Zdá se, že každý týden nám přináší další vývoj, který je třeba sledovat, takže sledovat propojení je cennější než kdykoli předtím. Není vždy snadné pochopit význam toho, co je v nezávislých nebo běžných zprávách. Mnoho lidí si myslí, že se věci dějí izolovaně, zatímco Q řekl: „Vše je propojeno.“ K zajištění relevance je někdy třeba trochu inteligence nebo chytrá perspektiva. zdroj

V roce 1855 ISIS založili králové Maroka a Libye. [Rodina HASSANOVÉ ] Podepsali Mohameddiho zákon, který měl zabít pokrevní linie Ježíše Krista [DRUZE] o 6 let později se spojily se Skull n Bones. Rothschildovi, Schiffovi, Rockefellerovi, Scherffovi alias Bushovi, Kissingerovi atd. Královská rodina uměle oplodněná Rothschildy převzala kontrolu nad libyjskou rodinou Sanussi [Hassan]. Podívejte se na rodinu Sanussi [černá vlajka] ISIS již byl vytvořen, byl pouze sloučen. Skull n Bones_ISIS : Atentát na JFK. zdroj

Během druhé světové války měly spojenecké australské a novozélandské síly speciální pracovní skupinu nazvanou The Coast Watchers. To byli muži, kteří se po válce podíleli na záchraně Johna F. Kennedyho.
Podskupinou pobřežní stráže byla slavná tajná jednotka zvaná „Speciální jednotka Z“. John F. Kennedy Jr. nosí znak Z-Special jako tetování. zdroj
Tí, ktorí nemôžu pochopiť, že nemôžeme jednoducho začať zatýkať bez toho, aby sme najskôr zaistili bezpečnosť a blahobyt obyvateľstva, posunuli príbeh, odstránili ľudí v DC rezignáciou, aby sa zabezpečil úspech, ISIS / MS13 zmraziť majetok, aby sa zabránilo zlyhaniu, na odstránenie komunikačných schopností týchto organizácií, by sa nemali zúčastňovať diskusií.
zdroj

Lidé, proti nimž stojíme, jsou (kolektivní) největší silou zla a moci na zemi. Neobjevily se jen tak, fungovaly už celá staletí. A každá jednotlivá síla, která se proti nim dodnes postavila, selhala. Ale pak byli schopni skrýt své zlé skutky skrýváním se ve stínu. Začali existovat v zákulisí, protože neexistovalo nic takového jako internet a jakákoli psaná historie o nich byla buď zkreslená, zničená nebo zdroje zabíjené, aby se zabránilo pravdě. Pokud veřejnost neví pravdu, nikdy nemůže zastavit svého skutečného nepřítele. Proto Q řekl „Public Awakening = Game Over“.

Q také řekl: „Je to maratón, ne sprint.“

Lidé se den ze dne probouzejí v masách, protože jakmile uvidíte pravdu, nemůžete ji nikdy přestat vidět. Toto je červená pilulka. Ani jeden znovu probuzený člověk se nevrátí znovu spát – to se prostě nemůže stát. zdroj

Nizozemský ministr spravedlnosti a bezpečnosti byl samozřejmě označen za „pozitivního“. Říká se, že vojenské vrtulníky létají nad různými místy v Nizozemsku, takže by to mohlo souviset s věznicemi.
Slyším, že v současnosti je v Nizozemsku mnoho vrtulníků a několik holandských důstojníků.

Největší dar, který Q dal Patriotům, že nám pomohl si uvědomit, že nejsme sami. Nyní jsme rodina.
Druhým největším darem bylo pomoci nám zorganizovat se jako stroj na šíření informací, který byl schopen obejít MSM (nepřítel lidu). Třetím největším darem bylo pomoci nám si uvědomit, že nebojujeme proti korupci, ale bojujeme proti zlu. Nejen to, ale máme pomoc od patriotů v bílých kloboucích, kteří naštěstí viděli, že to přichází a vymysleli plán, jak to zastavit. Zařazení nezávislých myslitelů do digitální armády proti spodině Země … Příběh, o kterém se bude mluvit po další generace. zdroj

