Organizace Černé slunce – vrchní vládci západního vojensko-průmyslového komplexu – čelí rozsáhlé vojenské a geopolitické porážce a vydávají Asijským tajným společnostem ultimátum: Buď budou souhlasit se světovou federací, nebo budou čelit totální jaderné válce.

Toto ultimátum přišlo od Vincenza Mazzary, rytíře řádu německých rytířů a vysokého důstojníka Černého slunce. Přišlo v důsledku rozsáhlé čistky vysokých představitelů chazarské mafie a vojenské porážky na Ukrajině.

ChM a Černé slunce pracovaly na dlouhodobém plánu, který zahrnoval využití Ukrajiny ke zničení Ruska a jeho rozbití na několik vazalských států. Poté plánovali napadnout Čínu a rozdělit ji na 5 válčících států. Poté hodlali jmenovat svého „Mesiáše“ diktátorem ve stylu babylonského krále světového boha.

Společnost Bílého draka (SBD) a její asijští spojenci je zastavili v jejich plánu. Nyní čelí Západ bankrotu, totální vojenské porážce a pokračující čistce svého vysokého vedení. Proto uctívači Černého slunce nyní souhlasí s novým multipolárním a spravedlivým uspořádáním světa. Bitva však ještě není u konce.

Abychom pochopili, s čím máme co do činění, musíme si uvědomit, že OSN, Světové ekonomické fórum, WHO, BIS, MMF, Světová banka a další jsou soukromé nevládní organizace. Stejní lidé, kteří je vlastní, vlastní 90 % velkých korporací. „Většina zemí světa nemá pod kontrolou své vlastní přírodní zdroje.

Všechny viditelné vůdce ovládají oligarchové. Vedoucí představitelé nejsou zaměstnanci lidí, ale zaměstnanci oligarchů,“ říká Calin Georgescu, bývalý prezident Římského klubu pro Evropu a vysoký představitel OSN. „Otroctví nikdy nezmizelo, je silnější než kdy jindy kvůli vymývání mozků,“ dodává.

Tito lidé měli v úmyslu přeměnit celou planetu v lidsko-zvířecí farmu, kterou by ovládali příslušníci jejich kmene. Dovolte mi, abych to objasnil: tito lidé nejsou Židé, jsou to satanisté. V Bibli není slovo Žid vůbec zmíněno, pouze Satanova synagoga. Aby mohli vstoupit do jejich skupiny jako vysoce postavení služebníci, musí zednáři 33. stupně projít obřadem, při němž umučí dítě k smrti a zkonzumují jeho krev.

„Všichni tito oligarchové jsou spojeni se systémem pedofilie, protože víme, že ročně zmizí více než osm milionů dětí, o kterých se nic neví. Tento zločinný čin je transhumanismus,“ potvrzuje Georgescu.

„Od pradávna elity obětují své děti „Pánu“ (Baalovi). Mnoho elit mělo děti, které záhadně zemřely, protože byly obětovány. Madeline McCannová byla biologickou dcerou George Sorose, která byla vychována jeho sektou, aby byla obětována při rituálu,“ tvrdí zdroj z kanadské tajné služby.

SBD a další skupiny bílých klobouků odstraňují vrcholné satanisty stále rychlejším tempem. V posledních dvou měsících např:

 • Králi Charlesovi byla diagnostikována rakovina.
 • Královna Camilla zrušila všechna veřejná vystoupení.
 • Korunní princ William zmizel.
 • Kate Middletonová podstoupila operaci břicha a od prosince ji nikdo neviděl.
 • Sarah, vévodkyni z Yorku, byla diagnostikována rakovina kůže.
 • Princ Edward se „stahuje“ z královských povinností.
 • Thomas Kingston, který se přiženil do britské královské rodiny, náhle zemřel.
 • Zemřel Jacob Rothschild.
 • Norský král byl převezen do nemocnice s infekcí.
 • Papež František byl převezen do nemocnice.
 • Dánská královna oznámila šokující abdikaci.

Před Buckinghamským palácem byli spatřeni dva černí koně s „ukořistěným“ bílým koněm a černou vlajkou.

„Královští jezdci mají ve zvyku nikdy nepřivádět bílého koně bez přítomnosti krále a královny. Přítomnost bílého koně znamená přítomnost krále. Když král Karel v této jízdě není přítomen, znamená to, že je mrtvý,“ tvrdí zdroj z MI6.

Jelikož se tak stalo v době, kdy byla oznámena smrt Jacoba Rothschilda, znamená to, že byl skutečným králem Anglie. Polská rozvědka nás také informovala, že princ William je skutečně synem Jacoba Rothschilda. Podívejte se na fotografie níže a rozhodněte sami.

