Bouře, která všechno změní přichází. Buďte  připraveni. Týden dopředu uvidíme duhu! …Trump + Q, Velké probuzení… „Můj další kousek se jmenuje “Nic nemůže zastavit to, co přichází‘ – Donald Trump. “Musíme si dát pozor zejména na tu malou skupinu sobeckých lidí, kteří by přistřihli křídla orla amerického, aby si opeřili svá hnízda.” …Denzil Washington

Judy Poznámka: Vítejte na konci hry. Odpočítávání začalo. Událost měnící svět – se změní v Týden BQQM k zápisu do historie, doplněná výpadkem proudu a uvolněním systému nouzového vysílání na podporu globálního resetování měny.

Po. Telegram Johna McAfeeho z 25. října: „Odpočítává se 77 hodin, než se stane něco, co změní svět. Nakonec ničeho nebudeme nelitovat. My neodpouštíme. Nezapomínáme. Bůh vítězí. Očekávejte nás. WWG1WGA”

St. 27. října QAnon, QWay: Nastal čas odhalit pravdu o všech špinavých věcech. Brzy, v každém okamžiku, obrat událostí způsobí neuvěřitelné. Celá naše vláda bude neplatná. Biden, Harrisová, členové Kongresu a Nejvyššího soudu budou odvoláni.

St. 27. října Trump +Q Velké probuzení: EPICKÁ UDÁLOST PŘICHÁZÍ! Pamatujte, pamatujte na 5. listopad – V jako Vendetta. Všechno začíná v Londýně. Velký globální reset začíná v Londýně ve Velké Británii v roce 2021. Vše je propojeno. Den, kdy spínač zapne nový svět.

Efektivní pokročilé varování, také známé jako EBS:

* Anonymní tip ze středy 27. října v Field Office FBI v McAllen, TX: větší než kdy předtím byla spatřena karavana nelegálních imigrantů, jak se blíží k našim jižním hranicím, ve zjevném pokusu přemoci bezpečnostní síly a prolomit nyní jasně definované hranice. Dnes ráno ve st. 27. října během soukromého setkání s představiteli Pentagonu premiérka Sara Quanová poznamenala, že odpor se od minulého týdne snížil téměř na 2:1. “Zelené světlo, generále.” Všechny systémy jdou před Velkou událostí na masivní uzamčení,“ potvrdila za bouřlivého potlesku. …Whiplash347

* Komise FDA hlasovala 17:0 pro povolení vakcíny Pfizer COVID-19 pro nouzové použití u dětí ve věku 5 až 11 let v USA. Dr. Ruben na komisi FDA: “Nikdy se nedozvíme, jak bezpečná je vakcína, dokud ji nezačneme podávat.”

* Dokonce i myšlenka na využití dětí k lékařským experimentům byla pro každého normálně uvažujícího člověka pobuřující, i když to překvapivě nebylo poprvé, kdy se na nevinných experimentovalo s vývojem vakcíny. Farmaceutické společnosti používají sirotky při zkouškách smrtících léků už nějakou dobu! V roce 2004 „skvělý“ odborník na Covid Dr. Fauci, který vydělal miliony na Plandemii, použil sirotky pro experimenty AIDS financované daňovými poplatníky v nemocnici v New Yorku. Z 532 dětí použitých pro experimenty s AIDS 200 zemřelo. Nemocniční sestra novinářům řekla, že během testování děti okamžitě onemocněly a silně zvracely. Nikdy nebylo vzneseno žádné obvinění proti nikomu, ani proti žádné zúčastněné instituci.

https://www.redvoicemedia.com/2021/10/dr-faucis-used-orphans-for-aids-experiments-in-2004-in-new-york-city/

* Nebezpečí vakcín proti Covid: Kromě toho, že vakcíny Covid nezpůsobují imunitu vůči CV-19, bylo zjištěno, že obsahují částice grafenu s živými buňkami a způsobují srážení krve, infarkty, mění DNA a vyčerpávají imunitní systém. V některých zemích zemřelo na vakcínu více lidí než na Covid-19. Dr. Love říká, že hydra a paraziti ve vakcínách transformují lidi na nový druh.

