Highwire/Del Bigtree dal odkaz na důležitou diskusi na Twitteru, který jsem zachytil pozdě část a nese sdílení. Různí účastníci vyprávěli své příběhy o tom, jak očkování a nemocniční protokoly poškodily lidi a navždy změnily jejich životy. Oběti, lékaři, politici poskytli své příspěvky a uznali, že někteří se v přijatých rozhodnutích mýlili, tzn. j. operace: Operace Warp Speed. Celé si to můžete prohlédnout zde na stránce The Highwire.com.

Uz jsem o tom tady jednou psala ve spojeni s Muzeem v Praze. Za těmito zrádci stojí miliardář Gordon Getty. Ignorujte loutky, zničte jejich pána. V tunelech Gettyho muzea bylo nalezeno velké množství dětí. Vojenská aliance uvedla, že se jedná o nejhorší a nejstrašnější tunelový systém. Pod Gettyho muzeem, zhruba 18 pater pod zemí, zachránili tisíce dětí.

Drahé umělecké předměty se přivážejí v přepravních kontejnerech a mohou se vyhnout kontrole a celnímu řízení. Umění není jen pračkou peněz, ale je také hlavní metodou obchodování s lidmi a dětmi. To vše je spojeno s Epsteinem, Ghislanem, Clintonovými a obvyklými podezřelými. Posměvačná média to ignorují, Big Tech tyto informace maže a matrixoví fact checkers řeknou, že to není pravda. Veřejná odhalení v této věci budou i nadále prosakovat na veřejnost. zdroj

Prostřednictvím mého důvěryhodného kontaktu s bývalým mariňákem ve výslužbě jsme získali potvrzení, že masivní vojenské přesuny v této zemi jsou stoprocentní operací WH. Ty souvisejí s připravovanou dohodou GESARA, k níž se připojilo i Německo. A také potvrdil, že skutečná Angela Merkel (ne ta současná, na kterou si s námi hrají), už dávno odstoupila.

Zde je další velmi zajímavý snímek z korespondence bývalého mariňáka:
?Nastává skutečný úsvit nového dne pro lidstvo. Až se konečně dočkáme oficiálního oznámení o smrti anglické královny Ještěrky, což je, jak říkám, legrační, protože skutečný rod Windsorů, jak se dozvíme, je ve skutečnosti německý, až to MSM oznámí, budete vědět, že tempo věcí pro Gesara rychle nabere na obrátkách a krátce poté svět uvidí, že prezident Trump je skutečným vítězem voleb 2020. zdroj

V zábavním parku Rust (Bádensko-Württembersko) třetí největší zábavní park v Evropě. Nikdo jiný než kníže Albert II. (63) přijel na halloweenský víkend se svými šestiletými dvojčaty, korunním princem Jacquesem a princeznou Gabriellou.

Majitel Europaparku Roland Mack (72) pozval monackou královskou rodinu, Mack byl dlouhá léta členem poroty slavného monackého cirkusového festivalu. A maminka Charlène (43)? Samozřejmě po ní nebylo ani stopy. Princezna se již několik měsíců potýká se zdravotními problémy, trpí nemocí uší, nosu a krku a již několik měsíců pobývá v Jihoafrické republice.?Poznáte je podle symbolů….
Panda eye má děti v náručí…
Nizozemská vlajka (svislá?)
Rotterdam HRC/Evergreen?
Mnoho masek v pozadí….
Stojí před hotelem „Waterworld Rulantica“ (může to být jen nápis/reklama).
Sledujte vodu….
A Rust – priming Aleca Baldwina ?
Rez u Freiburgu není mezi leteckými pozorovateli neznámou veličinou… zdroj

.pripominam: Cerny les…..Rothschildova plicni klinika ?
?Zemětřesení v Černém lese u Rustu 26.5.2021, magnituda 1,0 – hloubka 1 km?
?Svědectví svědků: „Hlasitá rána jako výbuch.“
„Ozvala se rána, slabá krátká rána.“
Pozici jsou označeny na letových mapách, mohly by lety snad souviset se zemětřesením????. ? zdroj

Nikto nehovorí pravdu< Saudská arábia je takmer bez ropy < Rusku dochádza zemný plyn <…/)/ investorom sa tiež klame.. Veľké spoločnosti nevedia, ako oznámiť správu a nechcú stratiť investorov. Mainstream médiá sa od týchto správ držia ďalej>>>>

