Pojďme společně nahlédnout na svět, který jste dosud neznali. Odhalíme některá tajemství samotného vesmíru a zjistíte, co se může stát, když se napijete ze Zlatého Grálu.

Kniha Zlatý Grál vám pomůže zjistit odpověď na nejdůležitější otázku v historii lidstva „Kdo jsi?“, a to pomocí teorie, kterou autor vytvořil, ověřil v náboženských textech a uvedl do pohybu v praxi, neboť se dokázal zkontaktovat s UFO.

Dále v knize zjistíte, jak hudba dokáže měnit fyzickou realitu, jaká je duchovní síla zvířat, jaké jsou základní zákony vesmíru (podle nichž vesmír funguje), jaké tajemství skrývá čas a zda je smrt reálná. Nakonec autor poodhalí malou vrstvu naší historie, abyste zjistili, co bylo skryto našim zrakům, a mnohem více.

O čem v knize píšu

V knize píšu o životě, o světě, o své duchovní cestě a popisuji, kam by nás informace z knihy mohly zavést. Snažím se na názorných příkladech ukázat, že nic není tak, jak vypadá. V mládí jsem měl hodně otázek typu: Kdo jsem? Proč tu jsem? Odkud jsem přišel? Proč vypadáme takhle? Proč si nic nepamatujeme z minulých životů? Zdali existují mimozemské civilizace? A mnoho dalšího.

Postupem času ke mně začaly přicházet odpovědi na mé otázky a začal jsem si skládat puzzle, které na sebe navazuje. Informací jsem měl tolik, že jsem vytvořil obrovský obraz, který mi ledacos napoví, a mohl jsem z něho dokonce vytvářet své nové teorie. Díky tomu jsem dokázal věci, které se běžnému člověku ani nezdají a znějí spíše jako pohádky z říše snů.

V knížce zjistíte, že nic není náhoda a vše je přesně tak, jak má být. Navíc jsem zjistil, že „čím více toho vím, tím více vím, že nic nevím“.

Pro koho je kniha určena

Kniha je určena pro ty z vás, kteří by se chtěli stát lepšími človíčky, rádi bádají a hledají, jak vše pospolu funguje a kam nás to zavede. Mně samotnému napsání této knihy změnilo život k lepšímu, kdy jsem si například začal více vážit života, pochopil jsem více sám sebe a jaký je můj úkol zde na Zemi.

Pár slov o mně

Jsem člověk, který neustále nad něčím přemýšlí a snaží se najít princip života. Moje povaha je maximální detailista, kdy odevzdávám práci, až jsem si jistý, že je vše v pořádku. Díky tomu a mé trpělivosti dokážu splnit těžký úkol i tam, kde ostatní pokulhávají. Navíc neberu nic jako náhodu a vše si dávám do souvislosti. Všude se snažím najít spojovací bod, který mi ledacos napoví. V neposlední řadě jsem velký fanda duchovna, tajných technologií, zaniklých civilizací a tajných informací. Mojí touhou je změnit svět k lepšímu.

Na první pohled byste možná řekli, že jsem vystudoval filozofickou fakultu. Nemůžete se více splést. Ve skutečnosti jsem stavař jak poleno. Vystudoval jsem Střední průmyslovou školu ve Valašském Meziříčí, obor pozemní stavitelství. Který jsem dále úspěšně s titulem Bc. vystudoval na Fakultě stavební Vysokého učení technického v Brně. Než jsem dostudoval, přijal jsem týdenní brigádu ve strojírenské firmě (úplně něco jiného než stavařina) a z týdenního brigádníka se stal jeden z hlavních konstruktérů pro návrh a vývoj.

Proč jsem knihu napsal

V posledním ročníku na vysoké škole FAST mi bylo nabídnuto panem doktorem RNDr. Mgr. Ing. Mgr. Bc. Jaroslavem Lindrem, Ph.D., zúčastnit se soutěže Studentská vědecká a odborná činnost (SVOČ), v oboru společenské vědy s mým tématem Vztah člověka (sebe či kultury) ke smrti aneb „Druhá strana mince“, se kterým jsem dokázal obhájit třetí místo.

