Informovaní lidé, kteří si provedli průzkum, znají část tohoto příběhu, někteří jej znají téměř celý. Ale pro širokou veřejnost byla „největší válka v dějinách“ utajována až do tohoto EBS (Emergency Broadcast System), který bude zveřejněn. Aliance zveřejní hrozné zločiny proti lidskosti. Falešná média hlavního proudu kontrolovaná temnými budou zrušena. Ano, mocná Aliance se skládá z vojenských sil sedmnácti zemí a je podporována zákony NESARA/GESARA (Globální ekonomický a reformní zákon), které v roce 2015 podepsalo všech 209 zemí tohoto světa.

Nevědomí lidé se ptají, kdo je nepřítel? Jaký je jeho cíl? Nuže, ti, kteří neumí úplně; vycítili nebo vědí, že existovala špatná část lidstva, která nás držela v nevědomosti. Po staletí používali všechny možné prostředky a my se dozvídáme, že to opravdu trvá už tisíce let. Tímto nepřítelem je tajná satanistická společnost zvaná ilumináti od sedmnácti let minulého století a dříve rozšíření Římské říše; Katolická církev. Mnozí ji dnes nazývají Hluboký stát (Deep State) nebo Cabala. Podpláceli totiž, vyhrožovali, zabíjeli nebo si uzurpovali lidi, církve a vlády, aby si udrželi kontrolu nad všemi na planetě. Samozřejmě, všichni lidé to chápou: pro moc, peníze a kontrolu nad každým a vším na planetě.

V mnoha publikovaných článcích o nevyrovnaných finančních statistikách světa se ve veřejných článcích uvádí, že horní jedno procento kontroluje 60 % světového bohatství. Musím všechny poučit, že 0,1 % superbohatých kontroluje 99,9 % bohatství a většina z něj je ukryta v tunelech a podzemních D.U.M.B. (hluboké podzemní vojenské základny) v hloubce asi tři, pět a deset kilometrů pod našima nohama po celém světě. O těchto podzemních útočištích kabaly povím více později, ale tato pro svět skrytá místa byla použita k tomu, aby se jejich hlavní „Zločiny proti lidskosti“ udržely mimo očí veřejnosti, aby mohly páchat své zlo, aniž by to téměř všichni viděli. Tímto se snažili udržet normální obyvatelstvo v nevědomosti a neinformovanosti.

Pochopte prosím, že tato „Největší válka v dějinách“ je úplně jiná válka než šturmování pláží nějaké země a její dobývání. Je to informační a infiltrační válka. Tato válka je utajena i před běžným obyvatelstvem. Použili všechny zákulisní dohody, peníze, výhrůžky a vraždy, aby udrželi tamní špatnou vůli. Dobří lidé na celém světě se však postavili na odpor a Boží vůle osvobodit tuto planetu od všeho zla byla plánována miliony let. Temnota se obrátí ke světlu, protože Boží vůle bude pro lidstvo platit navždy. Jedním z největších Božích zákonů je totiž možnost volby, protože většině lidstva byly ze všech zdrojů podsouvány lži, aby nás udrželi v otroctví, a dokonce nás v mnoha zemích nutili myslet si, že máme svobodu, ale neměli jsme ji: dokonce ani v Americe. Vždyť i naše velká ústava byla v roce 1871 uzurpována a přeměněna na korporaci a vlastněna Vatikánem, tak jako všechny země na planetě.

Pochopte, skutečný příběh je takový, že Římská říše se proměnila v Katolickou církev, protože vůdci zanikající Římské říše potřebovali způsob, jak si udržet kontrolu, a použili Nicejský koncil, skutečného Božího Syna, aby použili Ježíšovo jméno a příběh Temné strany k udržení kontroly nad planetou. Rozhodnutí přijatá v roce 321 np. l. měli umožnit, „jak měl být Ježíš zrazen a uctíván“. Rozhodli, které kapitoly nebo knihy mají být v Bibli povoleny a které ne. To vedlo k totální totalitě katolické církve, která v té době rozhodovala o většině věcí v Evropě; o tom, kdo je dobrý a špatný, kdo má být králem nebo královnou, dokud se mnohé skupiny do roku 1500 neodtrhly od protestantských církví a rovněž mnohé vlády. Katolická církev však vládla v „temném středověku“ a spáchala mnoho „zločinů proti lidskosti“ včetně vedení 199leté války s křižáky. Muslimové nebo katolíci o tom, jak uctívají téhož Boha.


