Nejneuvěřitelnější šachový zápas v historii je připraven na závěrečné odpočítávání.

Zatýkání probíhá, protože tu bažinu vysušujeme. Rozumíme, že slovo „Durham“ má několik významů a v dropech Q se objevilo několikrát, včetně odhalení, že bývalá vojenská prokurátorka Sidney Powell se narodila v Durhamu v Severní Karolíně. Je toho součástí? Možná ano…

DURHAM ZATÝKA HLAVNÝ ZDROJ STEELA

A toto zatčení je odkazem pro ty, kteří podněcují hnutí, aby přestali čekat a začali brát spravedlnost do vlastních rukou. Domácí jsou neklidní a na internetu jsem viděla cílenou snahu vyburcovat lidi a přesvědčit je, že Plán trvá příliš dlouho a nic se neděje a musí jet rychleji.

Odkdy si jen tak vybereme datum a rozhodneme, že válka musí skončit podle kalendáře? Toto je největší, nejhorší válka v dějinách lidstva a lidé se chovají, jako by je nebavilo sledovat seriálový dokument a chtěli se dostat k vyvrcholení, které ukončí sledování sezóny.

Sleduji tyto zločiny již více než deset let a po rozsáhlém výzkumu Bílých klobouků, Plánu, vojenské rozvědky Q, Sig-Intu, komunikátorů, Anonů, naší odříznuté spirituality, falešné reality, našich přátel nahoře, nemilosrdné povahy predátorů a celého toho klubka jsem STÁLE to, abychom byli trpěliví a dovolili geniálním mozkem, které tento Plán navrhli tak, aby navždy ukončil zlo v této sféře a mimo ni, aby jej realizovali. Faktor frustrace se vymyká normálu a já jsem STÁLE spokojená s tím, že děláme to, k čemu jsme určeni; že hrajeme role, které jsme přijali příchodem.

Nebylo už dost očividných válek, krveprolití, bolesti a utrpení? Plán byl zvážen, přehodnocen, upraven, přezkoumán pomocí technologie známé jako „Looking Glass“, dvakrát zkontrolován cestovateli v čase, opraven prostřednictvím manipulace s negativními časovými liniemi a přezkoumán pomocí rad mimodimenzionálních starších a moudrých, o kterých jsme nevěděli, že existují.

Je zřejmé, že existuje více útočných akcí než kdykoli předtím a že se vykonává spravedlnost, tak proč bychom se nyní na Zemi rozhodli přerušit nebo neuváženě zasahovat do Plánu? Nedává to smysl. Sledovali jsme, jak nepřítel vyčerpal svou munici a jeho zdroje jsou vyčerpány. Toto je válka.

Je bolestivé snášet tento dlouhý proces, ale na základě let sledování vývoje této války mohu říci, že jsme o světelná léta vpřed oproti stavu před deseti lety, kdy se na veřejnosti nedělo téměř nic, co by ilustrovalo, že se to řeší.

Jak již někteří zdůraznili, netrpělivé děti mohou dupat nohama a křičet, kolik chtějí, ale Pozemská aliance se neodkloní od svého plánu, protože by se tím mohla otevřít spára pro nějakou nekonečně malou možnost selhání, se kterou se nepočítalo při jejich pečlivém zkoumání každé možnosti, každého scénáře, který by se mohl vyvinout.

Jak nám bylo řečeno, Plán není zavěšen na časovém harmonogramu, ale na harmonogramu událostí. Domino. Dokud jedno nespadne, sousední zůstane stát, ale postup je zaručen – samozřejmě v pomalém tempu.

Abychom nezapomněli, Američané mají stále své zbraně. Spousta zbraní a občanská válka by neskončila dobře. To byl celý smysl operace vojenské rozvědky Q – poučit obyvatelstvo, které mohli oslovit. Už tehdy věděli, že to bude úspěšné. Velké probuzení. Vojenské: Spasitelé lidstva. „Armáda je jediná cesta“. To nejsou jen otřepané fráze.

Nikdy předtím nedošlo k takovému veřejnému sdílení zpravodajských informací. JE to jediný způsob. Budeme kvůli rozmaru zahazovat pět let, protože někteří lidé jsou netrpěliví? Mají svědivé prsty na spoušti? Myslí si, že to dokážou lépe? Byla bych nerada, kdyby k tomu došlo.

Žertujeme o vidlech a faklích, ale vážně – to bychom se snížili na jejich úroveň a oni jsou na takový druh války vyzbrojeni mnohem lépe než my. Museli jsme získat značný počet uvědomělých lidí na stranu Světla, abychom tuto válku klidně vyhráli – VÁLKA je klíčové slovo. Ve válce jsou oběti. Oběti byly co nejvíce zmírněny. Nepřidávejme k nim další.

