Říci, že věci jsou na naší planetě extrémní, je podhodnocené a počasí není výjimkou. Počasí bylo změněno na zbraň a nikdy nevíme, kdy to udeří znovu. Horké, horké léto je tento rok v kalendáři opět.
10. června máme také každoroční zatmění, které by se mohlo ukázat zajímavé.
.

Čína dostává biblické povodně z dešťů, které jsou dost významné na to, aby překonaly přehrady, zatímco západní státy USA jsou dlouhodobě v suchu. Tornáda už na jaře tohoto roku způsobila devastaci a přestože nehrozí žádné nejblíže hurikány, může to být kdykoliv. Zúčtování planety Země je podívaná, kterou mohou mnozí ignorovat, ale ne my. Pozorně sledujeme každý pohyb. Lze vidět, jak připravují půdu pro nadcházející události a atrakce na vrcholu tohoto léta.
https://operationdisclosureofficial.com/2021/06/07/starship-earth-update-for-june-7-2021/

Kontroloři nechtějí, abyste vytvořili své osobní spojení s Bohem / Stvořitelem / Velkým Duchem, zažili své multidimenzionální já, nebo abyste měli znalosti o vícerozměrné světě, ve kterém žijete. Chtějí pokračovat v kontrolovaném vyprávění o duchovně a technologicky vyspělých návštěvnících světa, z nichž někteří jsou naši staří předkové. Hra je o to, aby vše bylo externí, v minulosti, kontrolovat příběh prostřednictvím plánované opozice, propadátorů agendy, recyklované nevědomosti, dezinformací a oslabení jednotlivce.
.

Jsou to vlci v ovčím rouchu, kteří tvrdí, že: my vás ochráníme, postaráme se o vás, o vaši zvláštní bytost, jste obětí a jsme tady, abychom vám po celou dobu pomáhali při doplňování vašich sil a plánování vašeho zotročení a případného zániku . Patří sem environmentální programy, které nemají nic společného s prostředím, které oni zničili nebo znečistily a vše, co souvisí s těžbou bohatství z lidí a vydíráním podniků.
.

Potřebujete důkaz? Věděli jste, že CO2 tvoří méně než 4% naší atmosféry a z toho 97% je přírodní? Lidé tvoří méně než 3% ze 4%. Oceány stouply na severní polokouli méně než milimetr a na rovníku nula. Všichni oprávnění vědci vám řeknou, že klima řídí Slunce a jeho cykly. Lidé mají malý nebo žádný vliv. Všechny planety v naší sluneční soustavě procházejí klimatickými změnami. Ostrovy nezmizí, ve skutečnosti se objevují nové. Nedostatek plynu, masa a příchozích potravin připravuje globální elita.
.

Existuje válka mezi Dobrem a Zlem a kvůli morální postiženým lidem, kteří nemají dokonalou integritu, zlo proniklo do téměř všech mocenských pozic, vládních a vedoucích sil dnešní civilizace. Toto není konspirační teorie, je to potvrzena konspirace, nebo fakt. Stále existují lidé s vlastním zájmem, sociální produkci, kriticky myslící a zkažení výzkumem, kteří budou pokračovat v této cestě a budou vše popírat, až to nakonec povede k jejich vlastní ztrátě svobody, svobody a svobody jejich rodin, špatnému zdraví a případnému zániku.
.

Musíme se vyrovnat s tím, že pro mnohé toto kouzlo sociálního inženýrství se nedá prolomit, nedají se vzdělávat ani zachránit a budou si muset zvolit sestupnou spirálu dle vlastního výběru. Můžeme se však inspirovat vzestupnou spirálou jako příkladem prožívání láskyplného, ​​radostného, ​​bohatého života v harmonii navzájem a s přírodou. Je třeba vyčistit vládní a vedoucí síly těmi, které se věnují probuzení, uzdravení a obnově lidstva a Země. Proces, který je v plném proudu.
.

Šelma vše konzumuje, chce všechno ovládat a ovládnout. Nakonec se zvíře sežere samo, po něm následuje tisíc let míru, znovusjednocení s Hvězdnými národy a planeta je uzdravena a obnovena. Hrajeme stejnou hru, která způsobila zánik Atlantidy a Lemurie nebo Mu. Padlí Atlanťané uctívali intelekt, vědu a pomocí této vědy sledovali, kontrolovali a dominovaly nad každým, kdo zpochybnil jejich předpokládanou autoritu. Stali se samoúčelnými narcistickými tyrany. Síla bez silného morálního kompasu a bezchybné integrity poškozuje.

… Nemůžeme popřít skutečnost, že při změně elektromagnetického světelného spektra se světlo zvyšuje. Slunce vysílá nevídané světlice a CME reagují na změny v galaktickém jádru nebo centrálním slunci…

Schumanova rezonance stoupala mimo rozsah. Došlo k nárůstu nepříznivého počasí, zemětřesení a sopečné činnosti. Společnost prochází zásadní transformací, lidé opouštějí města, která byla v mnoha případech zkažena, že je nelze vykoupit. Pokles vědomí a energie přitahuje přírodní katastrofy určené k čištění a obnovu země. Pochopte postup. Poznejte cíle Cabal a globální elity “Zvíře”, které vytváří rozdělení mezi rodinami, kulturami, náboženstvími a pohlavím, aby je rozdělily a navzájem zničily. Vězte, kdo jsou bílé klobouky, kdo stojí za svobodu, ústavu a listinu práv, které jsou příkladem univerzálního práva. Během Zrychlení nebo Velkého probuzení vaše budoucnost určí, na které straně plotu stojíte.
.

Polarity se zesilují, vzdálenost mezi spirálou nahoru a směrem dolů se zvětšuje. Nic nezůstane skryté, karma se urychlí. Je to všechno součást probuzení, uzdravení a planetárního osvobození lidstva a Země. Musíme si zvolit svůj osud, cestu, kterou se během tohoto procesu vydáme. Vybral bych si však rozumně. Jedna cesta vede k sociálnímu, ekonomickému a ekologickému kolapsu, druhá k láskyplnému, radostnému a bohatému život v harmonii navzájem a s přírodou. Brzy nebudou žádné šedé oblasti. zdroj

Generál Flynn práve porovnal doktora Fauciho s doktorom Zellom, vysoko postaveným nacistickým vedcom zdroj

Guvernér Texasu Greg Abbott práve podpísal zákon č. SB968, ktorým zakazuje súkromným podnikom a vládnym agentúram vyžadovať pasy s vakcínami. zdroj

Stovky podozrivých v 18 krajinách zatkli po tom, čo nevedomky používali aplikáciu #AN0M, ktorú spravuje FBI a ktorá v reálnom čase 3 roky sledovala ich správy. Krajiny, ktoré sa zúčastnili na operácii: USA, Austrália, Kanada, Švédsko, Holandsko, Litva, Fínsko, Maďarsko, Nórsko, Rakúsko, Spojené kráľovstvo, Nový Zéland, Estónsko, Škótsko, Nemecko, Dánsko zdroj

Trump a očkovanie.

Anonym:

Prečo by mal Trump schváliť očkovanie proti COVID-19?

1) Je to súčasť vojenskej operácie.

2) Podľa plánu globalistov mal COVID „vypuknúť“ hneď po víťazstve Hillary Clintonovej. Keď sa tak nestalo, kabala počkala, kým sa priblíži koniec Trumpovho funkčného obdobia, a spustila operáciu COVID z niekoľkých dôvodov:

A) utajenie volebného podvodu

B) Začiatok depopulácie

C) Zastrašovanie/kontrola verejnosti

D) Nedostatok času na vývoj vlastnej vakcíny a zavedenie vakcíny, ktorú schváli FDA a bude povinná pre všetkých.