Tady mate dalsi priklad, ze nemecka vlada je pod vedenim SHAEF!!! FDP-Sef Lindner musi zvednout v minute 17.17 hrnek a ten znak si musite sami vygooglit 😉
FDP-Chef Lindner | BILD Live 22.03.2020👈 PRED ROKEM! zdroj

Náhodou som si dnes všimol, že nad Viedňou lietalo rakúske letectvo a bolo na letovom radare dokonca krátko viditeľné! Spravil som screenshot, keď sa stroj náhle zastavil na radare a popoludní došlo k zemetraseniu presne v tom bode, kde lietadlo zastavilo a zmizlo z radaru! zdroj

Argentína: Hovoria to v TV … „zločinecká elita“, vytvorila plandémiu. Odvážna argentínska novinárka Veronica Ressia práve informovala milióny ľudí v káblovej televízii, že peruánsky súd obvinil zločineckú elitu zloženú z Billa Gatesa, Sorosa, Rockefellera a ďalších slobodomurárov, ktorí si nás podrobujú, z vytvorenia epidemického plánu COVID 19. Klamstvo padá a pravda vychádza. Ďakujeme, odvážny súd Peru, ďakujeme Veronica Ressia. Splnili ste svoju povinnosť a teraz je rad na nás. Argentína zobuď sa!
Lekári za pravdu Argentína. zdroj video

Konec tohoto biblického věku, začátek nového věku (Zlatý věk Gaie přicházející ve 4D a 5D) v odhalení zločinů.

-) Všechny zločiny budou odhaleny, 10 dní televizního vysílání (filmů) a falešná média MSM budou v této chvíli pozastavena.

-) NESARA / GESARA

-) R/V GCR

-) QFS kvantový finanční systém aktivovaný

-) 10 dní bez letadla nebo vlaku, globální stanné právo.

-) Servery bitcoinů půjdou dolů a 95% kryptomen nebude.

-) Bude vyhozeno do vzduchu 34 satanských budov

-) Projekt Odin bude zapnutý.

-) Ve vaší oblasti se může přerušit napájení nebo internet, nová Teslem přenášející elektřina v Texase

Pád akciových trhů

-) Všechny zákony a kroky vlády USA po roce 1871 budou neplatné, protože to NENÍ podle původní Ústavy USA.

-) Tribunály GITMO budou pokračovat do konce roku  2022

-) Castle Rock

Vatikán ukrýval tisíce let informací a v podzemí měl 53 čtverečních mil starých knih a znalostí.

NASA bude stažena a nahrazena Space X a Space Force, přesto je falešná. NASA je organizace Lucifera, astronauti jsou 33rd zednáři nebo vyšší. Zednáři jsou strháváni, včetně Kolumbových rytířů, Poutníků, Moose Lodge, Shiners a dalších, kteří se rovnají s ilumináty.

Elon Musk je klon a opět byl nahrazen

Černé klobouky chtějí vystřelit raketu na Washington DC. Ve zdech mnoha budov, důkazy a jen zlo. I tak to někdy budou muset Bílé klobouky úplně zničit. Nevím, jestli si černé Klobouky přijdou na své.

Trump šel do DC, aby získal všechny prezidenty a další cenné obrazy, které se měly uchovat v Národním archivu. Potřebné a hodnotné věci byly odstraněny.

Testy, které používají lékaři nebo zdravotní sestry, mohly si vybrat jeden pro pozitivní výsledek a druhý pro negativní výsledek.

Anální testy mají na sobě černé červy (jed) a mohou se mnohem snáze infikovat zadkem.

Socha svobody je symbolem Lucifera a bude ji třeba dát sundat.

Goldman Sacks přichází o peníze a musí prodávat akcie.

Modré masky mohou mít v sobě černé červy, antrax a formaldehyd.

Z druhé dávky Covid-19 se nemusíte zotavit, dokonce tomu nemusí pomoci ani technologie Med-Bed.

Mnoho lidí zemře na toxické vakcíny!

Monoatomové zlato a ozonová voda zabijí morgellony.

