Hlavní mediální proud se včera rozohnil, když ruský vůdce Vladimir Pu/tin prohlásil, že má moc a vůli dosadit západní vlády „na jejich místo“, ale místo toho, aby toto prohlášení zasadil do patřičných souvislostí, tiskové agentury po celém světě znovu obvinily Pu/tina z hrozby jaderné války – kataklyzmatické kalamity, kterou Pu/tin prezidentu Trumpovi řekl, že nebude podněcovat.

Jak již bylo uvedeno dříve, měli spolu – Pu/tin a Trump – několik telefonických rozhovorů, na nichž P;utin nastínil své skutečné cíle – zničení laboratoří na výrobu biologických zbraní financovaných ze Západu a „rozdrcení“ pedofilních kruhů – a informoval Trumpa o vojenském pokroku. Ve středečním večerním telefonátu zopakoval své programové prohlášení a řekl, že zločinný Bidenův režim jeho prohlášení zamlžuje, překrucuje a často vynechává klíčové překlady, aby ho dále vykreslil jako maniakálního šílence odhodlaného dobývat a ovládnout svět, řekl zdroj z Mar-a-Lago agentuře Real Raw News.

„Stejně jako mnozí světoví vůdci nepovažuje Pu/tin Bidena za právoplatného prezidenta USA. Proto s ním nechce mluvit – jen s Trumpem. Pu/tin několikrát řekl, že to nebude on, kdo spustí jaderný Armagedon, ale tým Bidena chce, aby svět věřil, že právě to udělá. Alespoň podle P/utina zbavuje U/krajinu toho, čemu říká západní „mor“. Nepřestane, dokud si nebude absolutně jistý, že všechna biologická výzkumná centra a skladovací zařízení jsou eliminována, vyhlazena a nezničí všechna pedofilní doupata po celé U/krajině. Zároveň pořád loví západní bio vědce,“ uvedl zdroj.

Podle poslední Pu/tinovy aktualizace ruská armáda vystopovala a „zlikvidovala“ 7 z 19 inženýrů biozbraní a Spetznas osvobodil přes 5000 obětí obchodování s dětmi.

„Je to mise, která musí být vykonána, prezidente Trumpe. Ty šmejdy je třeba zastavit,“ řekl Pu/tin údajně Trumpovi. „Vy mi věříte, že ano, prezidente Trumpe.“

„Já se přikláním k tomu, že věřím opaku té šílenosti, kterou Deep State říká,“ odpověděl Trump.

Náš zdroj navíc uvedl, že Pu/tinova laskavost k americkým dětem upevnila Trumpovo přesvědčení, že jeho mise je alespoň částečně pravdivá a spravedlivá. Pět amerických dětí, které byly vězněny v u/krajinských dětských táborech, se vrátilo domů, aby se znovu setkaly se svými rodinami. Pu/tin navíc Trumpovi poskytl nezvratný důkaz, že ruské síly se selektivně zaměřily na budovy skladů biologických zbraní a přitom se velmi snažily, aby nezpůsobily civilní oběti. K těmto důkazům prý patří fotografie a videa, které MSM odmítá odvysílat.

Pu/tin tvrdil, že nemá žádný zájem na tom, aby Američanům ublížil – pokud se ve jménu Zelen/ského neujali zbraní – totéž neplatí pro zločinné režimy Josepha Bidena a Borise Johnsona.

„Pu/tin Trumpovi bez okolků řekl, že vydal edikt o okamžitém zabití pro členy administrativy Spojených států a Spojeného království. Pokud bude některý z nich spatřen v Rusku nebo na U/krajině – je povoleno konat,“ uvedl zdroj.

https://realrawnews.com/2022/03/putin-updates-trump-on-ukraine-cleansing/