Chci poskytnout malé shrnutí věcí, protože na Zemi se toho nyní děje TAK hodně. Je to takové vzrušující.

Toto je Schumannůva frekvence z dnešního dne, 5-27-21

Bílá = intenzivnější výbuch elektromagnetické (EM) energie nebo excitace ionosférické plazmy / světelné výtrysky. Ty rozptylují systém (podobně jako sluneční erupce na fotografii).

Zelená = normální… Modrá = nízká intenzita

Dne 5-27-21 jeden EM výbuch naměřil 72 Hz. 5D + rezonuje mezi 40Hz a 100Hz.

Ve videu nahraném 5-13-21 David Wilcock ověřil to, co Gene Decode 2-11-21 popsal jako “událost vzestupu”.

Wilcock řekl: “Meziplanetární klimatické změny jsou ústředním bodem pro důkazní podporu SOLÁRNÍHO záblesků. Pozorujeme, jak se celá sluneční soustava rozjasňuje. Slunce se jeví jasnější. Světlo je bělejší. Máme 100 údajů z NASA o různých anomáliích, které se vyskytují v celé naší sluneční soustavě. CELÁ SLUNEČNÍ SOUSTAVA SE NABÍJÍ! ”

Připomínáme, že toto je to, co Gene Decode popsal jako událost vzestupu a návrat Kristova vědomí do 5D +:

53:19 Gene Decode: [vědecká diskuse o vesmíru a planetách] … [Gene Decode:] Energie přicházející na Zemi pochází ze Slunce … lžou vám … polární záře ve skutečnosti pochází ze Slunce uvnitř Země … Země je dutá … a pokud se naučíte , jak se tvoří rostliny … proto nazývají Pluto planetou, protože nemá Slunce, je příliš malé …

57:12 Všechny planety se mění … Mars už nemá ani ledové čepičky, na Marsu je také hurikán o velikosti Texasu, který se již deset let vůbec nerozptyluje … na všech planetách dochází ke globálním klimatickým změnám … s lidstvem to nemá nic společného … odkud pochází naše energie? Ze Slunce, které získává energii z centrálního Slunce …

57:20 Existuje tato velká energetická síť, která proudí celým Stvořením … když se dostaneme do této infračervené bariéry, energie našeho Slunce stoupá a stoupá a stoupá … když se dostane do určitého bodu, je to jako rezonanční oscilátor … když se dostanete do určitého bodu , kde se pole zhroutí, zhroutí se do jádra … to je to, co nazývají událost … Velká událost … Nic nemůže zastavit to, co přichází …

57:50 Když se to zhroutí do jádra, pak to začne rezonovat silnější a silnější, až to přeskočí oktávu … což v tomto případě přeskočí 2 oktávy [z 3D do 5D +] … už je to v procesu, kdy to začíná stoupat o oktávu v jádru … proto energie stoupá … na Zemi a na všech ostatních planetách … a pak to vyletí ven a obtočí se to kolem každé planety, což způsobí, že se také zvedne …

58:11 53:19 Michael Jaco: Je to událost vzestupu, o níž mluvíme? To je to, co to způsobuje?

58:20 Gene Decode: Co se děje? Ano. Toto je ono. Toto je událost vzestupu … a cabal o ní věděla a snažila se ji otočit, aby byla negativní událostí … není to negativní událost … je to pozitivní událost …  3D 4D 5D … velký vzestup Země …

58:36 NASA to ani neukazuje … mají obrázky z vesmírné stanice, dostal jsem obrázky v emailu od jednoho páru z Indie. Můžete to vidět … na oběžné dráze za námi je 4D 5D Země … už se formuje, již došlo k oddělení negativní a pozitivní časové linie …

Juan O Savin nahrál video s Davidem Nino Rodriguezem dne 5-25-21

Juan řekl, že se chystá několik intenzivních věcí. Pravděpodobně úder pod pás. A David se obával, že prezident Trump bude zatčen.

