Umělá inteligence vydávající se za zesnulého válečného zločince Lloyda Austina se tento týden marně snažila přesvědčit vysoce postaveného velitele bombardovacího křídla letectva, aby zahájil masivní letecký útok na Guantánamo s tvrzením, že základnu obsadili povstalci loajální Trumpovi a využívají ji k vedení války proti Bidenově administrativě, uvedl zdroj z kanceláře generála Erica M. Smithe pro Real Raw News.

Naneštěstí pro nezákonný režim programátor UI buď zapomněl, nebo mu nebylo řečeno, že skutečný Austin v polovině roku 2023 naléhal na stejného důstojníka, velitele 509. bombardovacího křídla plukovníka Keitha Butlera, aby vyslal útočný letoun B-2 Spirit na velitelské a kontrolní budovy GITMO, což plukovník Butler odmítl. Podle našeho zdroje se tehdy ještě živý Austin rozhořčil nad Butlerovým odmítnutím a pohrozil mu, že ho označí za zrádce a svolá proti němu vojenský soud. Butler se však rozkazům vysmál s tím, že Austin je ve skutečnosti zrádce a nelegitimní ministr obrany, nástroj spiklenců. Do té doby plukovník Butler opustil režim a složil přísahu před generálem Ericem M. Smithem, že bude dodržovat ústavu Spojených států. Zavázal se, že bude podporovat posledního legitimního vrchního velitele, prezidenta Donalda J. Trumpa, a že se bude vyhýbat nezákonným nařízením režimu.

Přesto ve čtvrtek 22. února obdržel plukovník Butler na Whitmanově letecké základně v Missouri e-mail, který mu nařizoval, aby se následující ráno dostavil v plném vojenském oděvu k videohovoru s Austinem. Zprávu však zaslal John Kirby, kontradmirál námořnictva ve výslužbě, který se stal nástrojem Deep State a který jako ředitel komunikace NSC neměl nad plukovníkem Butlerem žádnou pravomoc.

Plukovník e-mail zpochybnil a odepsal s dotazem, proč ho Austin nekontaktoval osobně, na což Kirby údajně odpověděl: „Ministr Austin je zaneprázdněný muž. Předávám vám jeho příkazy na základě jeho pověření“.

Butler zřejmě nevěděl, že Lloyd Austin byl v lednu na Ukrajině zabit ruskou řízenou střelou, což potvrdily důkazy DNA, které ruská Federální bezpečnostní služba FSB předala do kanceláře generála Smithe.

Plukovník Butler informoval generála Smithe o pokusu Deep State o lstivou akci.

„Vezměte tu videokonferenci, plukovníku, nahrajte ji a já řeknu našim lidem, aby se na ni podívali. Máme všechny důvody věřit, že Austin je mrtvý, ale stejně bych se rád podíval na toho, kdo se za něj vydává,“ řekl generál Smith plukovníku Butlerovi v telefonátu.

Když plukovník Butler uviděl na obrazovce počítače „Austin“, věděl, že mluví s podvodníkem. Tónina, dialekt a kadence simulace dokonale odpovídaly Austinovi, ale jeho vzhled měl indicie podvrhu. Jeho brýle na předpis měly špatný tvar – osmiúhelníkové čočky místo kruhových, a jeho obličej byl příliš štíhlý, jako by s ním někdo manipuloval ve Photoshopu. Pravý Austin navíc vždy nosil na levé klopě saka připnutou americkou vlajku. Plukovník Butler si jí všiml na pravé klopě. Austinovy oči měly navíc světlejší odstín hnědé a uši mu narostly téměř stejně výrazně jako Obamovi. Nejzřetelnějším prozrazením však bylo, že Austin si na minulou nekázeň plukovníka Butlera vůbec nepamatoval.

„Deep Fake“ si s ním asi deset minut povídal, jako by byli staří kamarádi, než přešel k jádru věci, a plukovník Butler to zpočátku hrál. Alespoň do chvíle, než chtěl, aby plukovník Butler vyhodil část GITMO do povětří,“ uvedl náš zdroj.

„Plukovníku Butlere, tímto vám nařizuji, abyste okamžitě vypravil dvě letky B-2 na Guantánamo, cílové balíčky budou předány v nejbližší době. Stručně řečeno, GITMO bylo obsazeno disidentskými vojenskými silami, které stále poslouchají Donalda Trumpa. Cíle mají zahrnovat velitelské spojení, ale ne, opakuji ne, vězeňské cely. Síly musí také zničit všechna námořní plavidla, která tam kotví, protože jejich velitelé byli kompromitováni,“ řekla simulace a špatně vyslovila Butlerovo příjmení s důrazem na „u“, jako by se vyslovovalo „Ferris Bueller“.

„Pane ministře Austine, jste si vědom toho, že tohle není SOP pro vydávání jakýchkoli rozkazů, že?“ Řekl plukovník Butler.

„Tyto rozkazy přicházejí přímo od POTUS, Josepha R. Bidena,“ odpověděla simulace Austina.

„Nepamatujete si, že bychom spolu před několika měsíci vedli stejný rozhovor, že ne?“ Řekl plukovník Butler.

Simulovaná tvář na chvíli zmlkla; její umělá inteligence se zřejmě snažila přizpůsobit rozhovoru a zformulovat správnou, věrohodnou odpověď. Pak řekla: „Samozřejmě, že si vzpomínám. Ale zůstalo to nedokončené. Proto ho máme znovu, plukovníku Butlere,“ řekl falešný Austin.

Plukovník Butler blafování ukončil. „Ten rozkaz nesplním. Vím, že Austin je mrtvý a ty nejsi on. Kdo přesně poslouchá tenhle rozhovor?“

Konverzace skončila u zdroje, který Velitelství kybernetické divize námořní pěchoty USA později určilo jako IP adresu spojenou se satelitní kanceláří NSC v Bakersfieldu v Kalifornii.

„Je to další důkaz, že Austin je mrtvý,“ řekl náš zdroj. „Šílené je, že dvanáctiletý kluk používající Midjourney mohl vykouzlit lepší AI. Hluboký stát má klony a vycvičené dvojníky, a tohle mu nabídli, aby předstíral, že je Austin? Mají se ještě hodně co učit. Zdá se, že jsou v úpadku.“

https://realrawnews.com/2024/02/dead-deep-stater-tries-tricking-air-force-officer-to-bomb-gitmo/