Totéž se děje iv moderní době, kdy se pedofilní kněží mohou jen tak přesouvat a stále páchat tytéž zločiny, přičemž většina z nich není stíhána. Mnozí kněží měli se svými jeptiškami děti, které byly jednou při porodu zabity, a mnoho hrobů kolem některých kostelů. Toto je součást nesvaté skutečné agendy katolických církví. Ve vyšších částech hierarchie Katolické církve se klaněli satanovi. Římané se to naučili od malé skupiny, kterou si před lety podmanili. Bylo to proto, aby získaly moc a peníze. Ve skutečnosti uctívali satana.

Přesuňme se v čase o něco výše, do období americké revoluce; válku proti anglické koruně vyhráli v roce 1776 skutečně farmáři. Potom s velkými otci zakladateli Ameriky vytvořili dva z největších dokumentů pro vládu v historii a každý ví, co jsou to. Anglická koruna však nemínila pustit hlavní příjem peněz nebo půdy bez dalších bojů, proto „válka v roce 1812“, ve které vypálili Bílý dům a spálili jeden soubor největších dokumentů v dějinách. Lidé se musí „probudit“ a uvědomit si, že evropská elita a monarchie se Ameriky NEHODLALI vzdát, infiltrace byla dalším krokem.

Proto v roce 1871 prezident Grant předává moc iluminátům tím, že Republika Spojených států se mění na korporaci, kterou vlastní Vatikán a řídí anglická koruna. Podívejte se, co B.A.R. znamená „British Accreditation Registry“, to by vám mělo říci všechno „námořní právo“ v systému amerických soudů, které nejsou nezávislé na anglické koruně.

Dále je to „Federální rezerva“, která je ve vlastnictví Rothchildů a vůbec není součástí americké vlády. Federální byla podplacena a uzurpována v roce 1913, aby mohla kontrolovat peníze Ameriky ilumináty. Titanic byl potopen, aby zabili opozici proti vytvoření Federálních rezerv. Rothchildovi a ilumináti tedy kontrolovali tisk americké měny a způsob její tvorby a používání.

Všechny války včetně občanské války vytvořili ilumináti. Albert Pike v roce 1871 odhalil, že svět vedený ilumináty bude mít v budoucnu tři světové války. My jsme měli dvě, oni z toho měli velký zisk, protože jejich bankovní systém dodával peníze oběma stranám. Dosáhli výsledků, které chtěli: vytvořili velký smutek a škody, aby si mohli udržet kontrolu nad světovou populací. Za falešnou vlajku lze označit i 11. září, které vytvořili oba Bushové prezidenti,

CIA, izraelský Mosad a samotní majitelé dvojčat. Na falešné teroristy, kteří byli najati k plnění příkazů CIA a iluminátů, aby museli chodit po světě a najít několik lidí s bombami nebo zbraněmi, které by mohly ublížit několika lidem, bylo vynaloženo více než šest bilionů dolarů. Tato válka měla trvat věčně, takový byl jejich plán. Nyní, třetí světová válka, o které mluvil Albert Pike, měla být falešnou invazí mimozemšťanů se skutečnými antigravitačními loděmi s robotickými šedými mimozemšťany uvnitř lodí a speciálními jednotkami, které měly lodě skutečně obsluhovat. Mocná Aliance tento plán zcela zastavila.

Nyní řekněme skutečné srdceryvné zprávy o obchodování s lidmi, pedofilii a zpracování adrenochromu ao tom, odkud pochází. Na této planetě bylo velké zlo; obětování dětí katolickou církví a satanistickými kulty a zabíjení dětí pro chemikálii na prodloužení jejich života, která se nazývá adrenochrom. Adrenochrom se vyrábí z krve dítěte, čím mladšího, tím lépe. Aby se adrenochrom vyrobil, děti dostanou elektrický šok, aby se jim zvýšil adrenalin, a poté je zabijí, aby získaly krev s velkým množstvím kmenových buněk.

