KRÁLOVSKÁ Krevní linie je ukradená. PRINC WILAM JE SYNEM ŠPANĚLSKÉHO KRÁLE JUANA CARLOSE. Charlie Ward ve svém podcastu ze 14. října udělal senzační odhalení o rodině britského království, podle nichž princ William není synem prince Charlese, ale španělského krále Juana. Už jsem o tom slyšel, ale neměl jsem důvěryhodný zdroj. Fotek na toto téma je dost a jsou veřejně dostupné na Googlu. Informace pocházejí ze zdroje britské tajné služby, který je propojen s britskou královskou rodinou.

Většina lidí ví, že královna Alžběta II a princ Filip, její první bratranec, byli Němci. Jsou německého původu. Byli tam Sasové Coburg – Coburg, jakož i bývalý bulharský král Simeon Sax Coburg Gota, který byl druhým bratrancem královny Alžběty. Ale začátkem minulého století si změnili název na Windsor z Windsoru. Vlastně ukradli svou takzvanou pokrevní linii, aby se stali členy britské královské. A zaplatili jim za to Rockefellerovi a Rothschildovi v zákulisí. Všechno bylo zaplaceno těmito. Proč princezna Diana přišla do britské královské rodiny? Takže ji přivedli, protože princezna Diana je skutečná pokrevní linie. Kde si mysleli, že pokud se shodují s Charlesem, získají alespoň polovinu rodiny.

Ale také usoudili, že prostřednictvím krále Juana Carlose by mohli získat plnou pokrevní linii pomocí princezny. A tak se narodil princ William, nositel pravé královské pokrevní linie. „Tohle bylo pro mě tak srdcervoucí! „, sdílí Charlie Ward. „A tohle je druhý člověk, který mi to řekl zpoza zdí moci. Před chvílí jsem začal s výzkumem a toto se potvrdilo. Spencerovi jsou skutečná pokrevní linie. Lidé si myslí, že princ Charles se stane králem. V parlamentu lidé složili přísahu králi Charlesovi, který žil před 300 lety. Ale ani jeden poslanec britského parlamentu nepřisahal na krále Karla III, který říká, že vědí, proč to udělali. A nemůžete dovolit, aby všichni tito poslanci Parlamentu a Sněmovny lordů udělali tutéž chybu. Toto nemůže být možné!

Král Juan Carlos – Juan Carlos patří do evropské královské pokrevní linie, proto je součástí oficiální pokrevní linie, ale toto je evropská strana krevní linie. A královna Alžběta a princ Philip nebyly součástí této pokrevní linie. A proto přivedli Dianu Spencer v té době, aby legalizovala královskou rodinu, protože jejich těžká situace nezůstala zcela bez povšimnutí. Jsou lidé, kteří to věděli, že se dostali k moci přes Rothschildovi a Rockefellerovi a byli jimi placeni. A bylo logické zařídit princeznu Dianu, aby přišla do této rodiny, aby ji legalizovala. Protože čím více lidí dostávalo informace, nebylo by daleko, kdyby se toto vědělo.


Ke shrnutí stavu britské královské rodiny.

☑️
Královna Alžběta měla nelegální korunovací obřad, který z ní automaticky činí nelegální královnu.

☑️
Princ Charles (a Camilla také) je popraven a jeho roli hraje maskovaný herec. Použijí ho Bílé klobouky na rozptýlení výboru 500. Jeho korunovace byla oznámena na 6. května. Ale nikdy nebude korunován. Brzy budeme svědky jeho pohřbu. Již prohlásili, že je smrtelně nemocný.

☑️
Princ Andrew, milovaný syn královny Alžběty, je ovocem vztahu mezi královnou a lordem Porchesterem. Skutečný otec prince Andrewa je Lord Porchester. Všimněte si, že není jako zbytek jeho rodiny. Čelí mu nejtvrdší možný trest a není daleko, než bude v Kubánském zálivu za pedofilii a satanismus. Byl čestným návštěvníkem ostrova Jeffreyho Epsteina a ve velmi úzkém vztahu s Gilline Maxwellovou, Epsteinovou spolupracovnicí.

▪️
Princ Harry podle různých zdrojů také není synem prince Charlese a pokud budu mít šanci zítra zveřejním vyšetřování, které ho jako dítě nahradila babička s aristokratickým dítětem, které vypadá velice podobné. Pro něj a Megan zdroje z Patriotického hnutí tvrdí, že jsou ec ze boxovány a ty, které nám ukazují, jsou jejich klony. Megan je známo, že se narodila jako kluk. Pro ně Charlie Ward říká, že ještě nešel do té zaječí nory a je velmi hluboká. Všechno, co ví o Harrym a Megan je, že jsou pod kontrolou Bílých klobouků, aby zničili královskou rodinu.

▪️
Osobně si nemyslím, že Anglie bude po skončení Událostí nadále monarchií.

