Mezinárodní aliance bojující za osvobození lidstva od satanské chazarské mafie dosáhla v uplynulém týdnu řady významných vítězství. Největším z nich je rostoucí mezinárodní bojkot jejich podvodného finančního systému. K tomuto bojkotu se připojují Rusko, Čína, Blízký východ, Afrika a Latinská Amerika. Jakmile ChM ztratí kontrolu nad penězi, je skutečně konec hry.

Tento krok vstoupil v platnost 1. dubna, kdy ruský prezident Vladimír Putin podepsal dekret, který požaduje, aby „nepřátelské země“ platily za ruský plyn ve zlatě a rublech krytých aktivy.

Propagandistické řeči o „globálních sankcích“ proti Rusku ze strany americké korporátní vlády jsou čirým blufem, protože je nejzadluženějším subjektem v dějinách lidstva, jehož nesplatitelné účty přesahují 200 bilionů dolarů. Rusko disponuje přírodními zdroji v odhadované hodnotě 75 bilionů dolarů ve srovnání s přibližně 45 biliony dolarů v případě Spojených států.

Takto situaci popisuje ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov:

„Utváří se nová realita: unipolární svět nenávratně ustupuje minulosti a rodí se multipolární svět. Je to objektivní proces, který nelze zastavit, v této nové realitě nebude jediný vládce.… Nikdo na Zemi nebude považován za druhořadého hráče. Všechny národy jsou si rovny a suverénní.“

Zbytek světa se rozhodně obrátil proti zemím G7 kontrolované ChM, mimo jiné proto, že ruské ministerstvo obrany zveřejnilo dokumenty o tajných vojensko-biologických aktivitách Spojených států na Ukrajině. V dokumentech jsou uvedeni: konkrétní úředníci zapojení do vytváření biologických zbraní… tyto kampaně byly přímo spojeny se synem současného amerického prezidenta Hunterem Bidenem… práce s kmeny zvláště nebezpečných patogenů, které byly prováděny jménem Pentagonu, byly zastaveny… Zvláště zajímavé jsou dokumenty, které naznačují plány kyjevského režimu na využití bezpilotních letounů schopných přenášet a rozptylovat smrtící látky.

Dokumenty jsou doplněny o povolení k vývozu biologických zbraní do zemí EU, USA, Kanady a Japonska.

Proto mezinárodní bojkot. Ruský plynárenský gigant Gazprom již oficiálně zastavil veškeré dodávky do Evropy prostřednictvím plynovodu Jamal-Evropa, který je klíčovou tepnou pro evropské dodávky energie.

Německo kvůli tomu spustilo nouzový plán na řízení dodávek plynu, zatímco Řecko svolalo mimořádnou schůzku dodavatelů, nizozemská vláda vyzvala spotřebitele, aby spotřebovávali méně plynu, a francouzský energetický regulační úřad řekl spotřebitelům, aby nepanikařili.

Dopad na lidi způsobí revoluci, protože ceny v německých maloobchodních řetězcích vyletí vzhůru o 20 až 50 %.

Falešný americký prezident Joe Biden byl také nucen sáhnout do strategických ropných rezerv poté, co zbytek světa odmítl přijmout jejich bezcenné dolary jako platidlo.

Vláda USA je již ve stavu úplného kolapsu. Nejnovějším důkazem je rekordní počet volných pracovních míst v USA. Není to způsobeno rostoucí ekonomikou, ale spíše rostoucí „mírou účasti na kriminalitě… Pokud můžete ukrást 900 dolarů, aniž byste byli stíháni, podporuje to kriminalitu a snižuje motivaci k přijetí práce“, vysvětluje finanční expert Jeff Gundlach. Policie nedokáže vymáhat drobné trestné činy, protože se kvůli naprostému rozpadu právního řádu nedokáže zabývat ani závažnými trestnými činy. Jinými slovy, v USA probíhá vzpoura otroků.

Stále více lidí si uvědomuje, že vlády zemí skupiny G7 jsou pod kontrolou satanistického kultu, který se je snaží zabít. Například zde je to, co říká satanistický chabad vůdce a mesiáš Menachem Mendel Schneerson o Rusku:

„Slovan, Rusko, může být zničen, ale nikdy dobyt. Proto toto sémě podléhá likvidaci a zpočátku prudkému snížení jejich počtu…. odpadlíci, „sezdaní“ s chazarskými židy společnými zájmy…, budou z naší společnosti vyřazeni, jakmile je využijeme pro své vlastní cíle.“

Samozřejmě, že když zabijí Rusy, pokusí se zabít Číňany a další lidi. Světu je nyní předkládán nezvratný důkaz, že se tento kult snaží vyvraždit 90 % světové populace a zbytek zotročit. Proto začal platit mezinárodní bojkot.