3) Donald Trump musel urobiť odvetný krok, aby sa zbavil COVID/strachu/kontroly, odhalil veľké farmaceutické spoločnosti a zabezpečil, aby expresná vakcína bola klasifikovaná ako experimentálna, nie povinná.

Musel som zvážiť obe možnosti:

A) Povedať Amerike, že vakcíny sú veľkolepým plánom globalistov/farmaceutických spoločností na zníženie počtu obyvateľov.

B) Podporiť dôsledky oboch možností.

Ak by vydal varovanie, médiá by sa naňho vrhli, vykreslili by ho ako porazeného, ešte viac by sa zamerali na plandavosť, žiadali by skutočnú vakcínu a on by nemohol odhaliť volebné podvody, vykonať tisíce zatknutí, odhaliť plán hlbokého štátu a prirodzene zmeniť situáciu, kým sa ľudia prebúdzajú. Musel zastaviť volebné podvody okamžite, skôr než by sa mohli prejaviť (to sa deje teraz). Museli by sme sa zmieriť s chaosom a občianskou vojnou, s násilnými útokmi MSM, zvýšenými nepokojmi a verejným terorom.

Propagovaním očkovania, ale poskytovaním pravdivých informácií v alternatívnych médiách, Trump v rozpore s plánom Deep State robí očkovanie dobrovoľným, NIE povinným. Ak sa Trumpovi podarí šikovne zmeniť situáciu, dokáže to zastaviť, bude oveľa menej mŕtvych a bude možné zabrániť následkom očkovania oviec frekvenčnou terapiou a podobne (tiež nikto nezrušil prirodzený výber, to platí pre tých, ktorí si dajú vakcínu na pivo, hamburgery a účasť v lotérii).

Vo vojne si niekedy musíte vybrať medzi dvoma zlými možnosťami. S hlbokou štátnou stratégiou v rukách si Trump a armáda vybrali minimalizáciu obetí. Druhá alternatíva by bola pre ľudí oveľa horšia na mnohých a hlbokých úrovniach. zdroj

Prezident Macron dostal počas turné po Francúzsku facku
zdroj (je dôležité vyjadriť svoje pocity 😄)

Dnešné chaty od @GEORGENEWS: „Fauci odvádza pozornosť od auditov““Audity sú najväčšia hrozba, teror alebo objav““+++ čoskoro““rallies= odhalenia““Návrat bude väčší ako neúspech“ zdroj

Čistiace práce pokračujú …. 😎
Ach áno, spolupráca medzi vládami a podsvetím je fakt!
Niet divu, že sa v minulosti veľmi málo pohlo 😉

FBI PRELOMILA ŠIFROVANÉ ČETY‼ ️
Celosvetový zásah šokuje podsvetie‼ ️💥

  1. júna 2021 – 15:26

Frankfurt nad Mohanom / Wiesbaden / Essen – Vyšetrovatelia po celom svete niekoľko týždňov vyhodnocovali správy z novo dešifrovaného šifrovacieho chatu. Šifrovaná messengerová služba z podsvetia, v ktorej si tisíce zločincov vymieňajú informácie.
.

Teraz veľká razia, aj v Hesensku a v oblasti Essenu (Severné Porýnie-Vestfálsko) – jedna z doteraz najväčších operácií na svete. Celkovo sa uskutočnilo 100 prehliadok, z toho 60 len v Hesensku! Podľa informácií BILD zasiahli takmer súčasne desaťtisíce vyšetrovateľov na celom svete v rámci spoločného boja proti zločinu!
Ide o obchod s drogami, zbraňami, ľuďmi a vojnovými zbraňami vo veľkom meradle.‼ ️💥  zdroj

Guvernér Texasu Greg Abbott práve podpísal zákon č. SB968, ktorým zakazuje súkromným podnikom a vládnym agentúram vyžadovať pasy s vakcínami zdroj

📎Audit v Arizone: počíta sa 80% hlasov.

📎Ekonóm Peter Navarro:
„Fauci bol strojcom utajenia a zakrytie je vždy horšie ako samotný zločin.“

📎 Čína odmietla Trumpovu požiadavku na odškodnenie 10 biliónov dolárov za pandémiu koronavírusov. Hovorca čínskeho ministerstva zahraničia Wang Wenbin uviedol, že Trumpova výzva je pokusom o presun zodpovednosti za smrť tisícov občanov.

📎Michael Ryan, riaditeľ programu núdzového manažmentu Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO), uviedol, že riziko prenosu koronavírusu možno znížiť, iba ak je zaočkovaných najmenej 80 percent všetkých ľudí na planéte. Široké očkovanie je podľa neho v súvislosti s pandémiou COVID-19 veľmi dôležité.

📎V odtajnenej správe národného laboratória vlády USA o genomickom zložení SARS-CoV-2 z mája 2020 sa uvádza, že vírus mohol uniknúť z čínskeho laboratória vo Wu-chane.

📎Psychiatrička, ktorá povedala publiku na Yaleovej univerzite o svojich predstavách o streľbe do bielych ľudí, hovorí, že jej komentár bol vytrhnutý z kontextu.

📎Medzinárodné orgány činné v trestnom konaní oznámili rozsiahlu trojročnú globálnu operáciu s cieľom preniknúť do šifrovaných telefónov agresívnych zločineckých skupín, v dôsledku ktorej boli po celom svete zatknuté stovky ľudí. Odhalením „najsofistikovanejšej“ lži na svete uviedli agentúry z Austrálie, Európy, Nového Zélandu a USA „správu“ bezpečných telefónov zločincov v 16 krajinách. zdroj

Internet nič nezabúda [Dr.] Anthony Fauci, v GITMO skončíte! ️ Pred tridsiatimi rokmi Dr. Robert Willner obvinil Anthonyho Fauciho z genocídy počas epidémie AIDS. Jeho prejav je dnes ešte aktuálnejší. Genocída je ich agendou už celé desaťročia! video

Kybernetickí zločinci sa zameriavajú na Kongres: 60 členov z oboch strán je kvôli posledným hackerských útokom ransomvér niekoľko týždňov neschopných získať PRÍSTUP k údajom zdroj

Deň, keď sa internet zlomil: Stovky webových stránok po celom svete vrátane CNN, NYTimes, Amazon a Reddit idú DOLE po výpadku serverovej spoločnosti v USA – Fastly zdroj

Výbušné, objavené video ukazuje, že Peter Daszak popisuje „čínskych kolegov“, ktorí vyvíjajú „zabijacké“ koronavírusy.