▪️
Charlie Ward citoval i poznámku, kterou napsal princ William: „Když jsem byl dítě, můj nezaměstnaný otec nás podváděl a nemiloval moji rodinu. Později se moji rodiče rozvedli. Nedávno moje máma zemřela při autonehodě. S bratrem jsme mohli bydlet jen ve starém domě mé babičky. Celá rodina žila z úspor mé babičky. Můj bratr později odešel daleko po svatbě s umělcem. Po několika letech zemřela moje babička. Nyní můj otec ve věku 73 let musí poprvé pracovat, aby podpořil rodinu. Taková tragická série událostí… Princ William

▪️
V podcastu Charlie Ward uvádí i mnohé podrobnosti o tom, co se děje na politické scéně. Uvádí, že země BRICS, Argentina, Anglie a USA jsou spojeny s Q*F*S, ale nejsou aktivovány. Vše je spojeno v kontaktu, takže když se rozsvítí zelená, stanou se plně funkční. Ke Spojeným státům přidává USNT, které se zkrátka vyslovuje USN, jelikož všechny měny mají namísto čtyř písmen tři písmena. A v tom momentě čekáme na Boha, aby věci aktivoval. A radí nám zaměřit se na volby. Všechno ostatní se děje v zákulisí. Všechno je pod kontrolou a všechno se děje v Božím čase.

▪️
Co velkého se chystá a potvrdil to i Dan Scavino. Dan Scavino, generál Michael Flynn, Cash Patel a mnoho velkých chlapců se právě teď sešli v Mar-a-Lago, protože se chystá něco velkého. „NEBOJTE SE! NEBOJTE SE! Sleduji, jak se nepřítel rozpadá. Protože jsme na dobrém místě a jsme velmi vděční, že jsme naživu, abychom viděli, že se to stalo.

BYLI JSTE VYVOLENI!

▪️
Charlie Ward mezitím už odcestoval do Ameriky, kde se zúčastní několika veřejných vystoupení na vlastenecké frontě. Začínáme v Pensylvánii a poté v Nashvillu. Zanechávám link na podcast Charlieho Warda s Chas Carterem a pro vaše pohodlí ho dávám ZDE

https://rumble.com/v1nx7ks-the-stolen-royal-bloodline-secret-service-against-the-peoplewith-chas-carte.html?fbclid=IwAR2T1RZj8aMKVfpKC-RZIRC3lhEGMAbhzjyP1dSqR4DmnO-R4gFtWsB9KL4

Carlos III. pozve Harryho na svou korunovaci, ale záměrně ho vyloučí z obřadu
Panovník se rozhodl ze scénáře odstranit akt loajality členů své rodiny, kteří jsou vévody, jako je tomu v případě Harryho a prince Andrewa, aby se zbavil dvou nejkontroverznějších členů své rodiny.

Nejprve to byl dokument Meghan (41 let) a Harryho (38 let) a nyní vzpomínky vévody ze Sussexu. Od doby, kdy se princ Harry rozhodl oženit se s Meghan Markle a později se rozhodl odejít žít do USA, jsou vody v britské královské rodině velmi neklidné. Rozchod Harryho a Meghan s králem Carlosem III. (74 let) a především s princi z Walesu Guillemem (40 let) a Kate (40 let), je totální a absolutní, ale navzdory všemu Carlos III. trvá na pozvání svého nejmladšího syna k aktům jeho prohlášení za krále, které se uskuteční 6. května. Urážka způsobená dokumentem a knihou však měla ze strany panovníka ostrou odezvu: Harry a Meghan se mohou zúčastnit korunovace, pokud si to přejí, ale v žádném případě se neúčastní ceremonii.


princ Andrew, vévoda z Yorku a princ Harry
Ve skutečnosti Carlos III našel ideální recept na porážku dvou much jednou ranou. Při korunovační ceremonii bude vyloučen akt loajality členů královské rodiny, kteří jsou držiteli titulu vévoda, a proto Harry, vévoda ze Sussexu, a princ Andrew, vévoda z Yorku, zapleteni do skandálu obtěžování dětí Epsteina, dvou nejkontroverznějších členů.

Další dva bratři krále jsou držiteli titulu princezny Anglie v případě Any a hraběte z Wessexu v případě Edwarda. Slavnostních korunovačních aktech se aktivně zúčastní princové z Walesu William a Kate. Tuto neděli to odhalil britský tisk. “Princ Harry byl vystřižen ze scénáře korunovace a pokud se zúčastní, nebude mít žádnou oficiální roli,” cituje královské zdroje. „Poruše tradici, Carlos III upustí od aktu, při kterém královští vévodové pokleknou a vzdají hold panovníkovi. Tento úkol bude provádět pouze Guillermo,“ dodává.

https://www.lecturas.com/actualidad/casas-reales/carlos-iii-invita-a-harry-a-su-coronacion-pero-aparta-deliberadamente-ceremonia_133000