Existuje nespočet způsobů, jak to mohlo dopadnout. Mnohé z nich by si vyžádaly velké ztráty na životech – mnohem větší, než jsme svědky. Pokud je tak těžké přesvědčit lidi, že jsou klamáni, když mají každý den před očima všechny důkazy, jak si myslíte, že by reagovali, kdyby Bílé klobouky otevřeně a okamžitě zatkli Obamu, Hillary atp. v rámci očividného převratu? Bylo by to krvavé, protože cabala infiltrovala všechno a všude. Špioni. Lži. Utajování. Zrady. Není to dobrý plán.

Někteří velmi moudří a odvážní lidé udělali co nejvíce v zákulisí, tajně, aby neznepokojili veřejnost, která nemá ani ponětí o tom, co se děje, nebo aby nezhoršili situaci bezohledným psychopatům, kteří by spíše nařídili popravu, než by se na nás podívali.

Selhání nepřichází v úvahu a my budeme muset jen vydržet a dovolit jim, aby uskutečnili svůj důkladný plán pro nejlepší a nejvyšší dobro všech zúčastněných – včetně bytostí a míst, o kterých z tohoto místa s omezeným vědomím nevíme. Jsme téměř na přelomu, takže z něj musíme vytěžit co nejvíce, protože víme, že odměna bude stát za to čekání.

Zdá se mi nevděčné kritizovat ty, kteří tak dlouho obětovali hodně, aby nás osvobodili, a udělali mnohem víc, než si vůbec uvědomujeme.

Dokud neskončí válka a vojenská agrese, nebude ani NESARA/GESARA, po které tak mnozí volají. Musíme mít mír, jednotu a odhodlání jít novou a lepší cestou, jinak jsme neukázali, že jsme připraveni pokračovat. Musíme učinit Zemi opět velkou v její celistvosti, ne v úlomcích. Svět sleduje, co se děje v Americe a Severní Americe, a my musíme hrát svou roli s hrdostí a pokorou.

To, co můžeme bezpečně udělat, je řešit problémy na místní úrovni, a to se nám daří. Velké probuzení není jen o našem fyzickém osvobození, ale také o našem duchovním vývoji a vzestupu.

Myslím si, že lekce, které nám Trump a Patrioti dávali, a bolestné zkušenosti a znalosti, které jsme získali, nás nejen osvobozují od otroctví, ale také od blokád v prostředcích, které nám umožní vystoupit do vyšších sfér.

Takto se armáda ai my stáváme „zachránci lidstva“, zní moje úvaha. Co když o tom „film“ byl celou dobu? Co když je to skutečně jediný způsob, jak přinést vzestup rase, která nemůže organicky vzestoupit kvůli manipulaci svých utiskovatelů? Co když je to opravdu jediná cesta ven z tohoto matrixu falešného konstruktu ? zdroj

Prečo je nové „meta“ logo Facebooku podobné novému logu spoločnosti Pfizer a novému logu fľaše CocaCola na rastlinnej báze? 🤔 všetky tri vlastnia BLACKROCK & VANGUARD.

Spoločnosť Pfizer zmenila dizajn svojho loga, aby sa zamerala výlučne na DNA. Odklonili sa od „tabletiek“ a zamerali sa výlučne na génovú terapiu, manipuláciu s DNA a zmena ich loga to odráža.

„Spoločnosť Pfizer sa stala oveľa viac než len farmaceutickou spoločnosťou. Naše nové logo signalizuje tento posun od obchodu k vede. Odomkli sme formu tabletky, aby sme odhalili podstatu našej činnosti: dvojitú špirálu, ktorá sa špirálovito dvíha.“

Úprava a aktualizácia „kódu života“ je pre farmaceutické spoločnosti novou cestou vpred. Genetické inžinierstvo, spájanie kódu. Úprava ľudských génov. Niektorí dávajú prednosť termínu TRANSHUMANIZMUS. zdroj

Pokud nechcete nový světový řád, pokud nechcete lékařskou mafii, globální vládu, socialismus, komunismus, pokud nechcete nic z toho, pak se musíte rozhodnout, co chcete, a musíte se na to začít soustředit, protože vy jste tvůrci, opravdu jste. Nemůžeme vytvářet dimenze, ale můžeme vytvářet reality. Měli byste vědět, že můžete vytvořit cokoli, co chcete. Takto jsme byli zneužiti a zotročeni systémy víry, které omezovaly naše myšlení.

Odstraníme-li všechny technologie, které dnes na planetě používáme, a zaměříme se jen na psychologii civilizace, pak jsme ve většině případů uvízli na středověké úrovni, pokud jde o způsob, jakým myslíme, jak se k sobě chováme, jak se navzájem vnímáme, jak nám vládnou vládní struktury a jiné druhy struktur, které kontrolují a manipulují lidstvo. To vše se dělá záměrně, aby nás udrželi na dně, utlačovali a rozdělovali. To vše se týká lidstva.