(niekedy čítam časti komentárov iných príspevkov…… Veľmi zaujímavé vidieť, že toľko patriotov / anonov stále neverí, že sú vo vnútri [krachu] )

Vnútri bubliny

Veľký hospodársky [krach] 21. Storočia sa bude obnovovať roky…

TV. Telefóny. Autá. Inteligentné spotrebiče. Vojenská výroba, súkromná/komerčná letecká výroba > atď.
(ak stále nechápete, že ste vnútri najhoršieho krachu V dejinách ľudstva, ktorý sa odohráva… A nie ste pripravení << prajem vám veľa šťastia>>> )////

Vnútri krachu..
Búrka storočia

Správy sú [falošné]
Vojna je skutočná

Pripútajte sa… zdroj

??Polsko zahájilo nasazení obrněné brigády u hranic s Běloruskem ??
Včera dorazilo do Bílé Podlaské (46 km od hranic s Běloruskem) prvních 850 vojáků včetně bojové techniky 10. obrněné jezdecké brigády.
Personál a technika (tanky Leopard 2A, BMP-1, MLRS Langusta a SAU 2C1 Gvozdika) jsou rozmístěny na starém vojenském letišti.
V současné době se zde zřizuje polní tábor pro 2 500 vojáků.
V blízkosti hranic s Běloruskem tak bude v blízké budoucnosti dislokována 10. obrněná jezdecká brigáda. zdroj

?Pro všechny ty, kteří mi nyní píší a tvrdí, že se to bude jen zhoršovat.
Pro váš klid! ANO, na krátkou dobu se to zhorší, pokud si myslíte, že uzamčení je špatné. Přijde, protože systém se zhroutí a finanční systém ani zásobování potravinami se neudrží. V důsledku toho se někteří z paniky ještě nechají krátce očkovat. Nemůžeme je zastavit.

? armáda je jediná cesta ?… už dlouho vidíme každodenní pohyby, v každé zemi se armáda umisťuje…..

? NESARA ? už asi 2 roky se opakují příspěvky od předplatitelů různých kanálů, že jejich studentské půjčky, hypotéky, úvěry byly ze dne na den splaceny…..

? GESARA ? … Zprávy o tom, že držitelé dluhopisů byli prokazatelně vyplaceni, se hromadí….. takže GESARA bude brzy, velmi brzy vyhlášena, protože všechny staré dluhy budou nyní vyrovnány.

? Operace London Bridge ? „královna“ je ve špatném zdravotním stavu, její smrt (velmi brzy) vše uvede do pohybu – Operace London Bridge Down….

? ukradené volby v USA jsou čím dál viditelnější….

? herec, který umně hraje Bidena, nyní vše velmi rychle a umně žene do extrému (nádhera ?)…..

? Měny se vyrovnávají…. Irák, Venezuela a…

? krach je stále blíž a blíž, Čína je na hraně….

? DS je na pokraji sil, vystřílela si munici (manipulace s počasím přestaly, řízený výbuch sopky na La Palmě nevyvolal tsunami), teď se musí použít sluneční erupce pro blackout a virus jako poslední možnost…

? DS kreatury náhle rezignují nebo dostanou C. (zatčení!)

… Závěrečné tahy nejgeniálnější šachové partie všech dob jsou před nami….. zdroj

Rekordných 3 000 km tovaru uviazlo na 70 kontajnerových lodiach mimo prístavov Los Angeles a Long Island

Nedostatok vodičov a prístavných pracovníkov spôsobil, že niektoré lode uviazli na mori na celé týždne, čo ohrozuje vianočný maloobchodný zhon. Štatistiky agentúry Bloomberg ukazujú, že pri Singapure kotví o 22 % viac lodí ako zvyčajne a preťaženie sa týka aj Manily a Jakarty.

