Veřejné prohlášení Romany Didulo, nové suverénní hlavy státu Kanadské republiky

Zdroj: Dinar Chronicles | Od Kat
Poprvé jsem sledovala toto video Romany Didulo, suverénní hlavy státu a vrchního velitele Kanadské suverénní republiky, na stránce Telegramu Nicholase Veniamina před několika dny a právě teď jsem jej našla na YouTube. Tento příspěvek z 5-27-21 od (Q) The Storm Rider vysvětluje, co to znamená:
Níže připojuji transcript videa.

Charlie Ward nám tento POSLEDNÍ ROK řekl mimo jiné to, že prezident Trump a Bílé klobouky UŽ MAJÍ hodné, dobré a zbožné lidi, kteří budou schopni vyvést Zemi z pod vlády démonů DeepState státních mafií a transformovat vedení a řízení státních záležitostí v souladu s globální agendou NESARA / GESARA.

Toto video od Romany Didulo POTVRZUJE VŠE, co jsme se za posledních 14 měsíců naučili od mnoha lidí, počínaje Charliem Wardem. Stejně tak Sacha Stone, Colleen a Charlie Freak, Gene Decode, Juan O Savin a seznam pokračuje.V současné době a za poslední měsíc byl Charlie pod brutálním útokem, a byla zpochybňována jeho integrita. Od lidí, kteří se ho snažili pomlouvat, jsem dostal obviňující nechutné odpovědi na mé příspěvky a blogy o Charliem.
.

Jsou to démoni a roboti DeepState, kteří jsou už totálně hysteričtí, protože Kabala ztratila moc ve většině oblastí kromě MSM a sociálních sítí. Stojím neochvějně za Charliem Wardem a všemi ostatními, kteří jsou strašně pomlouváni, a o nichž Vím, že mluví pravdu, a jsou loajální k prezidentovi Trumpovi, Q-Teamu a Bílým kloboukům, a co je nejdůležitější, kteří jsou pevně zakotveni v Božství, kteří milují Boha a kteří jsou brilantními srdcařskými insidery-operativci-informátory. A samozřejmě, že je zoufalá ďáblova armáda nemůže rozdýchat. Po letech blogování a učení se vymetat s DeepState mafií už mě jejich mouchy neobtěžují. Mažu je.

Pokud je obviňující příspěvek bez jediného důkazu – je to ďábel. Pokud je obviňující příspěvek brutální a odporný – je to ďábel. Pokud je příspěvek krutý, urážlivý, stěžující si, vyzývavý a temperamentní – je to ďábel.

Mohou si vždy jen stěžovat. Ale nemohou odůvodnit svá obvinění vůbec ničím.

První charakteristikou osvícené božské bytosti je laskavost. Jakékoli chování, které nedosahuje tohoto, je stále někým, kdo uvízl ve světě démonů.

Toto video od Romany Didulo zvedne Ducha Anonů. Dala jsem ho sem já. Byla to doslova hudba pro mé uši.

#DarktoLight#GodWins#QFSQVS#NESARAGESARA#PeaceHealthAbundanceHappiness

To nejlepší teprve přijde

Šťastný víkend Memorial Day – Bůh žehnej našim veteránům a aktivním americkým a globálním vojenským válečníkům. Bůh žehnej Americe.

Tohle je Kat,
a pořád dokola
xo

Prohlášení Romany Didulo. Od února 2021, je Romana Didulonejvyšším oficiálním představitelem Státu kanadské Republiky a nejvyšším velitelem kanadských ozbrojených sil.

Začátek transcriptu od Kat

Romana Didulo: Dobrý den, Kanado. Jsem Romana Didulo. Jsem zakladatelem a vůdcem hnutí Canada First.

Od letošního roku, února 2021, jsem hlavou státu a vrchním velitelem ozbrojených sil Kanadské republiky.

0:20 V případě, že vás zajímá, kdo mě jmenoval hlavou státu a vrchním velitelem Kanadské republiky. Lidé, kteří mě jmenovali, jsou Bílé klobouky a americká armáda společně s globálními spojeneckými vojsky a jejich vládami.
0:44 Stejní lidé, kteří pomohli prezidentu Trumpovi.
0:50 Stejná skupina lidí, která se zmocnila majetku vatikánské církve.
0:58 Stejná skupina lidí, která se zmocnila majetku falešné královské rodiny ve Velké Británii instalované centrálními bankéři před více než 200 lety.
1:07 Stejná skupina lidí, která se zmocnili majetku 13 rodinných pokrevních linií.
1:18 Stejná skupina lidí, která se zmocnila majetku většiny, ne-li všech, královských evropských rodin.
1:29 Stejná skupina lidí, která odstranila zločinecké vlády po celém světě.
1:42 Nyní, když už je cesta volná, bych chtěla pozdravit a poděkovat americkým ozbrojeným silám a všem spojeneckým silám v Kanadské republice.
2:04 Děkuji vám za vaši oběť a službu lidstvu. Především děkuji jménem mužů, žen a dětí Kanadské republiky.
2:25 Na naši Canadu First od pobřeží k druhému i třetímu pobřeží. Děkuji a ahoj vám všem.
2:39 Chtěla bych zaslat velmi zvláštní poděkování a pozdrav našim digitálním vojákům na Telegramu. Tyto skupiny lidí se vzdaly svého času a energie, neúnavně pracují a sdílejí informace, čímž probouzejí naše Kanaďany a lidi po celém světě. Děkuji vám za vaši službu lidstvu.
3:12 Nyní bych se chtěla zabývat očkováním a injekcemi, které probíhají po celé Kanadské republice.
3:24 Již koncem února, počátkem března letošního roku, kdy jsem převzala úřad a složila přísahu jako hlava státu a vrchní velitelka, PROHLÁŠILA JSEM KANADU ZA NÁROD BEZ VAKCÍN.
3:42 Což znamená, že všechny vakcínace a injekce, které se v celé republice odehrávají, jsou NEZÁKONNÉ, TRESTNÉ a ZLOČINEM PROTI LIDSKOSTI.
4:00 A pro ty jednotlivce a skupiny, z kterých mnozí nevědí, tak vězte: Trestem za zločiny proti lidskosti, zradu, ekonomickou sabotáž a bioterorismus uvnitř republiky je smrt .
4:35 Budete souzeni za zločiny proti lidskosti podle Norimberského zákoníku.
4:44 A pokud to nebude stačit, svolám jako hlava státu a vrchní velitel Kanadské republiky vojenský tribunál a obviním vás ze zločinů proti lidskosti, zrady, bioterorismu a ekonomické sabotáže.
5:07 Všichni si odnesou trest smrti, jak jsem se již zmínila.
5:18 Ráda bych vám také připomněla, že vládní korporace, pro kterou nyní pracujete a přijímáte zakázky, vás nebude chránit a bránit.
5:45 Vláda korporace už uvnitř Kanadské republiky NEBUDE existovat .
5:50 Bankovní systém korporátní vlády už uvnitř Kanadské republiky NEBUDE existovat .
6:00 Soudní systém korporátní vlády už uvnitř Kanadské republiky NEBUDE existovat .
6:15 Doporučuji vám tedy velmi pečlivě přemýšlet. Okamžitě zastavit své akce při vyřizování propagačních akcí, dodávek atd. těchto vakcín.
6:36 Nejsou to totiž ani vakcíny. Jejich použití nebylo schváleno, pokud to není nouzový stav.
6:48 Předpokládám, že experimentují s tím, čemu říkám drogový koktejl, jedový drogový koktejl, který byl namíchán farmaceutickým průmyslem, a používají kanaďany, obyvatele této republiky, jako své laboratorní krysy.
7:18 Jak jsem se již zmínila, tyto akce nezůstanou nepotrestány, .
7:27 Žádám vás, abyste velmi pečlivě zvážili své možnosti, protože by měl přijít čas, kdy hlava státu a vrchní velitel Kanadské republiky, a to jsem já, bude muset, za tyto zločiny proti republice, podepsat doklady k vaší popravě – A já tak učiním.