Měl jsem z úspěchu obrovskou radost. Řekl jsem si, že moje práce má význam, a díky tomuto úspěchu jsem si dal za úkol, že bych mohl v budoucnu sepsat něco většího a ještě lepšího a zahrnout tam všechno, co vím. I proto jsem cítil, že je moje poslání zde na Zemi napsat knihu, kterou jsem v průběhu času pojmenoval jako Zlatý Grál.

Knihu jsem dokázal dopsat do zdárného konce (strávil jsem nad ní přes 1200 hodin a má lehce přes 300 stran) i díky tomu, že jsem si uvědomil, jaký obrovský potenciál kniha skrývá.

Zjistil jsem, že kniha může duchovně probudit lidstvo, a pokud se tak stane, je zde šance, aby zde byly uvolněny 4 velice tajné technologie. Jedna z nich jsou holografické postele, které dokážou vyléčit veškeré nemoci.

Pevně věřím, že rok dřevěného draka, který predikuje obrovské změny v celé společnosti a začátek mé knihy není náhoda.

u, aby konečně mohl započít Zlatý věk, který nám byl předpovězen a který si jako lidstvo zasloužíme.

Řekli o knize

„Zlatý Grál je kniha, která vám rozšíří obzory, ať už s autorovými názory souhlasíte, nebo ne. Přináší mnoho zajímavých informací, které autor dokládá odkazy na zdroje, a pohlíží na svět z takových úhlů, které by vás možná ani nenapadly. Pokud patříte mezi přemýšlivé typy a rádi přicházíte věcem kolem sebe na kloub, můžu Zlatý Grál doporučit.“

— Hedvika Landová, redaktorka, korektorka

„Zlatý Grál je skvělá a převratná kniha, plná informací, která dává celistvý náhled na fungování světa i života, nás samotných, včetně vrstev, kam většina lidí ani nedohlédne. A děkuju za ni.“

— Zuzana Bürger, grafička, sazečka

Chceš mě podpořit?

Myslím, že jsem toho už řekl příliš, a teď je na tobě, zdali jsem tě zaujal a budeš mě chtít podpořit. Rozhodně si budu vážit každé podpory.

Knihu si můžeš koupit v předprodeji zde: https://bit.ly/KupZlatyGral

Pokud znáte někoho, komu by se moje kniha líbila, budu vděčný za sdílení odkazu viz výše.

Navíc je v odkazu ZDARMA k přečtení ukázka z knihy. Jedná se o celou 4 kapitolu Zákony Vesmíru, kde popisuji základních 5 zákonů, které jsem vydedukoval z mého života. Sami si můžete ověřit, zdali moje teorie mají hlavu a patu na základě znalostí, které znáte. V kapitole se vám snažím ukázat, jak přemýšlím a jak vytvářím své teorie.

Co je to Crowdfunding?

Výroba knihy bude financována pomocí crowdfundingu. To znamená přes online platformu se vybírají peníze na zaplacení knihy. Cena knihy se skládá z cca 40% (grafik, sazeč, korektor, redaktor), 40% tisk knihy, 20% výrobce knihy (provize, uskladnění, nečekané výdaje atd.). Jak vidíte, všechny peníze jdou na výrobu knihy.

V případě úspěšné kampaně, která trvá 30 dní, vyjde v nakladatelství Pointa. Kniha bude nabízena k prodeji jak samotným nakladatelstvím, tak rozšířena do běžné distribuce (Knihy Dobrovský, Knihkupectví Luxor, Euromedia, Kosmas, Martinus).

Pokud se nevybere dostatek peněz na zaplacení knihy, kniha nevyjde a peníze budou vrácený všem, kteří mě podpořili v plné výši. Nic neztratíte pouze můžete získat krásnou knihu Zlatý Grál.

Chceš vědět víc?

Můžeš mě sledovat na facebookové stránce https://www.facebook.com/DavidTrckaZlatyGral, kam dávám nejaktuálnější informace a pár informací ze zákulisí, které nejsou ani v knížce. Také mě můžeš kontaktovat na facebookovém osobním profilu https://www.facebook.com/david.trcka.7 nebo mi klidně napiš na e-mail david.trcka@centrum.cz .

Děkuju za veškerou podporu, vážím si jí.