Já v tento scénář nevěřím. Za co zatknete prezidenta Trumpa? Za vítězství ve volbách v roce 2020?

Ale mějte na paměti, že ať se stane cokoli je to z důvodu, aby se probudili ti, kteří ještě tvrdě spí. Charlie Ward řekl, že Bílé klobouky nemají ani ponětí o tom, jak jsou mnozí stále zhypnotizovaní MK Ultra a MSM. Každopádně jsem na anonupe zveřejnila část toho, co měl Juan na srdci, takže tady to je:

Q Storm Rider & JO Savin se navzájem opakují.
PŘICHÁZÍ strašidelná UDÁLOST ?

? Juan O Savin 5-25-21
“TOTO BUDE MNOHEM hrozivější
MNOHEM drsnější
BUDE TO ZKOUŠKA VÍRY
I pro TY nejvěrnější z věřících.
Některé z těchto dalších kroků
bude velmi obtížné zvládnout.
Pro Ameriku je to zkušenost blízká smrti.
BLÍŽÍ SE ÚDER POD PÁS, KTERÝ LIDÉ NEBUDOU SCHOPNI VIDĚT
JAKO SOUČÁST PLÁNU.
Uvědomte si, že toto všechno už bylo zahrané.
NENÍ TU NIC, CO JE MIMO DOSAH BOHA.
A lidé, kteří si myslí, že nepřítel má situaci pod kontrolou?
V CELÉ TÉTO SITUACI JE BOŽÍ RUKA.
V celé zemi jsou všichni démoni v úzkosti.
Čeká nás drama, ale pochopte, že to není mimo sféry Božího zásahu,
pomoci a kontroly.
Toto je Casino Royale pro planetu Zemi a na konci hry to zvládne ”

Mimochodem, Juan O Savin není jediný, kdo naznačuje, že nás čeká nějaká rána. (Q) Storm Rider to řekl a já jsem to zveřejnila. Zde je stránka z jeho tweetu z 5. 25. 21:

Další kroky plánu budou nejtěžšími chvílemi, kterými si anoni a Patrioti projdou. Zde se téměř vytratí všechna naděje Tato UDÁLOST byla naplánována> Muselo to tak být <vše je propojeno> Blízko SMRTI, civilizační UDÁLOST <Přibližujeme se POVSTÁNÍ LIDÍ + BOJ + ZA Trumf restr <

Prosím, vězte, že se nebojím.

Ať už Bílé klobouky připravili cokoliv, pokud jste na stejné vlně jako Q-team, pokud bdíte a digitální bojujete. Pokud sledujete Charlieho Warda od března 2020 a posloucháte všechny úžasné lidí, kteří přinášejí pravdu ve videích a podcastech. Pokud jste ve spojení s ostatními Anony a Patrioty, pokud jste Starseed nebo Lightworker jste většinu svého života bdělí a pravděpodobně již léta vnímáte realitu a víte vše o NESARA / GESARA, o Teslovi a Med Beds a jste jednotní se Všemohoucím, co je; Zdrojem, Bohem nebo jakkoli nazýváte Pána – pak už víte, že SE NEMÁME čeho bát.

Ano, mohou nastat hrozivé události, ale ne pro anděly. Pouze pro ďábla a jeho zkaženou armádu. Zemi, lidstvo, Galaxie a sluneční soustava jsou pevně na cestě do 5D +. Démoni hlubokého státu jdou jiným směrem, nebo do zapomnění, nebo jak rada říkám o jejich cíli – do Vesmírného prachu.

A mimochodem, démoni hlubokého státu jsou ve velké panice. Prohrávají na VŠECH frontách. Prezident Trump dnes vydal toto prohlášení o počtu mrtvých lidí, kteří volili ve volbách v roce 2020:

Prohlášení Donalda J. Trumpa, 45. prezidenta Spojených států amerických

Telegraficky! V prezidentských volbách v roce 2020 “hlasovalo” obrovské množství mrtvých lidí, mnohem větší, než kdokoli si dokázal představit. Někteří z těchto “mrtvých lidí” dokonce podali žádost o hlasování. Toto je jen jeden z mnoha podvodných aspektů prezidentských voleb 2020. Lidé to právě nyní začínají chápat!