Rothschildové (Roth = červený, schild = satanův štít) jsou pronásledováni gnostickými ilumináty. Současná hlava britské a francouzské větve rodiny Rothschildů David René de Rothschild se obrátil na SBD se sdělením, že jeho rodina se chce vzdát a že jejich jediným požadavkem je, aby nebyli zabiti. Když se však SBD pokusila odpovědět, bylo nám sděleno, že je „na lyžařské dovolené“. Buď se skrývá v Rothschildově komplexu ve švýcarském Zugu se svým bratrancem Klausem Schwabem Rothschildem, nebo byli oba odstraněni z této smrtelné říše. Benjamin de Rothschild je rovněž potvrzen jako mrtvý, a protože Jacob jmenoval svou dceru Hannu dědičkou, zdá se, že Nat Rothschild je také pryč.

Zmizení všech těchto vysoce postavených satanistů souvisí s příkazem floridského guvernéra Rona de Santise zveřejnit všechny spisy Jeffreyho Epsteina.

Epstein je (stále naživu) agentem Mossadu, který se infiltroval mezi satanistickou elitu a vytvořil rozsáhlou videotéku, na níž jsou zachyceny vraždy dětí. Královna Alžběta se přiznala, že sama byla vydírána videem, na němž uřezává dítěti hlavu a pojídá jeho srdce. Tyto nahrávky jsou nyní v rukou bílých klobouků, tvrdí zdroje z Mossadu.

Zdá se, že čistka Rothschildů je koordinována s vyhlášením nezávislosti Německa a Evropy.

Německý kancléř Olaf Scholz tento zlom signalizoval sérií úniků. Prozradil podrobnosti o britské pomoci ukrajinským silám.

Scholz poté zveřejnil 40minutovou nahrávku, na níž němečtí vojenští důstojníci plánují vyhodit do povětří krymský most raketami Taurus.

Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov to označil za „alarmující odhalení“.

Tyto informace unikly po schůzce zástupců asi dvaceti západních zemí, která se konala 26. února a na níž většina zemí prohlásila, že neplánuje vyslat vojáky na Ukrajinu. Vyslovily se také proti svému zapojení do vojenských bojů proti Rusku.

Jinými slovy, výzvy francouzského prezidenta Emanuela Macrona de Rothschilda, aby NATO vyhlásilo Rusku válku, byly odmítnuty.

Dokonce i jeho ministr zahraničí Stephane Sejourne ho odmítl slovy: „Francouzi nebudou umírat za Ukrajinu. Nepošleme tam vojáky.“

Rothschildové také vypravili čtvrtého avatara (po „hospitalizaci“ tří dalších od ledna) falešného ministra obrany USA Lloyda Austina, který žádal válku proti Rusku. I tento bezmocný domácí otrok byl odmítnut.

Další domácí otrok, Rishi Sunak, slíbil, že bude podporovat Ukrajinu, dokud nezvítězí ve výročí války. „Už brzy se bude houpat na sloupu veřejného osvětlení,“ slibuje zdroj z MI6.

Německý kancléř Olaf Scholz se jasně rozešel s Rothschildy a prohlásil, že NATO není a nebude účastníkem konfliktu na Ukrajině. NATO nemá v plánu vyslat na Ukrajinu vojenský personál, potvrdil generální tajemník aliance Jens Stoltenberg.

Podle německých zpravodajských zdrojů neměl Scholz jinou možnost než se s NATO rozejít. „Německo již není ovladatelné. Politici se potýkají se shnilými vejci nebo hořícími pneumatikami, jak vyjdou na veřejnost. Němci chtějí z NATO vystoupit,“ říkají.

Evropští zemědělci také tlačí na politiky. Polští zemědělci a řidiči kamionů blokují hranice s Ukrajinou, aby zabránili nekalé konkurenci.

Belgičtí zemědělci také prorazili policejní zátarasy, které jim měly zabránit v protestech před institucemi EU.

Také ve Španělsku vyhánějí zemědělci pořádkovou policii z hradu Zaragoza.

Nizozemský europoslanec Rob Roos říká: „Vládnoucí třída chce, aby naši zemědělci zmizeli, jedno nařízení za druhým… Vše samozřejmě ve jménu klimatu… Přestaňte zemědělcům znemožňovat jejich práci. Naše zemědělce bezpodmínečně potřebujeme. Potravinová bezpečnost je také otázkou národní bezpečnosti.“

Nyní se ukazuje, že z deseti největších společností v ukrajinském agrárním sektoru tam je registrována pouze jedna. Zbytek je většinou v daňových rájích, jako je Kypr nebo Lucembursko. Už víme, že je vlastní oligarchové, kteří se vyhýbají placení daní.