Konec transcriptu od Kat

“EKONOMICKÁ SVOBODA NEBO ZOTROČENÍ KANADY A KANAĎANŮ ZÁVISÍ JEN NA VÁS! TO JE VAŠE POSLEDNÍ ŠANCE, NA SKUTEČNOU ZMĚNU V KANADĚ. MUSÍME ZACHRÁNIT KANADU A KANAĎANY PŘED GLOBALISTY A KOMUNISTY. TO ZNAMENÁ ROZPUŠTĚNÍ VŠECH EXISTUJÍCÍCH NÁRODNÍCH POLITICKÝCH STRAN V KANADĚ, PROTOŽE BYLY INFILTROVÁNY A SLOUŽÍ ZAHRANIČNÍM ZÁJMŮM. JEJICH PLÁNY PRO KANADU A KANAĎANY NEJSOU VAŠE PLÁNY.”
Romana Didulo, zakladatelka a leader
Canada First – první politické strany Kanady

Příspěvek Čtenáře / Autor: “E” – Čtenář-Medicine Hat, AB CANADA

Obdržel zprávu od mého přítele před několika minutami:

Zpráva od Romany Didulo, hlavy státu a vrchního velitele suverénní Kanadské republiky.

Ahoj všichni, zde jsou rozepsané poznámky, které by vás měli dostatečně zaujmout:

1) ano, mohu oficiálně potvrdit – americké ozbrojené síly a spojenecké síly jsou uvnitř suverénní kanadské republiky.

2) * otevření vaší provincie / území závisí pouze na dokončení práce amerických ozbrojených sil / spojeneckých sil ve vaší provincii / území * * nemá nic společného s očkováním a procenty nesmyslů.

3) parlament a zákonodárné sbory, nejsou součástí a nebudou součástí vládní struktury suverénní republiky Kanady.

4) hlavním městem kanadské republiky je Victoria, BC Kanada.

5) Canada Revenue Agency (Agent zahraniční monarchie), nebude součástí vlády suverénní kanadské republiky.

6) v Kanadské suverénní republice bude nulová daň z příjmu fyzických osob.

7) Kanadská republika má finanční prostředky ve Vatikánu. Nyní jsou pod kontrolou republiky a střeží ho bílé klobouky. Bude repatriován do kanadské republiky. Pozdvihněte své číše – s vínem / pivem.

Také jsem požádala, aby veškeré peníze ukradené z Kanady byly vysledovány mezinárodně a vráceny do naší Republiky.

9) struktura finančního systému Kanadské republiky bude také oddělena od současného finančního systému.

10) vláda republiky bude o 80% až 90% ménší než současná vláda. Takže očekávejte velmi malou vládu.

11) nevěřte ničemu co vám říkají (MSM) main stream media. Také politici, sloužící zahraničnímu monarchovi. Většina z nich (politiků), zejména těch v současných Kabinetech (ministerstvech), čelí obvinění ze zločinů proti lidskosti/velezradě.

12) V neposlední řadě jistěže je také naše armáda s lidmi. Ignorujte média.

Oddaně, přísahám věrnost vlajce a mužům, ženám a dětem svrchované Kanadské republiky, úctě, cti a statečnosti … sloužím a chráním. Romana Didulo, hlava státu a vrchní velitel, suverénní kanadské republiky.

To je to, co jsem našel. –

https://www.facebook.com/romana.didulo.12

Pak jsem šel na: https://www.facebook.com/Canada1st-Party-of-Canada-106959444571747

To byl otvírák očí – zejména proto, že jsem se již na své cestě připojil ke skupině hledající pravdu.

Je to oficiální – ale pouze Bůh a prezident Trump to vědí v této fázi jistě. Jedna věc, které si všimám – není to republika KANATA pod vedením Kevina Arnetta.

Musím říci, že jsem si tuto show užíval!!!! Těším se na morrow‘s news novinky up-date. “E”

……………………………..

Romana Didulo, hlava státu a vrchní velitelka kanadských ozbrojených sil:

Vážení globální vlastenci, ve vašich jednotlivých zemích probíhají vojenské operace. Pozorně sledujte, co dělám v Kanadě, a všimejte si. Každé národní vládě v každé zemi na celém světě byl vydán příkaz k Zastavení a Ukončení používání jejich funkcí. Brzy se veřejně představím společně s kanadskými ozbrojenými silami a jednotkami Aliance. Bude to mít dominový efekt po celém světě. Zůstaňte na příjmu. # WWG1WGA

Abychom to shrnuli, všechny světové vojenské a zpravodajské agentury dospěly k závěru, že Západní civilní vlády, které převzaly satanistické kulty musí být odstraněny.

Tento proces začíná odvoláním izraelského premiéra Benjamina Netanjahua, tvrdí zdroje Mossadu. “Tato konkrétní postava je velmi obtížný jedinec a jediný způsob, jak odstranit někoho, jako je on, je vystrnadit ho ze hry,” řekl zdroj z královské rodiny. Důsledkem je, že Netanjahu má spoustu pojistek spojených s vydíráním a musí být tudíž poskytnuty určité záruky výměnou za vzdání se moci. .

