nezměrné fondy a kolaterální účty:
https://alcuinbramerton.blogspot.com/2016/05/the-white-spiritual-boy-off-ledger.html
https://alcuinbramerton.blogspot.com/2010/10/world-global-settlement-funds.html
Ale na „černém trhu“ existují skutečně obrovské držby zlata, které bylo dříve bráno jako válečná kořist a uchováváno ve prospěch lidstva nebo ukradeno superzločinci a jako takové si najdou cestu zpět do systému prostřednictvím restitucí. Existuje příliš mnoho zdrojů pro tyto komentáře a některé jsou jistě skutečné a jiné dezinformační. Zde je jeden příklad jako obrázek, a přiložený odkaz poskytuje některé další důkazy. Na Twitteru byly skvělé účty poskytující komplexní důkazy na toto téma. Bards of War je jeden z nich. Jejich účty byly uzavřeny. Karen Hudes, informátorka Světové banky a velmi statečná žena, má také zajímavé informace:
https://twitter.com/KarenHudes/status/1180113541900259329 , ale mějte na paměti, že její účet na
Twitteru je neustále napadán. https://khudes.s3.amazonaws.com/Twitter10.4.19.1.pdf
Zde je obrovské množství informací, které můžete prozkoumat:
https://mega.nz/folder/CihTnDxb#laSTkj6uGTskWJvCwuZDlA
Dobrá otázka je, kdo má Kaddáfího zlato? Možná Hillary? A čí zlato Obama ukradl a kde je schoval? Delta
Force zaútočila na Obamovu pevnost v Thajsku: https://www.goldismoney2.com/threads/delta-force
raids-obama-stronghold-in-thailand.168407/

Zajímavým tématem ke studiu jsou také obrovské zásoby zlata v Grand Canyonu, jejichž existence byla držena v tajnosti.

Zlatý standard – jemná odhalení

se šíří mnoho informací, které jemně odhalují téma; hledejte příklady. Zero Hedge je dobré místo, kde si to můžete vyzkoušet.
Prezident Trump posílá spoustu tipů a obrázků. Pamatujte, že na nás nemůžou upozorňovat, aniž by měli v ruce hodnověrné popření.
Dne 23. srpna 2019 na nebo těsně před G7, jak pevně věříme, byly podepsány poslední dokumenty, které bylo třeba podepsat, a vše je připraveno. Nyní je to na presidentu Trumpovi, aby vše řekl, KDY ON BUDE PŘIPRAVEN.
Načasování je všechno. Druhý den měla Melania na sobě Zlaté šaty s květem ibišku s názvem PERFECT STORM (= vynikající bouře) a později večer krémové šaty se stříbrnými jehlovými botami a stříbrným páskem.

Katalyzátor

Musí existovat katalyzátor pro pokles hodnoty USA. Možným katalyzátorem by mohlo být, že když první země, možná Irák, možná Malajsie, možná Zimbabwe (nejslabší měny), oznámí přijetí zlatého standardu, hodnota USA prudce klesne. Prezident Trump odpoví jeho zavedením v USA a zbytek světa bude jednoduše muset následovat. Zdá se mi rozumné, že Prezident Trump by raději řešil problém vytvořený ostatními (což ve skutečnosti je), než aby byl prvním tahounem. Příklad: Covid 19 by mohl být takovým katalyzátorem k celkové devalvaci USA? https://pagosadailypost.com/2021/02/15/opinion-currency-devaluation-amidst-covid-19/
Pokud bude HRC nebo jiná slavná postava zatčena, bude to kulisa pro „velké probuzení“ po celém světě. Mnoho lidí bude znepokojeno tím, co přijde. (p.př.: ve skutečnosti byla Hillary Clinton – ta skutečná, nikoliv klon ani doble – popravena v roce 2017)

Slovo Kabala už konečně dorazilo do mainstreamu MSM. Už to není konspirační teorie.

Lidé budou muset vidět, že z obklíčení Kabaly mohou vzejít dobré věci, jako jsou ty, které stanovuje agenda NESARA. Pro mnoho sázkařů je Trumpovo druhé funkční prezidentské období tou nejlepší volbou. Přesto je tu vždy prvek překvapení.
Když začneme nabírat skutečnou dynamiku v oceňování drahých kovů, tak to bude ještě zajímavé, protože k tomu může dojít před jakoukoli oznámenou strukturální změnou.
Trvale nízké úrokové sazby, repo nákupy zachraňující nelikvidní banky a rozšiřující se peněžní zásobu, přičemž 8Chan se vrací jako 8Kun, pokud existuje nepopiratelný důkaz o příspěvcích Q, že je HRC zatčena, trestní vyšetřování oznámeno Durhamem, uvidí mnohem více očí a bude nuceno jednat podle známého Q příspěvku na toto téma:

„Zlato ukončí Fed“

Je těžké vědět, co může ve skutečnosti spustit impuls. Podobně, aby mohl být Býk vypuštěn musí skončit
manipulace. Kdy se to stane? S jakými stíháními? Jaký majetek bude zabaven? Zde je další zajímavost od presidenta Trumpa, kde nám ukazuje na příležitost, že bychom možná měli investovat do stříbra. Prorocký tweet presidenta Trumpa z roku 2012:
„S blížícím se útokem na náš dolar ceny komodit porostou. Zlato, stříbro a dřevo porostou nahoru – a také některé nemovitosti“.

Pro ty z vás, kteří by si rádi udělali průzkum s pomocí dat Q vojenské rozvědky , vám tento odkaz umožní
prohledejte všechny příspěvky: https://qresear.ch/?q=gold
Deep State, který je velením všech státních mafií je nyní obklíčen, a není úniku. Trump a vlastenci drží všechny karty. Nyní je čas ukončit tuto hororovou show, protože dostatek Američanů je si vědom skutečností a má informace. Pravda o volebních podvodech, infiltraci zevnitř byla vždy přímo přede všemi, stačilo se jen podívat. Nyní lidé hledají a Deep State panikaří.
https://operationdisclosureofficial.com/2022/05/13/x22-report-episode-2774-the-central-bank-cannot-stop-what-is-coming-its-time-to-end-the-horror-show/