Další zemětřesení jižně od Bostonu poblíž Rhode Island. Hloubka a síla zemětřesení nebyly definovány!Vzdálenost mezi New Yorkem a Barnsable je přibližně 330 km

K dalšímu zemětřesení došlo dnes kolem 17:00 v Kanadě na hranici se Spojenými státy.Epicentrum se udává jako Surrey / Vancouver. Nejsou k dispozici žádné informace o síle a hloubce

Tentokrát je to Albuquerque v Novém Mexiku, síla a hloubka nebyly definovány.V teto oblasti byl v minulych tydnech zaznamenam velky pocet vojenskych skenovacích letů! zdroj

7. června 2021 – 9:54
C-5M – maximální náklad: 118 387 kg nebo až 345 vojáků
C-17 – Maximální užitečné zatížení: 77 519 kg
Na tomto radarovém snímku muzeme získat dojem obrovského množství materiálu, který je transportován z USA do Evropy. Tyto letouny můžou mit naklad  dobrých 400 t nosnosti … zdroj

US armada v SRN – Mimochodem, věděli jste, že USA již v roce 2018 rozmístily 3 jednotky prvního úderu poblíž Lüneburg Heath a že většina vojáků, kteří se v posledních měsících stáhli z Afghánistánu, jsou poblíž Kaufbeurenu pro další výcvik a jsou zde nasadení? Na začátku roku 2020 zde měly americké ozbrojené síly kolem 34 000 vojáků a nyní by jich mělo být kolem 380 000 zdroj

++ zemětřesení ++Kolem 8:30 v Manchesteru v Anglii došlo k zemětřesení neurčené síly a hloubky. Centrum je označeno město! Pokud jde o Anglii, víme, že existuje nespočet podzemních systémů, zejména ve větších městech! zdroj

++ zemětřesení ++Tentokrát se Země třásla kolem 8:55 hodin pod kalifornským městem Sacramento. Také zde nebyla specifikována síla a hloubka.KAŽDÝ kdo sleduje tuto skupinu alespon jeden mesic by měl vědět, že tu nemluvíme o přírodních otřesech! zdroj

Tentokrát je ovlivněn Boston na východním pobřeží. Zemětřesení s nedefinovanou silou a hloubkou bylo asi 10 km od centra města a stalo se dnes kolem 9:45!Musíte říci, že včera, ne 50 km daleko, již bylo registrováno „zemětřesení“ a lze předpokládat, že tyto události přímo souvisejí! zdroj

Toto „zemětřesení“ se na první pohled jeví jako nezajímavé, protože v Kalifornii je prakticky uprostřed NICEHO.Ale při bližším pohledu je to v bezprostřední blízkosti čínského jezera, které si pamatujeme až příliš dobře:Byl tam objeven jeden z největších DUMBS!Zde opět odkaz na video o podzemních zařízeních 👇 zdroj

Dnešní zemětřesení v 10:20 není třeba komentovat! A prece pro ty kdo nevi – Disneyland je pedofilni banda!☠️ zdroj
* Jeff Bezos poleti do vesmíru příští měsíc* Roger Federer odstupuje z French Open* Linc z Mod Squad je mrtvý* Oddělená hlava byla v polovině volebního období hozena do volební místnosti* Počet hlasovacích lístků v Arizoně bude dokončen 14. června, v den narozenin prezidenta TrumpaPokud rozumíte … zdroj
15 mrtvých při masivním požáru chemické továrny v indickém Pune – Sputnik
Na místě v současné době bojují s požáry hasiči. Závod v západním státě Maháráštra údajně vyráběl dezinfekční prostředky na ruce. zdroj

Iransky zakladatel Mohtashampour zemrel

Sef Scolastic CEO Richard Robinson zemrel

Burzovni maklerka Annette Weirauch zemrela 56 let

Flowfack zakladatel, Lars Grosenick NECEKANE zemrel 57 let

AC Milano fotbalovy hrac, Seid Visin spachal sebe vraždu

Mluvci strany Grüne/zeleni Ulli Fibiz zemrel 61 let zdroj

7. června 2021… zem se otevírá v Jeruzalémě a přepadávají se auta … 👀 zdroj
POPRVÉ KOMPLETNĚ DEKÓDOVÁN LIDSKÝ GENOM. Jedná se o obrovský skok v medicíně? Již 20 let se má za to, že lidský genom, tedy naše genetická informace, je kompletně rozluštěna. Stále však existovaly velké mezery a nejasnosti. Nyní vědci z Kalifornie chtějí poprvé odhalit chybějící podrobnosti. Jedná se o obrovský skok? A co to mění v medicíne? zdroj

👍 Bezi to ………………….300 POLICISTŮ V AKCI. Nelegální hazard: rozsáhlá razie v berlínském hotelu zdroj

Co se stane, když se lidé dozvědí PRAVDU?Co se stane, když se lidé PROBUDÍ?Nebudou moci chodit po ulici.VELKÉ PROBUZENÍ. Q zdroj

⚠️Světový soud v Holandsku má plné ruce práce se zločiny proti lidskost! Zdroj: Dr. Charlie Ward zdroj

‼‼‼‼‼‼ 🚨 07.06.2021: V Duisburgu nalezena bomba 🚨Silnice A40 je kvůli evakuaci bomb uzavřena. Evakuační zóna má poloměr 250 metrů, zasaženo je 59 osob.https://www.lokalkompass.de/…/kontrollierte-sprengung…Pozici jsem jednou označil na letových mapách, mohly by lety souviset s tímto???? 🤔…………….. a k tomu dam jeste jednou moji zpravu ze vcerejska 😉😉😉😉😉 zdroj

👍 ZLUTA 🟡🟡 zdroj
💥Zemětřesení u Surrey / Vancouveru💥Jednou jsem vyznačil polohu na letových mapách, mohly by lety případně souviset se zemětřesením????. 🤔 zdroj
Pokud světla zhasnou, vězte, že máme situaci pod kontrolou. Nepropadejte panice. ‼️‼️Kamarádi Patrioti,bylo mi doporučeno, aby akce vyvolaly zrychlené protiakce.Zatím jsme nezjistili rozsah útoku. Sledujte zpravodajské kanály.POTUSovo stažení Twitteru nebylo náhodné (jak bylo zmíněno před několika hodinami).Pokud světla zhasnou, vězte, že máme situaci pod kontrolou. Nepropadejte panice.Jsme připraveni a prostředky jsou na místě.Bůh žehnej – v tuto chvíli musím nadobro odejít. Q zdroj
🤔🤔 Tak ted uz je to snad jasne, ze maji od WH noticky a musi je dodrzovat. Zadny politik by nebyl takovy sebevrah, aby toto navrhoval pred volbami 🤷‍♀️😂😂😂😂😂KLADIVO PŘED FEDERÁLNÍMI VOLBAMI. Vládní poradní rada navrhuje odchod do důchodu v 68 letech. Podle současného právního stavu se věková hranice pro standardní starobní důchod bez srážek od roku 2012 postupně zvyšuje z 65 na 67 let až do roku 2029. zdroj
8. června 2021 – 9:17Speciální jednotka dorazila za úsvitu s policejním tankem. Vrazili do brány vily v Leverkusenu. Poté těžce ozbrojená elitní policie otevřela přední dveře.Obrovský zatah klanu v NRW. Přední člen klanu Al-Zein byl zatčen! zdroj

88% obchodovaných dětí pochází z pěstounských rodin. Stát dostává ročně ve výši 80 000–1 500 000 $ ve federálních grantech na dítě za každé pěstounské dítě … Více peněz, když je dítě mnohonárodnostní nebo má zdravotní postižení.To bylo možné, když Bill Clinton podepsal zákon o adopci a bezpečných rodinách z roku 1997. Je zaručeno pouze 8% pěstounské péče, což znamená, že 92% pěstounských dětí by nikdy nemělo být přemístěno ze svých domovů – doslova za peníze. Vypnutí CPS a všech ostatních úřadů pro péči o mládež by zničilo největší centrum obchodování s dětmi na světě. zdroj

Vcera v 15:50 zasáhlo zemětřesení mezi Baltimorem a Washingtonem DC!Padají jeden po druhém .. zdroj

V oblasti NJ / SE Philadelphia se děje něco velkého. Poprvé jsem viděl tolik špionážních letadel, B350 a E-6B, jak dělají šílené vzory, non-stop, den / nocSleduji letecký provoz každý den už deset let. Pracoval jsem na Joint Base McGuire-Dix-Lakehurst. Něco se děje … nevím co právě teď … zdroj

2. „zemětřesení“ dnes poblíž Washingtonu vcera v 18:30! VELKY “ uklid“ probiha! zdroj

K dalšímu zemětřesení v New Yorku došlo kolem 20:20 poblíž čtvrti Queens s nedefinovanou silou a hloubkou! zdroj

„Zemětřesení“ 6. a 7. června 2021 pouze ve 3 metropolích Washington, New York a Boston! zdroj

Pokud je to čistě vojenský, je to „teoreticky“ 14měsíční plán. Geniální plán zatknout 300 milionů globálních bažinatých tvorů nebo dokonce popravit většinu z nich.