4457 Biblické Q

Dne 5-22-21 prezident Trump zveřejnil další prohlášení: “Kde je Durham?”

24. května 2021 zveřejnil skvělý plakát na anonu Jimbo_66 shrnutí toho, co se děje po celém světě, s názvem “Defender Europe 21”. Sesbírala jsem jeho sérii příspěvků a nabízím je tu pro ty, kteří chtějí vědět, co se děje s globální vojenskou operací:

 

 


To vše se děje bez vašeho vědomí, skryté mainstreamových médií a diskrétně, aby se obyvatelstvo pod mediální hypnózou falešné pandemie covid nevyplašilo.

Na celé planetě probíhá rozsáhlá vojenská operace pod vedením americké armády. Hlavním velitelem operace je americký prezident Donald Trump jako vrchní velitel nové globální aliance, kterou vedou ruský prezident Vladimir Putin, čínský prezident Si Ťin-pching a indický premiér Narendra Modi.

V Evropě operace probíhá pod záštitou NATO a oficiálně jako vojenské cvičení DEFENDER 21, na kterém se účastní 28 000 vojáků ze 16 zemí.

Evropské velitelství americké armády sídlí v německém Stuttgartu a velitelské centrum americké armády se nachází na základně ve Wiesbadenu. To se oficiálně začalo v únoru a v současnosti vrcholí v 27 zemích. V únoru největší americká válečná loď ENDURANCE dopravila do řeckého přístavu Alexandroupoli obrovské množství vojenské techniky – vrtulníky, tanky a další mobilní techniku, jakož i několik tisíc vojáků, kteří cestovali po zemi a letecky přes Bulharsko do Rumunska a dovnitř Evropy.
.
Dne 7. května dorazila do přístavu Alexandroupolis přímo z New Yorku loď LIBERTY, která přivezla další vojenské vybavení a vojáků. V Maďarsku americké a maďarské speciální jednotky nedávno uskutečnily operaci na Dunaji, nazvanou “Černá labuť”. Touto událostí dali bílé klobouky kód ke spuštění Velké události.Před několika lety Pentagon vytvořil skupinu 60 000 vojáků, kteří byli speciálně vycvičeni a pracovali v utajení. Tato skupina provádí zatýkání v rámci celosvětové vojenské operace. Dosud bylo na celém světě provedeno 120 000 zatčeni.
.
Vše bude oznámeno po skončení operace.V současnosti média zakrývají zatýkání a popravy náboženských, politických a hospodářských vůdců falešnými zprávami – odstoupení, rozvody, smrt v důsledku koronavirus, falešnými pohřby, počítačem vytvořenými obrazy a používáním dvojníků, aby se zabránilo panice davů.Americké vítězství je vítězstvím celého světa. Armáda odvádí v zákulisí obrovskou práci. Ti, kteří se dopustili zločinů proti lidskosti, budou po vojenských tribunálech za mřížemi, popraveni nebo uvězněni na doživotí. Věznice Guantánamo výrazně rozšířila své prostory.
.
Pod oceány se nacházejí podzemní zařízení nepřístupná pro lidi. Jsou tam genetické laboratoře, kde se dělaly strašné experimenty, které vám zatím nemůžeme prozradit. Tato operace je spojena ve skutečnosti se silnými zemětřeseními v oceánech, například v Japonsku. Jsme v závěrečném dějství operace. Události se začaly! Po dalších krocích, které budou následovat a v důsledku toho co civilizace prožije, lidé již nikdy nedovolí, aby hluboký stát znovu získal kontrolu a vládu nad lidstvem…
.
