Donald J. Trump zahájil a financuje vyšetřování s cílem zjistit, zda Alec Baldwin vědomě a úmyslně popravil kameramanku Halynu Hutchinsovou. Poté, co se dozvěděl, že začala pracovat na dokumentu zaměřeném na odhalení obrovského pedofilního kruhu, řekl pod příslibem anonymity zdroj z Mar-a-Lago.

Pro  RRN uvedl, že Trump začal mít podezření na teorii „náhodné střelby“ krátce poté, co se na veřejnost dostaly zprávy o příšerném incidentu. Tato podezření následně vyletěla do nových výšin, když osobně hovořil se dvěma zkušenými herci, kteří mají bohaté znalosti o bezpečnostních protokolech střelných zbraní na filmových scénách. Byli to Jim Caviezel a Jon Voight.

Caviezel řekl Trumpovi, že pravděpodobnost, že se herci podá zbraň nabitá ostrým nábojem, je nepřípustné. Dodal, že za celé roky jako hlavní filmová hvězda nikdy nefilmoval s „ostrou zbraní“. Zdůraznil přísné bezpečnostní kontroly, které se týkají zajištění, aby herci dostali střelné zbraně nabité pouze slepými náboji nebo nesmrtícími projektily.

“Šance byla jedna k miliardě, pane.” Než při natáčení popadneme střelnou zbraň, zkontrolují ji alespoň tři lidé – odborník na střelné zbraně, jejich asistent a alespoň jeden asistent výrobce nebo produkce. Všichni musí zkontrolovat hlaveň. Stále nevíme, zda zbývajících pět komor obsahovalo náboje slepé nebo ostré. A Alec – za svou kariéru zvládl stovky zbraní. Mnoho toho nesedí. Gutierrezová byla sice mladá, ale to není omluva,“ řekl Caviezel Trumpovi.

Jeho prohlášení odkazovalo na Hannah Gutierrezovou, poskytující výzbroj pro film – 24letou dceru dlouholetého vyzbrojovače filmového průmyslu Thalla Reeda.

Mimochodem, Caviezel má hrát ve filmu Sound of Freedom, který se zaměřuje na průmysl obchodu s dětským sexem. Viděl jsem testovací promítání a považuji ho za nejpřesnější reprezentaci tohoto hrozného odvětví. Hollywood se pokusil film cenzurovat. Toto je film, který si nenecháte ujít, a formální recenzi tohoto eposu budu mít blíže k datu vydání.

Zpráva Jona Voighta Trumpovi odrážela Caviezelovu zlověstnou výtku k náhodné střelbě.

“Takové věci, pane prezidente, se nedějí bez důvodu.” Alec je špatný člověk – nikdy jsem ho neměl rád. Ta dívka, kterou zabil – je to ostudné. Aby k podobným událostem nedocházelo, byla přijata řada opatření. Lidé budou říkat ‚dobře, stalo se to Brandonu Leemu‘, ale pořád nevěřím, že to byla nehoda. Myslím, pane prezidente, je toho hodně, co nám není řečeno,“ řekl Voight Trumpovi.

Voight také zdůraznil obrovské pokrytectví v tom, jak liberální elitáři klasifikují střelné zbraně.

„Říkáme jim ‚rekvizity‘, ale jsou to skutečné zbraně, odpalovače a tak. Na scéně jsou to rekvizity, ale v rukou lidí se z nich najednou stanou útočné zbraně nebo vysoce výkonné pušky,“ dodal Voight.

Trumpovy rozhovory s herci posílily jeho přesvědčení, že se děje něco zlověstného, ​​řekl náš zdroj.

„Trump věnoval několik milionů dolarů ze svých vlastních peněz, aby se dozvěděl pravdu. Nevěří, že Nové Mexiko skutečně vznese obvinění proti Baldwinovi, a tak si najal soukromou investigativní firmu, aby se do toho pustila. Trvalo jim jen den, než odhalili fakta, která MSM neuvádí,“ uvádí zdroj.

Vyšetřovatelé, řekl, vedli rozhovory s přáteli, rodinou a spolupracovníky Halyny Hutchinsové a zjistili, že tajně vytvářela dokument, který by se, kdyby nebyla zabita, soustředil na odhalení gargantuovského pedofilního kruhu v centru Hollywoodu, domově hegemonie Deep State.

Halynina celoživotní přítelkyně Shelly Jordanová vyšetřovatelům řekla, že Halyna strávila svůj život obhajobou znevýhodněných dětí a mládeže, které se staly obětí sexuálních predátorů ve filmovém průmyslu. Jordanová prohlásila, že Hutchinsová sestavila seznam tuctu významných celebrit, které „obrovsky profitovaly“ ze sdílení a z obchodování s nezletilými chlapci a dívkami.

“Neřekla mi jména…  pro mou vlastní ochranu, myslím. Všechno to tajila, aby se to nikdo nedozvěděl, než to bude dokončeno. Byl to obrovský projekt, na kterém pracovala. Nikdy o Alecovi nemluvila špatně, ale čím víc přemýšlím o tom, co se stalo, tím víc si myslím, že byla zavražděna, aby projekt zmizel. Tyto informace jsem dal k dispozici CNN a MSNBC, ale oni je zametli pod koberec,“ řekl Jordan vyšetřovatelům.

Odmítnutí MSM zveřejnit jeho prohlášení podpořilo Trumpovo podezření z nečestné hry. „Donald Trump má vážné obavy o děti v této zemi a je odhodlán pravdě přijít na kloub,“ sdělil zdroj.

Zdroj:

https://realrawnews.com/2021/10/trump-opens-investigation-into-baldwin-shooting/