Vždy nám říkali, abychom se učili jazyk. Skrytý kód je:
Virus = celosvětovy kabal (Deep State)
Očkování = zatčení

Trump nechtěl očkování. Věděl, že řešením bude jiná léčba. Zde je třeba znovu zmínit hydroxychlorochin (HCQ). Zatímco si MSM dělalo legraci z Trumpa a HCQ, nechali Dr. Fauci a Dr. Birx vypadali jako hrdinové.

Rovněž se opakovaně hovořilo o výstřelu, nikoli o očkování.
Jak se vypořádáte s tímto globalistickým kabalským močálem, který tak dlouho pronikl do světa?
Všichni musí být „uzdraveni střelou“.
Všechny obrázky slavných lidí, které jsme ukázali, bez ohledu na jejich obor, naznačovaly, že je vyřadili ze hry. I kdyby tam někdo byl, kdo musel zmizet ze scény mnohem dříve. Jednalo se o vnější vzhled.
Virus byl zničen.

Co jsme viděli po mnoho měsíců a co jsme viděli nedávno v posledních několika týdnech?

Armáda zachraňuje děti, čistí DUMBS a zatýká tisíce satanistů za všechny tyto zločiny proti lidskosti a zradě.

Pokud se vrátíme na časovou osu zkráceného procesu výroby vakcín, mluvíme o období 14 měsíců. Takže od 15. května, 2Q2Q do 15. července, 2Q21.

Možná bychom tomu tedy měli věnovat časovou pozornost.

Q řekl: 4-6% ZTRACENÉ NAVŽDY.

Co kdyby 4–6% nebylo pro nás, ale pro Cabala?

300 milionů tvoří zhruba 4% světové populace. Zhruba odhadovaný.

Max. 14 měsíců soudů a tribunálů celosvětovych kabalu.

Gigantická vojenská zatýkací operace … Uzavření vše uzavřelo, aby mohli zatknout a mohli jsme být doma v bezpečí.
Víme, že Síly světla pracovaly na tomto plánu po celá desetiletí.
Měli tuto jedinou šanci všechny vypnout.
To MUSÍ být provedeno. Myslím, že je to téměř u konce.

Mimochodem: hned po konci časové osy je 16. července. výročí pádu letadla JFK Jr. zdroj

Další otřesy, kupodivu VŠECHNY v řadě, jako je toto z Las Vegas do Elizabeth City na východním pobřeží.Může to být náhoda, ale toto město má letiště PŘÍMO u moře! zdroj

💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥                    Síť kryptoměny „ANOM“ praskla! Včera celosvětova mega-razie ve více než STO ZEMÍCH v Italo-Mafii, v rockerských a drogových gangech. Výsledek:

– 700 prohlidek
– 800 zatčení
– 100 objednanych vražed zmařeno
– osm tun kokainu
– pět tun konopných květů
– dvě tuny amfetaminu
– šest tun prekurzorů drog
– 48 milionů dolarů
– Zbraně a luxusní vozy byly zabaveny

Německo:
150 prohlidek , 70 zatčení

Během Trumpova působení FBI propašovala stovky vytvořených telefonů ANOM do syndikátů podsvětí. Nyní je sklizeň. Europol: „V blízké budoucnosti lze očekávat řadu dalších vedlejších účinků tohoto útoku.“ Razie byla jednou z největších policejních operací v historii lidstva. ❤️❤️❤️👍 KDO rika, ze se nic nedeje??? myslis, ze tyhle razie objednala Merkel, Babis nebo jini EU politici🤣🙏 zdroj

Svedska nejvetsi opozicni strana chce poverit armadu aby zemi vycistila od kriminalnich band. zdroj

NEAPOL – V boji proti mafii chytila policie v oblasti Neapole desítky podezřelých. Podle italských zpravodajských agentur byl v úterý vydán zatykač na 31 osob mezi Neapolem a Casertou. Jsou mimo jiné obviněni z obchodování s drogami a vydírání. Byly zabaveny nemovitosti v hodnotě přibližně 25 milionů eur. zdroj

Od anonymních zasvěcených osob:
„Co se stalo Bibi (Netanjahuovi)? Jedná se o velmi znepokojeneho Bibi, ktery čelí důchodu po 12 letech u moci. Je to skutečny Bibi nebo dvojnik? Fulford uvedl, že Bibi byl popraven v březnu 2021, a tuto zprávu jsme potvrdili.“ Stejně jako v případě poprav a nahrazování dvojníků ve Spojených státech a Evropě izraelské Bílé klobouky plánovaly provozovat dvojníka, dokud nebude  Bibi volbami zbaven moci. Nyní je hotovo: byla vytvořena nová koalice, která bude fungovat bez Bibi v čele.
Jeho spojení s Izraelem zahrnovalo zmanipulované volby a možnost využívat Mossad, jak uznal za vhodné. Během několika voleb se vyhnul odvolání z funkce a pokusy o jeho odvolání z funkce kvůli zneužití chování opakovaně selhaly. Když se měl Bibi v lednu 2020 setkat s prezidentem Trumpem, vyslal doppelgangera v obavě z atentátu. Doppelganger nyní vede kampaň v Izraeli. “ zdroj

EPI centrum v Budapešti dnes kolem 15:00 zasáhlo zemětřesení neurčené síly.Takže další hlavni mesto .. zdroj

1020+ zemetrasení v južnej kalifornii

Rakousko – Salzburg- Pizzerie v Bürmoosu byla odhalena mezinárodní DROGOVÁ BANDA. Velky obchod s drogami! Libanonský gang je zodpovědný za B. největší pilulka Captagon na světě se 14 tunami loni v létě. Zpočátku 15 zatčení, probíhají další vyšetřování. zdroj

Niet pochýb, dejú sa zvláštne a zaujímavé veci a niektoré z nich sú „kybernetické“. Iným spôsobom sa to nedá opísať. „Boom“ ..

Dnes 🚨 Masívny požiar po výbuchu v polysilikónovej (vysoko toxickej) chemickej továrni v meste Shihezi, Xinjiang, Čína

Biele klobúky si idú po víťazstvo. Dokonca aj Fox odhaľuje dlhodobý pandemický plán od Rockefellerovcov. Ale nepočúvajte nás, konšpiračných teoretikov. Nepoznáme plandémiu, keď ju vidíme. Patentovaný vírus je bezpochyby iba klebeta.

🚨Oči na👇
Toto je msm ľudia nič nie je náhoda!
Po týždni c0r0n4 offline Timestamps od 17twitter crew sa to stane,.
Najskôr ste dostali F4uc! e-maily
A teraz ste dostali R0ck€f€II€r$, ktorý je hodený pod autobus!
Užite si show Patriots!🍿

Medzitým sme späť na ranči … volebné audity sa predávajú ako hotcakes.