174 míst, o kterých doktor Muggzi ví, kde jsou Med-bed postele. zdroj

Tucker Carlson na Fox News: „Ve skutečnosti je stále jasnější, že vůbec neexistuje Joe Biden. Muž, kterého si pamatujeme z 80. let, tam už není, už neexistuje. Zbývá jen druh projekce, hologram navržený k napodobení chování neohrožujícího politického kandidáta.“ zdroj
Mnozí nevědí, co je elektromagnetické sálavé teplo. Držíte-li telefon v ruce delší dobu, všimnete si, že se vám zahřeje. Je to ale jiný pocit tepla, protože toto teplo nepochází z telefonu. Je to frekvence, která umožňuje komunikaci mezi vaším mobilním telefonem a přenosovou věží nebo směrovačem.Příklad 4G..Když držíme mobil v ruce a jsme spojeni s routerem nebo jiným „vysílačem“, frekvence 2 600 mhz vibruje volné elektrony buněk v našich rukou 2,6 miliardkrát za sekundu. Proto cítíme to teplo. Způsobuje to zhoršení buněčné struktury, tzn. Rakovina. Rakovina prsu je nejběžnějším typem rakoviny u žen. Magnetické záření je nepřímo úměrné vzdálenosti.
Držíte-li telefon dál, poškození se sníží o druhou mocninu vzdálenosti. zdroj

Papež bude mít hrozný květen. Vatikánské razie, které začaly v polovině roku 2019, byly předzvěstí operace Defender Europe 17. března 2020. Tam, kde do Říma sestoupilo 50 000 vojáků, začala vatikánská mafie.Pamatujte, když Q řekl, že papež bude mít Špatný květen. Měl na mysli ČERNÉHO PAPĚŽE. „OZNAMOVANÝ“ Mrtvý v květnu 2020. Q Post byl před smrtí.

Generální představitel jezuitů. Vůdce iluminátů. zdroj Těm, kteří říkají: „Nemuselo to tak být!“ …
Vysvětlete prosím, jak byste zvrátili vymývání mozků celé země, aniž byste rozbili miliony myslí a zastavili naši vládu.Vysvětlete prosím, jak byste vzbudili miliony lidí, kteří si nyní uvědomují, jak obrovská chyba byla důvěřovat demokratům, zatímco se pokoušejí probudit z noční můry – Biden – pro kterého hlasovali.
Vysvětlete prosím, jak byste odhalili vakcíny, aniž byste lidem umožnili přesvědčit se o hrůzách toho, co s vámi udělá injekce experimentálních jedů.

Vysvětlete prosím, jak byste zajistili budoucí volby, vrátili moc lidem a ustanovili zákony o voličských identitách, aniž byste volby použili jako fingovanou akci, která by zemi ukázala, jak globalisté ovládají USA už celá desetiletí.

Vysvětlete prosím, jak byste odhalili obrovské množství zrádců v obou politických stranách, ve všech vládních složkách, u Nejvyššího soudu atd., kteří by se jinak stále pohybovali pod radarem a předstírali by, že jim na této zemi záleží stejně jako na penězích a moci, které dostanou za to, že nás zaprodaly.
Vysvětlete prosím, jak byste někoho uvěznili, když každá část našeho soudního systému byla vysoce narušena.

Vysvětlete prosím, jak byste cokoli z toho dosáhli s Trumpem jako prezidentem, aniž by ho polovina země označila za diktátora a sestupujícího do absolutního chaosu. Vysvětlete prosím, jak byste se v tomto období zorientovali na světové scéně a poskytli nám nejlepší šanci spolupracovat s dalšími významnými mocnostmi na odhalení jejich vlastního deep stateu. Vysvětlete, jak byste lidem umožnili okusit život v technokratické socialistické noční můře, aby to už nikdy nedovolili?

Nezapomeňte, že každé vaše rozhodnutí musí být stoprocentně zákonné a ústavní. Na závěr bych chtěl poukázat na něco, čemu většina lidí zřejmě nerozumí. Informace, které má naše armáda, akce, které podnikají a výsledky těchto akcí jsou z 95% (nebo více) skryty před veřejností. Existuje mnoho důvodů. Musíte si také uvědomit, že stržení globalistické cabaly není tak jednoduché jako zatčení. Je to neuvěřitelně složitý proces.

