Chazarská mafie se v satanský den 6. června (66) pokusila zvrátit občanské hnutí za odstranění podvodně dosazeného prezidenta Joea Bidena. Po projevu Donalda Trumpa v přímém přenosu GOP v Severní Karolíně den předtím, kde prohlásil, že podvodné volby byly “zločinem století”, se ho MSM snažili vykreslit jako zlomeného a neschopného. Tím, že rozzuřili Trumpovi příznivce, dosáhli opačný účinek. Znamená to, že válka s cílem vypátrat a zabít všechny členy tohoto spiknutí se zintenzivnila, shodují se zdroje z MI6, CIA a Pentagonu.

Trump na prohlášení byl skutečný a ne jeho dvojník, potvrzují zdroje z NSA. Demokraticky zvolený prezident Spojených států možná zvažuje vojenskou akci proti nedovolenému Bidenovu režimu jako jedinou zbývající možnost.
.

Trump se snažil uklidnit své příznivce tím, že naznačil svou kandidaturu v roce 2024. Pozornost vzbudil i poznámkami o tom, že se do Bílého domu vrátí dříve, než lidé očekávají, a v rozhovoru odpověděl na otázky o “zajímavé” myšlence zapojit se do boje o post předsedy Sněmovny reprezentantů v roce 2022 a obžalovat Bidena. Zdá se, že spiklenci doufají, že jakýkoli odklad jim poskytne čas na trvalé upevnění jejich satanského vlivu na USA. stále více důkazů ukazuje, že to chtějí dosáhnout vyvražděním většiny Američanů toxickými vakcínami. Potvrdil to informátor ze společnosti Pfizer, který minulý týden kontaktoval zpravodajskou službu Five eyes a podrobně popsal způsob, jak je jejich vakcína určená k zabíjení lidí.
.

Podle MI6: “Odborně prozkoumána klinická studie zevnitř společnosti Pfizer vyvolává vážné obavy o distribuci v celém těle a hromadění v mnoha orgánech a mozku spike proteinů vytvořených očkováním mRNA. Inokulace se dostává do deltového svalu [ramene], aby se pak vyloučila místním lymfatickým systémem.
.

Lymfatický systém pak rozšiřuje zbytky (tzv. Spike protein) do plic, jater, srdce a mozku. Je velmi vysoce toxický a očekává se, že způsobí rozsáhlé následky a smrt. Dokument je rozsáhlý a velmi podrobný a odborný. Vyžadoval odborný pohled, který může zpochybnit vše, co dosud víme. ”
“Toto je použitelná vojenská informace o příkazu” shoot to kill “- střílej a zabij,” řekl zdroj z MI6, “už bylo podepsáno sedm zatykačů na smrt a toto je jen začátek.”
.

“Sledujeme vás už léta, nejprve jsme vás odmítali jako konspiračního teoretika, ale nyní máme forenzní důkazy, které potvrzují vaše tvrzení, že existuje element [ve vládnoucí třídě], který je genocidní,” řekla MI6 tomuto autorovi. Forenzní důkazy poukazují na Svrchovaný vojenský rád Malty, který je vykonavatelem této genocidy. Pamatujete si tyto loga vražedné zastřešující korporace, Rothschildovy krycí společnosti v Šanghaji, a jejich podobnost s maltézským křížem? Určití členové Maltézských rytířů potvrzují, že SMOM páchá masové vraždy. Jinými slovy, je třeba vypátrat a zabít nebo podle možnosti odvést k výslechu tyto osoby.
.

Nezapomínejte, že jsou to lidé, kteří nahradili papeže Františka podvodníkem s maskou, který vyzývá k očkování každého člověka na Zemi. Tato výzva zaznívá přesto, že se objevilo několik informátorů, kteří varovali, že mRNA vakcíny jsou nebezpečné. Tyto vakcíny prosazují i ​​přesto, že žádosti o svobodný přístup k informacím zaslán 60 příslušným vládním a mezinárodním agenturám včetně CDC, WHO a Health Canada odhalují, že žádná z nich nemá důkaz o tom, že COVID 19, který je důvodem pro vakcíny, vůbec existuje.
.