Celý svet samozrejme vie pravdu. Až na pár príliš naprogramovaných duší, ktoré sú v prijímaní trochu pomalé. zdroj

Vnútro operácie ANoM – The Takedown, ktorá sa v súčasnosti deje, nezahŕňa iba Nový svetový poriadok, ale aj obchod s drogami / kriminálne podsvetie. Vďaka Suzi, insiderka v „AN0M“: Ako falošná šifrovaná aplikácia videla, ako 4 000 policajtov zametalo podsvetie, zatklo viac ako 100 osôb a zmocnili sa 3,77 tony drog, hotovosti v hodnote 45 miliónov dolárov, zbraní a pamätných predmetov Godfather.
Vôbec najväčšia austrálska policajná zatýkacia akcia nevidela iba zatknutie skupiny Who’s Who z globálneho zločineckého podsvetia, ale priniesla aj mimoriadny úlovok 3,77 tony drog, hotovosť 45 miliónov dolárov, zbrane, luxusné automobily, motorky a hodinky. Federálny policajný úrad v krajine zverejnil fotografie bohatstva, palebnej sily a dokonca aj gangsterské filmy zadržané počas rozsiahlych razií v celej krajine, USA, Británii a celej Európe po tom, čo boli údajní zločinci tri roky tajne sledovaní pomocou šifrovanej komunikačnej aplikácie s názvom „AN0M“. Údajne používali aplikáciu, ktorú tajne vyvinula FBI, na vzájomné posielanie správ po celom svete, pričom si neuvedomovali, že všetko, čo hovorili a robili, bolo zadržané špeciálnymi agentmi FBI a austrálskou federálnou políciou. zdroj

Ale veď sa konalo iba cvičenie 2. „zemetrasenie“ včera neďaleko Washingtonu o 18:30! Začalo sa veľké upratovanie … zdroj

Pre ľudí na zemi sú to nesmierne ťažké obdobia. Prechádzame vzostupom vo fyzickom tele bez kontextu, ako by sme to dokázali. Sme uprostred masívneho konfliktu o kontrolu nad ľudským vedomím a územím Zeme extrémne tyranskými silami, dobrodincami, archonickými ľuďmi a démonickými silami. Skutočný hviezdny pôvod ľudstva a galaktická história sú úplne skryté pre verejnosť. Spolu so skutočnosťou, že ľudské telo je určené na to, aby podstúpilo biologický a duchovný výstup do vyšších dimenzionálnych frekvencií, ktoré posúvajú vedomie cez naše myslenie. Toto sa nám deje práve teraz, keď všetky tieto kritické informácie o vzostupe sú potlačované, manipulované a zapaľované plynmi mainstreamových médií.

Väčšina ľudstva cestuje slepá v búrke chaosu. Rozhliadajú sa okolo seba bez toho, aby videli a chápali, prečo svet a jeho ľudia vstúpili do novej fázy šialeného extrémneho násilia. Títo deviantní ľudia čerpajú čiernu energiu z najtemnejších a najhlbších hĺbok svojej nevedomej bunkovej pamäte. Je to mŕtva energia, ktorá vzniká oddelením od mysle. Tu existujú najhlbšie vnútornosti temnoty, kolektívnej traumy, bolesti, deviácie, astrálneho odpadu, duchovnej choroby a satanizmu. To všetko vypláva na povrch a je zjavené, že vrhá svetlo na to, aby sme si to mohli uvedomiť a transformovať. Teraz, či už to viete alebo nie, každý z nás bojuje s temnou, temnou bytosťou, ktorú nemôžeme identifikovať, je to neviditeľný a tichý nepriateľ. Všetky tieto informácie o vzostupe sú zámerne zadržiavané ako rozkolová taktika dobývacej vojny, použitej na zneužite nás ľudí. Preto sa ľudstvo musí spojiť. Musíme sa spojiť, aby sme obnovili našu dôstojnosť a božskosť, aby sme uchovali ľudstvo vo svete, ktorý je obkľúčený.

Každý deň riadime a usmerňujeme tieto démonické sily, ktoré sú zakopané v celej tejto trojrozmernej štruktúre. Tieto sily sú navrhnuté tak, aby uniesli, udržiavali sa v/ ovládali naše myšlienky. Sme svedkami zápasu s Antikristom. Nie všetci budú bojovať s démonmi, ktorých vidíte, ale budú bojovať s démonmi vnútorne prostredníctvom svojich osobných zlozvykov, ega, neistoty, paranoje a osobných obáv a budú sa cítiť zmätení, že sú vykorenení z ich reality. Ako som už veľakrát povedal, ľudia sa so zmenami vyrovnávajú zle a ako sa hovorí: „Inteligencia je schopnosť prispôsobiť sa zmenám.“ Sme v bitke, aby sme sa na tejto planéte vymanili z mimozemskej kontroly mysle. Táto bitka je skutočná a zúri na interdimenzionálnych úrovniach. Je to tento proces nanebovzatia človeka, ktorý vynáša túto drsnú realitu na povrch. Nie je možné zastaviť to, čo príde. zdroj

Rusko formálne končí s USA dohodu o otvorenom nebi. zdroj

Flotus Komunikácia: BOOM , Q , GreenLight
Buďte pripravení. Všetky systémy: GO  zdroj

Na samom konci videa DR P hovorí, že vy sa stiahnete a necháte nepriateľa urobiť chyby …. [CASTLE ROCK] – Julian Assange šachový pohyb prichádza na Bidana zdroj

Pracovníci americkej vojenskej základne v Pearl Harbor pri lockdowne kvôli „bezpečnostnej hrozbe“ dostali nariadenie „úkrytu na mieste“. zdroj

Predstavte si, že by to bolo Trumpovo dieťa. * Len si to predstavte. * Zdroj

Hunter Biden oslovil svojho bieleho právnika viackrát ako „n*g*r“, v šokujúcich textoch objavených niekoľko dní po Joeových slovách použil frázy ako „pravda n*g*r“ a vtipkoval s výrazom „Milujem ťa len preto, že si čierny“. emotívny prejav Tulsy odsudzujúci rasizmus

amatérski plieniči vs. profesionálni plieniči
Tajomníčka energetiky tvrdí, že nepriatelia sú schopní vypnúť americkú energetickú sieť
Musíme sa blížiť … Príspevky pána Poola … zdroj
Kvôli vysokému dopytu limitujeme množstvo toaletného papiera, papierových uterok….
1 pre každú domácnosť

V Jeruzalémě se vytvořila obrovská jáma, spolkla několik aut

Bezos, Musk i Soros. Američtí superbohatí neplatí téměř žádné daně

Zákon o zavádění covid pasů dnes neprošel, protestující slaví

Německo od čtvrtka začne zavádět covid pas

Juhokórejský technologický dizajnér Pang Min Wook vytvoril „tretie oko“, aby pomohol ľuďom, ktorí sa nemôžu odtrhnúť od svojich smartfónov. Mechanické oko je pripevnené k hlave človeka a má pohybové senzory, ktoré detekujú, keď je hlava používateľa sklopená. Keď sa priblížia k prekážke vo vzdialenosti jedného alebo dvoch metrov, prístroj vydá výstrahu, ktorá osobu varuje pred bezprostredným nebezpečenstvom. „Pretože nemôžeme odtrhnúť zrak od smartfónov, v budúcnosti budeme potrebovať ďalšie oko,“ uviedol vývojár.
Tretie oko je pre nás všetkých skutočne veľmi potrebné. Ale určite nie mechanické. zdroj