V každém případě, dokonce i Rothschildovy rodinné propagandistické krámy, jako je AP, nyní hlásí jeho odstranění. https://apnews.com/article/middle-east-israel-338004eee311023736078cec262713be Po odstranění de facto nejvýznamnějšího vůdce Chazarské Mafie, bude přes celé léto probíhat kampaň, při které bude vyčistěna většina civilních vlád, jak nyní v souhlase více zdrojů. Samostatný zdroj MI6 umístěný v Americe potvrdil pozemní operace: “Nyní se odehrává něco opravdu velkého. Vysoká galérka Kabaly jde ke dnu. Gates je teď mimo systém. Zmizel. O něm nepadlo ani slovo. Teď je řada na Faucim. Pak hádejte, kdo je další, Matt Hancock, následovaný Borisem Johnsonem. Lidstvo se probouzí.” Tyto čistky připraví půdu pro kompletní rekonstrukci (vládních a lokálních) institucí po druhé světové válce včetně OSN a BIS, tvrdí zdroje.

Canal Conciencia Galáctica – Emilio Siesto
Páni! Můžeš to říct hlasitěji… ale ne JASNÉJI! ? Je to v angličtině a můžete dát automatický překladač, ale už vám řeknu, že pokud by to publikoval normální tvůrce obsahu, jako je normální server, zavřou mu kanál … Ale v tomto případě to publikují Sky News Australia... A lidi … zaslouží si potlesk ve stoje z celého stadionu… ??

(p.př.: jdou tam nastavit české titulky a stojí to za shlédnutí)Moderátor Australia Sky News, Cory Bernardi tvrdí, že nejnovější simulace Světového ekonomického fóra týkající se kybernetického útoku, který zastaví světovou ekonomiku, „odpovídá jejich programu Great Reset“.
„Představte si, jak rychle by se společnost rozpadla, kdyby byla kvůli kybernetickému útoku odstavena elektřina, voda, palivo a další nezbytné věci,“ uvedl Bernardi.
„Měli bychom nového kolektivního nepřítele, proti kterému bychom se mohli spojit, a samozřejmě požadovat, aby nás vláda všechny zachránila.“
Bernardi uvedl, že WEF podle všeho identifikuje problémy, které podle nich vyžadují „globální centralizaci moci“.
„Zdá se, že každý problém identifikovaný touhle lůzou a jejich spojenci v mezinárodní byrokracii vyžaduje globální centralizaci moci a rozhodování.
„A tato nejnovější simulace úhledně zapadá do jejich agendy Great Reset.“

Sleduj vodu”. Q.

Oficiální tisková agentura Sin-chua v úterý oznámila, že se Čína připravuje na vydatné povodňové období, kdy již 71 řek překračuje varovné úrovně, protože meteorologické úřady varovaly, že globální oteplování rozdmýchává extrémnější počasí. Během příštího týdne (31.5-6.6.) se očekává další nárůst hladiny vody na Jang-c’-c a jejích hlavních přítocích, uvedlo ministerstvo a varovalo před velkými povodněmi po celé zemi od června do srpna.
.

Některé monitorovací stanice přinášejí výstrahy, přičemž městská část Wu-chan řeky Jang-c’-ťiang ve střední Číně informovala, že v tomto období roku, kvůli silnému dešti, bude hladina řeky na horním toku o více než dva metry vyšší než obvykle. Od roku 1961 bylo loňské léto obdobím, kdy se srážky dostaly na druhý nejvyšší stupeň, což vyvolalo povodňovou výstrahu na hlavních řekách a jezerech, a hladina vody na obří přehradě Tři soutěsky se přiblížily svému maximu.

Noticias Rafapal: Čínské město Dongguan je pod vodou, zatímco hráze tří čínských přehrad s hladinou těsně nad značkou nebezpečí se ještě neprolomily.

Na Three Gorges Dam největší čínské přehradní nádrži se objevily další NOVÉ praskliny.

“Kvantový počítač byl aktivován.” Jdeme do toho – Zelené světlo pro digitální válku. Připoutejte se, jdeme. “… Q & Trump, Velké probuzení, 13:00 EST po. 31. května.
Nevíme přesně, kdy k tomu dojde, ale po blížící se Události globálního finančního kolapsu by následovalo Deset dní Temnoty.
.

Deset dní Temnoty by zahrnovalo aktivaci Projektu Odin, kde by satelitní systém 600 nových satelitů Starlink aktivovalo Projekt Odin a zahájilo globální systém nouzového vysílání, který by převzal všechny hlavní mediální výstupy. Po Události bychom zažili vyhlášení odpuštění všech dluhů a jiné novoty v rámci vyhlášení agendy NESARA/GESARA.
-Globální reset měny -Plná deklasifikace
-Kybernetické útoky na počítačové sítěhttps://finance.yahoo.com/news/the-worst-is-yet-to-come-for-cyberattacks-193606723.html; https://longisland.news12.com/mta-officials-confirm-cyberattack-say-harm-limited
Čínské Tři soutěsky a další přehrady by se prolomily. -Přehrady plus 34 satanských budov by bylo kompletně zničeno
Bidenova administrativa by byla kvůli své spolupráci se zahraničními nepřáteli obviněna z puče proti vládě Spojených států prostřednictvím volebního podvodu v roce 2020.

“Sleduj vodu” a možné vývojové scénáře:

1) Těžba bitcoinů je spojena se zemětřesením v Číně, které, jak se zdá, sledují Silk Road. Silk Road je staletí stará dlouhá obchodní cesta, na které se čínská výsostné vody propojují s Evropou skrze Kazachstán. Od východu na západ vede k přehradě Three Gorges Dam, poté vede do epicentra ve Wuhanu. Dejte pozor na značku: R3 CHONGQING: když na této přehradě přeteče voda (nebo se pustí), vlna půjde přímo k 3GD.

2) Čína zakazuje BTC & BTC smlouvy, jejichž platnost vyprší 29. května. Krach trhu? Když BTC znovu spadne … … Pád způsobí Bouři!

3) Případ SEC (Securities and Exchange Commission)spojený s XRP – případ s Ripplem může způsobit vlny, které zase můžou způsobit přítok zlata na nový finanční trh, když přejdeme ze SWIFTu na QFS. Načasování je všechno. Toto “tažení právníků” tak vytváří více času. Dívejte se všicjni na 3.

Vyhlášení NESARA / GESARA a došlo by k odpuštění dluhu.

Vojenské mise po celém světě pokračovaly v ničení infrastruktury Kabaly v DC, Bruselu (velitelství NATO), Ženevě, Švýcarsku (globální velitelství Octogon Group Deep State) a Izraeli (zednářští pedosatanističtí psychopati). Pentagon přidělil 900 milionů dolarů na rozmístění 60 000 vojáků po celém světě, kteří tiše provedli více než 120 000 zatčení po celém světě.