Krev s vysokým obsahem adrenalinu a lidské kmenové buňky udrží pijáky krve mladých. Z citace worldundercover.com: „Co přesně JE adrenochrom? Z vědeckého hlediska je to chemická látka, která vzniká v lidském těle při oxidaci adrenalinu. Jak se tato chemická látka získává? Potenciální oběť je terorizována, čímž se zvýší množství adrenalinu, který proudí jejím tělem. Potom se zabije a adrenochrom se odebere pomocí jehly a injekční stříkačky ze spodní části krku a páteře. Po sesbírání se chemikálie může prodávat na černém trhu za přemrštěné ceny.“ Proberte si to v hlavě; tyto skryté REÁLNÉ události na této planetě, že šest až osm milionů dětí se odebírá ke zpracování adrenochromu. To je čisté zlo. Na této planetě existovaly, mimo dohled. Mocná Aliance to celé zastavila.

Záchranu dětí v D.U.M.B. za posledních pět let, které byly použity k výrobě adrenochromu, dětských obětí pro satanistický kult iluminátů a na sex, vedly speciální jednotky Aliance. Pedofilie je pro mnohé zločince z Deep State normální. Ničím se to neliší od mnoha lidí z Hollywoodu, politiků po celém světě a dokonce i od mnoha královských rodin. Epsteinův ostrov budiž toho důkazem, dokonce existuje mnoho dalších měst a ostrovů, kde se to provádí.

Vraťme se na časovou osu historie, v 60. letech minulého století byl zabit JFK, který se pokoušel rozpustit Federální rezervní systém, a Deep State jej za to zavraždil, kontrola peněz je jejich hlavní zbraní. Aliance má přesný scénář pro zničení cabaly. Ta je však od 11. září 2001, kdy se uskutečnila falešná vlajka, ve vysokém nasazení. Plány se za tu dobu vypracovaly. Aliance sahá až k Howardu Hughesovi a Nicolu Teslovi, do 20. let minulého století. Tým Q vytvořil JFK v 60. letech 20. století a po jeho zavraždění se 200 amerických generálů a admirálů spojilo s Aliancí a začalo realizovat plán na zničení deep state cabaly.

Plán se připravoval šest desetiletí a současný plán byl vytvořen a upraven s pomocí armády as využitím kvantových počítačů pro scénáře budoucích časových linií. Skupina Q sestává z 200 loajálních generálů a znepokojených občanů z toho, že Ameriku ovládne socialismus. Po 11. září skupina Q připravila své vítězné plány, které měly skončit výhrou, bez ohledu na to, co proti tomu udělá Deep State. Deep State ovládl 90% médií hlavního proudu a hlavní internetové společnosti.

Mafiánská média Deep State zničila pověst Q, který od října 2017 do prosince 2020 publikoval příspěvky „Q“ zveřejněné na 4 Chan nebo 8 Chan. Lidé musí pochopit, že to byl způsob, jak obejít falešné zprávy a dostat informace k armádě a veřejnosti pro skutečnou pravdu. Prezident Trump byl první, kdo veřejnosti „vykřičel FAKE NEWS“, což je jen jeden z jeho hlavních úspěchů. Prezident Trump donekonečna útočil na Falešná média. Prezident Trump byl také první, kdo použil „Twitter“, aby obešel Fake News a „ujistil se, že jeho slova NEJSOU překroucená, zkorumpovaným tiskem.

Hlavní výhry a obavy za posledních pět let:
Zvolení prezidenta Trumpa v roce 2016 s velkým vítězstvím pro dobrou stranu! Trumpova věrnost skutečným lidem Spojených států byla velkým úderem pro Deep State. Hillary měla vyhrát. S počítačem Dominionu, který běžel, si Deep State myslel, že překlopit 20% hlasů na stranu Hillary by znamenalo vyhrát volby. Jenže nepochopili probuzení amerického lidu na ty samé staré sračky, které Hillary nabízela. Tolik bahna jsem ve volbách ještě nikdy neviděl a Hillary na to doplatila, Američané to konečně mohli prohlédnout!

