,,National Geographic nám vypráví o nejnovějších objevech Zahi Hawasse v Sakkáře. Od sarkofágu a mumie pokryté ryzím zlatem, které nebylo otevřeno více než 4500 let, po některé tajemné a záhadné chodby, které vedou přímo do některých městských budov uvnitř některých pyramid a dokonce pod samotnou Káhirou. Nikomu není tajemstvím, že v Egyptě dávají od minulého století zvířata, jako jsou hrobky a mumie faraonů dynastického Egypta.
Ale asi 3 nebo 4 roky ke dni byla učiněna další zjištění, že informace byly zcela potlačeny z tisku a tedy z lidstva. Co nechtějí, aby lidstvo vědělo a znalo pravdu, a co je to pravda?
• Samozřejmě je to jedno, že Egypt od svého vzniku vládl ve dvou různých obdobích. Bylo to na začátku všeho. Království starověkých faraonů, které bylo hvězdným věkem příchozích Orionova pásu, a později dynastickou éru, králů Egypta, od Narmeru po jejich poslední královnu Ptolemaiu Kleopatru.
• S tímto vším panoramatem už není dobrá část lidstva oklamána, že existovalo hvězdné období, které vládly mimozemské bytosti. Nezáleží na tom, jak moc to skrývají a popírají, zákony kosmu jsou neomylné, a jedním z nich je, že vše vyjde na světlo, a pravda sama o sobě otevírá cestu, nelze ji potlačit. Neboť pokud nemluví, tak kameny samy budou mluvit za sebe.,,