Manipulace s cenami drahých kovů

Mnoho lidí sledovalo důkazy o manipulaci s cenami drahých kovů, které byly organizovány od 19. století a
pokračovaly, když Nixon v roce 1971 konečně stáhl USA ze Zlatého standardu. Tato manipulace nabrala tempo po roce 2008 převodem futures pozic Bear Stearns na JPMorgan. Zdá se, že vše je řízeno tak, aby bylo dosaženo dvou hlavních cílů:
Za prvé, „dokázat“, že drahé kovy již nejsou cenné pro trh po zlatém standardu a že měna Fiat je jediným životaschopným způsobem, jak obchodovat a uchovávat bohatství, (pokud by ceny zlata a stříbra byly obchodovány na volném trhu a skutečně představovaly svou hodnotu v dolarech Fiat, problém měny Fiat by byl zdůrazněn)
Za druhé, umožnit superzločincům, kteří řídí náš finanční systém, nakupovat a skladovat pro sebe co nejvíce světových drahých kovů, takže když dojde k nevyhnutelnému (selhání měny Fiat), budou schovány v boxech jako většina světových držeb drahých kovů.
Existuje skvělý článek nazvaný „Zloději stříbra“, který sleduje pozdější reakce a zúčastněné „lidi“. Zdá se jasné, že za tím stojí Pilgrim Society, i když operují prostřednictvím hanebných entit, aby skryli svou pravou identitu a účel. Zde najdete odkaz na článek ve formátu pdf – stáhněte si jej, než se ztratí, protože je silně cenzurován: http://silverstealers.net/tss.html
Podívejte se na hodiny americké zadluženosti , které odhadují skutečnou hodnotu zlata a stříbra v dolarech FIAT. To upravuje ceny pouze o změny v emisi fiat měny a dává stříbro na c. 1 137 USD za unci a zlato za 9 424 USD za unci (obě k 15. březnu 2020). I když to neodráží tržní nastavení cen skutečnou nabídkou a poptávkou, protože jsme ještě viděli autentické audity světových držeb a rezerv, rozhodně to svědčí o velikosti rozdílu mezi současnou tržní cenou těchto kovů a jejich skutečnou cenou: https://usdebtclock.org/ Nyní byli JP Morgan a spol. přistiženi při manipulaci s těmito trhy. Dne 16. září 2019 byla odpečetěna obvinění obviňující řadu obchodníků JP Morgan ze zločinů. Mezi zločiny patří také vydírání:

https://www.justice.gov/opa/pr/current-and-former-precious-metals-traders-charged-multi-year-market-manipulation

Celý obchodovací stůl JP Morgan byl zapojen do manipulace s cenami drahých kovů, která je jen dalším druhem zločineckých podniků – to je to, co znamenají obvinění z racketeeringu a RICO. To způsobí výpadek celé sítě. Dokud jeden obchodník nebyl zároveň ředitelem London Bullion Market Association, byla síť široká.
Obvinění byli spoutáni a uvězněni.

Podívejte se například na pokrytí Bix Weir a JP Morgan má deriváty v hodnotě 55 bilionů dolarů právě v době, kdy jsou její manažeři a zaměstnanci obviněni z podvodných manipulací na trzích s drahými kovy. Po Trumpově prezidentském výnosu z roku 2017, lze výnosy z trestné činnosti považovat za restituce. JP Morgan má mezi 500 miliony a 1 miliardou uncí stříbra. Vláda USA si je může vzít zpět a pohodlně by tak podložila emise stříbrného dolaru pod EO 11110. Dočkáme se konce manipulace s trhy? Podívejte se na toto jako příklad objevujících se článků: https://www.zerohedge.com/news/2020-02-08/jpmorgan-criminal-case-coming-silver-manipulations
V tomto příběhu je mnohem více, ale toto vám dá nějaké vodítka pro vlastní výzkum a možná i nějakou motivaci
sledovat příběh, jak se odvíjí, což je hlavním důvodem této instruktáže.
Mezitím se podívejte na všechny jemné informace o nadcházejícím Resetu systému, jako je tento, „Příští krach způsobí pád systému Fiat Money“:
https://www.zerohedge.com/markets/schiff-next- crash-will-bring-down-fiat-money-system
Reuters ukazuje obrázek ze dne 17. září 2019 jak prezident Trump nastupuje na AF1 se zlatou kravatou přes rameno,
symbolem “podložení zlatem” a 20 USD v hotovosti v zadní kapse – jasný symbol hotovosti podložené zlatem.

Na 20 dolarové bankovce je Andrew Jackson – byl zarytým odpůrcem papírových peněz. Signalizuje to konec fiat
měny a (těsně po útoku saúdským dronem) je to také konec petrodolaru? Je to spíše mírné zveřejnění, vnitřní
informace? Ne, věrohodné popření.V reakci na výše uvedenou fotografii Trump řekl novinářům „Rád dávám tipy…“
https://thehill.com/homenews/administration/462105-trump-says-he-carries-cash-to-give-tips-after-photo-shows-him-with-20/
Když se 20. září 2019 australský premiér Scott Morrison setkal s Pres. Trumpem, měl na sobě stříbrnou kravatu… (tu na něm předtím nikdo nikdy neviděl, ale viděl to znovu 12. března 2020, když mluvil k zemi ohledně koronavirové krize). Trump má na sobě červenočerný (nebo modrý) pruh. Odpovídá signálu námořnictva E – Echo, což také znamená “Nasměruji svůj kurz na pravobok (vpravo)”. Morrison se vrátil do Austrálie a prosazoval politiku podobnou Trumpovi… Austrálie má jednu z největších držeb stříbra ze všech zemí na světě s přibližně 89 000 metrickými tunami:
https://www.statista.com/statistics/273649/silver-reserves -zemí/. V poměru k této držbě má Austrálie
žalostnou držbu zlata ve výši 4,864 miliardy AUD $.
https://www.rba.gov.au/statistics/frequency/reserve-assets.html
To mi říká, že když je měna krytá aktivy emitována Austrálií, měla by být kryta stříbrem (kromě zlata). Pro ty, kteří se zajímají o čísla, pokud by Money Supply of Australia měla být plně kryta stříbrem, pak zvažte toto:
• odhadovaná peněžní zásoba je v srpnu 2019 1 443,832 miliard USD, i když se liší měsíc od měsíce:
https://www.ceicdata .com/en/indikator/australia/money-supply-m2
• Držba stříbra v Austrálii, jak je uvedeno výše, ale v uncích je 3 139 382 618.
• k plnému krytí této peněžní zásoby pouze stříbrem by bylo nutné buď tržní hodnota stříbra kolem 460 USD za unci, nebo zvýšení držby stříbra v Austrálii o 79 365 303 096 uncí na 82 504 685 714 uncí. (Na základě ceny 17,50 USD za unci.)
• tato čísla by nyní byla ještě vyšší kvůli všem stimulům od srpna 2019 – Repo, výpomoci, hotovostní rozdávání v souvislosti s Covid-19.
I když to nebere v úvahu australské držby zlata, které jsou relativně malé, kvantové změny stojí za zamyšlení. Zajímavé je, že australská mincovna právě oznámila kryptoměnu podloženou ZLATEM. Co to je, když to není zlatý standard, styl 21. století? Vzhledem k omezeným držbám zlata možná bude krypto kryto zlatem ale i tvrdou měnou – stříbrem? https://www.abc.net.au/news/2019-10-11/perth-mintoffers-gold-trading-through-blockchain/11590926
Pro ty z vás, kteří následují a znají symboliku, by vás mohl zajímat tento článek od BIX Weira – „a naposledy se má uvolnit síla stříbra, která zničí bankovní kabalu“:http://www.roadtoroota.com/public/1403. cfm
Více lehčího zveřejnění bylo 13. října 2019 Nizozemskou centrální bankou, „Zlato bude potřeba, až se systém zhroutí“:
https://www.zerohedge.com/markets/central-bank-issues-stunning-warning-if-entire-system-collapses-gold-will-be-needed-start
A s Němci, kteří si také chrání své zlato: https://www.zerohedge.com/markets/central-bank-hints-big
reset-and-reveals-possible-solution
a právě včas Německo zvyšuje své zlaté rezervy:
https://www.zerohedge.com/news/2019-11-04/has-germany-increased-its-gold-reserves-first-time-21-years a
fámy o vyhlášení bankrotu Deutsch Bank:
https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/claim-germany-s-deutsche-bank-h
as reportly-filed-bankruptcy

