Zdravím, čtenáři. Jak mnozí z vás vědí, soustředil jsem se na podávání zpráv o vojenských soudech, které se v současné době odehrávají ve věznici v zátoce Guantánamo a nyní jinde. Zdroje blízké Donaldovi J. Trumpovi pro Real Raw News sdělili, že Trump a americká armáda pracují na „dekapitaci“ hlav hydry před masovým zatčením, které zaplaví celý národ, jakmile bude Trump v červenci nebo v srpnu znovu oživen. Naše zdroje uvedly 4. července, Den nezávislosti, ale sám Trump uvedl srpen jako datum svého možného návratu do Bílého domu.

Níže je uveden aktuální seznam tribunálů, které se mají objevit v nadcházejících týdnech. Předpokládá se, že jméno osoby je ve vazbě.

Huma Abedin – 7. června.

Bill Clinton – 14. června.

John Boehner – 17. června.

William Barr – 17. června (bude se pravděpodobně konat na jiném místě)

Herec Tom Hanks a manželka Rita Wilson – 21. června

Herec Kevin Spacey – 21. června (umístění soudu dosud není známo)

Dr. Deborah Birx – 23. června

Soudkyně Nejvyššího soudu Amy Coney Barrett – 28. června

Bývalý ředitel FEMA Craig Fugate – 29. června

Bývalý ředitel FEMA Brock Long – 29. června

Susan Rice – 2. července

Tento seznam není vyčerpávající a bude aktualizován, jakmile budou k dispozici informace.

Zdroj: https://realrawnews.com/2021/06/upcoming-military-tribunals-revised/

Vojenský tribunál Jamese Comeye: 1. den
V době, kdy se Donald J. Trump připravuje na znovuzvolení do funkce prezidenta USA letos v červenci nebo srpnu, americká armáda zesiluje úsilí o vedení sporů proti zrádcům Deep State, jejichž jména jsou uvedena na dlouhém seznamu zapečetěných obžalob, které Trump a jednající AG Jeffrey Rosen psal v očekávání, že konečně vypustí bažinu.

Za páchané zločiny Deep State je obviněn bývalý ředitel FBI James Comey, který ve čtvrtek ráno seděl u vojenskému tribunálu a poslouchal viceadmirála. John G. Hannink vysvětlil obvinění, která by mohla Comeyho poslat na šibenici za krutosti spáchané proti americkým občanům dodržujícím zákony.

Viceadmirál Hannink zahájil den štiplavým útokem na Comeyho postavu a obvinil jej, že nařídil smrt nespočetným občanům jménem následujících příkazů vydaných jeho bývalým pánem Barackem Husajnem Obamou. “Comey”, viceadmirál Hannink řekl přísedící sestavě tří důstojníků, “pomohl zorganizovat Obamovy tajné letecké války a plánované gilotinove programy, které se zaměřovaly na osoby na neslavném Obamově seznamu nepřátel. Ukázal přísedícím klasifikované interní dokumenty FBI nesoucí Comeyho podpis. Jeden dokument uznal účast FBI na leteckém úderu, při kterém bylo zabito 16 členů milice z Colorada, kteří se shromáždili na protest proti Obamově gilotinovému programu.

“Comey řekl Obamovi, že nálety a drony byly účinným prostředkem k umlčení tehdejšího velmi silného opozičního hnutí.” A řekl Obamovi, že gilotiny by byly účinnější než kulky, aby umlčely osoby, které jsou proti Obamově teroristické válce proti Američanům. Comey napsal: „Studie prokazatelně prokázaly účinnost gilotin při dosahování souladu. Pokud muž uvidí svou ženu zastřelenou, stane se rozzuřeným a pomstychtivým; pokud uvidí useknutou hlavu své manželky, bude se krčit strachem a bude poddajný. “Skrytá letecká válka proti Američanům. Gilotinové studie… “řekl viceadmirál Hannink.

Přistoupil k obhájcovu stolu, kde Comey seděl sám, a díval se dolů na obžalovaného. “Co jsi to za maniaka?” zeptal se.

Comey se zeptal, jestli by mohl oslovit soud. “Od chvíle, kdy jsem byl zatčen, byl na mě vyvíjen tlak, abych zapletl Baracka Obamu do imaginárních trestných činů.” Tyto dokumenty – některé jsou vytvořeny, jiné jsou hypotetickými scénáři hraní rolí, které se ve skutečnosti nikdy nestaly. Barack je dobrý člověk; vždy byl. Pravděpodobně nejlepší prezident, jakého tato země kdy měla nebo bude mít. Tyto scénáře, o kterých slyšíte – Obama se na tom nepodílel. Byla to Hillary Clintonová a Brennanová, s nimiž FBI spolupracovala. Ale nikdy se neuskutečnily, “vysvětlil Comey.