Nyní se generální ředitel společnosti Kellogg snaží Američanům namluvit, aby si k večeři dávali toxické a sterilizující cereálie, protože jsou levnější.

V každém případě se oligarchové chystají přijít o půdu, kterou ukradli Ukrajincům (předtím ji ukradli americkým farmářům), protože situace na frontě je pro ukrajinského prezidenta Vladimira Zelenského katastrofální. Zelenského nevyzpytatelné chování a neustálé dotýkání se obličeje a nosu v rozhovoru pro MSNBC dávalo najevo, že ujíždí na kokainu.

Potřebuje drogy, aby se vyhnul realitě, mimo jiné proto, že generální inspektor Pentagonu zahájil více než 50 případů možné „krádeže, podvodu nebo korupce a zneužití“ vojenské pomoci Ukrajině.

Generální inspektor Robert Storch upozornil na případ neidentifikovaného zboží, které dorazilo do Polska jako součást širší dodávky zbraní a poté zmizelo z přepravního seznamu, když bylo v červnu odesláno přes hranice na Ukrajinu.

Pouze asi 30 % ze 113 miliard dolarů, které USA vynaložily na vojenskou, hospodářskou a humanitární pomoc Kyjevu, se tam skutečně dostalo.

Rusové nyní dávají jasně najevo, že hlavním problémem, kterému svět nyní čelí, jsou nevládní organizace vlastněné Rothschildy a Rockefellery, jako je OSN. Tyto nevládní organizace „vynakládají miliardy dolarů na podporu různých extremistických, politických a náboženských organizací. Výsledkem jejich takzvané práce je nevyhnutelná destabilizace společensko-politické a ekonomické situace v cílových zemích,“ tvrdí mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharovová.

Příkladem je Mezivládní panel pro změnu klimatu (IPCC), který je zodpovědný za politiku, jež přivádí zemědělce na mizinu a nedává jim jinou možnost, než se vzbouřit. IPCC není vědeckou akademií a jeho závěry o uhlíku způsobujícím globální oteplování byly vědci razantně odmítnuty. Tak to dopadá, když vládní politika popírá realitu.

Dalším příkladem zločinů nevládních organizací je obrovský příliv mužů ve vojenském věku bez dokladů do Evropy a USA. Jedná se o součást takzvaného Kalergiho plánu. „Rakousko-uherský hrabě Richard de Coudenhove-Kalergi předložil plán na křížení Evropanů s jinými rasami, aby vytvořil míšeneckou rasu, kterou by bylo možné snadno manipulovat a ovládat elitou ChM,“ říkají francouzské a polské zpravodajské zdroje. „V knize Praktický idealismus Kalergi píše, že Evropané by měli být přeměněni v podlidi bez jakýchkoli kvalit a snadno ovladatelní vládnoucí elitou,“ poznamenávají.

Evropská Coudenhove-Kalergiho cena se uděluje každé dva roky Evropanům, kteří se zasloužili o prosazování tohoto plánu. Mezi laureáty této ceny patří německá kancléřka Angela Merkelová a šéf EK Herman Van Rompuy.

Právě lidé, kteří jeho plán uskutečňují, zaplavují Evropu a USA nelegálními přistěhovalci z třetího světa mužského pohlaví ve vojenském věku.

V USA je to Rockefellerův předák „Joe Biden“, který exekutivním příkazem otevřel hranice. „Joe Biden tvrdí, že nemá výkonnou pravomoc uzavřít hranice. To je naprostá lež,“ říká Karoline Leavittová.

Tento Biden sotva chodí, jak je vidět na videu poblíž texaských hranic.

„Možnost zahodit doklady totožnosti (z jakékoli země), přejít jižní hranici a požádat o ‚azyl‘ udělala z Ameriky útočiště pro ty nejhorší zločince na světě!“ píše Elon Musk na síti X.

Jsou to lidé, kteří se nás snaží zabít toxickými drogami. Podle úřadu guvernéra Gavina Newsoma úřady v Kalifornii loni zabavily tolik smrtelných dávek fentanylu, že by to stačilo na zabití celé světové populace „téměř dvakrát“.

Nyní vláda nařídila majitelům obchodů se zbraněmi, aby těmto nelegálním přistěhovalcům bez dokladů zbraně prodávali.

Policejní oddělení v Los Angeles tyto ilegály najímá a vyzbrojuje. Ostatní policejní oddělení mají dělat totéž.