Pád čínské komunistické strany: Speciální síly USA, Kanady, Británie, Ruska, Austrálie, Japonska, Filipín, Jižní Koreje byly v současné době v Číně osvobozující čínský lid z čínské komunistické strany # útlaku a tyranie ČKS. Právě teď se udála zemětřesení, která vyřadila čínskou přehradu Three Gorges Dam (Tři soutěsky) a DUMBy pod ní. Tyto objekty jsou genetickými laboratořemi, které zahrnují obchodování s dětmi a servery na ilegální bitcoinové operace Deep State.

Whiplash347: SVATÁ KRÁVO, LIDI !!!! Trump právě naznačil platbu ve výši 10 bilionů dolarů. Tak začíná NESARA !!!! Deset bilionů je přesná částka, kterou uvádí i moje vlastní zdroje, které svět potřebuje k tomu, aby mohl přejít celý svět na zlatem podloženou měnu. Snížení dluhu je po tom … ale on jen prohlásil, JAK by to udělal … Čína platí (skrz Kabalu)!

AKCE si vynutí REGULACI. Součástí toho je zasažení přehrady Three Gorges Dam se servery na těžbu BITCOINů, patřící CIA, byly zničeny stejně jako v Nashvillu AT & T [CIA Super Computers] + Wuhan BIG Pharma Labs + náměstíTiananmen (Jak jsem zmínil, Č a nah se stávají republikánskou vládou) SEC Conference. Význam Potvrzen v průběhu 10 dnů Temnoty. Regulace ISO20022 a podložení kovy. QFS

Whiplash347: Ráda vám sdělím, že nový finanční systém byl zaveden právě tuto středu. Nový systém je zcela krytý aktivy, protože pohledávky jsou vypořádávány v aktivech u suverénních soudů (https://www.icj-icc.org/about/), aktivum je poté zpeněženo za účelem vytvoření fondů mimo hlavní účetní knihy tzv. off-ledger funds. Jedná se o allodiální tituly, zlato, stříbro atd. A práva na nerostné podloží uložená v Common Law Pure Trust https://firstrepublicregistrar.org/wp-content/uploads/2020/07/Sovereignty-Certification-and-Estate-Management- System-diagram.pdf

P.př.: Další komplementy ke studiu off-ledger funds: https://alcuinbramerton.blogspot.com/2016/05/the-white-spiritual-boy-off-ledger.html https://www.coin-report.net/en/off-ledger-currency/https://www.ecb.europa.eu/paym/intro/publications/pdf/ecb.miptopical190604.en.pdfhttps://www.reddit.com/r/ledgerwallet/comments/mnyyqw/how_to_get_access_to_funds_off_ledger/

Aktiva se používají k podložení globálních certifikátů, tyto globální certifikáty se vydávají podle zákona Common Law Pure Trust. Globální certifikáty jsou zastaveny v Nové Global Settlement Bank (stará BIS) za účelem vytvoření fondů mimo hlavní účetní knihy.
.

Pro provozování v systému mimo účetní knihy potřebujete Common Law Pure Trust, takže musíte být také suverénní jednotlivec (!), nikoli “slaměný občan” (StrawMan), nicméně můžete stále používat svoje Straw Man CitizenSHIP (rodný list-občanka=dokumenty Matrixu) jako plavidlo k otevírání rozvahových bankovních účtů a společností , takže můžete působit na straně obecného práva (UCC) a také na straně regulované vládou.

P.př.: Pokaždé, když vyplníme rodný list našeho novorozeného dítěte, necháme své dítě označit kódem „UPC“ a v podstatě jej „prodáme“ do bankovního systému. …. přidělením čísla sociálního zabezpečení vládnímu subjektu se vytvoří právnická osoba jménem oné konkrétní osoby. Slovo „společnost“ znamená „tělo“ a je legálně považováno za umělou entitu. Někteří tomu stavu říkají „Slaměný člověk“ . Osobně tady vidím velmi zajímavou analogii alchymistickému pojetí „homunkula“.

. Každému z nás je v zásadě přiděleno číslo bankovního účtu. Je nám přidělena kreditní hodnota vycházející z předpokladu, že osoba spojená s účtem bude mít práci, a část každé výplaty obětuje fondu sociálního zabezpečení. Vláda pak může utratit peníze, které jsou do něho tímto způsobem nasouvány, a půjčit si proti penězům, které budou pravděpodobně vyplaceny v budoucnu.https://www.matrix-2001.cz/clanek/okultni-historicke-pozadi-penez-20-12124

Další studium Natural Law a pojmu Strawman via: seminářeMarka Passio: https://es-la.facebook.com/Mark-Passio-Natural-Law-and-the-REAL-Law-of-Attraction-190560704484009/ prohlášení + semináře Marka Christophera: https://www.youtube.com/watch?v=BGYgZpfMTpE

V reakci na Markovu otázku týkající se bankovních dohodBasel III: V st. 2. června se otevřelo okno, které přineslo spoustu fondů mimo hlavní účetní knihy, které jsou 100% kryté zlatem / aktivy, a které nahradí stávající fiat měnové vklady. Bylo mi řečeno, že více než 4 miliony tun zlata skrývá tento podložený systém díky Common Law Pure Trust. To tedy neovlivní cenu zlata ani stávající banky jako takové.

.Bankovnictví se stalo legalizovaným podvodem, takže všechny banky jsou po celou dobu v platební neschopnosti, pokud se pokusíte použít logiku. Je to trik důvěry. Bankovní regulace je jako legislativa, je to naprostá kravina. Buď máte zlato/aktivum, nebo nemáte. Proto Kabala ovládala USA a NATO. Válka je jenom forma organizované krádeže, a bojuje se vždy o zlato nebo o smlouvy o půjčkách. Napadněte zemi, abyste ukradli zlato nebo ukradli smlouvy o půjčkách, takže zlato nemusíte splácet. tj. zničte důkazy, které jste si vypůjčili. Carl.

Útok na banky právě začal.

Čt 3. června: Tajemná dunění a tři rány bylo slyšet dnes zrána pod Capitol Hillem ve Washingtonu DC, Richard, občanský novinář: https: //t.me/richardcitizenjournalist/2105

POKRAČUJÍCÍ SOUDY S NEJVYŠŠÍ SATANISTICKO – KABALISTICKOU LŮZOU & DEEP STATE MAFIÍ A JEJICH POPRAVY.

http://www.the13thfloor.tv/2017/06/06/creepypasta-in-search-of-banned-video-satans-sphinx/

Úvaha redakce GPA na téma vojenských tribunálů a civilních soudů.