Byla zapotřebí vojenská akce, aby se hadovi co nejdříve odřízla hlava, stalo se tak ještě před Trumpovou inaugurací, přičemž se zlikvidovalo 13 nejvyšších iluminátských rodin. Dovolte mi, abych vám řekl o první velké akci, kterou Aliance podnikla, a byly to vícenásobné nálety ve stejnou dobu 24. prosince 2016. Prezident Trump byl poprvé zvolen 8. listopadu 2016. Trump se 9. listopadu 2016 setkal s vojenskými generály a admirály, aby prodiskutovali odstranění třinácti nejvyšších rodin nejmocnější mafie na světě. Vězte, že prezidenta Trumpa vybrala naše velká armáda a admirál Rogers se s ním setkal v roce 2014, aby ho přesvědčil, aby kandidoval.

Jelikož admirál Rogers byl šéfem NSA, věděl, že Trump je čistý a bez korupce. Vraťme se k prvnímu nájezdu, který určil směřování planety; ke světlu (dobru) nebo temnotě (zlu). Všichni žili v Benátkách v Itálii. Proč právě toto byl ideální čas na likvidaci nejvyšších rodin? Byl to poslední den třídenního satanistického festivalu a Aliance věděla, že všichni budou ve svých domovech. Armáda věděla, že vrcholem rituálu je obětování dítěte. Zločinci byli tehdy zranitelní. Aliance shromáždila nejlepší týmy speciálních operací, Delta Force a Navy Seal a každému z nich byl přidělen dům jedné rodiny. V tu noc musely zlikvidovat všechny špičkové zločinecké rodiny a ani jedna operace nesměla selhat. Na těchto operacích v tu noc visel osud světa. Všechny operace se podařilo úspěšně provést. Velký dík patří armádě, která byla součástí této úžasné operace.

Pochopte, že se jedná o špatné podzemní útočiště pro operace cabaly. Na celém světě existuje více než 3500 D.U.M.B.S. s 10 000 mílemi Mav-Levských vlaků v tunelech, které postavili ilumináti a které spojují většinu hlavních D.U.M.B.S.; k obchodování s dětmi, lidmi, drogami a zpracování adrenochromu. Mocná aliance likviduje tunely a DUMBS opravdu od 80. let minulého století, ale skutečný nápor nastal od nástupu prezidenta Trumpa do úřadu.

Gene Decode nás všechny Anony roky informoval o postupu tunelů na celém světě podle vzoru zemětřesení, která byla přibližně 3, 5 a 10 kilometrů dolů, po celém světě. Jeho „dekódy“ byly dokonalé k tomu, aby držel krok s tajnou válkou s ilumináty. Jaký je důkaz? Inu, normální zemětřesení má v signálu P a S vlny, které taktická jaderná bomba použitá k vyhození tunelů do vzduchu nemá. Výbuch zbraně má jen jednu vlnu, tak to lze rozlišit. Když jsou přesně v těchto hloubkách, je jasné, že to není falešné.

Také když jsme viděli zemětřesení v záporné hloubce, znamená to, že výbuchy byly v zemské atmosféře, to byla maskovaná antigravitační plavidla iluminátů, která byla vyřazena z provozu zbraněmi Aliance, když se začala pokoušet o útěk. Sakra, skutečným důkazem bylo nedávno to, že uprostřed Řecka jsou nyní gejzíry slané vody, protože to, co tam bylo dříve, byl železniční tunel Mav-Lev, který vyřadily síly Aliance. V jistém momentě, při likvidaci tunelů a D.U.M.B., Aliance ztratila asi 200 speciálních jednotek v podzemním tunelu u Islandu. Mysleli si, že agenti Deep State se vzdají, ale když se tam dostaly síly Aliance, odpálily bomby a vyhodily všechny do vzduchu včetně sebe. Musíme uctít jejich velkou oběť.

Skutečným důvodem požáru v Norte Dame bylo zastavit obětování dětí, které se mělo uskutečnit během velikonočního víkendu. Aliance varovala lidi uvnitř, aby si z ní vzali cennosti, a pět dní před Velikonoční nedělí ji zasáhla DEW (Přímá energetická zbraň – Laserová zbraň) z vesmírné družice nebo antigravitačního plavidla TR3B amerického letectva. Stalo se to 15. dubna 2019 a bylo to velké vítězství v tajné válce s ilumináty. Bylo to varování Vatikánu, aby zastavil všechny dětské oběti. Později jsem zjistil, že ten víkend se plánovalo obětovat asi 600 dětí, aby se pokusili vzkřísit samotného Lucifera do těla. Pokud si myslíte, že se to nemůže stát, zeptejte se znovu a zkoumejte.