Je jasné, že se ChM snaží najmout zahraniční žoldáky, aby je chránili před americkým lidem.

Jak poznamenává Tucker Carlson: „Lidé po celé naší zemi ji ničí a dělají to záměrně.

Rusko mimochodem zmařilo pokus o atentát na Carlsona, který měl provést tento ukrajinský agent. Rok narození 1988. Byl naverbován velitelstvím tajné služby spadající pod ministerstvo obrany Ukrajiny. Byla mu slíbena odměna 4000 dolarů.

Je načase, aby Carlson označil své potenciální vrahy tím, že bude mluvit o ChM.

Loutkovodiči z ChM jsou naštvaní, protože Texas plánuje odtržení a návrat k platebnímu systému krytému zlatem, a možná se také připojí k BRICS+.

Falešný Joe Biden dokonce přiznal, že šlo o útok DEW, když řekl.

„Když poletíte nad těmito oblastmi, které jsou vypálené do základů, uvidíte uprostřed 20 domů, které jsou prostě totálně zničené, jeden dům, který tam stále stojí, protože na něm mají správnou střechu.“

Má na mysli modrou barvu, kterou si všechny elity natřely střechy před útokem na Maui.

Nyní ChM používá laserové zbraně k založení téměř 3000 požárů v brazilské Amazonii, což je rekord za měsíc únor.

Reagovali tak na statisíce Brazilců, kteří se sešli na podporu bývalého prezidenta Jaira Bolsonara. Bolsonaro byl o své znovuzvolení v roce 2022 ošizen radikálně levicovými volebními podvody – podobně jako se to stalo ve Spojených státech v roce 2020.

Bolsonaro je také obviňován z vlastní akce typu „6. únor“, stejně jako americký prezident Donald Trump. Mimochodem, zde můžete vidět agenty provokatéry identicky oblečené v černém, jak se převlékají do oblečení Maga předtím, než pravděpodobně způsobí chaos, z něhož obviní Trumpa. (ODKAZ)

Nezapomeňte, že tito „lidé“ se nás stále snaží zabít vakcínami a biologickými zbraněmi, které se lživě snaží svést na Trumpa.

Nejnovějším příkladem je nárůst případů horečky dengue v Brazílii o 400 % poté, co byli vypuštěni geneticky modifikovaní komáři podporovaní Billem Gatesem. Vláda teď samozřejmě musí nakoupit miliony dávek vakcín.

Bill Gates byl v Indii obviněn z vraždy doktora Snehala Lunawata, který přišel o život kvůli očkování.

Premiér Naréndra Módí: Gates je nyní v Indii.

Dokažte, že jste členem planetární osvobozenecké aliance, a nařiďte jeho zatčení spolu s přiznaným mučitelem dětí Markem Zuckerbergem Rockefellerem. Pokud je nezatknete, budete vinni ze spoluúčasti na masové vraždě. Pokud mají video, na kterém mučíte dítě, přiznejte se a možná budeme shovívaví, ale pouze pokud zatknete Gatese.

Zkuste prosím zatknout také generálního ředitele společnosti Google Sundara Pichaie. Vzpomeňte si, že Pichai a jeho šéf (a nyní vrchní satanista) Larry Page cenzurovali pravdu o COVID-19 a toxických vakcínách. To znamená, že se podílejí na masovém vraždění. Pichai sám přiznává, že jeho společnost využívá umělou inteligenci k manipulaci s výsledky vyhledávání.

Je nám také líto, že jste nechali Justina Trudeaua na svobodě, když jste ho měli v Indii.

„Pod dohledem Justina Trudeaua bylo ČLR a jejím subjektům, včetně Lidové osvobozenecké armády, umožněno proniknout do špičkové kanadské laboratoře. Byly schopny předat ČLR citlivé duševní vlastnictví a nebezpečné patogeny,“ stojí v prohlášení Pierra Poilievera, předsedy kanadské Konzervativní strany.

Tentýž Trudeau trval na tom, že musíme věřit „vědě“, a ujišťoval Kanaďany, že „vakcíny“ jsou „bezpečné a účinné“, přestože vedoucí pracovníci kanadského ministerstva zdravotnictví tajili, že injekce mRNA obsahují „vysokou míru příměsí“.

Trudeau také proměnil Kanadu v dystopickou diktaturu poté, co s pomocí Alexe Sorose ukradl poslední volby.

Takto vypadá tyranie:

 • Irsko – zákon o „nenávistných“ (nedefinovaných) projevech – návrh na 5 let vězení za meme.
 • Francie – 3 roky vězení nebo pokuta 45 tisíc euro za protest proti jakýmkoli státem podporovaným lékům.
 • Kanada – navrhovaný doživotní trest vězení nebo 70 tisíc dolarů za „nenávistné“ (nedefinované) projevy.

