V sobotu ráno američtí mariňáci z Camp Lejeune v Severní Karolíně zadrželi agentku Deep State, jejíž jméno může laikům připadat neznámé, ale která ze stínu ovlivnila ve velkém měřítku domácí politická rozhodování nezákonné Bidenovy administrativy.

Tou osobou je Anita Dunnová, politický stratég, která sloužila jako Bidenova hlavní poradkyně až do své rezignace 12. srpna. Ačkoli Dunnová odmítla své důvody komentovat, poté, co FOX News objevila citát, který jí byl připisován, náhle opustila svou pozici. V projevu v roce 2009 k absolventům středních škol Dunnová řekla, že čínský diktátor Mao Ce-tung byl jedním z jejích „oblíbených politických filozofů“. Navíc odmítla zveřejnit finanční informace (požadované od každého prezidentem jmenovaného úředníka.)

Dunnové odchod byl jen na oko. Cítila, že bude mít větší autoritu a bude méně prověřovaná mimo oficiální kanály, což je sentiment sdílený jejími vrstevníky – konsorciem ničemných darebáků, které armáda výstižně nazývá „mozkový trust Bidenovy administrativy“.

Tito zaprodaní fanatici, mezi nimi i Dunnová, tvrdě pracovali, aby rozbili americkou armádu, zbavili lid prostředků domácího vymáhání práva, posílili hnutí ANTIFA a BLM, podpořili inflaci, zkrachovali podniky, prosadili vakcinaci a masky a povzbudili zahraniční protivníky, jako je Čína.

Zdroj JAG hovořící pod příslibem anonymity řekl RRN, že Dunnová se od ledna sedmkrát soukromě setkala s Dr. Faucim z Deep State. Na květnové schůzce Dunnová, která nemá žádné lékařské doklady, rozmarně navrhla Dr. Faucimu, že by Američané měli dostávat čtvrtletní očkování proti Covid-19, a Fauci, který je MD, ale neléčí pacienty od roku 1977, odpověděl: „Samozřejmě, skvělý nápad. Čím více jehel dostaneme do lidí, tím lépe.”

„Nemohu mluvit o tom, jak jsme získali nahrávky jejich rozhovorů, ale máme je. Měli několik schůzek, na kterých se diskutovalo o tom, jak nejlépe prosadit očkovací mandáty, a na každém setkání zvýšili počet injekcí, o kterých si mysleli, že by lidé měli každý rok dostat. Dunnové rodina má silné vazby na farmaceutický lobbistický průmysl a Dr. Fauci vydělal obrovský zisk z prodeje vakcín. Je důležité si uvědomit, že Dunnová byla jmenována už Obamou. Máme ji na nahrávce, jak říká, že lidé, kteří umírají na vakcínu, jsou jen vedlejší škody,“ uvedl zdroj.

Dunnová také obhajovala uzamčení jménem nelegitimní vlády. Začátkem roku 2021 podnikla několik cest do Kalifornie, Michiganu a New Yorku, aby lobovala u příslušných guvernérů států, aby zachovali uzamčení v drakonickém stylu a zkrachovali co nejvíce podniků – takže majitelé neměli jinou možnost, než se spolehnout na federální pomoc , princip socialismu.

„Tato žena byla hlavním hráčem v plandemickém spiknutí Deep State. A dokonce i nyní, když se kolem nich tyto plandemické plány hroutí, se snaží poškodit a zablokovat tuto zemi, jako je v Austrálii a Německu. Důkazy proti Dunnové jsou obrovské a přiměly JAG a OMC, aby usilovaly o její zatčení,“ řekl náš zdroj.

V pátek 19. listopadu se kontraadmirál David G. Wilson z JAG obrátil na generála Davida Bergera, velitele americké námořní pěchoty, s pokyny, aby „okamžitě a diskrétně zadržel Anitu Dunnovou v jejím domě v Bethesdě v Marylandu“.

Je třeba poznamenat, že Bethesda je baštou aktivit Deep State, jako by hierarchie Deep State instruovala své agenty, aby se tam shromáždili za účelem vzájemné ochrany. Přesto byli sbíráni jeden po druhém.

Generál Berger pokyn potvrdil a nařídil svým podřízeným, aby okamžitě sestavili tým, který by Dunnovou zajal. V sobotu brzy ráno se jejímu domu snesl neznámý počet mariňáků z 2. praporu námořní přepadovky. Našli Dunnovou spící vedle jejího manžela Boba Bauera, další Obamovy loutky… zajistili je oba svázáním na zip a lepicí páskou, dříve než se probrali, ani nestihli dělat povyk.

“Mariňáci oba zadrželi z nutnosti.” Byli umístěni do neoznačeného vozidla a odvezeni do vazby,“ řekl náš zdroj a dodal, že Dunnová bude zcela jistě čelit vojenskému soudu.

Osud jejího manžela není znám.

Zdroj:

https://realrawnews.com/2021/11/military-arrests-bidens-deep-state-handler-anita-dunn/