Stále málo arm. Základní, ktoré [DS] riadia [DS]Generáli/ tieto základne môžu byť identifikované cez generálov, ktorí tlačia alebo robia Vax povinnou pre vojakov na ich základni/ Základňa Pearl Harbor je jedna z nich/
+Preto [DS]MSM NYP dostala tento príbeh
+Keď MSM pokrýva príbeh, je to prediktívne programovanie >FF prírpava
F..BI bola vytvorená Hooverom (gay známy pedofil)/Joseph Bonaparte (synovec>Napoleon) a Roosevelt (Rád šľachticov illu.minati)_ Všetky kontrolované ROCKEFELLERovcami, ktorí prijali príkazy z VATIKÁNU Jezuiti//FB..I je hlboko do obchodovania s ľuďmi 100 rokov + prostredníctvom lodnej dopravy + Bitcoin
VOJACI v Pearl Harbor sa zbláznili../
;Vojenské ponorky _Lode v pohybe Pearl Harbor U.S. arm. základňa bez odozvy/arm. Lety nepremávajú
+Práve vydali všetky osoby do podzemných bunkrov a úkrytov na základni!!!
Celý svet má armd cvičenie vedené US operáciami…. Dokonca aj v Bielom dome??..
+Pripravujeme sa na KLADIVO
Zhoda okolností…AZ Maricopa Audity budú dokončené na TRUMPove narodeniny 14.6.
Incident v Pearl Harbor sa práve teraz minimalizuje…. New York Post/// ako bomba na palube lode//
(Vždy počkajte 72 hodín, kým unikne skutočný príbeh)
S najväčšou pravdepodobnosťou nastražená .FF >> obviňujú ANONYMNÍ VOJACI na palube<<
Je naozaj zvláštne, že NYP tento príbeh prevzal v priebehu niekoľkých minút>FF
Kto nebude prekvapený, keď sa prímerie v Izraeli poruší a opäť sa to začne?
Môžem vám povedať…CHAZ_ARSKÁ židovská mafia>Mossad/c_a_/MI6/ má veľa otvorených záležitostí na zakrytie a aby sa pokúsili zabiť čo najviac vlastných generálov, ktorí poznajú [DS]Hru>> hrajú na všetky strany
Svet je prakticky vo všetkom veľmi závislý od Číny. Od hliníka. až po potraviny. tovar.. Takmer všetko plastové a krabice, ktoré pokrývajú potraviny a obaly pre priemysel//elektronické spoločnosti závisia od drôtov, počítačových súčiastok a čipov.
⚠️Čína sa chystá odpojiť zástrčku!!
Kontrola cien, ktorú Čína spustila, bude mať vplyv na všetko…. Svetové trhy
Na nedostatok potravín… Na nedostatok plastov. Nedostatok mikročipov
.. Zastaví to milióny spoločností
Vrátane lodnej dopravy..
Účinky prichádzajúce…
Prázdne regály..
efekt vlnenia
NOVINKY O APOKALYPSE 😂
_CHINA Začína nedostatok potravín/zvyšovanie cien všetkých produktov
INFLÁCIA v USA dosiahne historické maximum
_NASA potvrdila, že do Ameriky smeruje prachová apokalypsa
_Nemecko v pohotovosti pre výpadok elektrickej siete
Stredné Švédsko vydáva varovanie pred kolapsom internetu a test EBS v televízii
Veľké vojenské pohyby v západnej Európe//
Veľké banky dnes predčasne zatvorené/
Dan Scavino 7. 6.21 Tweet! Pohybujete sa na WarpSpeed ​​?? !!!  zdroj

Joe Biden: Hunter je najchytrejší človek, akého poznám.

Hunter:

Prichádza pokánie.
Bez ohľadu na to, čo si myslíte, ešte nie ste hore.
Neviete, ako hlboko to ide. Keby ste vedeli, nemohli ste spať. Mnohí z vás by nikdy nemohli pokračovať.
Potrebujete sa navzájom. Potrebujete každého z vás. Naučte sa hrať pekne medzi sebou, alebo zostať vzadu.
Ak niekto zakopne, zdvihnite ich. Ak niekto položí otázku, dajte mu odpoveď.
Takto rastieme.
Ak JEDNÉHO odvrátite, poškodili ste plán. Ak plánu ublížite, zostanete pozadu.
Pozeráme sa. Vidíme to všetko.
Neexistujú žiadne tajomstvá.
Nikdy by ste neverili, že spisy vedené o každom z vás sú v skutočnosti, neverili by ste, KDE sú uchovávané.
Pripravte sa na ďalšiu fázu. Pripravte sa navzájom.
Vy ste jeden. A .. WWG1WGA. zdroj

Ľudia musia pochopiť. Toto neopravujeme v roku 2024, teraz opravujeme rozbitý systém!

Napravte skorumpovaný volebný systém a všetko, čo je na ňom založené, je teraz napravené. Poznáte prepojenie všetkých spoločností s hlasovacími prístrojmi, hlasovacím softvérom atď. Rovnaké spoločnosti sú v súčasnosti tiež na železnici Corona / WEF, všetko na tom závisí, viete to, máte viac, ako potrebujete. To znamená, že ak sa volebné systémy a volebné pravidlá TERAZ zafixujú a opravia, čoskoro niečo praskne.

Tak nech to praskne. Šťastné Veľké prebudenie, deje sa to! zdroj

Pri cvičení vďačnosti sa uvoľňujú hormóny šťastia, ako je oxytocín, serotonín a dopamín. Títo poslovia šťastia nám pomáhajú regulovať naše nálady, znižujú stres.
Zakaždým, keď trénujeme vďačnosť, ukladajú sa do nášho mozgu nové nervové cesty a mozog je polarizovaný smerom k vďačnosti.
Vďaka vďačnosti môžeme zhromaždiť vnútorný repertoár sily, ktorý môžeme použiť v zložitých časoch.
Vďačnosť nám pomáha vrátiť vedomie do súčasnosti. To nám pomáha regulovať reakciu sympatického nervového systému na boj alebo útek a uvoľniť sa.
Je ľahké uviaznuť v starom správaní. Vďaka vďačnosti sa človek môže od týchto menej priaznivých pocitov trochu dištancovať a získať nový pohľad. zdroj

Podľa nášho prieskumu 51 %, teda väčšina pravdepodobných voličov v USA, verí, že podvádzanie ovplyvnilo výsledky volieb v roku 2020, pričom tesne po novembrových voľbách to bolo 47 %. Médiá trávia 24 hodín denne, 7 dní v týždni démonizovaním akéhokoľvek spochybňovania výsledkov volieb v roku 2020. Dôvera verejnosti v ne je preukázaná nižšie –

Kim Runner v Anonup s úryvkom od George News o Červenej cunami. Q sa zmienil o červenej cunami. Budúcnosť dokazuje minulosť. Bude to HORÚCE leto.

Veronica Wolski, The Bridge Lady, má informácie o štyroch vojenských vrtuľníkoch na vrchu Capitol Hill:

Skontrolovala som to s vojenským kontaktom, ktorý mám a položila som niekoľko otázok týkajúcich sa 4 vrtuľníkov Blackhawk pristávajúcich na pôde hlavného mesta druhý deň … Zostávajúcich na „plný plyn“.
Bolo mi povedané, že nie … Vojenské lietadlá NEVYKONÁVAJÚ vojenské „Cvičenia“ pri budovách v oblasti DC … Bolo mi tiež povedané, že tieto pozemky sú „chráneným vzdušným priestorom“ aj pre vojenské vozidlá.
S týmito informáciami som urobila trochu viac prieskumov. Nie, je to niečo „veľmi zvláštne“ čo sa stalo minule… jop…. poslali „správu“ do celého sveta, tomu verím.