Ti z vás, kteří sledují Schumannovu rezonanci, vědí, že 10 000 let byla 7,85 MHz a nyní je nová norma 23 až 28 MHz a není vzácné, že její maximum je více než 200 MHz. Vždy, když dosáhne tohoto vrcholu, naše DNA, která slouží jako anténa, se začne zvětšovat a poté opět zmenšovat, ale vždy, když dosáhne tohoto vrcholu, naučíme se zadržovat více světla. Čím více světla a frekvence dokážeme udržet, tím větší tlak je vyvíjen na naši DNA a ta se rozšiřuje. Takže vy všichni, ať si to uvědomujete nebo ne, stoupáte, i když tomu nevěříte, vaše tělo stoupá, protože Země stoupá. Země se rozšiřuje, zvětšuje, nezhroutí se, ale roste, aby uživila více obyvatel. Země s námi neskončila, nejsme její nepřátelé.

Takže teď se dostáváme k dnešnímu stavu. Pokud se na situaci na Zemi díváte jako na šachovou partii, multidimenzionální šachovou partii, protože v této šachové hře máme složky třetí, čtvrté a páté hustoty, takže abychom dosáhli osvobození lidstva, musíme provést čtyři poslední tahy. Zbývají nám už jen čtyři tahy.

Temná strana, která se nechce pohnout a nechce učinit svůj poslední krok, který ještě musí udělat, aby se odsud už opravdu dostala, místo toho vytváří spoušť, jako například k_ovid, Afghánistán a další falešné poplachy, které se brzy stanou, aby vytvořily chaos a p_andémii. A jediným důvodem tohoto všeho je snaha oddálit jejich nejnovější krok. Milující síly, mezi které patří Bílé klobouky, lidé na Zemi i mimo ni a milující hvězdné národy, je tlačí k dalšímu kroku a chtějí, aby se celá záležitost vyřešila do prosince našeho času, což je něco opravdu úžasného.

Musím vás však varovat, že to bude divoké, opravdu divoké, bude to jejich pád, který bude ošklivý. Správci této planety ji ovládají již více než 10 000 let a nemají kam jít doslova, protože pokud budou zbaveni moci, už nebudou existovat. Plánem není uvěznit je, ale skoncovat s nimi, což si nepochybně zaslouží.

Duše, které nyní přicházejí na tuto planetu, jsou neuvěřitelně vyvinuty, čímž myslím jejich avatary. Jejich úkolem je přijít a posunout lidstvo na vyšší úroveň. Musíme se postavit za sebe, musíme se postavit jeden za druhého a samozřejmě, i vy se musíte postavit za svou svobodu, protože pokud se nám to nepodaří, vrátí to planetu o stovky let zpět a my se budeme muset nadále zabývat těmito kretény

. zdroj

📌Včera kolem 06:50 došlo v Polsku k zemětřesení o síle 3,6 stupně Richterovy škály.
Epicentrum se nachází poblíž města Glogow!
Jedná se o stejnou oblast jako při zemětřesení 17. října!!!
📌zpráva o zemětřesení ze 17. října: Dnes kolem 14:20 došlo v Polsku k zemětřesení.
Epicentrum se nachází mezi městy Glogow a Lubin severozápadně od Vratislavi. Jeho síla je udávána jako 4,3 stupně Richterovy stupnice a hloubka jako 10 km. Zajímavé je však opět umístění: Berlín a Oděsa jsou nám dobře známé – DUMB! zdroj

Mr Pool nove zpravy……. sledujte obrazky a zapojte logiku a intuici 😉 zdroj
1133 👉 Military Time

  1. 404 👉 Error
  2. hourglass
  3. Funny Money: Policie varuje před přesvědčivými falešnými padesátidolarovými bankovkami nalezenými v okolí města Georgia
  4. erehT tsomlA erA ruoY 👉👉 Your Are Almost There 👉👉 Už jste skoro tam

poslechnete si 👇….Nemci se shoduji 👉 urcite to cviceni nebylo 😉
Občas jsme to slyšeli, ale nikdy ne tak pozdě a tak dlouho. Ve Šlesvicku se dříve nacházela kasárna, která však byla před několika lety zrušena a od té doby je oblast zastavěna obytnými domy. Výstřely byly dnes slyšet více než dvě hodiny, ve stejnou dobu z Jagela startovaly stíhací letouny.
…v podzemí se nacházejí entity, které rozhodně nebylo tak snadné porazit. Mimochodem, letecký provoz v Mohuči je v současné době v noci nezvykle silný. zdroj

Na povrch vypláva bezuzdné sexuálne zneužívanie zo strany OSN a UNICEF. zdroj

Kolumbijský gang predával deti na satanistické rituály a adopciu homosexuálnym párom v Európe. zdroj

Zpracoval:

https://qanon.sk/spravy-05-11-2021/