Sebevražedné myšlenky, „strachy podobné paranoie“, bludy a „ zamlžený mozek“ byly identifikovány u tří teenagerů s mírným nebo asymptomatickým Covid-19, podle nové studie, která objevila nepoctivé protilátky, které mohou za tento stav.

https://cutt.ly/wRD8fuQ

* D.O.D LAW OF WAR 5.11.1.1 Efektivní pokročilé varování, také známé jako EBS. Proč si myslíte, že používali děti ve věku 5 až 11 let? Pamatujte, pamatujte na pátý listopad. Neřeknu vám datum. Píše se pátý listopad 5.11 Je to vojenský kód [DOD] pro Emergency Broadcast System (EBS)….Whiplash347

* The Great Reset vs. The Global Reset: COVID byl jen rozptýlením pro The Great Reset. Chtěli, aby lidé byli hlídáni, aby tady mohli všechno změnit, aniž byste něco viděli. Nechtěli, aby toho lidé využíli. Chtěli, aby z největšího přesunu bohatství v historii lidstva profitovaly pouze elity. Dobře, že jsme to všechno věděli a změnili jejich zlý plán. GESARA NESARA je připravena ke spuštění! Uvidíme se všichni na druhé straně. https://greatawakening.world/reset1

B. O obnovení globální měny:

Tři platné in-the-know zdroje naznačují, že držitelé dluhopisů byli tento týden vypláceni, i když pomaleji, než se očekávalo. Suverénní skupina Tier 3 Church Group dosud nebyla zaplacena.

Likvidita ještě nenastala a pravděpodobně nebude další den nebo dva.

Schůzky ke zpětnému odkupu držitelů dluhopisů byly naplánovány na čtvrtek. 28. října. Očekává se, že německé dluhopisy skončí ve čtvrtek. v noci nebo brzy v pátek 29. října.

Od nás v Tier 4B (Internet Group), kteří drželi určité cizí měny a/nebo Zimní dluhopisy, se nyní očekává, že budeme mít oznámení někdy v pátek. 29. října, přičemž schůzky pravděpodobně nezačnou dříve než v sobotu. 30. října

Toto oznámení by přišlo prostřednictvím e-mailu, který obsahoval zabezpečenou webovou stránku směřující na číslo 800, kde bylo možné zavolat a nastavit schůzky pro vyplacení/výměnu. Zabezpečené webové stránky budou zveřejněny v této aktualizaci a na několika webových stránkách souvisejících s Dinar.

Veřejnost bude následovat asi za tři dny, pravděpodobně v pondělí. 1. listopadu nebo úterý. 2. listopadu

C. Obnovená republika:

Začátek ve čtvrtek. 28. října – Moskva se na deset dní zavírala, aby se připravila na implementaci zákona GESARA – návratu většiny národů k nezávislým demokraciím řízeným konceptům původní ústavy USA. Pravomoci, které nyní mají vlády kontrolované Cabalou, včetně daňových peněz, budou vráceny lidu s mandátem, aby si vládli sami.

V určitém okamžiku se brzy celosvětově aktivuje nouzový vysílací systém a poté bude na telefony a televizory po celém světě odesláno sedm zpráv.

Vzhledem k hromadnému zatýkání na více než 380 000 obvinění podaných u federálních soudů po celé zemi se očekávalo, že bude deset dní temnoty, zatímco svět vstoupí do plného stanného práva. Média, internet, telefony a televizní programy by mohly být vypnuty a lidé požádáni, aby zůstali uvnitř, aby americká armáda mohla vysílat 10 dní 3x8hodinových relací video přiznání, vojenských tribunálů a důkazů skandálů. Během této kritické doby by armáda po celém světě odstranila některé vlády a zatkla dalších více než 200 000 obviněných.

Kvůli očekávanému neklidu je doporučeno mít po ruce na 2-3 týdny jídlo, vodu a nezbytnosti.

D. VÍTEJTE ZPĚT JFK JR: JFK Jr. je konečně zpět veřejně pro ty, kteří mají oči vidět. Pokud víte, vidíte. Chcete vědět, kdo je Q?

Juan O Savin = One 0 Seven = 107 = 17 = Q    Juan = John Q = Juan O Savin = JFK Jr.

Watch videos below:

Q The Storm Rider: DĚJE SE TO !!!! POLICIE, Šerifové protestují proti vakcínám a mandátům/// mnozí skončili kvůli nuceným vakcínám a spojují se. STÁLE VÍCE LÉKAŘŮ přichází a odhaluje pravdu o jedovatých vakcínách a začínají se vzpírat mandátům / statisíce lékařů po celém světě promluvily. Zdravotní sestry se scházejí a vytvářejí sílu, aby žalovaly vládu za mandáty na očkování. Tato probuzení ve zdravotnictví byla loni minimální… Ale letos… Přílivy se obracejí.