Biden nevyhrál volby v roce 2020, byl to velký podvod, který Trump a Aliance dovolily, aby se stal nejen proto, aby zatkli lidi, kteří to dělali celá desetiletí, ale aby se to už nikdy nezopakovalo. To se má odhalit americkému lidu a světu, protože to probíhalo v každé zemi. Prezident Trump, o kterém jsme věděli, že získal většinu, ale ve skutečnosti vyhrál o 80,4 % skutečných hlasů, které také monitoroval QVS (Quantum Voting System). To se brzy odhalí a prezident Trump se opět ujme úřadu, a to také ve velkém stylu.

Víme, že Biden ve skutečnosti složil přísahu starým americkým korporacím, které v roce 1871 dovolil založit Ulysses S. Grant iluminátem. Grant byl opilec, který byl podplacen, stejně jako mnozí dnešní politici a vládní lidé. Původní ústavu tehdy tito zrádci změnili. V současnosti tato falešná korporace zkrachovala a zanikla a mnozí vlastenci o tom NEvědí. Falešný

Biden není prezidentem absolutně ničeho, kromě 10 čtverečních mil území D.C., které ve skutečnosti není součástí Ameriky. Asi 80 % členů Kongresu bylo zatčeno a obviněno, stejně jako celý Nejvyšší soud. Armáda rozhodla, že tyto dva subjekty, které umožnily Bidenovi nastoupit do funkce bez řádného procesu; byli „zajatými subjekty“.

Deep State vyhrožoval 6 taktickými jadernými zbraněmi ve stylu kufříků, pokud Bidenovi nedovolí nastoupit do funkce. Aliance nedovolila Bidenovi disponovat jaderným kufříkem pro kontrolu jaderných zbraní a žádným přístupem do Pentagonu nebo ke zpravodajským informacím z NSA či ministerstva obrany.

Gene Decode začátkem září 2021 odhalil, že Aliance má pod kontrolou taktické jaderné zbraně Cabaly. Ministerstvo obrany 21. 9. 2021 zveřejnilo, že „nález a zneškodnění 11 cabalistických jaderných zbraní použili jako páku, aby cabala zabránila jejich zatčení“. Pochopte, naše ústava má způsob, jak se ujistit, že obrat k takzvanému nově zvolenému prezidentovi je legální a zákonný, armáda musela převzít zemi a do 6. března 2021 zjistila, že došlo k masivnímu volebnímu podvodu, a ministerstvo obrany 11. března 2021 obnovilo funkci prezidenta Trumpa jako vrchního velitele.

Ilumináti stojí za americkým převzetím moci, přičemž ČKS měla infiltrovat naši vládu a převzít moc. V plánech to bylo už desetiletí, protože americká armáda se „probudila“ a uvědomila si, že ilumináti financují obě strany války, aby profitovaly a způsobily velké utrpení obyvatelstva. Americká armáda už tyto hry nehraje.

Tady je to, co velitel Aštar uvedl loni 27. 10. 2020 o čínských vojskách ČKS a cílech umístění základen po celém světě: „Proč se komunistická čínská armáda vylodila na kanadské půdě? Ashtar: Ve skutečnosti jsou novou armádou Deep State. Trump má nyní velkou kontrolu nad americkou armádou. Budou se snažit instalovat základny po celém světě, avšak nebude to povoleno.“

V časovém horizontu leden až únor 2021 měla ČKS údajně v Kanadě a na mexické hranici po nástupu Bidena do funkce přibližně 250 000 až 300 00 vojáků, kteří měli přejít do Ameriky. ČKS měla nakoupené nemovitosti v Oklahomě, aby tam umístila i vojska. Aliance vyslala své varování Deep State, že je „zlikviduje“, když jednotky ČKS prošly podzemními tunely ve státě New York a myslíme si, že iv Pensylvánii na základě získaných zpravodajských informací.