Možná si myslíte, že „se nic neděje“ (i když jsou indicie VŠUDE, pokud otevřete oči, abyste viděli), ale to nemůže být dál od pravdy. VŠE se děje a vy to nevidíte, protože nemusíte vědět. Nejste operátor. Nemáte Q prověrku. Nejdůležitější důvod je, že necháváte svými emocemi zamlžovat úsudek. Když se příliv a odliv otočí (a stane se tak), budeme mít naprostou transparentnost. Budeme uznáni. Uvidíme spravedlnost. Do té doby musíte pochopit, že tohle je VÁLKA. Válka se neurychluje, protože lidé mají zraněné pocity. Ne všechno bude čisté. Nic nejde lehce. Na šachovnici zůstává velmi málo tahů.
Nesmírná panika našeho nepřítele by vám měla sdělit vše, co potřebujete vědět. Konec je blízko
… zdroj

Vojenské zpravodajství zachytilo 16letý plán deep state na zničení Ameriky. (8 let obama, pak 8 let hillary)Bílé klobouky potřebovaly během této operace někoho loajálního pro roli prezidenta. Po schválení určitých prověrek armáda nainstalovala Trumpa do RNC. Zamyslete se nad tím na chvíli:
Armáda. Dosadila. Trumpa. Volby v roce 2016 byly upraveny pro vítězství Hillary. Média byla spoluviníky. Algoritmy nebyly dost silné na to, aby vyhrála.

Bílé klobouky kontrolovaly volby, aby měli lidé spravedlivé hlasování. Neexistoval způsob, jak by Trump mohl vyhrát, kdyby se tak nestalo. Proto byli ŠOKOVÁNI, když prohrála. Proto nezakryli stopy. Nikdy si nemysleli, že prohraje. Obama pomocí soudů FISA tajně sledoval Trumpovu kampaň během voleb v roce 2016. Bylo to nejhorší rozhodnutí vůbec. Doslova otevřel dveře VŠEMU tím, že dal Trumpovi příručku na další 4 roky.

FISA = Start.
Americká armáda má všechno. Proto to vypadá, že „se nic nestalo“ za poslední 4 roky. Bylo to všechno ve tmě. Vypadalo to, že těmto lidem všechny jejich zločiny projdou. Není tomu tak. Trump a naše armáda tuto temnou síť zločinců rozkládají. Nejvyšší úroveň korupce je pod kontrolou. Museli jsme jim umožnit dokončit jejich zločiny, abychom je mohli v maximální míře obžalovat na základě zákona před soudem. Volby byly pastí. Trump vyhrál na celé čáře. Bezpečnostní systém monitorování voleb nainstalovalo americké kybernetické velení, vesmírné síly a stínoví bojovníci kybernetické brigády. Brzy se dočkáme reálných čísel.

Každá část této operace je strategicky naplánována. Ne všechno bude čisté. Není však možné uniknout tomu. Proto kongres udělal vše pro to, aby odstranili Trumpa ještě předtím, než byl vůbec inaugurován, s nulovým úspěchem. Je nedotknutelný. Možná to vypadá, že je z očí veřejnosti, ale ve skutečnosti k tomu muselo dojít. Teď, když je zcela mimo obraz as tím, že veřejnost si myslí, že Biden má všechno pod kontrolou, bude moci armáda brzy oznámit převzetí.

Média zůstala ve tmě. Pokoušejí se jen oddálit armádě další krok. Všechno, co je v současnosti v politice v televizi, je falešné a nemá právní postavení. Definujte: [Sebedestrukce] Byli během toho všeho ponecháni ve tmě, což vysvětluje všechny očividné lži a zoufalství. Snaží se, aby administrativa Trumpa vypadala jako slabá. Nezapomeňte, Barr je Patriot pracující v zákulisí. Cokoli, co říká jinak, je naprosto nepravdivé. Durham je Patriot spalující půlnoční olej. Dokáže udělat svoji práci. Spolu se stovkami dalších, kteří v zákulisí pracovali na likvidaci podniku. Existuje více dobrých než špatných.

Vojenská operace.

Stínová válka.

Ze tmy na světlo.

Pravda, která probouzí … zdroj

Zpracoval:

https://qanon.sk/suhrn-starsich-sprav-02-11-2021/