Viceadmirál Hannink řekl komisi, že Comey, jako zpravodajský úředník, byl vyškolen – a vycvičil i ostatní -, aby lhal o život. Comeyho monolog s nikým nepohnul a řekl, že to neuhasitelná žízeň a nenasytná touha po moci ho vedly hlubokým temným tunelem, ze kterého nebylo úniku.

“Je zajímavé, že jste ochotni pojmenovat lidi, kteří jsou nyní mrtví nebo brzy budou.” Víme, že Obama toto všechno vymyslel. Vaše svědectví stranou, nakonec bude sedět tam, kde teď sedíte vy. A víme, že tyto dokumenty nereprezentují události “make trust”, “řekl viceadmirál Hannink.

Zdálo se, že jeho výstižný komentář k roli Comeye udeřil na strunu soudu, protože všichni tři členové jednotně přikývli, když označili Comeyho za odpornou lidskou bytost, ohavnost pro lidstvo.

“Podívejme se, jak je to ve skutečnosti fiktivní,” řekl.

Po krátké přestávce představil viceadmirál Hannink svědka obžaloby, který se tribunálu zúčastnil prostřednictvím videohovoru ZOOM. Představil se jako Derrick White, 22letý černý muž, který tvrdil, že v roce 2015 viděl popravu svého otce z rukou „mužů v bundách FBI a FEMA“.

Vyprávěl události, které se udály během vypuknutí historických záplav v Texasu a dalších jižních státech v květnu 2015.

“Bylo mi jen 16. Já a moje matka jsme bydleli v chatrném domě jihovýchodně od Houstonu.” Můj otec žil na ulici, protože neměl práci. Já měl brigády a někdy jsem šel tam, kde jsem věděl, že se můj otec potloukal, abych mu dal pár dolarů, když jsem mohl. V noci jsem se o něj bál. Nerad zůstával v azylových domech, protože tam byli lidé zbiti nebo ještě i horší. Řekl, že ulice jsou bezpečnější. Musel jsem vyklouznout ven, když matka šla spát, a našel jsem svého otce a několik dalších bezdomovců, kterým důvěřoval… přebývali poblíž uzavřeného výkladu, stojícího pod markýzou.
.

Dal jsem mu 10 dolarů a chystal jsem se domů, když přišli čtyři chlapi v bundách FBI a FEMA – můj táta a jeho přátelé – přinesli si jen do přístřešku jídlo. Nechtěli jít, ale tito muži je donutili – řekli, že ulice jsou nebezpečné díky špatnému počasí a nechtějí být zodpovědní, pokud se utopí nebo budou chyceni v twisteru. Jeden z nich řekl: „A co dítě?“ A další chlap, myslím, že to měl na starosti on, řekl: „Vezměte ho taky.“ Nasadili nás do minibusu a jeli… stále dál a dál. A já se bál, byl jsem celý podělaný, “vysvětlil pan White zjevně emotivně.

Pokračoval: „Můj otec mi řekl, abych se nebál. Odvezli nás až do doků Texas City, kde je taková loď – člun jako loď – a umístili nás na ni. Bylo to divné, protože v celém prostoru svítilo pouze jedno světlo. Jeden z mužů mi řekl, že se budu dívat, protože budu poslední. Vytáhl zbraň, střelil jednoho z otcových přátel do hlavy a hodil jej přes palubu. Všichni jsme za hlavou zbraně, třásli jsme se, byli jsme jak omámení, víte. Přivedli nás do podpalubí do nákladní místnosti nebo tak něco.

.

Ale nebyl tam žádný náklad. Jen gilotina. Jeden muž mi řekl, že se budu dívat, jak můj otec umírá. Krátce na to, jeden po druhém, jejich hlavy, včetně mého otce, šly do toho zasraného smrtícího stroje. Křičel jsem, plakal, prosil a prosil Boha, abych nezemřel. Jeden z nich, myslím, že to měl na starosti, musel cítit nějakou vinu, protože řekl ostatním, aby mě nechali jít. Řekli, že mi stejně nikdo nebude věřit. A měli pravdu. Moje matka mi nevěřila. Média mi nevěřila. Nikdo mi nevěřil. A tento příběh jsem následně pohřbil na velmi dlouhou dobu. “

James Comey vybuchl smíchem. “Fantaziruje, vymyslený příběh.” Tomu říkáte věrohodně? I kdyby to byla pravda, co to má společného se mnou nebo Barackem? “

“Má to všechno společné s tebou.” Víme, že jste s Obamovým ředitelem FEMA Craigem Fugateem schválili popsané události s Obamovým souhlasem. Do zítřka počkáme, ale už teď vám říkám, že tu máme vaše bývalé podřízené, kteří zítra vydají svědectví. “

“Blafujete”, řekl Comey viceadmirálovi Hanninkovi… to bylo jeho posledním zoufalým činem.

“Uvidíme zítra,” viceadmirál odpověděl a dodal, že tribunál bude pokračovat v pátek v 10:00.

Zdroj: https://realrawnews.com/2021/06/james-comey-military-tribunal-day-1/