Nyní čerstvě tam byla razie, kvůli podvodům (falešné zlato, nelegální převody a praní peněz kabal
mafií), jak je zvykem: https://www.euronews.com/next/2022/04/29/deutsche-bank-raid;
https://www.theguardian.com/business/2022/apr/29/deutsche-bank-hq-frankfurt-raided-suspected-
money-laundering

Zatímco zbytek Evropy, „Srbsko, Slovensko se připojují k náhlé repatriaci zlata z východní Evropy“:
https://www.zerohedge.com/geopolitical/serbia-slovakia-join-sudden-eastern-european-gold-repatriation-pu
sh

Více o Zlatém Standardu je projev Pres. Trumpa ze 17. října 2019:
https://twitter.com/QuriousIn/status/1185040675709939712
Čínskou vládou kontrolované médium Global Times, kde nyní píší články o potřebě zlatého standardu – jako je
tento, „Svět se musí připravit na návrat ke zlatému standardu, protože Washington narušuje finanční řád“:
http://www.globaltimes.cn /content/1162628.shtml
Viz tento článek ze dne 30. prosince 2019 týkající se „Etiky zlatého standardu“:
https://www.zerohedge.com/economics/ethics-gold-standard
Další měkké informace 9. ledna 2020, „Nový zlatý standard: uspořádaný nebo chaotický?“:
https://www.zerohedge.com/commodities/new-gold-standard-orderly-or-chaotic a mnoho dalších!
Banky doplňují zásoby zlata.
https://schiffgold.com/exploring-finance/banks-are-restocking-gold-at-fastest-pace-in-years/
Rusko zvažuje Zlatý standard, aby udrželo finanční suverenitu proti ekonomickým sankcím
https://stillnessinthestorm.com/2022/05/russia-is-considering-bringing-back-the-gold-standard-to-maintain-financial
-sovereignty-amid-economic-sanctions15

Al Greenspan o zlatě

Na závěr zde je úryvek z toho, co Greenspan řekl o Zlatém standardu:
„Bez zlatého standardu neexistuje způsob, jak ochránit úspory před konfiskací prostřednictvím inflace. Neexistuje žádný bezpečný způsob uchování hodnoty. Pokud by tomu tak bylo, vláda by musela učinit jeho držení nezákonným, jak se to stalo v případě zlata. Pokud by se každý rozhodl například přeměnit všechny své bankovní vklady na stříbro nebo měď nebo jakékoli jiné zboží, a poté by odmítl přijímat šeky jako platbu za zboží, bankovní vklady by ztratily svou kupní sílu a vládou vytvořený bankovní úvěr by byl bezcenný jako pohledávka na zboží Finanční politika sociálního státu vyžaduje, aby majitelé bohatství neměli žádný způsob, jak se chránit …”
Toto je ošuntělé tajemství tirád sociálních etatistů proti zlatu. Tzv. “deficitní výdaje” jsou prostě plán na konfiskaci bohatství. Zlato stojí v cestě tomuto zákeřnému procesu. Stojí jako ochránce vlastnických práv. Pokud to člověk pochopí, nemá potom potíže s pochopením antagonismu etatistů vůči zlatému standardu.
Šokující, stojí za zhlédnutí: https://youtu.be/O6ayb02bwp0
Zlato a ekonomická svoboda od Alana Greenspana:
http://www.usagold.com/publications/greenspan.pdf
Do čeho investovat?
Spousta lidí žádá o návrhy, jak investovat do využití výhod nadcházejícího Zlatého Standardu. Dobrou radou je koupit si fyzické stříbro (vlastnit ho), pokud to nemůžete zvládnout, poohlédněte se po investicích do společností zabývajících se těžbou stříbra.
Jedním z nich je Silver Mines Limited (SVL), který má více než 259 milionů Oz v zásobách v lokalitách v NSW. Nemůže začít těžit, dokud cena stříbra nepřekročí limit 22 USD, ale je to velmi dobrá banka zdrojů, jedna z největších na světě.
Druhým je Pacifico Minerals Limited (PMY), který má velké nájemní domy v Západní Austrálii s velmi významnými ložisky olova a 55 milionů OZ stříbra. I když je menší, má oproti SVL velkou výhodu v tom, že je výjimečně ekonomický pouze na olovo, takže jej lze financovat a zahájit těžbu, i když čekáme, až cena stříbra poroste. Má také velmi velké neprozkoumané činžáky, které by mohly přinést monstrum. S tržní kapitalizací ve výši 20 milionů USD je v současnosti podhodnocená, takže je vhodná doba na to, abyste se do toho pustili.
Zde je opravdu dobrý článek, který vysvětluje příležitosti ve stříbru:
https://stockhead.com.au/resources/repeating-history-is-the-silver-price-about-to-break-out/
Na Blog Site Hot Copper jsou velmi dobré informace pro zájemce o další zkoumání. Plakáty hovoří o několika dalších příležitostech, takže se podívejte, udělejte si vlastní průzkum a podělte se o to, co najdete, se všemi lidmi dobré vůle.
Někteří lidé se obávají investování do dolů na drahé kovy ve strachu, že by je vláda mohla znárodnit. Můj názor na to, co stojí za to, je, že je to v rozporu s tím, co vím o Plánu – což je osvobodit lidstvo z totalitní kontroly superzločinců, kteří řídí naše instituce. Ale jako vždy mě neberte za slovo a udělejte si vlastní průzkum.
PS: Dávejte si pozor na podvody na internetu, které se vás snaží přimět ke koupi falešných Zimů nebo Dinarů atd. Nákup kupř. zimů je velmi výhodný, ale proces jejich ověřování je nákladný, zahrnuje zhruba 5 různých ověřovacích
center, která musíte najít a navštívit přímo v Zimbabwe a mít jejich certifikát (viz. India Eco & Lima Delta).
NESARA a GESARA info, které stojí za zhlédnutí:
✓ Historie NESARA timeline: https://intothelight.news/knowledge-base/nesara/
✓ Historie časové osy NESARA:
https://geopoliticsastrology.wordpress.com/2020/05/13/nesara-intel-za-oponou-svetovych-udalosti/https://geopoliticsastrology.wordpress.com/2020/05/17/bily-rytiri-nesara-a-dopis-od-dove/
✓ Zlato a dolar: Jak se peníze staly bezcennými | Vysvětlení měn | Dokumentární | Měna Fiat:

https://t.me/GESARAandNESARA
https://t.me/xrpnesaragesaraqfs3
https://t.me/xrpqfsnesaragesara1
https://t.me/geseranesera
https://t.me/geseranesera
https://t.me/NesaraGesaraInfo
https://t.me/NESARA_GESARA
https://t.me/Nesara_Gesara2
https://t.me/Gesara2022

Závěr

Prezident Trump, vlastenecká aliance a globální spojenci iniciují reset globálního finančního systému GCR/RV, včetně centrálních bank. Globální státní dluhy budou kolektivně zrušeny jednorázovým globálním jubileem. To ukončí finanční systém, který existuje již více než 400 let.
Ve Spojených státech bude Federální rezervní systém (FED) podroben auditu a prohlášen za neústavní a nelegitimní a zločinecká instituce bude rozpuštěna. Podobné kroky podniknou i další země, aby se oddělily od svých centrálních bank a postupně je rozpustily.
Ukáže se pravda o tom, jak mohla neústavní zločinecká instituce Federálního rezervního systému projít zkorumpovanou vládou. Orgán pro tisk peněz v USA bude vrácen do zákonné ústavní jurisdikce ministerstva financí.
Akciové trhy budou pravděpodobně očištěny od přebujelých a bezohledných spekulací, včetně derivátů a různých dalších toxických „exotických finančních nástrojů“. Americký dolar bude resetován jako legitimní měna krytá zlatem. Podobné kroky učiní i další spolupracující suverénní státy.