Prvních 25 000 čínských vojáků v jejich podzemních D.U.M.B bylo vyřazeno letadlem F-16, které vypustilo bombu bunkr buster. F-16 byla zasažena protiopatřeními a po uvolnění proletěla ochromená nad Michigan, kde se pilot katapultoval do bezpečí kdesi v horním Michiganu. DUMB, ve kterém bylo 50 000 vojáků, byl hlubší tunel a armáda použila „Boží pruty“ vypuštěné ze satelitu, což jsou „projektily z wolframové oceli ve tvaru telefonního sloupu“, které mohou proniknout až deset kilometrů dolů bez použití jakéhokoli výbušného zařízení, přičemž náraz stačí ke zničení na velkém území. O čínské jednotky na hranicích s Mexikem a Kanadou se už před měsíci a měsíci postaraly síly Aliance. Vyřazení těchto podzemních D.U.M.B.S. potvrdily vícenásobné vojenské zdroje.

Totéž platí i pro přesné načasování boje tchajwanských a amerických jednotek s ČKS v pevninské Číně, není známo, ale z mých informací tchajwanské vlády to bylo začátkem února 2021. Víme, že v Jihočínském moři operovala americká skupina letadlových lodí a došlo k boji vzduchu a čínské červené letectvo toho dne utrpělo mnoho ztrát. Víme, že tři skupiny námořních letadlových lodí (přibližně 100 lodí) byly ve stejné době u západního pobřeží v Tichém oceánu a dvě skupiny námořních letadlových lodí u východního pobřeží v Atlantiku, aby chránily naše hranice.

Síly Aliance jasně vyřazovaly tunely a D.U.M.B.S. pod pevninskou Čínou měsíce a měsíce předtím ze zpráv a aktualizací o takzvaných zemětřeseních, které se odehrály deset kilometrů hluboko, kde Gene Decode ví, že jde o vyřazování těchto podzemních špatných úkrytů na desetiletí této hlavní zločinecké činnosti agentů Deep State. Lídrka Aliance v Kanadě potvrdila, že ČKS je kaput. Bylo to před dvěma měsíci.

Loď Evergiven, která uvízla v Suezském průplavu v březnu 2021, byla pro Alianci velkým vítězstvím. Mocná Aliance zastavila mnoho věcí na cestě ke svému cíli včetně: Zbraně hromadného ničení (jaderné a biologické zbraně) Adrenochrom, abordovaná tkáň dětského plodu k použití ve vakcínách a živé děti v lodních kontejnerech. Všechny kontejnery na lodi prohledaly speciální jednotky Aliance. Loď Evergreen, která uvízla v Suezském průplavu, tam uvízla, aby odhalila mnoho věcí včetně obchodování s dětmi. Na této lodi bylo v kontejnerech zachráněno více než 1 245 dětí.

V kontejnerech se našlo také přibližně 1200 mrtvých dětí. Pilotem lodi byla Aliance, ale díry v softwaru Microsoftu umožnily vesmírným silám nabourat se do softwaru lodi, převzít řízení a spustit ji na mělčinu. Loď převážela i zbraně hromadného ničení (ZHN). Mnohé jiné lodě, které byly zablokovány, převážely zbraně k rozpoutání války na Blízkém východě, zbraně měl muslimům poskytnout izraelský Mossad. Plán je odhalit všechno ve zprávách. Deep State přicházel o 400 milionů za hodinu, kdy byly lodě zablokovány!!!

Přibližně od dubna do září 2021 Myanmar a Afghánistán jsou nyní pod kontrolou Aliance, spálily tam všechna „maková pole“, která byla hlavním zdrojem nejen pro nelegální obchod s drogami, ale Gene Decode odhalil, že 50% obsahu všech léků Big Pharma používá opium a ropné deriváty ve svých pilulkách. Jak nemocné jsou tyto hluboce státní krysy. Afghánistán je nyní první svobodnou zemí Deep State na světě. Důvodem, proč Amerika musela opustit Afghánistán, bylo splnění zákonů NESARA/GESARA, o žádných cizích vojskách na území kterékoli země. Pamatujte, mírová dohoda na celém světě.

