Zrádce. Vrah. Pedofil. Luciferian. Clintonův spoluspiklenec. John Podesta byl ztělesněním zla – „byl“ operativní slovo. V úterý ráno přesně v 8:00 hodin GITMO předala vojenská palebná skupina složená z dobrovolníků z Marine Podestovi pozdrav ze 6ti pušek.

O dvě hodiny dříve vojenská policie probudila Podestu a zeptala se, zda chce poslední jídlo. Uplakaný a třesoucí se Podesta údajně odmítl poslední pochmurnost a řekl, že nemá chuť k jídlu, kňučel, že Donald J. Trump a americká armáda odsoudili nevinného muže.

Spoutaný na zápěstí a kotnících byl Podesta umístěn do Humvee a odvezen na mýtinu kilometr jihovýchodně od Marine Hill, kde sídlí fiktivní podplukovník Nathan R. Jessup z filmu Pár dobrých chlapů.

Mýtina byla bezvýznamná, kromě čerstvě upravené trávy a cementové zdi, měří 6’x6x2 ’. Malá skupina vojenských i civilních diváků sledovala, jak dva poslanci odvedli Podestu z Humvee a doprovodili ho na cementovou barikádu… nařídili mu, aby nehybně stál.

Nejznámějšími účastníky byli kontradmirál Crandall, který vedl vojenský soud proti Podestovi, a překvapivě generál námořní pěchoty David H. Berger, který se po sesazení generála Marka nedávno ujal role předsedy sboru náčelníků štábů. Milley, který je nyní obviněn ze zrady.

Šest mariňáků s puškami po boku stáli čelem k barikádě – a Podestovi – ve vzdálenosti 20 metrů.

“Pokud má odsouzený poslední řeč nebo poslední přání, teď je ten pravý čas,” řekl Rear Adm. Crandall.

“Nechci zemřít.” Nic jsem neudělal. Toto je aberantní porušení řádného procesu. Nechci takto zemřít, “řekl Podesta.

Generál Berger promluvil: „Nemusíte se bát, že zemřete sám. Hillary na vás čeká, ať jste kdekoli, a my vám pošleme spoustu dalších vinných společníků. “

Na otázku, zda si přeje mít zavázané oči, odpověděl Podesta: „Záleží na tom?“

Velící admirál Crandall oslovil popravčí četu: „Když vydám povel ke střelbě, vystřelíte ze svých pušek současně. Zásobníky na vašich puškách obsahují pouze jeden náboj. Náboj zkontrolujte na povel „připravit“. Jedna kazeta obsahuje slepý náboj. Pokud se někdo z vás vojáků cítí provinile, přesvědčte se sami sebe, že to byla vaše puška, která vypálila slepý náboj. Pamatujte, že jste se k této povinnosti přihlásil dobrovolně. “

Dal příkaz „připravit“ a mariňáci zvedli pušky a kontrolovali náboje.

“Zamířit,” řekl kontradmirál. Řekl Crandall.

Mariňáci namířili na hruď Podesty.

Podesta volal k Boha.

“Pal!” Nařídil admirál Crandall.

Šest mariňáků vystřelilo a Podestovo děravé tělo padalo dopředu a zhroutilo se na zem. Přítomný lékař měřil puls, umístil stetoskop na Podestovu hruď a poté jej prohlásil za mrtvého.

Zdroj:

https://realrawnews.com/2021/06/john-podesta-executed-at-gitmo/

Info z procesu:

http://knihya.cz/vitezove-aktualni-reality-show-vivat-gitmo-???/