Nyní dokonce mezinárodní drogová mafie oznámila, že proti ChM zakročí. Minulý týden se na alianci obrátil zástupce světových kartelů obchodujících s heroinem, kokainem a marihuanou, aby sdělil, že světové drogové kartely přebíraly své „krysami zamořené sklady plné dolarových bankovek“ a přeměňovaly je na stříbro, zlato a další komodity. To jim zároveň umožní prát jejich peníze a rozvracet finanční systém ChM, vysvětlil zástupce. Ministři financí latinskoamerických zemí tvrdí, že nemohou otevřeně odmítnout dolary Korporace USA ze strachu z invaze amerických vojsk, ale podpoří tento krok tím, že dají k dispozici stříbro apod.

Severokorejci již také udělali své a přestali přijímat fiat dolary jako platidlo za amfetamin.

Taliban nyní oznámil, že Afghánistán, největší světový producent opia, zastaví veškerou produkci heroinu.

Divize CIA zabývající se obchodem s heroinem se pokusila tento krok zastavit neúspěšným pokusem o odstranění pákistánského premiéra Imrana Chána.

Ve snaze nahradit ztrátu peněz z nelegálních drog podpořili minulý týden američtí zákonodárci dekriminalizaci marihuany v celé zemi ve snaze zvýšit daňové příjmy.

To nebude stačit.

Ještě více usvědčující jsou informace, které nám drogoví baroni poskytli o výrobě adrenochromu, látky, s níž už nebudou obchodovat.

Níže uvedený článek ve francouzštině ukazuje, že mučení dětí za účelem získání adrenochromu probíhá již po staletí, ne-li tisíciletí. (ODKAZ)

Zdroj z Mossadu vysvětluje:

Naše stará moderní společnost propaguje příběhy sirotků a sirotčinců – dokonce i film X-Men jsou příběhy o hledání a výchově dětí se zvláštními schopnostmi a nadáním (DNA). To vše je podprahové programování související s podzemními farmami na sběr lidí. Děti byly laboratorními krysami a zdroji potravy pro tyto satanské lidi ajejich nelidské pány. Spojte si body, všechno to spolu souvisí. Inkubátory byly jen další zástěrkou. Odkud a jak získávali kojence?

Níže uvedené obrázky vypovídají o tom příběhu.

Válka na Ukrajině je ve skutečnosti válkou za zničení těchto satanistů jednou provždy. Ukrajinští militanti a jejich chabadští páni nejsou Židé, jsou to uctívači Satana. Tyto fotografie jsou jen zlomkem z hory důkazů, které to dokazují.

Tito zbabělci se skrývají za civilisty a v sanitkách, aby unikli spravedlnosti. Zde například televize Al-Džazíra nečekaně natočila ukrajinské vojáky, kteří k přepravě používají vozidla Červeného kříže.

V každém případě spravedlnost přichází. Minulý týden se několik vysoce postavených ozbrojenců Azovských a Ukrajinských ozbrojených sil pokusilo uprchnout z Mariupolu pomocí vrtulníku, ale byli sestřeleni ukořistěným Stingerem americké výroby (karma umí být mrcha).

V Oděse byl mezitím zajat šéf místní ukrajinské obrany, plukovník ozbrojených sil Ukrajiny Andrej Kislovskij, když se v podzemním nevěstinci oddával orgiím s transvestitou. Podle zdrojů ruské FSB poskytl Rusům podrobné informace o satanistických jednotkách v tomto městě.

Po celé Evropě se také objevují graffiti o konfliktu na Ukrajině a proti NATO.

Svůj podíl na tom mají i Číňané. Politická karikatura z People’s Daily o „nevyléčitelné nemoci NATO“ ukazuje jejich postoj.

Důležitější je tato zpráva:

Velká nákladní loď Ever Forward, kterou vlastní společnost Evergreen, uvízla v bahně v zálivu Chesapeake přímo u Baltimoru po dobu dvou týdnů a nemohou ji dostat ven.“ Jedná se o stejnou společnost, jejíž loď loni uvízla v Suezském průplavu. Podle našich zdrojů obsahuje čínskou jadernou zbraň schopnou zničit celou oblast Washingtonu DC, která vybuchne, pokud americká vláda neprovede čistky od ChM v USA.

V zemích skupiny G7 samozřejmě dochází k revoluci i bez vnějšího tlaku. Minulý týden senátor Grassley a senátor Johnson oficiálně uvedli do úředního záznamu Bidenův počítač. Tento počítač obsahuje videa, na nichž Biden znásilňuje krvácející desetileté dítě. Senátoři také zveřejnili bankovní záznamy, které ukazují, že dostával platby z Číny.

Dokonce i propagandistické zpravodajské stanice jako CNN, CBS News, New York Times a Washington Post jsou nuceny o tom informovat.

Nyní se dokonce objevují zprávy o systematickém zneužívání dětí na amerických vojenských základnách.