Ve Spojených státech jsou primární nástroje finanční kontroly Cabal Deep State:

 1. soukromá centrální banka Federálního rezervního systému
 2. bankovky Federální rezervní banky
 3. trhy finančního obchodování

 

Tyto instituce budou odstraněny nebo upraveny tak, aby:
a. ukončili manipulace s měnami
b. ukončily ekonomické bubliny
c. skoncovaly s nelegitimní dluhovou službou

a řadou dalších aktivit určených k podmanění občanů.
Agenda globální ekonomické bezpečnosti a reforem (GESARA) je programem globální prosperity. Tento program je podložen drahými kovy, kameny a prací a všichni lidé budou mít prospěch z GESARA. Země bude konečně svobodná, aby mohla zažít sebe sama jako planetu hojnosti, jako která byla stvořena.
Jakmile začne GESARA, žádný jednotlivec ani organizace kdekoli na světě nebude moci tento proces zastavit. GESARA zruší všechny dluhy osobních bank kvůli nelegální a korupční formě bankovní a vládní činnosti a zruší se také daň z příjmu, protože GESARA učiní osobní daně finančně zbytečnými. Nová jednotná sazba daně z obratu na nové vedlejší položky zajistí udržitelný tok příjmů pro všechny národní vlády po GESARA.
Za zmínku také stojí, že všechny Pres. Trumpovy exekutivní příkazy jsou pro NESARA a všechny jsou založeny na
ústavě!
Na závěr, jak aktivujete VŠECHNY armády [stanné právo], aby byly schopny celosvětově hromadně zatýkat, včetně VŠECH vlád? Pokud je aktivován falešný atomový útok, aktivují se všechna vojenská velitelská centra. V tuto chvíli všichni policisté, soudci a právníci odstoupili, aby se dozvěděli o opravdové Ústavě z 1776, viz. ekonomické reformy NESARA / GESARA v tabulce výše.
PODÍVEJTE SE: Konec hry – Rovné hrací pole: https://youtu.be/xKdsVNESPoY

SEZNAM AKCÍ A VÝNOSŮ PREZIDENTA TRUMPA

Kámo je ve funkci 3 roky (p.př.: tento seznam je z r. 2019 a určitě není kompletní, takže chybí to poslední .. nejlepší ? …. a co udělal. https://trumpwhitehouse.archives.gov/presidential-actions/
Toto dokázali PREZIDENT TRUMP a jeho kabinet…

Tady to je:

 • Trump nedávno podepsal 3 zákony ve prospěch domorodých lidí. Poskytuje kompenzaci kmeni Spokane za ztrátu jejich území v polovině 19. století, jeden financuje programy v domorodém jazyce a třetí dává federální uznání kmeni Little Shell indiánů Chippewa v Montaně.
 • Trump dokončil vytvoření Vesmírných sil US jako naší 6. vojenské pobočky.
 • Trump podepsal zákon, aby se z týrání zvířat stal federální zločin, aby týrání zvířat čelili tvrdším následkům.
 • Počet násilných trestných činů klesá každým rokem, kdy byl ve funkci, poté, co během 2 let před svým zvolením vykazoval růst.
 • Trump podepsal zákon o legalizaci CBD a konopí.
 • Trumpova EPA dala 100 milionů dolarů na vyřešení problému s vodní infrastrukturou ve Flintu, v
  Michiganu.
 • Pod Trumpovým vedením USA v roce 2018 předčily Rusko a Saúdskou Arábii a staly se největším
  světovým producentem ropy.
 • Trump podepsal zákon, který ukončuje roubíkové příkazy pro lékárníky, které jim bránily sdílet informace o úsporách peněz.
 • Trump podepsal zákon „Umožněte státům a obětem bojovat proti obchodování se sexem na internetu“ (FOSTA), který zahrnuje zákon „Stop Enabling Sex Traffickers Act“ (SESTA), který dává orgánům činným v trestním řízení i obětem nové nástroje pro boj proti obchodování se sexem.
 • Trump podepsal zákon, který požaduje, aby letiště poskytovala prostory pro kojící maminky.
 • 25% Američanů s nejnižšími platy si v listopadu 2019 užilo 4,5% zvýšení příjmů, což předstihuje 2,9%
  nárůst výdělků u nejlépe placených pracovníků v zemi.
 • Nízkopříjmoví pracovníci těží z vyšších minimálních mezd az korporací, které zvyšují vstupní platy.* Trump podepsal největší zákon o ochraně a zachování divočiny za posledních deset let a označil 375 000 akrů jako chráněnou půdu.
 • Trump podepsal zákon Save our Seas Act, který financuje 10 milionů dolarů ročně na čištění tun plastů a odpadů v oceánu.
 • Letos podepsal návrh zákona, který umožňuje dovoz některých léků z Kanady, aby se snížily ceny na
  předpis.
 • Trump letos podepsal exekutivní příkaz, který nutí všechny poskytovatele zdravotní péče zveřejňovat
  náklady na své služby, aby Američané mohli porovnávat a vědět, o kolik méně poskytovatelé účtují
  pojišťovnám.
 • Při podepisování tohoto zákona řekl, že žádný Američan by neměl být slepý k účtům za lékařské služby, se kterými nikdy předtím nesouhlasili.
 • Nemocnice budou nyní muset zaúčtovat své standardní poplatky za služby, které zahrnují zvýhodněnou cenu, kterou je nemocnice ochotna akceptovat.
 • V osmi letech před inaugurací prezidenta Trumpa se ceny léků na předpis zvyšovaly v průměru o 3,6 % ročně. Za Trumpa ceny drog zaznamenaly meziroční pokles v devíti z posledních deseti měsíců, přičemž k poslednímu měsíci došlo k poklesu o 1,1 %.
 • Vytvořil horkou linku Bílého domu VA na pomoc veteránům a hlavně ji obsadil veterány a přímými
  rodinnými příslušníky veteránů.
 • Zaměstnanci VA jsou zodpovědní za špatný výkon, přičemž více než 4 000 zaměstnanců VA bylo dosud odstraněno, degradováno a suspendováno.
 • Vydáno exekutivní nařízení požadující od ministrů obrany, vnitřní bezpečnosti a záležitostí veteránů, aby předložili společný plán, který umožní veteránům přístup k léčbě duševního zdraví při přechodu do civilního života.
 • Kvůli zákonu, který podepsal a prosazoval Trump, se v roce 2020 většině federálních zaměstnanců zvýší platy v průměru o 3,1 %, což je největší nárůst za více než 10 let.
 • Trump podepsal zákon až na 12 týdnů placené rodičovské dovolené pro miliony federálních pracovníků.
 • Trumpova administrativa bude poskytovat léky na prevenci HIV zdarma 200 000 nepojištěným pacientům ročně po dobu 11 let.
 • Rekordní prodeje během svátků 2019.
 • Trump podepsal příkaz, který umožňuje malým podnikům seskupovat se při nákupu pojištění, aby získali lepší cenu.* Prezident Trump podepsal zákon o prevenci úmrtí matek, který poskytuje finanční prostředky federálním státům na vypracování přehledů o úmrtnosti matek, aby lépe porozuměl mateřským komplikacím a identifikoval řešení a z velké části se zaměřuje na snížení vyšší úmrtnosti černochů.
 • V roce 2018 podepsal prezident Trump průlomový First Step Act, zákon o trestním soudnictví, který
  uzákonil reformy, díky nimž je náš soudní systém spravedlivější a pomáhá bývalým vězňům úspěšně se vrátit do společnosti.
 • Reformy zákona First Step Act se zabývaly nespravedlnostmi při odsuzování zákony, které neúměrně
  poškozovaly černé Američany, a reformovaly povinná minima, která vedla k nespravedlivým výsledkům.
 • Zákon o prvním kroku rozšířil rozhodovací pravomoci soudců při odsuzování nenásilných trestných činů.
 • Více než 90 % těch, kteří mají prospěch ze zpětného snížení trestů podle zákona First Step Act, jsou černí Američané.
 • Zákon o prvním kroku poskytuje vězňům rehabilitační programy, které jim pomáhají úspěšně se začlenit do společnosti a nevracet se k trestné činnosti.
 • Trump zvýšil financování historicky černých vysokých škol a univerzit (HBCU) o více než 14 %.
 • Trump podepsal legislativu odpouštějící dluhy z hurikánu Katrina, který ohrožoval HBCU.
 • Prodej nových rodinných domů vzrostl v říjnu 2019 o 31,6 % ve srovnání s pouhým rokem.
 • Z HBCU se stala priorita vytvořením pozice výkonného ředitele iniciativy Bílého domu pro HBCU.
 • Trump obdržel cenu Bipartisan Justice Award na historicky černošské vysoké škole za své úspěchy v reformě trestního soudnictví.
 • Míra chudoby klesla za vlády Trumpa na 17leté minimum 11,8 % v důsledku prostředí bohatého na
  pracovní místa.
 • Míra chudoby u Afroameričanů a Hispánců dosáhla nejnižší úrovně od doby, kdy USA začaly
  shromažďovat tato data.
 • Prezident Trump podepsal zákon, který vytváří pět národních památek, rozšiřuje několik národních parků, přidává 1,3 milionu akrů divočiny a trvale znovu autorizuje Fond na ochranu půdy a vody.
 • Trumpova USDA vyčlenila 124 milionů dolarů na obnovu venkovské vodní infrastruktury.
 • Důvěra spotřebitelů a důvěra malých podniků je na nejvyšší úrovni.
 • Od voleb bylo vytvořeno více než 7 milionů pracovních míst.
 • Nyní je zaměstnáno více Američanů, než kdy bylo v naší historii zaznamenáno.
 • Od jeho zvolení bylo vytvořeno více než 400 000 pracovních míst ve výrobě.* Trump jmenoval 5 otevřeně gay velvyslanců.
 • Trump nařídil Ricovi Grenellovi, svému otevřeně gay velvyslanci v Německu, aby vedl globální iniciativu k dekriminalizaci homosexuality po celém světě.
 • Prostřednictvím iniciativy Trump’s Anti -Trafficking Coordination Team (ACTeam) federální orgány
  činné v trestním řízení více než zdvojnásobily rozsudky obchodníků s lidmi a zvýšily počet obžalovaných o 75 % v okresech ACTeamu.
 • V roce 2018 ministerstvo spravedlnosti (DOJ) zrušilo organizaci, která byla hlavním internetovým zdrojem
  reklam souvisejících s prostitucí, které vedly k obchodování se sexem.
 • Trumpova OMB zveřejnila nové pokyny proti obchodování s lidmi pro úředníky vládních zakázek, aby
  mohli účinněji bojovat proti obchodování s lidmi.
 • Vyšetřování Trumpova imigračního a celního úřadu pro vnitřní bezpečnost zatklo 1 588 zločinců spojených
  s obchodováním s lidmi.
 • Trumpovo ministerstvo zdravotnictví a sociálních služeb poskytlo finanční prostředky na podporu National
  Human Trafficking Hotline s cílem identifikovat pachatele a poskytnout obětem potřebnou pomoc.
 • Horká linka identifikovala 16 862 potenciálních případů obchodování s lidmi.
 • Trump’s DOJ poskytl granty organizacím, které podporují oběti obchodování s lidmi – od 1. července 2017 do 30. června 2018 sloužil téměř 9 000 případům.
 • Ministerstvo pro vnitřní bezpečnost najalo více specialistů na pomoc obětem, kteří obětem pomáhají získat zdroje a podporu.
 • Prezident Trump vyzval Kongres, aby schválil zákon o výběru školy, aby žádné dítě nebylo uvězněno v selhávající škole kvůli svému PSČ.
 • Prezident podepsal v září 2018 právní předpisy o financování, které zvýšily financování výběru škol o 42 milionů $.
 • Snížení daní podepsané prezidentem Trumpem podporuje výběr školy tím, že rodinám umožňuje využívat 529 vysokoškolských spořicích plánů pro základní a střední vzdělávání.
 • Pod jeho vedením ISIL ztratil většinu území a byl z velké části demontován.
 • Vůdce ISIS Abu Bakr Al-Baghdadi byl zlikvidován.
 • Podepsána první opětovná autorizace Perkins CTE od roku 2006, která státům každý rok povoluje více
