Nečekaná shoda náhod! Zlatá soška Oscar Americké filmové akademie, téměř přesně kopíruje egyptského Boha zla, ohně, království hříšníků a patrona mrtvého jménem Sokar

Pozoruhodný je i oblíbený trik okultistů – hra s písmeny (OSCAR – SOCAR).

Olej do ohně přilévá velmi nedávný rozhovor s Kanye Westem, kde v čistém textu uvádí, že světové elity jsou oddány satanismu. Na symbolech záleží.

Krvavý klaun Zelenský získal Oscara za nejlepší výkon v satanské ukrajinské hře.

Je skutečně soška Oscara po vzoru starověkého egyptského boha?

Má to být „stylizovaná postava rytíře držícího křižácký meč stojícího na kotouči filmu s pěti paprsky označujícími pět původních odvětví akademie (herce, režiséry, producenty, techniky a spisovatele). I když to není na jejich oficiální webové stránce, říká se, že herec Emilio Fernández pak pózoval nahý pro sochaře George Stanleyho, aby vytvořil nadčasovou ikonu.

Některé „zdroje“ na webu, které brojí proti „zlověstným cílům“ „globální elity“, tvrdí, že soška je zahalena spiknutím. Teoretici tvrdí, že Oscar je ve skutečnosti modelován po staroegyptském bohu Ptahovi, který se podle nich znovuzrodil jako Osiris a poté se transformačním procesem stal Bohem smrti a stal se Sokarem.

Nyní, nehledě na to, jak šíleně to všechno zní, pojďme na chvíli dopřát těmto bláznům: podobnost je skutečně neskutečná. Plešivost, nahá nebo téměř nahá postava, vzpřímená póza, žezlo držené od hrudníku po paty a pozice rukou jsou zcela na místě.

Ale nejen tvrdí, že design postavy je „pohanským symbolem“, ale také tvrdí, že příběh o původu, který akademie prezentuje, je falešný a že „Oscar“ je vlastně variací „Sokar“. Posouvají to o krok dále a tvrdí, že filmový kotouč, na kterém stojí Oscar, je variací „slunečního kotouče“, na kterém by stály postavy egyptského Boha.

Možná jsou to všechno jen bláznivé řeči, nebo možná Gibbons procházel jednou z mnoha částí starověkého Egypta v muzeích po celém světě a své inspirace si všiml už ve 20. letech 20. století.

zdroj VK