Vitajte v elitnej apokalypse. Kolaps elitnej vlády nad touto planétou NIE JE kolapsom ľudskej civilizácie … je to naše OSLOBODENIE. Elity chcú, aby ste si mysleli, že svet končí, pretože ICH svet končí. A pomyslite si, sme tu, aby sme toho boli svedkami, Páni! zdroj

V každej profesii sú zlé vajcia. Problémom nie sú policajní dôstojníci. Problémom je skutočnosť, že KTOKOĽVEK sa môže stať policajtom. zdroj

Tí, ktorí zabudli na minulosť, sú odsúdení ju znova prežiť.

Tu nikdy nešlo len o zatýkanie.
Tu nikdy nešlo iba o ukončenie korupcie.
Tu nikdy nešlo iba o odhalenie zla.
Potrebovali sme zvrátiť desaťročia vymývania mozgov.
Potrebovali sme dosiahnuť viacgeneračný vplyv.
Potrebovali sme zabezpečiť, aby sa to NIKDY nezopakovalo.
Nebojujeme iba s novým typom vojny …
Dospeli sme k bodu zlomu pre ľudstvo.
Bojujeme za kontrolu nad kolektívnym ľudským vedomím.
Keby sme pokračovali po ceste, po ktorej sme kráčali, z románu 1984 by sa stala historická kniha o ľudskej populácii.
Technokratická dystopická nočná mora ovládaná satanistami.
Toto je búrka ľudí z tisícročia. Teraz sme v nezmapovaných vodách. Máme však tú výhodu, že sledujeme, ako sa veci odvíjajú z okien archy podobnej Noemovej, zatiaľ čo naši nepriatelia sú násilne zhadzovaní v rozbúrených moriach a žalostne sa držia svojich otrhaných záchranných člnov, zatiaľ čo oni vinia búrku zo zmeny podnebia, rasizmu a ostatného.
Na mega arche sú ľudia všetkých národností a etnických skupín.
Považujte to za „ľudské privilégium“.
Ideme vyhrať, pretože náš nepriateľ je hlúpy.
Ideme vyhrať, pretože náš nepriateľ je zlý.
Ideme vyhrať, pretože sme Božie deti.
Konajte kdekoľvek a kedykoľvek môžete.
Nikdy neprestávajte šíriť pravdu.
Modlite sa čo najviac.
Miluje vždy silno.

Majte vieru zdroj

👉 Rakeshwar Sachathamakul,59 let, majitel hotelového řetězce a manželka nalezeni mrtví v bazénu.
👉 Ve věku 39 let nečekaně umírá první radní města Viernheim Kempf
👉 Jen male pichnuti – a skvělý klavírista (42) byl mrtvý
👉 Investor společnosti Prüm Lars Grosenick náhle zemřel
👉 Zemřel politický veterán bašty Zelených – smutek za „Ulliho“ Fibitze Ve věku pouhých 61 let zemřel dlouholetý mluvčí frakce okresní rady Hans-Ulrich Fibitz.
👉 Smutek za makléřku Annette Weirauchovou Hannoverský finanční svět truchlí nad smrtí Annette Weirauchové. Ve věku 56 let zemřela makléřka, která jako první žena v Německu vykonávala tuto profesi.
👉 Zvěsti o smrti vůdce Hizballáhu Hasana Nasralláha
👉 Miliardář Mansour Ojjeh změnil běh dějin Formule 1, když pomohl Laudovi, Sennovi, Prostovi a Häkkinenovi získat tituly. Nyní zemřel. Dva týdny po smrti Maxe Mosleyho formule 1 opět truchlí nad ztrátou dalšího ze svých vlivných stínových mužů: zemřel dlouholetý většinový vlastník McLarenu Mansour Ojjeh, jeden z otců velkých úspěchů v 80. letech. Saúdskoarabský podnikatel zemřel v Ženevě v neděli ráno ve věku 68 let, oznámil tým před Velkou cenou Ázerbájdžánu.

👉👉👉👉👉👉 a muzu sedet do rana a psat a psat, kdo vsechno zemrel 🤷‍♀️ To je jen maly vytazek 👇👇☝️☝️ zdroj

Bernie Sanders na Twitteru informoval o měsíčních daňových úlevách pro pracující rodiče, které přijdou přibližně za 30 dní. Nesara se normalizuje. Připravte se na urodu. Ale uvědomte si, že… není to od žádné politické strany. Je to od Boha a Aliancie. zdroj
Světelná infuze (bílé světlo) Vzpomínky se znovu vynořují do vědomí a jsou osvětleny a uzdraveny zevnitř. Ztrácejí se Rozpouštějí se. Stávají se z nich malé tečky, které se znovu objevují na světle, aby byly plně přeměněny a uzdraveny.Proces uzdravovaní zdroj

😉 Uz jsem jednou psala, ze v domovech duchodcu se schovavaji stari pedosi a n+ac+k+ove

NÁLEZ BOMBY. Gelsenkirchen: Kvůli nálezu bomby byl evakuován domov pro seniory GELSENKIRCHEN. Kvůli nálezu bomby na reálném gymnáziu v Gelsenkirchenu-Schalke muselo být v úterý 8. června evakuováno 1500 obyvatel a domov Awo. zdroj

Žádné nové královské dítě není. Archie neexistuje. Meghanina „nejlepší kamarádka“ Serena nemá dítě. Ani Katy Perry a Orlando Bloom. Všechny tyto příběhy jsou vojenskou operací, která má veřejnost umlčet, zatímco jsou tito lidé likvidováni. zdroj

Vzkaz pro všechny nedočkavé, nadáváte, že už je to neúnosné, že už je třeba, aby to skončilo, proč ten Trump neudělá nic, aby se to celé zrychlilo, tak jen jedno info, stovky a tísíce let jsme byli zotročování a terorizování kabalou, nízkofrekvenčním mimozemšťanem, nikdo z nás s tím nic nedělal, snášeli jsme to, zvykl jsme si na to a považovali jsme to za normál, teď když se někdo odhodlat s tím něco udělat, tak jsme všichni nedočkavý a netrpělivý, ano, to se týká nás všech a mně také, ale je třeba si uvědomit, že se očišťuje celý svět, když chcete vymalovat barák, také musíte všechno vynosit, a většinou se při té příležitosti zbavujeme i starých nepotřebných věcí a většinou to není hned, i tahle činnost zabere trochu času a vyžaduje trochu námahy, tak si tohle zkuste převést do celosvětového měřítka, celý svět se čistí a zbavuje se starých a nepotřebných věcí a schémat a celá tahle činnost zatím trvá JEN ROK, což je strašně krátká doba v poměru s tím jak dlouho jsme i my tento svět znečišťovali. Osobně si myslím, že rok není tak dlouhá doba doba, co všechno se stalo a stane v rámci očisty, takže vím, že oho máme všichni plné zuby a opakuji to se týká i mně, ale buďme trochu tolerantní a shovívavý k těm, kteří dělají tuto nepěknou práci na celém světě, my povětšinou sedíme doma a řešíme místní problémy, prolhané vlády a očkování, Covid pasy a jiné nesmysli, ale jsou lidé, kteří chodí do podzemních tunelů a vysvobozují nevinné, nasazují vlastní životy aby nám vyčistili náš svět a oni nesedí u svých rodin, ale jdou neohroženě do první linie, tak na ně nespěchejme. Ano, jdou tam dobrovolně a jsou si vědomi rizika které podstupují a ano, je to práce, kterou nemůže dělat každý z nás, my máme svou práci u počítačů, jak řekl gen. Flynn, jsme digitální vojáci, pro nás je to o dost snazší, než pro ně…ale i naše práce má svůj význam, takže prosím za všechny Bílé klobouky i digitální vojáky, prostě za všechny pracovníky světla, nebuďme nespravedlivě nedočkavý, každý z nás i z nich dělá co může a leckdy i to co nemůže, aby jsme se dočkali naší krásné budoucnosti, ale bohužel to vyžaduje nějaký čas, ten se už ale velmi rychle krátí a od konečného vítězství nás dělí jen okamžik. Buďme prosím trpělivý a tolerantní k práci ostatních, všichni taháme za jeden konec provazu. Děkuji za Vaši práci i Váš čas přátelé zdroj