  než 1 miliardu USD k financování programů odborného a kariérového vzdělávání.
 • Výkonný příkaz rozšiřující možnosti učňovského vzdělávání pro studenty a pracovníky.
 • Trump vydal exekutivní příkaz, který zakazuje vládě USA diskriminovat křesťany nebo trestat projevy víry.* Podepsal exekutivní příkaz, který umožňuje vládě zadržet peníze z univerzitních kampusů, které jsou
  považovány za antisemitské a které selhávají v boji proti antisemitismu.
 • Prezident Trump nařídil zastavit americké daňové peníze směřující mezinárodním organizacím, které
  financují nebo provádějí potraty.
 • Trump uvalil sankce na socialisty ve Venezuele, kteří zabili své občany.
 • Dokončena nová obchodní dohoda s Jižní Koreou.
 • Uzavřel dohodu s Evropskou unií o zvýšení vývozu energie z USA do Evropy.
 • Stáhli USA z dohody TPP o zabíjení práce.
 • Zajištěno 250 miliard USD v nových obchodních a investičních dohodách v Číně a 12 miliard USD ve
  Vietnamu.
 • Dobře, vyplatila jsem až 12 miliard dolarů na pomoc zemědělcům postiženým odvetou za neférový
  obchod.
 • Osvobodil více než tucet amerických rukojmích, včetně těch, které Obama nemohl osvobodit.
 • Trump podepsal zákon o modernizaci hudby, největší změnu autorského zákona za poslední desetiletí.
 • Trump zajistil miliardy, které budou financovat stavbu zdi na naší jižní hranici.
 • Trumpova administrativa podporuje najímání druhé šance, aby bývalí vězni měli příležitost žít život bez
  zločinu a najít smysluplné zaměstnání.
 • Trump’s DOJ a Board Of Prisons zahájily novou „Iniciativu Ready to Work“, která má pomoci propojit
  zaměstnavatele přímo s bývalými vězni.
 • Historická legislativa prezidenta Trumpa o snížení daní zahrnovala nové pobídky zóny příležitostí na
  podporu investic do komunit s nízkými příjmy po celé zemi.
 • 8 764 komunit po celé zemi bylo označeno jako zóny příležitostí – Opportunity Zones.
 • Očekává se, že Opportunity Zones podnítí dlouhodobé investice soukromého kapitálu ve výši 100 miliard
  USD do ekonomicky ohrožených komunit po celé zemi.
 • Trump nařídil ministrovi školství, aby ukončil Common Core.
 • Trump podepsal zákon o Fondu pro odškodnění obětí 9/11.
 • Trump podepsal opatření na financování preventivních programů pro sebevraždu veteránů.
 • Společnosti přivezly zpět přes BILION dolarů ze zámoří kvůli zákonu TCJA, který Trump podepsal.
 • Pracovní místa ve výrobě rostou nejrychleji za více než 30 let.* Akciový trh dosáhl rekordních výšin.
 • Medián příjmu domácností dosáhl nejvyšší úrovně, jaká kdy byla zaznamenána.
 • Nezaměstnanost Afroameričanů je na historickém minimu.
 • Hispánsko-americká nezaměstnanost je na historickém minimu.
 • Asijsko-americká nezaměstnanost je na historickém minimu.
 • Míra nezaměstnanosti žen je na minimu za 65 let.
 • Nezaměstnanost mladých lidí je na 50 letém minimu.
 • Máme nejnižší zaznamenanou míru nezaměstnanosti.
 • Závazek k americkým pracovníkům vedl k tomu, že se zaměstnavatelé zavázali vyškolit více než 4 miliony Američanů.
 • 95 procent výrobců v USA je optimistických ohledně budoucnosti – vůbec nejvyšší.
 • V důsledku republikánského daňového zákona budou mít malé podniky nejnižší horní mezní daňovou sazbu za více než 80 let.
 • Rekordní počet odstraněných předpisů, které poškozují malé podniky.
 • Podepsaná sociální reforma vyžadující práceschopné dospělé, kteří nemají děti, aby pracovali nebo si hledali práci, pokud jsou na sociálních dávkách.
 • Za Trumpa schválila FDA cenově dostupnější generická léčiva než kdykoli předtím v historii.
 • Reformovaný program Medicare, který má zabránit nemocnicím v předražování drog pro seniory s nízkými příjmy – jen v tomto roce ušetří seniorům stovky milionů $ $ $.
 • Podepsaná legislativa Right-To-Try umožňující nevyléčitelně nemocným pacientům vyzkoušet
  experimentální léčbu, která dříve nebyla povolena. ❤️❤️
 • Zajištěných 6 miliard dolarů v nových finančních prostředcích na boj s epidemií opioidů.
 • Podepsání zákona VA Choice Act a VA Accountability Act, rozšířené telefonní zdravotní služby VA, ambulantní kliniky a neodkladná primární a duševní zdravotní péče ve stejný den.
 • Produkce ropy v USA nedávno dosáhla historického maxima, takže jsme méně závislí na ropě z Blízkého východu.
 • USA jsou čistým vývozcem zemního plynu poprvé od roku 1957.
 • Spojenci NATO zvýšili své výdaje na obranu kvůli jeho nátlakové kampani.* V roce 2017 odstoupily Spojené státy od Pařížské klimatické dohody, která zabíjela pracovní místa, a ve
  stejném roce Spojené státy stále vedly svět tím, že dosáhly největšího snížení emisí uhlíku.
 • Jeho kandidáti na soudce obvodního soudu jsou potvrzováni rychleji než kterákoli jiná nová administrativa.
 • Nechal to potvrdit jeho soudce Nejvyššího soudu Neil Gorsuch a Brett Kavanaugh.
 • Přesunuté velvyslanectví USA v Izraeli do Jeruzaléma.
 • Dohodli jsme se na nové obchodní dohodě s Mexikem a Kanadou, která zde zvýší počet pracovních míst a přijdou $$$.
 • Dosáhli průlomové dohody s EU o zvýšení vývozu z USA.
 • Uvalení cel na Čínu v reakci na čínský vynucený transfer technologií, krádeže duševního vlastnictví a
  jejich chronicky zneužívající obchodní praktiky odsouhlasilo část první obchodní dohody s Čínou.
 • Podepsaná legislativa ke zlepšení Národní horké linky pro sebevraždy.
 • Podepsána nejkomplexnější legislativa týkající se dětské rakoviny, která kdy byla přijata do zákona, což posouvá výzkum rakoviny u dětí a zlepšuje léčbu.
 • Zákon o daňových úsecích a pracovních příležitostech podepsaný Trumpem zdvojnásobil maximální
  částku daňové úlevy na dítě, kterou mají rodiče k dispozici, a zrušil limity příjmu, aby o ně mohlo požádat více lidí.
 • Vytvořila také novou daňovou slevu pro další závislé osoby.
 • V roce 2018 prezident Trump podepsal zákon o navýšení finančních prostředků pro Fond péče o děti a rozvoj o 2,4 miliardy dolarů, čímž státům poskytl celkem 8,1 miliardy dolarů na financování péče o děti pro rodiny s nízkými příjmy.
 • Daňový kredit na péči o děti a závislé osoby (CDCTC), podepsaný společností Trump, poskytuje daňový kredit ve výši 20–35 % výdajů na péči o dítě, 3 000 USD na dítě a 6 000 USD na rodinu + Flexibilní výdajové účty (FSA) vám umožňují odložit až 5 000 $ před zdaněním, které lze použít na péči o děti.
 • V roce 2019 prezident Donald Trump podepsal zákon o spolupráci, odpovědnosti, výzkumu, vzdělávání a podpoře autismu (CARES), který v příštích pěti letech vyčleňuje 1,8 miliardy dolarů na pomoc lidem s poruchou autistického spektra a na pomoc jejich rodinám.
 • V roce 2019 prezident Trump podepsal do zákona dva finanční balíčky poskytující téměř 19 milionů dolarů nového financování pro specifické výzkumné a vzdělávací programy pro Lupus a také dalších 41,7 miliardy dolarů ve financování National Institutes of Health (NIH), což je největší financování Lupus EVER.
 • Další nadcházející úspěch, který je třeba přidat: V příštím týdnu nebo dvou Trump podepíše první velký zákon proti robotickému volání po desetiletích nazvaný zákon TRACED (Telephone Robocall Abuse Criminal Enforcement and Deterrence). Jakmile to bude zákon, zákon TRACED prodlouží platnost po dobu, po kterou musí FCC chytit a potrestat ty, kteří úmyslně poruší omezení telemarketingu. Návrh zákona také vyžaduje, aby poskytovatelé hlasových služeb vyvinuli rámec pro ověření legitimity hovorů, než se dostanou do vašeho telefonu.* Americký akciový trh neustále dosahuje historických rekordů.
 • Protože tolik lidí požádalo o dokument se vším uvedeným na jednom místě, zde je. Nejsou uvedeny žádné odkazy, které by odstranily zkreslení, protože vyhledávání Google je snadné. Vytiskněte si to pro rodinu, přátele, sousedy atd. Vyzývám vás, abyste tento seznam odevzdali voličům také před volbami v roce 2020! *Trump to všechno udělal, když bojoval proti flagrantnímu zneužívání a obvinění z impeachmentu.
  ——-
  Vysvětlete mi prosím, proč máte problém s NAŠÍM prezidentem?
  Protože se několikrát zmýlil?
  Řekni mi, až najdeš dokonalého člověka, prosím…Počkám!
  Řeknu vám proč, protože média ho zkreslila v tak negativním světle a nespravedlivě informovala o jeho úspěších, aby tyto úspěchy podkopala!
  Proč?
  Protože média jsou spoluviníky na každé věci, kterou se tento muž snaží odčinit!
  Začněte myslet u sebe!
  WWG1WGA …. Už vás nebaví vyhrávat?￰ ゚ SDÍLET ❤️