Vojenské orgány dospěly k závěru: “Různé civilní vlády v celé této záležitosti projevují překvapivou naivitu a máme silné podezření, že mnohé z nich jsou pod nátlakem kompromitace a kontroly nebo jsou příjemci podnětů.” Jinými slovy, jsou podplácení, vydírání nebo zastrašování. “Snaha zbavit se těchto vlád je jako trhání zubů. Zpočátku jim je jedno, že se dopouštějí vlastizrady. Lidí, kteří řídí světové civilní vlády, je třeba vytáhnout na ulici a zastřelit, “dodávají zdroje. Přesto se vojenskou a informační kampaň proti pandemickému očkování daří vyhrávat. Odhalení o tom, že Anthony Fauci financoval vytvoření virů způsobujících pandemii, se nyní opakují v celé informační ekosféře.
Fauci, Bill Gates, Klaus Schwab a mnozí další zločinci stojící za tímto schématem již byli zatčeni nebo popraveni, tvrdí zdroje z CIA, Mossadu, MI6 a Pentagonu.
.

Podle agenturních zdrojů byly podepsány zatykače i na tyto osoby:
Bývalý tajemník britské vlády a špičkový německý agent Mark Sedwill
Současný ministerský tajemník Simon Case
Irský ministerský tajemník Martin Frazer
Victor Ashe, šéf Rady guvernérů pro vysílání v USA
Dalšími na seznamu jsou Justin Trudeau, Chrystal Freelandová, Jack Abramoff, Karl Rove, Adam Schiff, Kamala Harrisová, Doug Emhoff, generální prokurátor USA Merrick Garland, stoupenci Hillary Clintonové – Lorraine Fineová, Gwendolyn Waymarková a Eva Telekiová.
.

Podle zdrojů z Mossadu se ochrana uvedených osob skončila z důvodu odchodu Yossiho Cohena z postu šéfa izraelské špionážní agentury Mossad. Odvolání izraelského ministra pro kriminalitu Benjamina Netanjahua je dalším důvodem, proč padá domino, tvrdí zdroje. Podle vysoce postaveného zdroje z Mossadu v současnosti v jeho agentuře převládá názor, že “Rothschildova rozvětvená rodina je plná psychopatů … S terorismem se nevyjednává … Židovské obyvatelstvo je ničeno touto skupinou, která je využívá jako lidský štít”. Samozřejmě, že Chazarská mafiánská frakce, která stojí za těmito brzy odstraněnými osobami, se nechystá jednat v tichu noci…
.

Od 11. do 13. června shromažďují své loutkových vůdce z G7, aby je podpořili: Podle falešného Bidena “Amerika obnovila svůj závazek vůči našim spojencům a partnerům” a “zmobilizovala světové demokracie”. Nevadí, že tyto země již nejsou demokratické. Tato skupina prosazuje novou studenou válku s Čínou jako určeným nepřítelem. Doufají, že se k nim v novém džihádu proti Číně přidá i  Erdoganem oživená Osmanská říše a Rusko.
.

Tajná skupina Oktagon, která řídí Bidenovy prezidentské psi-ops, bude 16. června v Ženevě organizovat setkání s ruskými lídry, aby se je pokusila přesvědčit, aby se přidali na jejich stranu. Švýcarsko může během setkání dokonce uzavřít svůj vzdušný prostor kvůli hrozbám, že je vyhodí do vzduchu. Aby pomohli přinutit Rusko přidat se k nim, zastavili snahy o zablokování plynovodu Nordstream II, který bude dodávat ruský plyn do Německa. Rusové na to samozřejmě neskočí. “Stávající systém mezinárodních vztahů a bezpečnostní rámec se systematicky ničí. Úloha mezinárodních organizací jako nástrojů kolektivního rozhodování v oblasti bezpečnosti se snižuje, “takto popisuje situaci náměstek ruského ministra obrany generálplukovník Alexander Frolov.
Rusové už dlouho říkají, že chtějí mnohostranný systém a neplánují být mladšími partnery v nové studené válce proti Číně, tvrdí zdroje FSB.
.

Číňané zase upozorňují, že Spojené státy jsou jedinou zemí, která odmítá Úmluvu OSN o právech dítěte, jako např:
Život, přežití a rozvoj
Ochrana před násilím, zneužíváním nebo zanedbáním
Vzdělání, které dětem umožní naplnit jejich potenciál
Výchova rodiči nebo vztah s nimi
Vyjádřit svůj názor a být vyslyšeny.
.

Upozorňují také, že USA ratifikovaly jen 14 ze 190 mezinárodních pracovních úmluv masakrují původních obyvatel Ameriky a pravidelně bombardují zahraniční civilisty. Číňané a Rusové si také plně uvědomují, že kontroloři darebáckého režimu USA jsou ti, kteří vedou germánskou válku proti většině lidstva.
.