Je svetová ekonomika na pokraji dopravnej zápchy, ktorá by ju mohla zrútiť? zdroj

Na obrázku môže byť mapa a text, v ktorom sa píše „Königreich Terrain Btand ybrid Streets OSM Poleres Bela Deutschland aine Osterreich Frankreich Italien Spanien Portugal Kasachstan ciechenland ürkei Marokko chotsk Tunesien Mittelmeer Mongolei Usbekistan urkmenistan Syrlen Irak Algerien Westsahara Libyen Iran Afghanistan Agypten Mauretanien Mali China Pakistan Niger Japanisches Südkorea Guinea Saudi-Arabien Oman Tschad Sudan Nigeria Indien Ostchinesisches Jemen Myam Südsudan Athiopien Arabisches Meer Golf Beng galen Thailand Philippinensee Vietnam Somalia Kenia Republik Kongo Demokratische Mogadischu Tansania Südchinesisches Philippinen Lakkadiverisee Angola Malaysia Sambia Mosambik Namibia Simbabwe Botsuana Indonesien Südatlantik Madagaskar Papua-Neugu Südafrika Indische Ozean WA 4ለ Australien Perth Bucht“
Obraz hrůzy: Označeno je dnešní zemětřesení v hloubce 10 km a spojeni s dříve „známými“ DUMB.Není to nepředstavitelné, ale nepopsatelné a mimo představivost některých……A to není vše, ale většina lidí si stále myslí, že jde o pandemii…..

Čo robia vrodene zlí psychopati? Rozhodujú o tom, kto bude žiť a kto zomrie, a dokonca ako a kedy. Ovládajú všetko. Toto je výnimočné odhalenie démonických aktivít Nového svetového poriadku, ktorý tajne, ale obratne vykonáva svoj program depopulácie. Pozrite si toto odhaľujúce video s Dr. Bryanom Ardisom a Stuartom Wilkiem na tomto odkaze.

Pozrite sa na lieky, ktoré nemocnice a hlavne zdravotné sestry používajú na eutanáziu našich milovaných seniorov. Popravy, ľudia. A potom sa vyhovárajú na astronomické čísla „Covidových úmrtí“. Týchto „anjelov milosrdenstva“ treba brať na zodpovednosť a na tieto kreatúry treba namieriť rýchly meč spravodlivosti. Nedeje sa to len v Spojenom kráľovstve a USA. zdroj

Hej, Whip,

našiel som aj posledný…

General Electric (GE)

Ako si povedal:

MedBed/Tesla Cure Companies:

Vyaire Medical
Medtronic
Polarisqb
ResMed
Kodak
HillRom
Royal Phillips
General Motors

A na záver:

General Electric

Trump spomenul aj Ford (takže to sú 2 veľké automobilové spoločnosti + 4 alebo viac zdravotníckych spoločností + 2 alebo viac spoločností v oblasti elektroniky) Trump nariadil vyrábať „ventilátory“ ?

Mne to skôr znie ako dokonalý recept na výrobu LEKÁRNÍ ✅?

Hej Whip,

Našiel som ďalší prínos, o ktorý by si sa možno chcel podeliť so svojimi nasledovníkmi:

General Motors (GM)

Toto je zaujímavé, pretože si pamätaj, že Trump už mal Hillrom, ResMed, Medtronic atď (všetko zdravotnícke spoločnosti), ktoré vyrábajú Ventilátory (alebo MED BEDS???)

Ale on tiež POŽIADAL, aby General Motors postavil 30 000 Ventilátorov (alebo MED BEDS???)

A GM ani nie sú lekárska spoločnosť… tak prečo by Trump žiadal automobilovú spoločnosť, aby postavila malé dýchacie prístroje?

To by neurobil.

Teraz som o tom presvedčený na 100 %.
Ventilátory = Med Beds a Trump vydal GM (ktorý by mal potrebné veľké výrobné zariadenia), aby ich pomohol postaviť. zdroj

? Tak, Kaliforňané, připravte se. Pořiďte si, co potřebujete, hned. Zůstaňte doma a buďte opatrní zejména v okolí pobřeží a vojenských základen. ? Námořní jednotky NAVY SEAL zaútočily na nákladní loď plnou pašovaných dětí. Jednotky Navy SEAL v úterý za úsvitu podnikly nájezd na jednu ze stovek nákladních lodí, loď pro přepravu volně ložených látek pod hongkongskou vlajkou s názvem Morning Star, která kotvila u Long Beach v Kalifornii, a zachránily 200 dětí cizinců, které byly uvězněny v chátrajícím nákladním prostoru, uvedl vojenský přidělenec pod příslibem anonymity. Bohužel, jednotky SEAL také nalezly těla 12 mrtvých dětí, dodal náš zdroj. zdroj


Michelle Fielding o Zlatém věku

Na otázky o Zlatém věku odpověděli její průvodci „Ve zlatém věku ještě nejste, protože tempem, kterým tam jedete, určuje kolektivní vědomí. V kolektivním vědomí nastal velký pokrok, když se do Věku lásky začala pohybovat Země a tento pokrok bude pokračovat a nabírat na rychlosti, až do bodu, kdy se lidstvo v kolektivních vibracích lásky dostane na vrchol.