… no a tady máte zase typickou sio-nacistickou narativu pražských židonacistických estébáků v jejich vlajkových sračkometech:
https://zpravy.aktualne.cz/trump-tvrdi-ze-nikdo-nestihl-za-100-dni-tolik-jako-on-v-pruz/r~d5b05cc22b5511e7b2a40025900fea04/
https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/clanek/trump-sve-vynosy-nekonzultuje-muze-narazit-40022609
https://www.lidovky.cz/nazory/joch-nejostudnejsi-prezident-usa-trump-je-moralne-a-politicky-odpovedny-za-nasilnosti-k-nimz-doslo-v.A210107_202023_ln_nazory_lihem
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/proc-by-cesi-volili-trumpa-ma-podobne-priznivce-jako-milos-zeman-3700

nicméně
!!!

.. ani estébácko sio-nacistická zednářská klika velmi mocných soudně-pedofilních, ale mentálně a inteligenčně hluboce zdegenerovaných kriminálníků – českých vysoce postavených poskoků Deep State, však nedokáže zabránit pravdě, aby se projevila. A to dokonce v jejich vlastních židoestébáckých MSM sračkometech:
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Vase-Vec-Vetsina-Cechu-Trumpa-vnima-pozitivne-475792
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/podporovatele-donalda-trumpa-v-cesku-prezidentske-volby-usa.A161103_083107_domaci_jkk

Pochopení této globální revoluce spočívá v pochopení jejích transpersonálních prvků

GALAKTICKÁ KONFEDERACE A OPERACE “BOUŘE”

ČÁST 1 ze 3

Budete i nadále klamáni (vším a všemi) a nebudete chápat absolutně nic z toho, co se děje ve světě, pokud nepochopíte, že Galaktická konfederace převzala kontrolu nad planetou Zemí od roku 2011 ! ” #Q+++
Jak jsme již několikrát zmínili v minulém roce (2020), plánování ”Operace Bouře” začalo v říjnu 2010 (před více než deseti lety).

1 – Do mimořádného shromáždění Magna Konfederace (speciálně svolané k rozhodnutí o budoucnosti lidstva), které se odehrálo v říjnu 2010, Galaktici pouze zabránili třetí světové válce, pozorovali smutnou degeneraci a zvrácenost lidstva a připravili záchranu vyvolených, ke které mělo dojít na konci roku 2012, před přírodními katastrofami. zničil povrch planety a vyhladil lidstvo…
2 – Do října 2010 nemělo toto lidstvo žádnou budoucnost (mělo být HOTOVO, jak bylo stanoveno nebo předvídáno v proroctvích);
2.1 – Cyklické geologické katastrofy byly pro lidstvo nevyhnutelné a toto lidstvo upadlo do takové míry, že bylo považováno za odpad, anomálii a v roce 2013 mělo být zničeno apokalyptickými katastrofami, které měly přirozeně zasáhnout planetu!
2.2 – Jen pár Galaktiky vyvolených jedinců by přežilo, protože by byli zachráněni, aby byli později přivedeni zpět na Zemi a vytvořili nové lidstvo!!!!
3 – Musí být jasné, že Galaktici (Konfederace) podléhají ZÁKONU schválenému Galaktickou radou a nesmí zasahovat do osudů civilizací, pokud se Konfederace nerozhodne zasáhnout!!!!
4 – Na žádost Melkiho (který je velmi uctívaným vůdcem v celé galaxii) se tedy v říjnu 2010 svolalo mimořádné zasedání Galaktické konfederace, které mělo rozhodnout o budoucnosti lidstva, a (ačkoliv se zdálo, že Melkiho žádost zpočátku selhala protože drtivá většina členů Konfederace odmítla toto lidstvo zachránit), ve světle jeho argumentů a jasných důkazů, které předložil, bylo konečné hlasování v jeho prospěch a Galaktická rada se nakonec rozhodla toto lidstvo zachránit.
4.1 – Melki byl schopen ukázat, že zničení tohoto lidstva neodstraní zlo a aberaci v planetárním měřítku, protože zločinci a aberace by se uchýlili do bunkrů a podzemních měst, jako to udělali jiní před 12 000 lety.
5 – S tímto vědomím byla na konci roku 2010 zahájena operace Storm s cílem očistit a očistit Zemi.
5.1 – Mezi lety 2011 a 2013 byly v tomto galaktickém kvadrantu (v této sluneční soustavě) miliony lodí Konfederace stabilizujících sluneční a pozemskou magnetosféru;
5.2 – Slunce se ochladilo, Země stabilizovala, katastrofy se obrátily a vznikla trhlina v časové ose!!!!6 – Jak jsme již několikrát zmínili (v předchozích publikacích), předchozí časová osa byla narušena a vstoupili jsme do NOVÉ ČASOVÉ OSY.
6.1 – Když jsme vstoupili do nové časové osy, všechna proroctví již nemají žádný význam, protože proroctví je předpověď, vize budoucnosti v určité časové ose…. ale kdykoli je vyvoláno přerušení v časové ose, zcela NOVÉ začne běžet časová osa, pro kterou jsou všechny “budoucnosti” stále možné, protože není možné je předpovídat. #Q+++