Zde na tomto místě bychom chtěli vložit vlastní ůvahy naší redakce a poněkud osvětlit zmatené téma už ne sice DATOVÁNÍ, ale spíše UMÍSTÉNÍ právě probíhajících soudů s nejvyšší satanistickou kabalou DeepState a jejich jurisdikce, což je ovšem nadmíru komplikovaná věc, když prakticky každá informace podléhá utajení anebo procesu dezinformování z jasného a pochopitelného hlediska nejvyšší míry utajení těchto soudů (soudy jedou od r.2017 nepřetržitě, a byly veřejně avízovány na začátku r.2019, o čemž jsme v GPA informovali).

Aniž bychom v nejmenším napadali narativu článků serveru Realrawnews, který publikuje velmi profesionální reportáže s detaily z utajených speciálních operací, které souvisí s lovem, soudy a popravami nevyšších Kabalistů, chtěli jsme ji naopak potvrdit nějakým informačním detailem nebo aspoň zmínkou z oficiálního webu, který má VÝLUČNOU PRAVOMOC, tzn. je ke zvěřejňování informací ze soudního prostředí Guantanáma zmocněn Pentagonem a ministerstvem obrany US (stejně jako kupř. Timothy Charles Holmseth, člen Vyššího velení a PPTF), a kterým je pouze kanál C-Vine.

.Avšak jaké bylo překvapení, když C-Vine otiskl (ach ty sinchronicáci .. brouci pletoucí synchronicity) menší noticku, kde je dotazováno nejvyšší velení, které NAPROSTO POPÍRÁ (!!), že by dotyční nejvyšší kabalisté typu Clinton-Clintonová ..etc., KTEŘÍ VLASTNÍ AMERICKÉ OBČANSTVÍ byli souzeni na GITMU, a rozebírají to velmi vážně jako dezinformaci (a vypadá opravdu rozladěně), protože GITMO – a týká se to i mě i nás všech – se stalo jakousi žvýkačkou v ústech celého světa, který napjatě očekává, že VŠICHNI globální zločinci a vládní gangsteři (včetně českých a slovenských) budou sváženi, souzeni a popravování na GITMU – tedy aspoň tak většina z Qhnutí a Anonů uvažuje a tak publikuje.

.My, za naši redakci naprosto věříme jak Realrawnews (i když Linda ve videu hrozí, že už na ně poslala chlápky z vojenské komise:)), tak zcela stroze oficiálním C-Vine, stejně tak jakémukoliv z Patriotů a zavedených i nových zdrojů Aliance, kterých ostatně přibývá docela slušně i v .cz (často se dokonce přistihnu, že už konečně víc čtu na sociálních sítích, než obvykle zuřivě publikuju, což je opravdu úleva .. kdo se je vítr sklízí bouři :)).

takže výslednice naší “podvojně-spekulativně vylučovací matematické metody (Ignáciuse Reillyho:) je: VĚŘ 1000% KAŽDÉ NARATIVĚ SHODNÉ S DLOUHODOBĚ AVÍZOVANÝMI UDÁLOSTMI ze zdrojů Aliance (každý, i dezinformační, detail a intel-info filtrované ze známých zdrojů vytváří krásnou 3D mapu) … NIKDY NEVĚŘ MÍSTU A ČASU (zřejmé a extradůležité utajení operací a matení časů+míst není pořád jasné jen retardům; těm intel ovšem určen není).

To co se Linda snaží ve videu pod odstavcem (a celém článku) sdělit je hlavně to, že i ona, stejně jako všichni na celém světě jsme přímo hladoví po spravedlnosti, a ona také. Nicméně říká, že většina těch případů, které my – laikové a investigativci situujeme (a přiznejme si často pro zjednodušení) do GITMA jsou v podstatě případy řešené TAKÉ u FEDERÁLNÍCH SOUDŮ, popř. NEJVYŠŠÍHO AMERICKÉHO SOUDU ..etc., a tedy nejenom vojenských, tzn. případy zrady a korupce, pedofilie ..etc. V jednom má však Linda velkou pravdu, kterou jsme zjistili už někdy před dvěma lety, když jsme publikovali podrobnější informace o začínajících soudních jednáních a vojenských tribunálech s vysokou Kabalou. Nicméně i tam se zmiňujeme o tribunálech, které nejsou výlučně vojenské.

“American Citizens CANNOT be detained, tried or prosecuted in GTMO”.

Na GITMU nemůže být držen, souzen ani pronásledován jedinec s americkým občanstvím, resp. někdo kdo si platí sociální a zdravotní pojištění ve Spojených státech (pozor! Obama to kupř. nebyl! .. tam byly falešné papíry). GITMO je určeno především pro zahraniční teroristy, gangstery a zločince. Stejný informační kanál také tvrdil, že pro americké kabalisty a gangstery jsou určeny právě tábory FEMA a soudy s nimi probíhají (podle nových informací), jak ve Wasingtonu D.C. tak v New Yorku.

.A pravděpodobně i v jiných městech a s největší pravděpodobností, také v jiných státech a jiných kontinentech. Z jiných zdrojů máme zprávy o zadržovacích táborech (podobných FEMA) také z Německa, Polska, Islandu a jiných zemí. S největší pravděpodobností je MNOHO takových zadržovacích zařízení také aktuálně budováno, zejména na odlehlých místech.

Rozmístění táborů FEMA po celých Spojených státech

Na první pohled je jasné, že ten už skoro jeden a čtvrt milionu (prozatím!!) kabalistických zločinců, gangsterů, zkorumpovaných zrádců, pedofilů a pederastů a jejich snaživých vládních poskoků nebude možné vtěsnat na Guantanámo, ledaže by se z něj stal menší Manhattan, nebo platila varianta rozsáhlých podzemních/podvodních prostor v přísném režimu utajení. Ovšem podívejte na tu krásu, kolik je zde volných táborů FEMA, přichystaných kabalou pro “problémové jedince”. Nebylo by jich škoda nevyužít? Co byste dělali vy, být v kůži hlavního velení Pentagonu a Kabala by vám takto nachystala všechno pěkně dopředu, i když za jiným účelem .. ? ??

Další, novější, informace tvrdí, že soudy se odehrávají na Antarktidě, Arktidě, na tajné US základně Thule v Grónsku, a abychom nezapoměli na podvodní podzemní tajnou základnu pod celým Guantanámem a osobně si myslím, že tím řada předpokládaných míst soudních procesů s nejvyšší kabalou včetně míst jejich exekucí nekončí.

