Odborník na biblický cyklus a finanční analytik Bo Polny v listopadu 2020 předpověděl, že akciový trh (DOW) “dosáhne vrcholu v květnu 2021 na úrovni přibližně 33 000 až 34 000 a pak se v červnu zhroutí.” Zatím je polovina předpovědi na místě a čekáme na krach. Polny říká: “Největší finanční událost v dějinách lidstva se nestane za Trumpa. Opakuji, největší finanční událost v dějinách lidstva se neděje pod Trumpová dohledem. Strhne se pod současným děním, ať už ho nazýváte jakkoliv. Trump je stavitel. Stavitel přichází, aby věci napravil. ”

Jaký je časový harmonogram této “největší finanční události v dějinách lidstva”? Polny říká: “Příští týden se rozpoutá peklo … Jsou zde všechny tyto události, mini události, které vrcholí v dokonalé Boží orientaci a dokonalém Božím načasování, aby vytvořily absolutně dokonalou bouři, a potom se stiskne spoušť. Zapamatujte si toto: Když se Rudé moře otevřelo a zavřelo, celá tato událost se stala v jeden den. Na konci toho dne nebo druhý den bylo vše o 180 stupňů jiné. Zapamatujte si má slova, dnes tu sedíme a do konce tohoto roku bude vše o 180 stupňů jiné. S největší pravděpodobností se vše stane během následujících 90 dní. Žijeme v biblickém roce. Je to jubilejní rok a my budeme svědky Božích činů. ”
.

V politické oblasti Polny zmiňuje rozsudek Nejvyššího soudu z roku 1878. Hlavním bodem rozhodnutí bylo: “Podvody mají za následek neplatnost všeho ..” Co znamená, že se něco stane neplatným, a že toto průlomové rozhodnutí Nejvyššího soudu se bude vztahovat na podvodný festival, kterým byly volby v roce 2020.
.

Polny říká: “Podvod je neplatný ve všem.” Vygoogli si tato slova: “Podvod je neplatný.” Toto je velmi důležité pochopit. . . . Je to neuvěřitelně silné, když pochopíte, co tyto jednoduchá slova znamenají. “Polny tvrdí, že takto se podvodné volební vítězství viceprezidenta Bidena v roce 2020 anuluje a uvolní cestu prezidentovi Trumpovi, aby se vrátil do Bílého domu.

.
Polny také říká: “Burzovní cykly ukazují, že trhy začnou klesat příští týden a budou klesat celé týdny. To je moment třetí pečeti, když dojde k úplné finanční změně ekonomiky, jak ji známe …
Oslava se uskuteční 4. července. Zlo bude odstraněno. Nastal okamžik “wow” a od nynějška do 4. července máme “wow”…Boží lid bude oslavovat, protože Bůh pohnul svou rukou. ”

.

V tomto roce uplyne 50 let od vyřazení amerického dolaru ze zlatého standardu prezidentem Nixonem v srpnu 1971. Tím se americký dolar stal dluhovým nástrojem a nazývá se Federal Reserve Note. Slovo “note” znamená, že jde o dluhový nástroj. Tento rok bude pro americký dolar špatný a jeho hodnota už klesá. Viz nedávné údaje o inflaci a je jasné, že na koupi téměř všeho je zapotřebí více dolarů. Z biblického hlediska je jubilejní rok 50. rokem, ve kterém se ruší dluhy a otroci jsou propuštěni z otroctví.

.

Polny vysvětluje: “Pokud nahlédnete na náš říjnový rozhovor (2020) po začátku (židovského) nového roku v září, dolar bude v jubilejním cyklu. Takže dolar by byl v sestupném cyklu, v jubilejním cyklu, a někde mezi zářím a srpnem 2021 dojde k masivní události u dolaru. To znamená září minulého roku a srpen letošního roku 2021. Takže v podstatě máme ještě 90 dní na to, aby dolar dostal velký řez. Jubileum je něco, při čem se máte řídit slovem a zákony Božími. Pokud to neděláte … … Bůh to udělá … Dolar je od září minulého roku v klesajícím cyklu a cabala bojuje o jeho podporu. Přibližně do tří měsíců se stříbro, zlato a kryptoměna strhnou vertikálně, protože když se dolar zlomí, vše oproti němu vystřelí vertikálně. ”

Zdroj: https://usawatchdog.com/greatest-financial-event-in-history-coming-bo-polny/