ČÁST 2 z 3

7 – Když si Deep State uvědomil, že předchozí časová osa byla narušena a že předpovědi/proroctví již nelze naplnit (což znemožnilo přirozené prosazení NOM), urychlilo válku v Sýrii, pokusilo se zničit Evropská identita s muslimskými invazemi a připravená jaderná válka v naději, že znovu propojí časové osy.
8 – Jako poslední možnost, s cílem ovládnout a ovládat OSN, královské domy, Vatikán, finanční systém na globální úrovni, armády velmocí, média, laboratoře na globální úrovni, vlády a volby na globální úrovni (prostřednictvím všeobecných volebních podvodů), měli v úmyslu způsobit (simulovat) pandemii, a tím zničit světovou ekonomiku, způsobit masivní genocidu a ospravedlnit uvalení NOM!!!!
8.1 – Bylo by nutné zpanikařit lidstvo a způsobit selhání společností, aby bylo možné ospravedlnit omezení, ztrátu svobody, otroctví a uvalení NOM….
9 – Vědom si všech plánů a hnutí Deep State, Konfederace využila Pandemický plán a použila ho jako „zástěru“ pro Qperation Storm (oklamání Deep State, aby uvěřil, že plán je v pohybu)….
10 – V roce 2013, kdy byla planeta již v bezpečí před přírodními katastrofami, kontaktovala Konfederace Trumpa a navrhla mu, aby kandidoval ve volbách v roce 2016 a převzal roli v galaktické Qperaci za záchranu lidstva.
10.1 – Trump přijal výzvu, kandidoval na úřad a navzdory všem předpokladům, ale s pomocí Galaktického velení (které na právním základě zasáhlo do výsledků voleb vypnutím podvodného algoritmu) vyhrál volby a ujal se prezidentského úřadu Spojené státy.
11 – Od roku 2017, podle směrnic Konfederace a zaštítěný Galaktickým velením, cestoval Trump po celém světě, konfrontoval vládce velmocí (svět zločinu, obchodování s lidmi a pedofilie) a donutil je kapitulovat do USA!! !!
11.1 – Velmoci bezpodmínečně kapitulovaly před USA tváří v tvář důkazům a demonstraci síly Galaktického velení a ALIANCE byla založena!
11.2 – Všechny pozemské armády se dostaly pod Trumpovo velení a pod kontrolu Galaktického velení;
11.3 – Do Trumpových rukou byly dány jaderné kódy všech hlavních mocností;11.4 – Královské domy byly sesazeny; Vatikán byl uzavřen; Hollywood byl zavřený; Králové, královny, princové, papež, politici, umělci, sportovci a podnikatelé spojení s Deep State byli odsouzeni, popraveni a nahrazeni klony….
11.5 – Všichni vazalští vládci Deep State byli odsouzeni, popraveni a nahrazeni klony… světu nyní vládnou klony… a klony ovládá Galaktické velení;
11.6 – Bunkry, základny a podzemní města využívané k obchodování s lidmi byly zničeny a tisíce dětí byly zachráněny;
11.7 – Nesuverénní mimozemšťané byli vyhnáni a jejich základny a města zničeny;
11.8 – Všechny laboratoře jsou řízeny Galaktickým velitelstvím a ALLIANCE;
11.9 – Všechny vakcíny byly vyrobeny pod absolutní kontrolou sil Galaktického velení a ALLIANCE.

ČÁST 3 ze 3

12 – Poté, co byla hadovi uříznuta hlava (vůdci hlubokého stavu byli eliminováni), bylo nutné dostat zbývající krysy z díry a odhalit modus operandi hlubokého stavu ( v celosvětovém měřítku).
12.1 – K tomu by Galaktické velení muselo povolit volební podvody v roce 2020 a simulovat vítězství klonu, přičemž Trump bude nadále vládnout USA z Floridy.
12.2 – V domnění, že dosáhli vítězství, aniž by věděli, že jejich vůdci již byli popraveni a nahrazeni klony, krysy začaly vylézat ze svých nor a být loveny.
13 – Informace a proti-informace jsou dvě strany téže mince… a Galaktické velení s oběma manipuluje s obrovskou dovedností, aby udrželo pochybnosti (vzbudilo podezření), zmátlo, bránilo a zabránilo lidstvu rozlišit PŘED od PO a od přístupu ke skutečnému poznání reality;
13.1 – Ti, kteří si nejsou vědomi fungování nebo strategie této planetární operace, si snadno zaměňují data před rokem 2016 (plány hlubokého státu) s daty po roce 2017 (plán Galaktické konfederace), protože Galaktické velení záměrně využívá této dvojznačnosti, aby zmátlo nepřítele a zabránilo lidstvu rozlišit pravdivé od nepravdivého a dospět k poznání reality.
13.2 – Historie jednoho dne rozdělí tuto éru, ve které žijeme, na 4 různá období: a) před Konfederačním magistrátním shromážděním v říjnu 2010;
b) po Konfederačním shromáždění Magna Konfederace v říjnu 2010;
c) před nástupem Trumpa k moci;
d) po nástupu Trumpa do úřadu.
13.3 – Před Konfederačním shromážděním v říjnu 2010 nemělo lidstvo žádnou budoucnost a bylo by zničeno přírodními katastrofami;
13.4 – Po schůzce konfederace Magna v říjnu 2010, ale před nástupem Trumpa k moci, bylo lidstvo zachráněno před přirozeným vyhynutím, ale bylo v rukou zločineckého gangu, který ho chtěl vyhladit a zotročit;
13.5 – Poté, co se Trump dostal k moci, bylo lidstvo osvobozeno od této zločinecké a deviantní mafie a vstoupilo do Zlatého věku míru a prosperity! Vstupujeme do NOVÉHO ZLATÉHO VĚKU! NEPŘÁTELÉ LIDSTVA JSOU ODSTRANĚNI; LIDSTVO JE ZACHRANĚNO A BUDEME ŽÍT V NOVÉM SVĚTĚ MÍRU A PROSPERITY! BUDOUCNOST JE NAŠE A VESMÍR JE HRANICE!

~Pierre D.
Zdroj od #Q+++
PŘEHLED
https://t.me/SpaceForceGalacticFederation/26952
ČÁST 1 ze 3
https://t.me/SpaceForceGalacticFederation/26962
ČÁST 2 ze 3
https://t.me/SpaceForceGalacticFederation/26963
BŮH VŽDY VÍTĚZÍ.

SpaceForce #EarthAlliance #GalacticFederation #SemperSupra

[Reenviado de Martha Scholler (Martha Scholler)]
? Myslíme si, že se toho děje tak málo?

Když se podíváme na to, co se děje, neměli bychom si myslet, že se nic neděje: Zemětřesení, bomby a “nehody” (požáry atd.). Sám jsem toho v životě zažil dost, ale nikdy ne tolik událostí, kolik se jich odehrává zejména od loňského roku.

Tento neuvěřitelný počet tzv. zemětřesení v regionech, které nejsou přesně uvedeny jako zemětřesné regiony (zemětřesení a zemětřesení, viz Gene Decode).)
Požáry ve skladištích nebo velkých podnicích
Bombové nálezy
Uzavření tunelů
Uzavírky z důvodu “stavebních prací”
Selhání systému v podnicích a zejména na úřadech
Zvuky střelby a detonací
vojenská pozorování na obloze
přesuny vojenského materiálu po železnici a silnici atd.

Je to neuvěřitelné množství věcí, které se právě teď dějí, ale my bychom to nazvali téměř “normální”, protože se nám to děje téměř každý den.

Tyto zprávy k nám přicházejí ze všech koutů, ale většina z nich je údajně špatná a negativní.

Toto neuvěřitelné množství incidentů vyžaduje přesné plánování, ale především obrovskou personální sílu. Dovolte mi, abych vám připomněl:

Početní stav amerických vojáků v roce 2020 činil 38 500 vojáků.
v roce 2021 již 11krát vyšší, a to 380 000.
Na začátku roku 2022 činil počet amerických vojáků 580 000.

Rozhodně tu nejsou kvůli BBQ ……

Pro informaci: početní stav Bundeswehru včetně civilních zaměstnanců je 183 000 osob.

Let’s go….
(Axel)