.Podle některých ověřených zdrojů Aliance spjatých s Tajnými vesmírnými programy jsoy někteří odváženi do táborů mimo oběžnou dráhu Země, ať už jsou někteří na Měsíci (umístěni ve speciálních průhledných celách s “dosmrtným výhledem” na planetu Zemi). Právě když jsme začali psát tuto úvahu, našli jsem jako na zavolanou zrovna čerstvý článek v již zmiňovaných Realrawnews, o dalším místu, kde se pravděpodobně procesy také konaji: v Ohňové zemi, v nejjižnějším cípu jihoamerické pevniny: https://realrawnews.com/2021/05/u-s-military-to-hold-military-tribunals-in-tiera-del-fuego/.

Citujeme z článku:

Zatýkání brzy přijde rychle a zběsile a GITMU prostě chybí dostatek soudního prostoru, aby zvládlo ty tisíce právě přicházejících případů ,” uvedl úředník JAG pod podmínkou anonymity. “Ve skutečnosti máme 2 další místa, z nichž jedno je Tiera del Fuego.” Tierra del Fuego, znamená ve španělštině „Ohňová země“, je to souostroví u nejjižnějšího cípu jihoamerické pevniny přímo sousedící s Magellanovým průlivem. Americká armáda má v této oblasti po mnoho let tajnou, ale ne zas až tak tajnou přítomnost; a je utajeným domovem několika bombardérů B-2 Spirit Stealth, a za Obamova režimu byl monitorovacím zařízením útočných dronů.

.Během Obamova nelegitimního předsednictví dosáhla jeho administrativa s argentinskou vládou dohody, která USA povolovala budovat nové základny v oblasti Ohňové země. Zatímco Obama tvrdil, že základna bude využívána hlavně pro vědeckou práci, chtěl přístup do regionu z důvodů, které neměly nic společného s vědou. Hledal odlehlou dronovou stanici a chtěl přístup k vodonosné vrstvě Guaraní, jednomu z nejvýznamnějších zdrojů pitné vody na světě.” “Je ironií, že samotné místo, které Obama tak financoval, může být místem, kde bude souzen a popraven za zločiny proti Americe,” uvedl náš zdroj.

Určitě budete znát také jiná místa a když nám dodáte zajímavé info, rádi ho publikujeme. Dále, když chceme studovat tuto problematiku, přes všechny tajnosti a nános zdánlivých kontradikcí a dýmovnic utajování, bychom měli nejspíš pochopit, že všechen tento cirkus je záměrně tvořen vojenskou rozvědkou (aka programem Q) a VY/MY jste/me ti, kteří se mají snažit pochopit. A nikdy nezapomínat na důležité prvky všech Q informačních programů a luštidel gematrie a numerologie, a to PRVEK VÝCHOVNÝ, POZNÁVACÍ A VÝUKOVÝ.

.Je to NÁŠ domácí úkol, přemýšlet jak to je, protože NIC se nemůže dát na stůl čisté, protože všechnu veřejnou intel-komunikaci interceptuje pochopitelně taky Kabala! Takže, když NIC NECHÁPETE, je to vynikající výchozí stav. Horší je ten, kdo “ví kulový”, a ještě je chytrej jak pokažený rádio. Tam je výukový proces častokrát i nemožný.

Pro zmíněné tábory FEMA, jako umístění jmenovitě kabaly s americkým občanstvím (většina top-high kabalistů má i izraelské) mluví také již dlouhodobě publikované články o MASÍVNÍCH DODÁVKÁCH GILOTIN a GILOTINOVÝCH BŘITŮ stejně jako KYANOVODÍKU(https://cs.xcv.wiki/wiki/Hydrogen_cyanide). Ovšem jak je vidět, guillotiny jsou původní myšlenkou DeepState kabaly: https://realrawnews.com/2021/01/biden-brings-back-guillotines/

A věřte určitě tomu, že OFICIÁLNÍ (!!) GRAN FINÁLE v GITMU teprve začne (jak říká Linda), ale bylo pravděpodobně pozdrženo lednovým pučem Biden-Harris, který se teď teprve demontuje a bude generovat další sadu soudních procesů s viníky. Ovšem toto velké finále nejspíš přímo souvisí s návratem Donalda Trumpa na veřejnost, ukončení válečných operací proti DeepState-Kabale po celé planetě a také vyhlášením globální agendy GESARA. Tak tedy nezoufejte, to nejlepší nás teprve všechny čeká!

Podivná stavba v dosud oploceném a armádou hlídaném Washingtonu D.C., Capitol Hill.

“Některé věci se nikdy nedozvíme úplně, zmiňuje okolnosti kolem Epsteina a kolem Bidena. Velká část vojenských soudů se konala mimo americké území. Mluví o Gitmu, Státu Kolumbie (Bílý dům – Washington, který není součástí republiky USA) a Buckinghamském paláci. Říká, že některé věci byly natočeny, jiné ne. Zdá se, že je těžké poznat, kdo má dvojníka, koho hraje herec atd. Domnívá se, že budou probíhat civilní soudy, protože armáda nemusí mít pravomoc. Hovoří o možných trestech a způsobech smrti. Někteří lidé z kabaly nechtějí uvěřit, že prohráli. Simon říká, že se domnívá, že skutečná Hillary Clintonová (první zpráva o její popravě) už není na světě… Byla jednou z mála, která se nepřiznala.

Velké množství nám neznámých úředníků, kteří pomáhali řídit vlády po celém světě, dostalo čas do 1. června, aby se rozhodli, zda budou s Bílými klobouky spolupracovat.

Proto může dojít k vývoji, který je pro všechny jasně viditelný a který může vidět i veřejnost. “ Simon Parks přeložila Scholla Marthova

……………………………………………

“… a tahle Revoluce pujde od těch nejvyšších Iluminátských špiček globálního významu až po pobočky místní pošty …” Q

A KONEČNĚ DOŠLO I NA ČESKÉHO FÍZLGANGSTERA !!

a celou českou DeepState lokální mafii = zlodějíčky okresního formátu

takže kdo jste poškození, piště žaloby ! .. tihle genetičtí zmetci Vám budou platit odškodnění .. a dost mastné. Oni dostanou nějaké minimum z GESARA fondů a z toho minima se jim to bude všechno co nakradli strhávat po celý jejich mrzký další život .. jestli vůbec přežijí Událost. Soudci a státní zástupci, kteří si budou spolus fízly DÁL a DÁLE a NEUSTÁLE krýt navzájem záda, zakrývat kauzy a nesoudit, budou sami zadrženi a souzeni pro zločinné spolčení, korupci a hrubé porušování lidských práv.

.Většina z nich dostane kulku a soudkyně, resp. ženy v soudním matrixu dostanou jako trest provaz. Každá domácnost v české republice má někde v šuplíku DŮKAZ JEJICH ZLOČINNÉHO SPOLČENÍ ve formě nějakého nesmyslného rozsudku. Všechny škody, které způsobily budou tyto soudní stvůry – zrůdy splácet celý život, avšak opět za podmínky, že přežijí Přechod – Událost.