Posledním velkým tlakem iluminátů bylo vytvoření falešné krize Covid-19 a očkování všech lidí s cílem depopulovat svět na 500 milionů lidí na celém světě, aby bylo dosaženo jejich poslední kontroly. EBS odhalí vše o Covid-19, mnozí lékaři, zdravotní sestry a skuteční výzkumníci mají na internetu tuny informací prostřednictvím článků nebo videí. Vakcíny jsou jed, mají v sobě spoustu škodlivých chemikálií, které vás pomalu zabíjejí, čím více očkování dostanete, tím blíže jste k smrti! Vězte, že lékaři, kteří prosazují tuto „experimentální chemickou směs“, která NENÍ vakcínou, budou v budoucnu stíháni mezinárodním soudním systémem Norimberského soudu 2.0. Pochopte, že o jakémkoli léku nebo injekci MUSÍ být pacient informován, že jde o EXPERIMENT, jinak může být ošetřující lékař obviněn z tohoto trestného činu a bude stíhán. Pochopte, zatýkání probíhá již pět let a s probíhajícími vojenskými soudy po celém světě.

Dojde k úplnému převzetí financí planety QFS, (Kvantový finanční systém), který je nenabouratelný. Každý člověk na světě bude mít účet v tomto systému. K resetování se uskuteční GCR a RV měn zemí, které byly zcela znehodnoceny nespravedlivě, jako například: Irák, Vietnam a Zimbabwe. Bude se to týkat i dalších zemí, ale toto jsou příklady.

Co nás čeká v blízké budoucnosti

EBS a konečné odstranění krys Deep State po celém světě. Proto Lynn Wood oznámil, že každý by si měl pořídit potraviny na tři až čtyři týdny pro svou rodinu. Aliance použije zbraň Vesmírných sil na „výpadek“ elektřiny, mobilních telefonů, internetu v oblasti města, síly Aliance použijí i úplný výpadek elektřiny možná i dva týdny buď na jejich vyplavení a chycení na útěku, nebo na udržení výpadku a jejich vystopování uvnitř vojenské karanténní oblasti do jejich úkrytů.

Aliance už ví, kdo jsou. Pochopte, ve většině oblastí s velmi malým počtem členů cabaly, například na venkově nebo v malých městech, pravděpodobně NEBUDOU zaznamenána žádná přerušení jejich služeb. Gene Decode použil Melbourne v Austrálii jako město, kde se Deep State pevně drží. Očekávejte tvrdší způsoby, jak tyto krysy zahnat do kouta na těchto silných místech. V Americe známe Chicago, Filadelfii, Los Angeles, Seattle, Portland a New York jako možná silná místa. Pochopte, že Aliance bude na celém světě prosazovat stanné právo a obkličovat krysy Deep State, jak říká Romana Didulo v „neoznačených letadlech (bez vlajky země) jsou naše/Spojenecké síly“.

Za Novou Zemi a její směřování budou stát humanitární lidé, kteří povedou k obnově planety pomocí technologií, které byly skryty, a zastaví veškerý hlad, chudobu, nikdo nebude bez bydlení a dětem se nebude ubližovat, nikdy! Uděláme to s energií nulového bodu; cestou k volné energii, vodíkovým nebo elektrickým starostem, potravinovým replikátorům, antigravitační technologií a korunním klenotem Med-Beds.

Bůh vždy zvítězí nad Temnotou a toto je „Největší válka v dějinách“ na planetě Zemi je vítězstvím Světla nad Temnotou, zlem tohoto světa. EBS odhalí zločiny Deep State proti lidstvu, lidstvo bude plakat v slzách smutku. Bude to „Velké probuzení“. Ale díky těmto informacím si uvědomíme, že lidstvo dosáhlo dalšího stupně vývoje, že se přiblížilo k Bohu, že poznalo pravdu o tom, co se stalo. A pozná další pravdy o skryté technologii a pravdu o Galaxii a jiných světech. Válka nad temnotou je vyhrána! Ať v celém vesmíru zavládne Svoboda a Boží světlo ať svítí pro všechny! Bůh žehnej všem!

Zdroj:

https://operationdisclosureofficial.com/2021/09/24/the-greatest-war-story-ever-told-the-light-has-won/