Gavin Newsom se zotavil z kómatu vyvolaného vakcínou, kvůli kterému byl dva týdny upoután na lůžko a intubován. V současné době říká vyšetřovatelům ze sboru soudce generálního prokurátora, že by měl být zproštěn trestního stíhání, protože se vždy řídil pouze pokyny Nancy Pelosi., prohlásil zdroj z JAG pod příslibem anonymity.

V pondělí vyšetřovatelé zapsali výpověď od Newsoma, který se zdál být více znepokojen svou nedávnou nemocí, než že by projevoval lítost nad zločiny, ze kterých je obviněn ze zvěrstev proti státu Kalifornie a národu. Tvrdil, že neměl onemocnět. “Neměl jsem onemocnět”, řekl.  Nikdy neměl v úmyslu podstoupit legitimní očkování proti Covid-19, ale dostat pouze placebo. Vyšetřovatelům uvedl, že někdo vytáhl „starý switcharoo“ a že podezřívá Nancy Pelosiovou.

Podle našeho zdroje byli vyšetřovatelé JAG zaraženi nad tím, proč Newsom obviňoval svého celoživotního přítele a kamaráda ze zločinu, místo aby se pokusil zaplést konzervativní nepřátele.

Když mu bylo řečeno, že brzy bude čelit vojenskému tribunálu, prudící Newsom řekl vyšetřovatelům, že osoba, kterou skutečně chtěli, byla Nancy Pelosiová, ne on. Naléhal na své vyšetřovatele, že se osobně postavil proti uzamčení, bankrotu podniků a nařízení o maskování a očkování. Aby vykrystalizoval svůj postoj k mandátům, vylíčil Newsom incident, kdy on a jeho rodina povečeřeli bez masky v luxusní restauraci French Laundry, a řekl vyšetřovatelům, že by do restaurace bez masky nikdy nevstoupil, pokud by skutečně schvaloval mandáty. Newsom se zároveň pokusil uložit pokuty a vězení pro občany, kteří sledovali jeho chování.

“Pravidla pro tebe, ale ne pro mě,” řekl Newsomovi vyšetřovatel JAG. „To říkají vaši voliči. Budete stát před vojenským soudem – to je nyní jistota od Boha. Dostáváš příležitost očistit se a možná se vyhnout rozsudku smrti.”

Newsom ale trval na své nevině. Odsoudil výslech a tvrdil, že Pelosiová pohrozila, že zadrží státní financování a poškodí jeho kampaň za znovuzvolení, pokud nesplní její požadavky – uzamčením státu a kriminalizací nedodržování masek.

“Bál jsem se té děvky k smrti.” Vyhrožovala, že mě potopí, pokud nebudu souhlasit s jejími plány. Všichni jsme museli poslechnout; nebyl jsem to jen já. Poslechl jsem, abych ochránil svou rodinu a svůj stát. Měli byste mě nechat na pokoji a jít pro ni,“ řekl Newsom údajně vyšetřovatelům.

Ale JAG, řekl náš zdroj, nebyl ovlivněn Newsomovou neupřímností. Viditelně otřesený a vyděšený Newsom se neúspěšně pokusil vymlouvat vyšetřovatelům, zjišťoval, jaké důkazy proti němu armáda má.

„Nemáme žádnou povinnost vám cokoliv sdělovat. Ale víme, že s námi nemluvíte pravdivě. Předpokládám, že Pelosi také umístila do vašeho sklepa žalář s dětskou pornografií a přiměla vás znásilňovat mladé dívky,“ řekl trpce vyšetřovatel.

Newsom, dodal náš zdroj, vypadal, že předstírá šok z obvinění. Tvrdil, že jakýkoli důkaz v tomto smyslu vyrobila Pelosiová, armáda nebo Donald Trump. Když bylo společnosti JAG sděleno, že má k dispozici videozáznam jako důkaz, s dívkou velmi mladou, která na něm prováděla orální sex, Newsom náhle změnil tón a řekl, že všechny mimomanželské aféry, které „mohl, ale nemusel mít“, byly s dospělými. ženami, které vypadaly mladě, protože to bylo jeho preference.

Vyšetřovatelé JAG uvedli, že dívku identifikovali a zjistili, že jí bylo 14 let, když bylo video natočeno.

“Dali jsme Vám šanci být upřímný, nepřijal jste to. Za týden budete sedět naproti vojenské komisi a kontraadmirálovi Crandallovi. Hodně štěstí,“ řekli vyšetřovatelé.

“Pelosi za všechno může, pusťte mě!” křičel, když ho ochranka GITMO doprovázela do jeho cely Camp Delta.

Zdroj:

https://realrawnews.com/2021/11/at-gitmo-newsom-blames-pelosi-for-everything/