Naopak žalobu na konkrétní zásah příslušníků státní a městské policie, který proběhl v prodejně žalobce na začátku listopadu minulého roku, soud přijal a nezákonný zásah konstatoval. „V duchu rozsudku zdejšího soudu ze dne 23. 2. 2021, č.j. 17A 126/2020-88, se soud zabýval posouzením krizových opatření ve vztahu k jejich zákonnosti. S odkazem na nález Ústavního soudu ze dne 9. 2. 2021, sp.zn Pl.ÚS 106/20, jenž se sice zabýval jiným krizovým opatřením, které však bylo takřka stejného znění jako opatření nyní přezkoumávané, pak soud dospěl k závěru o nemožnosti aplikovat tato krizová opatření z důvodu jejich protiústavnosti. Pro postup žalovaných č. 1) a 2) spočívající ve výzvě k uzavření provozovny žalobce, v legitimaci a vykazování zákazníků z provozovny (v důsledku čehož bylo zasaženo do práva žalobce na výkon podnikatelské činnosti), tak neexistoval způsobilý právní podklad, a proto je třeba tento jejich zásah označit za nezákonný,“ uvádí se v odůvodnění rozhodnutí
Adrian Szabó je obviněný z trestného činu zneužívání pravomocí veřejného činitele a z korupce, uvedla slovenská média. Jako vedoucí kontrolního orgánu je Szabó odpovědný za odhalování a potírání korupce a jiných trestných činů spáchaných policisty. Nyní ale sám čelí obviněním, že se nechal podplácet hotovostí a elektronickými zařízeními, aby nestíhal trestné činy policistů,” poznamenala agentura DPA.

Na Slovensku šli ještě dále a zatkli samotného šéfa policejní inspekce – nejprokorupovanějšího policejního orgánu ze všech. V České Republice má ještě policejní rodina – gang jménem GIPS dlouhé prsty a čeká trpělivě na svůj poslední herecký part v MSM, po kterém budou následovat tvrdé tresty, popravy a konfiskace majetku všech zůčastněných fízlgangsterů.

JAK FUNGUJÍ KLONOVACÍ CENTRA A OBCHOD KOLEM NICH

Donald Marshall odhaluje Ilumináty a jejich klonovací centra

https://donaldmarshallrevolution.com/

pátek, 28. května-2021, 23:47:30
(video) Astral 7ight / Astral Light 911
Toto je animovaná verze rozhovorů Donalda Marshalla o iluminátských klonovacích centrech. Stránky Elfská magievytvořily toto video a bylo znovu nahráno, protože bylo z YouTube odstraněno.

Toto video (to druhé video, níže, po videu s lokacema) popisuje následující témata:

1.) R.E.M. Přenos vědomí
2.) Umělá telepatie
3.) Klonování: replikace a duplikace
4.) Klonovací poschodí
5.) Projekt Muffin
6.) Typy klonů
7.) Vril Synopse
8.) Droning Process
9.) Atlantis
10.) Zaznamenané vědomí na mikročipech
11.) Probuzení
12.) Project Camelot
13.) Nostradamova proroctví
14.) Farizeové

lokalizace klonovacích center na území US

Lidé (včetně nevinných dětí) jsou v klonovacích centrech obtěžováni, znásilňováni, mučeni a zabíjeni. Tato klonovací centra jsou umístěna v hlubokých podzemních vojenských základnách. Například Area 51 (která se nachází v Lincoln County, Nevada), Dulce Base (která se nachází v Dulce v Novém Mexiku) a Montauk Base (která se nachází v Montauk, New York). Mnoho z těchto základen má celé klonovací poschodí a tato klonovací poschodí se nazývá klonovací centrum.

. Některá klonovací centra jsou však nad zemí. Někde v západní Kanadě (pravděpodobně u Thirsty Lake) je nadzemní klonovací centrum, které vlastní královna Elizabeth. Ví kde je klonovací centrum v Kanadě, a také to ví bývalý kanadský předseda vlády Stephen Harper. Královna Alžběta, Vladimir Putin a vysoce postavení Číňané do značné míry vedou klonovací centra. Kromě toho existuje jistý Kevin Sullivan (bývalý profesionální zápasník), který je bohatým satanistickým clonerem, který se těší u Iluminátů velké přitažlivosti.

Ilumináti sporadicky mučili Donalda Marshalla v jejich klonovacích centrech. Don potřebuje co nejvíce lidí, aby mu pomohli informovat svět o tajemstvích Iluminátů: Lidské klonování, Klonovací centra, Vril Lizards, Parasited Human Hosts of Vril (Drones), The Soulstone Microchip a Chipheads.Pomozte nám zachránit ty, kteří jsou uvězněni a umlčováni hrozbami nekonečného mučení a smrti, právě sdílením informací a videí Donalda Marshalla. Čím dříve se to všechno stane známým po celém světě, tím dříve každý pozná pravdu a ti, kteří jsou uvězněni, budou osvobozeni.

Podívejte se na videa Donalda Marshalla na YouTube, kde najdete další informace a jeho…

Facebook: https://www.facebook.com/donald.marsh…
Fórum: http://www.donaldmarshall.proboards.com
Skupina: https://www.facebook.com/groups/22886…
Twitter: https://twitter.com/dmarshalltruth
Instagram: https://www.instagram.com/donaldmarsh…
Webové stránky: http://www.donaldmarshallrevolution.com
Stránka: https://www.facebook.com/donald.mukta…
Astral 7ight aka Astral Light aka Norberto Santiago

Jsem nedobrovolný účastník klonovacího centra Illuminatů, který pomáhá Donaldovi Marshallovi šířit jeho zkušenosti na stránkách GoldenTruth a Killuminati.

Moderátor fóra Donalda Marshalla: http://donaldmarshall.proboards.com

Sociální sítě:
Blog: http://www.astral7ight.blogspot.com
Facebook: https://www.facebook.com/AstralLight21
Twitter: https://twitter.com/AstralLightDM
Google+: https://plus.google.com/u/0/112191554…
Kanál YouTube: https://www.youtube.com/user/Astral7ight
Tumblr: https://astralworld.tumblr.com
DailyMotion: http://www.dailymotion.com/Astral7ight

Opravdu velmi zajímavý materiál, a když dáte české titulky, je to docela srozumitelné.

Vysvětlena tajná, celebrity vraždící a klonovací centra Iluminátů

……………………………………..