Temno se stále snaží naplnit a pokračovat ve své agendě, ale nepodaří se mu to. Po tom všem, co udělali, budou moci lidé vidět, kdo ve skutečnosti jsou – nedělají nic pro dobro lidí, ale jen to, co slouží jejich zájmům! Celá tato situace trvala tak dlouho, protože davy podmíněné “falešnými pravdami médií a učení” budou tvrdohlavě odmítat vidět pravdu, způsobí to psychologické šoky a kognitivní disonance.Po této poslední epizodě se naše životy konečně změní k lepšímu. V některých případech nebudete moci lidem říci pravdu, ale musíte je nechat, aby ji viděli na vlastní oči.
.
Pravda o podvodech na voličích bude odhalena v Arizoně. Po Arizoně bude všechno padat jako domino. Aliance má vše pod kontrolou, odpočítávání je v plném proudu.Nemáte představu o podstatě globální operace a o břemenu odpovědnosti, které nesou bílé klobouky, vojáci, anonistickí informátoři a vlastenci. Celkově se mělo vyčistit 10 000 podzemních zařízení na celém světě včetně 1 800 v Americe. Nejde o jednoduchý postup, který se má vykonat rychle a dokončit se.
.
Probíhá zde skutečná válka. Je mnoho zemí, které vyžadují zvláštní pozornost a přístup – lidé, děti, zbraně, chemikálie, genetické laboratoře, továrny na klony.Ti, kteří s námi vedou válku jsou super vojáci, se super možnostmi; je zde mnoho pastí a mnohem mnohem více. Ve všech zemích musí bílé klobouky bojovat proti tajným službám, zkorumpované policii, vládním pracovníkům, nelegálním vojenským formacím. Kromě toho musí bojovat s touto armádou temnoty, která bojuje v podzemních zařízeních.
Nepřítelem jsou zkorumpovaní lékaři, mainstreamová média, soudní struktury, vědci, státní představitelé, farmaceutické společnosti …Vojenský boj za záchranu planety představuje 800 milionů. Navenek je několik vojsk rozdělených do proti sobě stojících táborů, z nichž mnohé pronikly do temné sítě elity.Je to obrovská operace a nepochopitelná pro lidi ve vaší rodině a u přátel, kteří utíkají za očkováním, aby zůstali v normě a zachovaly si své malé pohodlí cestování a stravování. 
.
Toto všechno má jen jeden cíl, Dobro a osvobození lidstva.Omlouvám se za tento chaotický příspěvek, ale Patrick si myslel, že byste mohli chtít vědět, co se děje v mém světě. Výše uvedené je jen část z toho. Co vím v kostce, je, že tato válka je vyhrává. Bůh vyhrál. Možná nás ještě čeká dlouhá cesta s odhalováním a přechod, ale těžká práce byla provedena a byla provedena už dávno. Jak řekl Gene Decode minulý rok: “Všichni vrchní manipulátoři jsou pryč.”
.
Teď už víme, že Gene Decode měl na mysli to, co Charlie Ward poprvé oznámil v dubnu 2020: V březnu ’20 skončili hlavy 13 démonických pokrevních rodin, papež, kardinálové, mafie / jezuité a Vatikán.Potom Buckinghamský palác a královna, pak město Londýn a nyní Washington, obojí kaput.
Federální rezervní systém, kaput. Daňový úřad kaput. Americká korporace kaput. Systém SWIFT kaput, statisíce zatčeni, MILIONY zachráněných dětí, tisíce vyhozených D.U.M.B.S., kolabující vlády, odstoupení generálních ředitelů atd.
.
Jinými slovy, Bílé klobouky bourají celý démonický matrix. Je to zázračné.Nádherná, úžasná, zázračná 5D + Země je už tady, vibračně řečeno. A žehnejte Ronovi Giles za jeho úžasné příspěvky. Souhlasím s ním na 100% a nemohu se dočkat oficiálního spuštění kvantového světa. Je to tak vzrušující.Bůh žehnej geniálnímu Q-týmu a jejich Božskému plánu. Ať se daří všem bílým kloboukům.S neustálým požehnáním,
xo, Kat

Zdroj

Převzato: https://qanon.sk/vdaka-bielym-klobukom-svita-novy-uzasny-svet/