V závislosti na kolektivním vědomí dosáhnete Zlatý věk do roku 2032, o tom není pochyb, protože takový je božský plán. Svět, jak jej nyní znáte, se změní zevnitř a struktura všeho, co v současnosti znáte a čemu rozumíte se na kvantové úrovni změní a veškerá hmota se bude vyvíjet tak, jak se budou vyvíjet vaše myšlenky a vědomí a jak se budou stále více otevírat vaše srdce.

Na úrovni praktického každodenního života bude váš život harmoničtější, více orientovaný na komunitu a budete více milovat své bližní. Lidé budou rozvíjet své dovednosti a pracovat pro dobro lidstva. Lidé se více přiblíží ke své podstatě, budou více milující, budou mít více víry, budou méně vystresovaní a jejich životy se od usilování o něco posunou více k bytí.

Když se ráno vzbudíte, tak si neřeknete, co vše potřebujete udělat, ale budete věci dělat podle toho, co cítíte a na co máte chuť. Města se změní na komunity a obchodování se ve společnosti sníží. Kanceláře se změní v bydlení a městské části se zbaví zátěže, protože lidé tam nebudou dojíždět do práce. Města budou čistší, vzdušnější, budou v nich otevřena prostranství a čistý vzduch.

Na léčení se budou stavět léčivé věže, které budou rozmístěny po obvodu velkých měst a budou vysílat léčivé frekvence. Londýn a New York budou prvními městy, kde budou postaveny. Bude to něco na způsob Teslových věží, které vysílají a zvedají frekvenci a města se tak stanou léčivými. Všude bude více zeleně a méně dopravy, protože ulice se změní na pěší zóny a bude v nich více divoké přírody.
Doprava v budoucnosti nebude potřebovat silnice, protože rychlovlaky budou vyvýšeny nad městy a budou fungovat na magnetický pohon. Bude to rychlá a čistá doprava.

Podzemní dopravní systém, který máte například v New Yorku nebo v Londýně, bude zrušen, neboť narušuje magnetické pulzování Země. Kolem měst a také všude jinde budou rozmístěny i gigantické krystaly, které budou sloužit k vysílání léčivých frekvencí světla, které budou přirozenou cestou očišťovat přírodu.

Všechny budovy jako Buckinghamský palác nebo budova parlamentu budou zbourány a přestavěny.
Technologie týkající se krystalů a zvuku se v budoucnu rozšíří do všech domácností. Škodlivé emise z dopravy, z elektromagnetických polí a korporací se úplně zastaví a žádné podnikání, které není zaměřeno na srdce a jehož posláním není sloužit lidstvu, prostě nepřežije.

Lidé se budou více zdržovat venku a počasí ve světě se stabilizuje, bude teplejší a předvídatelnější a vrátí se pravidelné střídání ročních období bez výkyvů, neboť počasí již nebude manipulováno.
Těžba zdrojů z Matky Země bude zastavena. Zvířata se budou volně pohybovat a už nebudou zavřena v ZOO. Lidé si budou zvířata i hmyz skutečně vážit.

Tak, jak se změní povaha obchodování a podnikání, tak lidé už více nebudou potřebovat tolik pracovat a svůj čas budou více věnovat rekreování a zábavě a v takovém uvolněném stavu budou lidé vyzařovat více světla a bude se jim díky tomu zvyšovat i jejich vědomí. Bude dostatek potravy. Potrava bude organická a bude se pěstovat lokálně a v rámci svých lokálních komunit si budou lidé to, co vypěstují, navzájem vyměňovat.

Všude bude mnohem více štěstí, radosti a klidu. Nebudou potřební vůdci, protože lidé se budou vést a spolupracovat na místní úrovni sami. Změní se zákony a to tak, aby umožnily komunitám fungovat v rámci zvykového práva.“

Zpracoval:

https://qanon.sk/spravy-04-11-2021/