PLOŠNÁ GLOBÁLNÍ GENOCIDA OBYVATELSTVA NÁSILNOU NANOBOTICKOU VAKCINACÍ.

skvělá videa od jednoho ze španělských vůdců protivakcinační kampaně a zároveň majitele kliniky

Luis Miguel Benito de Benitohttps://odysee.com/@drBenito:7

Jak je možné, že mezi hlášenými „případy“ je stále více očkovaných lidí? Je to proto, že je stále více očkovaných? Je to proto, že vakcíny nechrání? Možná proto, že jsou to oni, kdo upřednostňuje případy? A jak se mnozí z vás ptají, infikují očkovaní neočkovaní? Nové důkazy založené na datech, která se učíme. Tuto pravdu totiž nelze skrýt, a nakonec vyjde vše najevo. Ale když případy trombózy u očkovaných, které vidíme v nemocnicích, nelze skrýt, může to být kvůli vysokým nákladům.

Z mé kliniky https://www.clinicabdb.com/es/ pochází původně mnoho anekdot, které vám říkám, a další také prostřednictvím blogu http://elmedicotraslaverdad.blogspot.com/
která již má více než 700 000 návštěv a 3 000 komentářů. Medicína je něco dynamického, co se vyvíjí velmi rychle. A se zdravím se nezahrává.
.

Můžete se zdarma přihlásit k odběru tohoto kanálu šíření zdraví a přispívat obsahem nebo pochybnostmi, které si podle vás zaslouží vysvětlení, a my se o to pokusíme neformálním způsobem, ale s vědeckou přísností. A pokud si chcete udělat soukromou konzultaci, na klinice budete mít příležitost to udělat osobně: jsme vám k dispozici.

MAGNETISMUS OČKOVANÝCH MÍST ZPŮSOBUJÍ NANOBOTI Z ARSENIDU KADEMNATÉHO

Naočkovaní lidé mají implantaci nanobotů vyrobených z arsenidu kademnatého, který se ve svých vlastnostech rovná grafenu. Nemají v paži grafen, ale arsenid kademnatý. Ten lze formovat ve 3D, zatímco grafen se nemůže stát lístkem o tloušťce atomu. Ale jsou stejně silné a magnetické. Nanoboty z arsenidu kademnatého vyrábějí elektřinu štěpením fotonů.

.Zatímco jsou pod kůží, přijímají UVB paprsky, které z nich dělají soběstačné baterie. Nanoboti jsou polními receptory-přijímači pro nízkofrekvenční vlny. Tyto vlny regulují emoce v CNS. Musíte si zajít do Oxfordu, protože tam byl tento materiál, který se nyní používá ve farmaceutickém průmyslu, vyvinut. Zapojeny jsou také Stanford a Berkeley. Proto se udržuje ve velmi nízké teplotě, aby tak byl materiál neaktivní, protože reaguje na teplo tím, že funguje jako supravodič, což může snížit možnost fúze v živé tkáni.

Ve videu tohoto odkazu je vysvětlení, proč a na co zavádí arsenid kademnatý do vakcíny.
https://odysee.com/@juliocg:5/vacunas-y-el-arseniuro-de:6
Existuje několik nevysvětlených dřívějších konceptů souvisejících s matematikou a elektronikou. Magnety drží vždy jen jedním pólem, nikoliv oběma, jak by to bylo, kdyby bylo uvnitř (krevního řečiště) “jen” železo.

V US je denně zavražděno nanobotickými vakcínami něco mezi 30 – 3000 vakcinovaných. Je hlášena jen špička případů, díky lžím vraždících zkorumpovaných tribálních “medigangů” – rodin a společností vlastnících nemocnice a kliniky a kabalistické propagandě. V české republice tomu nebude jinak. Jedná se přibližně o

Již 920 žen potratilo díky vražedné vakcinaci. A co se stane s těmi, kdo násilně vakcínovali těhotné ženy, které po vakcinaci potratily? Budou se zopovídat jako první před Norimberským tribunálem: https://thetruedefender.com/920-women-lose-their-unborn-babies-after-getting-vaccinated/

Tajemství multimiliardového obchodu se sexuálními otrokyněmi.

Sex Slaves (Sexuální otrokyně) – je poutavý a děsivý dokumentární film natočený uvnitř globálního obchodu se ženami z bývalého sovětského bloku. Tento film zavede diváky do temného světa obchodování s lidmi za několik miliard dolarů.
[DS] Návod ke hře Poslat>Soroše_Obamu HRC=Barevné revoluce/ do dobrých zemí, aby vytvářeli útoky, rasové války a nepokoje.S.Antifa NEPOKOJE//CHAOS>potom> volají UN na pomoc>Potom UN násilím převezme kontrolu v zemi>zdroje/instaluje [DS] vláda>bere peníze>zdaňuje vše>krade ženy &děti. UN=luciferiánská nadace.
Saul Alinsky. Obamův učitel a poručník. Další bolševik a komunistický pytel sraček zopovědný za likvidaci Ameriky. Ostatně, napsal návod Sorosovi.
.. a nakonec se dočkáme, jak předpovídá prezident Trump, možná několika nových náboženství, jejichž předmětem uctívání budou jednotlivci nebo celé mimozemské okruhy a civilizace … takže z bláta do louže .. ti budou mít radost, jako MIB s těma hodinkama :))

Vypadá to tak, že Čína, resp. čínští komunisté (!) budou platit krví (za korupci trest smrti) a zlatem (konfiskace) za rozpoutání této globální plandemie, protože částka na remunerace a odškodnění bude enormní. Á propos, není to zrovna ta částka, která je nutná na rozjezd agendy GESARA ? ? Byli bychom úplně slepí, kdybychom ani teď neviděli skvělý poker Pozemské Aliance, vojenských rozvědek a agentur, v zadních místnostech světových jevišť.

Prohlášení Donalda J. Trumpa, 45. prezidenta Spojených států amerických
Nyní všichni, dokonce i takzvaní „nepřátelé“, začínají říkat, že prezident Trump měl pravdu ohledně čínského viru pocházejícího z laboratoře Wuhan. Korespondence mezi Dr. Faucim a Čínou mluví příliš hlasitě, než aby ji někdo mohl ignorovat. Čína by měla zaplatit Americe a Světu 10 bilionů dolarů za smrt a ničení, které způsobily!

Prezident Trump: “Vrátíme Senát, vrátíme Parlament, vrátíme Bílý Dům, a dříve než si myslíte”.

CVIČENÍ: V pondělí ráno 7. června budeme spolupracovat s našimi federálními, státními a místními partnery na rutinním cvičení na půdě US Kapitolu, Washingtonu D.C. Pokud uvidíte záchranná vozidla a nízko letící vrtulníky, nelekejte se.

Zatímco Ministerstvo obrany publikuje evidentní signál: “Máte zelenou” (operace-mise začíná nebo pokračuje)