Pravdu o chemtrails říká i meteorolog ze zpráv na 10. kanálu v Oregonu.

Bílé klobouky z agentur a Pentagonu mezitím pokračují v honu na satanisty. V případě slavných osobností se to obvykle oznamuje slovy „měli pozitivní test na Covid“. Naposledy se tak stalo, když „ředitel CIA William Burns měl pozitivní test na Covid. Zpravodajská agentura uvedla, že Burns pociťuje mírné příznaky a dostal dvě dávky vakcíny i posilovací injekci.“

„I on byl zadržen. Právě je zatýkají. Jednoho po druhém,“ vysvětluje zdroj ze CIA.

V Austrálii senátor Malcolm Roberts vzkazuje premiérovi, ministerstvu zdravotnictví a zdravotnickým odborům, že budou stíháni a hnáni k odpovědnosti za zločiny v souvislosti s Covidem.

V Kanadě nám mezitím zdroje z Mossadu minulý týden sdělily, že Justin Castro je potomkem ruského diktátora Josifa Stalina. Byl prý infiltrován jako mandžuský kandidát, aby z Kanady udělal chazarský (komunistický) otrokářský stát. Jistě, mezi Castrem a Stalinem je velká podobnost.

To a dlouhý seznam jeho trestných činů jsou důvodem, proč už nemůže bezpečně vystupovat na veřejnosti. Jeho dny jsou sečteny.

Také ve Francii major Alain Bonte z francouzské armády vysvětluje, že Macron si znepřátelil 4 francouzské armády (pozemní, leteckou, námořní a četnickou), oznamuje volební podvody pro prezidentské volby v roce 2022 a potvrzuje podvody v roce 2017.

Celá pohádka o covidu se také rozpadá. „Upřímně řečeno, nachlazení a chřipka jsou koronaviry a neustále chrlí nové varianty… a to už od počátku věků. Mohou tak pokračovat doslova donekonečna. DOKUD JIM NEDÁME VĚDĚT, ŽE JE TO JEN ZK*RVENÁ CHŘIPKA!“, říká lékař CIA.

Pravda o očkování také vychází najevo. Právník Reiner Fuellmich opakuje odvážné prohlášení Dr. Luca Montagniera o hospitalizacích po očkování: „Pokud máte pozitivní test a musíte být hospitalizováni po očkování, znamená to, že máte pravděpodobně AIDS.“

„Až to přijde, a ono to přijde, džin bude venku z láhve. Doktor Fauci a jeho kamarád dali všem AIDS. Tečka. To se stalo. Neexistuje způsob, jak to zadržet, a až ty procesy přijdou, budou souzeni (média, politici, armáda, policisté, lékaři,) ti všichni,“ říká právník Todd Callender a opakuje názor mnohých. V Norimberku 2: „Pouhé plnění rozkazů“ nestačí.

ChM se samozřejmě snaží odvrátit pozornost a podvádět, aby se vyhnula problémům, ale nefunguje to. Například „falešnou facku Willa Smithe na Oscarech zinscenovali hollywoodští pedofilové, kteří zoufale touží po pozornosti a sledovanosti,“ tvrdí zdroj z Mossadu. Podívejte se na pódium, kde se předávání Oscarů konalo. „Vševidoucí oko Iluminátů“.

Hollywoodské celebrity, které navštívily Epsteinův ostrov (viz seznam níže), byly podle zdrojů CIA „odstraněny“ Bílými klobouky.

Proto si Jim Carrey, Bruce Willis a Sandra Bullocková dávají od Hollywoodu pauzu?

Falešná Bidenova show také vstupuje do svých posledních dnů. Podívejte se na fotografii, kterou zveřejnili minulý týden.

To se minulý týden nestalo. Jižní trávník Bílého domu byl prázdný, žádné židle ani nic jiného… včera byla MRAZIVÁ zima, -2°C a extrémně větrno, říká Nancy Drewová, novinářka, která se vždy pohybuje v okolí DC a podává zprávy. Toto je falešná scéna Bidenova režimu v Bílém domě, která se nachází v budově propagandy Hlasu Ameriky v New York.

Falešná mluvčí Bidenova prezidentství Jen Zuckerberg Rockefellerová očividně ví, že Bidenova show končí, a proto se stěhuje do korporátní mediální propagandy v MSNBC. Podívejte se na jeho / její bezduché oči.

Nakonec jsme tento týden zaznamenali, že Avatar ERDOGAN byl v Turecku na jednáních mezi Ukrajinou a Ruskem. (pozorně si prohlédněte dvě přiložené fotografie).

Není pochyb o tom, že vláda ChM se hroutí a lidstvo se osvobozuje.

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

Převzato:

https://tadesco.org/vypina-se-podvodny-financni-system-chazarske-mafie-a-lidstvo-se-osvobozuje/