„Otroctvo je ilúzia, lebo ak sa rozhodnete vziať si späť svoju moc, reťaze sa pretrhnú, pretože to, čo vás robí zraniteľnými voči fyzickým Ciakahrriánom, Nagáncom a Nebu, sa skrýva vo vašom vedomí.
Ak rozviniete a pozdvihnete svoje vedomie, budú sa vás báť oni a nezaútočia na vás. Strach je ilúzia.
Máme mnoho jednotiek, ktoré spolupracujú s vašimi vlastnými jednotkami, ktoré sú prepojené s vašimi armádami, čo je niečo, o čom neviete.
Teraz vám niečo poviem: našou prácou je fyzicky vyhladiť všetky tieto bytosti z podzemia vašej planéty, a preto aj teraz, kým k vám hovorím, prebieha kvôli tomu veľa operácií. Vašou úlohou je pozdvihnúť svoje vedomie a to čo najrýchlejšie. Udržujte svoje pocity tak vysoko, ako to len dokážete. Je to ťažko pochopiteľné, ale verte mi, má to zmysel a je to váš pozdrav. “
Val Thor zdroj

Vojna pre verejnú myseľ Formovanie verejnej mienky NUÑO RODRİGUEZ, POLITICKÝ VEDEC A ANALYTIK Nárast masovej spoločnosti bol zlomovým bodom v histórii. Zlomom v riadení bola potreba presmerovať obyvateľstvo na nové parametre stanovené vládnucou triedou. V modernom svete vytvoril Napoleon ako prvý otvorene propagandu na politické účely, keď vytvoril úrad verejnej mienky. Napoleon vnímal verejnú mienku ako niečo mechanické, s čím sa dá manipulovať prostredníctvom psychológie. „Napoleon si v skutočnosti myslel, že na svete existujú iba dve sily: meč a duch. Videl, že počas histórie duch vždy meč porazil. Preto si myslel, že sila štátu spočíva v názore, že obyvateľstvo má tento štát sám. Napoleon zhrnul svoju vieru v moc verejnej mienky, keď uviedol, že „tri nepriateľské noviny sú nebezpečnejšie ako tisíc bajonetov“. Pre vládnu prax bol nevyhnutný súhlas obyvateľov. Masy más a ich vznik v politických záležitostiach boli teda jedným z hlavných dôvodov, prečo moderný štát potreboval propagandu. zdroj
Všetci milujeme Trumpa Musíme si uvedomiť, že je v tomto úžasným katalyzátorom A nejde tu o neho. Toto je o VÁS, prebúdzate sa, stávajte sa najlepším ja, vkročte naplno do svojej moci ako krásna, úžasná, zbožná ľudská bytosť. To sa nám snažili zobrať. Zdravie, moc, vedomie, mier, šťastie, kritické myslenie, sebavyjadrenie, skutočné spojenie atď. To je to, čo sa nám vracia. Bez ohľadu na to, ako pochmúrne svet vyzerá, máme teraz veľa nástrojov. TRS považujem za * jeden z týchto nástrojov. Vyčistenie nášho systému deštruktívneho odpadu je prvým krokom k jasnému videniu, a teda k jasnému životu. Môj názor . TRS alebo nie, MUSÍME si zapamätať, o čo ide, individuálna sila duše a suverenita, vymanenie sa z reťazí ilúzií, v ktorých sme žili, vymanenie sa z príbehov. Prichádzajúc k pravde a Bohu a k skutočnej láske k tomuto svetu sebe i ostatným. Pamätajte a vráťte sa, čakáme na vás. zdroj

Kdo nechápe, že procházíme PROCESEM obnovy lidstva a Země, tomu nepomohou ani data a přesné časy. Nic nemůže jít ven, když to ještě není dokončeno a není pro zveřejnění připravená půda. Tisíce let za našimi zády mocní tohoto světa kuli svoje pikle a my jsme se tím neměli zájem zabývat. Teď nás vzrušuje, že s námi ti, co Zem dávají do pořádku, nerozebírají své plány dopodrobna? A jak by to pomohlo jejich plánům a strategii? Věřme, držme pozitivní vibrace a důvěřujme, že vše jde správným směrem. zdroj

SRN – US piloti na kaficku 😊

Opět Londýn!Další otřesy nedefinované síly nastaly vcera kolem 17:45 na předměstí anglického hlavního města!

Atlanta již potřetí!Atlanta byla dnes zasažena dalšími 2 zemětřeseními s odstupem 4 hodin. Síla nebyla uvedena

Další zemětřesení v New Yorku!

Dnes kolem 18:30 se ve městě znovu otřáslo nedefinovanou silou!

Otřáslo se to také v Kanadě na východ od Toronta, kde už včera došlo k otřesům. zdroj

Téměř každý den je nyní zabavováno velmi velké množství drog. ŠPANĚLSKO: Policie našla ve Valencii 500kg KOKAINU, tři zatčení. MALTA: Nový rekordní nález. Téměř 750 kg nejčistšího kokaínu zdroj

LevicaciHromadění levicových extremistických útoků v Německu. Všichni s priznávacími dopisy.- Útok na elektrickou síť v Mnichově, 20 000 bez elektřiny- Útok na elektrickou síť poblíž závodu Tesla v Grünheide- Útok maskovaný jako „policie“ na spící rodinu v ErfurtuV posledních dnech navíc došlo k dalším žhářským útokům, které naznačují podezření levicových pachatelů. A v Lipsku byl zaměstnanec městské správy hlášen pro zneuziti pravomoci. Předal citlivé údaje od obyčejných občanů levicovým extremistům. zdroj

Při mega zatahu na chatovou síť ANOM bylo pouze v Rakousku zatčeno 81 lidí, včetně hledaného vícenásobného vraha. Země byla považována za jeden z hotspotů v síti. Kromě toho byl ve Vídni nalezen mučicí sklep balkánské mafie. Ministr vnitra: Díky údajům z ANOM „bude následovat mnoho dalších misí“. zdroj

Obrovský požár v Číně v polysilikonové továrně (kritická surovina pro výrobu mikročipů a solárních článků) zdroj

Když i prezident Trump v posledních dnech dvakrát mluvil o návratu „dříve, než si myslíte“, nebo řekl „příště budu v Bílém domě“, raději začněte dávat pozor a poslouchejte VELMI pozorně. Za chvíli to začne být skutečné. TRUMP neříká kraviny jen proto, aby se slyšel mluvit. Ví, co se děje. Žádné termíny, žádné rozvrhy… Stačí se dívat, poslouchat a připravit se. Nic nemůže zastavit to, co přichází, nic! zdroj

Na obrázku môže byť 2 ľudia a text, v ktorom sa píše „BLESK.CZ Menu Celebrity Zprávy Politika Volby Krimi Sport Fotbal opatreni Pro ženy Horoskopy Cestování Opatrná Benešová a Okamurova kastrace. Snămovna po Feriho kauze reší tresty za sexuální násilí ádné skvrny od Žadnéskvrny potul Nenividtp vidét Neni Odolá špin TOCHC TO CHC TOIA 1/27“
jak nam to krasne ukazuje 😂🟡 zdroj

zdroj informací:  https://qanon.sk/spravy-08-06-2021/