Minulý týden mluvčí čínského ministerstva zahraničí Wang Wenbin podnikl ofenzívu proti korporátním propagandistickým médiím Chazarské mafiánské Cabal, když si vzal na mušku korespondenta deníku Wall Street Journal pro národní bezpečnost Michaela R. Gordona, který poznamenal: Michael R. Gordon, americký novinář, cituje takzvanou “předtím nezveřejněnou zprávu amerických tajných služeb”, naznačil [dalekosáhlou] souvislost mezi “třemi nemocnými zaměstnanci” v laboratoři ve Wuhanu a epidemií Covid-19, “a pak dodal. “Před devatenácti lety to byl právě tento reportér, který si vymyslel nepravdivé informace, přičemž citoval nepodložené zdroje o pokusu Iráku získat jaderné zbraně ‘, což přímo vedlo k válce v Iráku. ”
.

Situace je taková, že stále více mainstreamových politiků ukazuje vinu na skutečné viníky v Chazarských mafiánských rodinách, jako jsou Rothschildové a Rockefellerové. Zde si můžete prohlédnout nizozemského politika, který v roce 2010 řekl, že to naplánovali Rockefellerové.
https://www.bitchute.com/video/W5S3GysQOVEs/
Více odhalení si můžete prohlédnout zde.

https://www.zerohedge.com/covid-19/3-points-media-still-getting-wrong-about-wuhan-lab-theory-documents-prove-it
Jelikož snahy Chazarské mafie obvinit Čínu z pandemie a použít ji jako záminku na novou studenou válku selhávají, můžete si být jisti, že mají jiné nekalé plány. Například v červenci Světové ekonomické fórum – které notoricky nacvičovali současnou “pandemii” několik měsíců před jejím začátkem – má na červenec naplánovanou válečnou hru s názvem “kyberpolygón”. Tato hra bude “simulovat” kybernetický útok na životně důležitou infrastrukturu, který by vedl k zastavení globálního dodavatelského řetězce nebo alespoň dodavatelských řetězců v rámci určitých zemí. Už jsme byli svědky “kybernetických útoků”, které odstavili ropovody a přerušily dodávky masa.
.

Útoky “Ransomware” také “zavírají školy, zdržují chemoterapie a narušují každodenní život”.
Máme také důkazy, že simulují nedostatek vody na místech, jako je Kalifornie. Můžete si být jisti, že toto je jen předzvěst jejich plánované vyděračské operace proti světové hospodářské infrastruktuře.
V korporátních médiích se také objevuje stále agresivnější kampaň o UFO mimozemšťanech z vesmíru, což je dobrým znamením, že se připravují na spuštění své dlouho plánované “invaze mimozemšťanů”, vesmírné opery.
.

Aby se tomu všemu zabránilo, rozhodující by byl vojenský zásah proti BlackRock, Vanguard a State Street, neboť tyto kabalistické fronty kontrolují 88 procent korporací, které jsou v současnosti zařazeny do indexu S & P 500. Přepadněte tyto fondy, získejte jména a adresy lidí, kteří je vlastní, a můžeme to ukončit. V kontrastu s dystopickým světem studené války, nemocí a chaosu, který tito takzvaní vůdci prosazují, se podívejme na to, co navrhují bílé klobouky.
.

Vyzývají za světový mír a masivní kampaň na ukončení chudoby a zastavení ničení životního prostředí a lidé je poslouchají. Například zde je viditelný znak toho, že se připravuje masivní kampaň na záchranu přírody. I čínský prezident Si Ťin-pching v sobotu řekl, že “mezinárodní společenství by mělo spolupracovat nebývalými ambicemi a činy, aby se usilovalo o spravedlivý a rozumný systém globálního řízení životního prostředí, který by se vyznačoval oboustranně výhodnou spoluprací a podporoval udržitelný rozvoj lidstva. ”
.

Společnost Bílého draka vydala ještě ambicióznější prohlášení, v němž uvedla: “Pokud lidstvo ukončí své válečné konflikty, karanténa na planetě bude zrušena. Potom budeme moci kolonizovat vesmír, abychom spustili novou kambrickou explozi a zvýšíme množství a rozmanitost pozemského života kvadriliónkrát. I když se nám nepodaří odletět mimo Zemi, pokusíme se dosáhnout ekvivalent organického pěstování Země, jako když se ze žaludu stane dub. ”
.

Návrh, který předložila WDS, spočívá v tom, aby budoucí plánovací organizace s ročním rozpočtem bilionů dolarů reálné pracovala a pokusila se proměnit planetu na ráj. Klíčem k tomu všemu je přinutit tajné vládce ve Švýcarsku, aby akceptovali osvobození planety. Pokud se pokusí zachovat současnou světovou Dystopii, budou zničeni.