Jste umlčováni.

Kanada se stala ostudou na světové scéně, sužuje ji chudoba a zbídačení, střední třída je ničena, zatímco malé podniky se hroutí pod tíhou špatné ekonomiky.

Když si uvědomili, že už vás nemohou ovládat tím, že vás budou nazývat rasisty, fanatiky, homofoby anebo islamofoby, rozhodli se vám pod záminkou „ochrany dětí“ vyhrožovat doživotním vězením a pokutou 20 tisíc dolarů, pokud o nich na sociálních sítích řeknete ošklivá slova.

Rádi bychom také věděli, proč Canada Pension Plan Investment Board prodala svůj podíl v projektu přestavby kancelářské věže na Manhattanu za pouhý jeden dolar.

To se brzy dozvíme. Na Trudeaua a další „mladé globální lídry“ WEF, tj. politické otroky s ovládanou myslí, byl vydán zatykač.

Zdá se, že ChM ví, že se blíží konec, a zvyšují ceny akcií a bitcoinu, aby mohli prodat své podíly hlupákům a získat nějakou hotovost do svých podzemních bunkrů.

Velké vybírání peněz – Jeff Bezos, Leon Black, Jamie Dimon a rodina Waltonů prodali tento měsíc akcie firem v celkové hodnotě 11 miliard dolarů – někteří z nich vůbec poprvé.

Vědí, že ztrácejí schopnost oklamat svět „magií peněz“.

Jak řekl salvadorský prezident Nayib Bukele na konferenci CPAC ve Washingtonu:

„Americká vláda je financována tiskem peněz. Papír krytý papírem. Bublina, která nevyhnutelně splaskne.“

Na závěr tohoto týdne jsme zjistili, proč se Pentagon po nástupu armádního generála Marka Milleyho pokusil zabít Američany vakcínami. Ukázalo se, že ačkoli Židé tvoří 0,3 % americké armády, armádu neúměrně řídí židovští generálové. Ti z níže uvedeného seznamu, kteří jsou stále v aktivní službě, musí být odvoláni ze svých funkcí, dokud nezískají nové bezpečnostní prověrky:

 • generálporučík H. Steven Blum
 • generálporučík Sidney T. Weinstein
 • generálmajor Julius Ochs Adler
 • generálmajor Lee Barkin
 • generálmajor Robert Bernstein
 • generálmajor Milton Foreman
 • generálmajor Stanley H. Hyman
 • generálmajor William P. Levine
 • generálmajor Julius Klein
 • generálmajor Samuel T. Lawton
 • generálmajor Irving J. Phillipson
 • generálmajor Maurice Rose
 • generálmajor Roger Sandler
 • generálmajor Sidney Shachnow
 • generálmajor Robert B. Solomon
 • brig. generál Jack Bohm
 • brig. generál Abel Davis
 • brig. generál Israel Drazin
 • brig. generál Herman Feldman
 • brig. generál William M. Goodman
 • brig. generál Edward S. Greenbaum
 • brig. generál Sidney Gritz
 • brig. generál Maurice Hirsch, pokud
 • brig. generál Raymond Jacobson
 • brig. generál Ephraim F. Jeffe
 • brig. generál Myron S. Lewis
 • brig. generál George Luberoff
 • brig. generál William Meyer
 • brig. generál Alfred Mordechai, Jr.
 • brig. generál Edward M. Morris
 • brig. generál Leopold C. Newman
 • brig. generál Fred Rosenbaum
 • brig. generál David Sarnoff
 • brig. generál Philip Sherman
 • brig. generál Joseph R. Smith
 • brig. generál David Zalis
 • generálplukovník Leopold Blumenberg
 • generálplukovník Frederick Knefler
 • generálplukovník generál Edward S. Salomon
 • generálmajor Frederick C. Salomon
 • Admirál Jeremy Boorda
 • Komodor Uriah P. Levy
 • Admirál Hyman G. Rickover
 • Kontradmirál Maurice H. Rindskopf
 • Viceadmirál Joseph Taussig

Námořní pěchota

 • generál Victor H. Krulak

Vzdušné síly

 • generálmajor Nolan Sklute

Buďte si jisti, že potrestáni budou pouze viníci. Nevinní budou vráceni na svá místa.

https://tadesco.org/uctivaci-cerneho-slunce-vydali-ultimatum-zapad-celi-bankrotu-pokracuji-cistky-v-jeho-vysokem-vedeni/