Hanebný politik, vrah a sexuální predátor Andrew Cuomo byl v úterý brzy ráno oběšen v zálivu Guantánamo za svou roli při spáchání globální plandemie a bezcitného zabíjení tisíců starších občanů, kteří, nebýt jeho činů, by mohli být dodnes naživu.

V 6:00 ráno ponížený bývalý guvernér snědl své poslední jídlo, steak a vejce, načež ho ochranka GITMO odvezla na jižní okraj zařízení, kde na jeho příjezd čekali důstojníci JAG a Úřadu vojenských tribunálů. Cuomo podle očekávání nešel spát s klidem; zdálo se, že nevýmluvnému, hnusnému na své okolí Cuomovi prospívá urážení každého, koho v ten den potkal, od ochranky GITMO po mariňáky, kteří ho odvezli na popraviště. Admirál Crandall dal pokyn anonymnímu vojákovi, který mu na krk navlékl pletenou smyčku.

Cuomovy prostořeké obscénnosti jen urychlily jeho popravu.

“Plivu na každého z vás, sráči,” křičel Cuomo, když jej mariňák postavil na šibenici.

Kolem smrtícího zařízení stálo shromáždění vojáků loajálních k hnutí „White Hat“ a jeden republikánský guvernér, jehož jméno RRN bylo požádáno utajit. Kontraadmirál Crandall stál v předu shromáždění a koukal vzhůru na Cuoma, zatímco kat utahoval smyčku kolem jeho objemného krku.

„Když jste byl shledán vinným, byl jste odsouzen k oběšení. Přejete si poslední prohlášení? Myslím, že je marné ptát se, jestli chcete vyjádřit lítost,“ oslovil odsouzeného kontraadmirál Crandall.

Na vrcholu plošiny Cuomo nadával katovi. “Tady je můj výrok: Táhni do prdele, Crandalle.” Řval slova jako „F“, zneucťoval manželku, děti a matku kontraadmirála Crandalla, pak obrátil pozornost k ostatním přítomným. “Do prdele s vámi všemi.”

“Myslím, že to jsme očekávali,” řekl Crandall.

„Je nás víc než vás, Crandalle. To, že mě zabijete, nic nezastaví,“ vyštěkl Cuomo.

“Uvidíme,” řekl kontraadmirál Crandall.

Anonymní voják stojící vedle Cuoma přehodil páku a zaklapávací dveře pod Cuomovýma nohama se otevřely.  Ve chvilce se lano napnulo a zlomilo mu krk.

Lékař námořnictva na místě konstatoval jeho smrt a poté jeho tělo vložil do polyuretanového pytle na zip..

Zdroj:

https://realrawnews.com/2021/11/military-executes-andrew-cuomo/