VOJÁCI/VETERÁNI se scházejí a chystají se vytvořit přední linie proti TYRANII s vakcínami a pasy. Některá videa nacházející se kolem nás s více než 6 hodinami příběhů VOJÁKŮ, kteří říkají kurva NE! k vakcínám. Tito vojáci se spojují s těmi, kteří byli propuštěni z armády kvůli postoji proti vakcínám. Piloti po celém světě se vzpírají MANDÁTŮM a spojují se.

Několik sektorů pracovníků přepravních a doručovacích služeb se spojuje, aby porušili MANDÁTY a očkovací pasy. V mnoha zemích mediální hvězdy, CELEBRITY protestují každým dnem více a více proti vakcínám a využívají své popularity k tomu, aby se postavily proti TYRANII, atd. Na vlády a zdravotnické organizace po celém světě jsou podány žaloby v řádu stovek milionů proti nezákonnému propouštění, nuceným mandátům a emočnímu strádání….

Další info na zdroji…

Zdroj:
https://operationdisclosureofficial.com/2021/10/28/restored-republic-via-a-gcr-as-of-october-28-2021/

Aktualizace 19:13

❗️Barclays DOWN: Třetí banka v TÝDNU, která trpí výpadky online – tisíce lidí nemají přístup k účtům. Jen několik dní poté, co se NatWest a HSBC snažily vyřešit podobné problémy ve Velké Británii, se údajně zhroutil online systém a aplikace Barclays. (Downdetector)Tisíce lidí se nemohly podívat na své peníze ani k nim získat přístup. Banka přiznala, že se potýká s problémy, přičemž většina označených problémů se týká mobilní aplikace.Ironií osudu bude rozpočet Spojeného království oznámen tuto středu.(RT) zdroj

Už dávate pozor? Ľudia môžu na cestách vidieť vojenské vozidlá, nízko letiace vrtuľníky a federálnych dôstojníkov, ktorí sa zúčastňujú na výcviku a majú na sebe ochranné prostriedky.

Toto zemětřesení má velký význam. V trojzemí Maďarska, Rumunska a Ukrajiny se země otřásla s magnitudou 3,3 na stupnici. Hloubka je mnohem zajímavější: 10 km! (DUMB) zdroj

„Právník Hillary Clintonové Michael Sussman bude mít tento týden slyšení. Na veřejnost se již dostaly dokumenty, které začínají objasňovat, jak hluboko zvláštní poradce Durham ve svém hloubkovém vyšetřování zašel:
15 samostatných předvolání před velkou porotu a mnoho dalších zajímavých detailů.
Rozsáhlé zveřejnění informací právníkem obžalované (protokol o výsadách) je pro vládu výstrahou, pokud jde o kritické e-maily Hillary z její kampaně. Demokraté, Hillary Clintonová a její právníci z Perkins Coie dlouho a tvrdě bojovali za to, aby tyto e-maily (z Clintonovy prezidentské kampaně) nebyly předány velké porotě Johna Durhama poté, co obdrželi předvolání. Všichni vědí, co v těch e-mailech bylo. A brzy to vyjde na svetlo.“ zdroj

DĚJÍ SE VELKÉ UDÁLOSTI.>TAIWAN>Libanon >dusičnan hlinitý na lodích…>>zachytí 20 tun dusičnanu amonného. >Afrika // vojenské převraty>Jižní Amerika – rostoucí napětí>U.S. ODHALUJE FAUCII/ NIH/CDC.. ZISK FUNKCE..>VELKÉ ZPRÁVY O VAKCÍNÁCH V mnoha zemích vystupují proti skrytým úmrtím na vakcíny.>Vyhrocení chaosu na hranicích USA>.>>.>DĚJE SE!!! a HLAVNÍ UDÁLOST SE>> PŘIPRAVUJE<<> ⏰??.>>>♟️ BÍLÉ KLOBOUKY ♟️ TAHY<<< zdroj

?? Vídeň proti C. Pass 25.10.2021 zdroj

? Hlavní razie Europolu v devíti zemích světa. Poté, co byla v březnu uzavřena darknetová platforma „DarkMarket“, dochází nyní k zadrzovani prodejců nelegálního zboží – a také jejich zákazníků. 150 zatčení, z toho 47 v Německu. 27 milionů eur a čtvrt tuny zabavených drog. Europol považuje některé ze zatčených za „vysoce postavené“. Vyšetřování v několika zemích stále probíhá a brzy se očekávají další operace.
? Na lodi MS TRUDY ve Francii byla zabavena více než JEDNA TUNA COKAINU. Loď pak pokračovala do Rotterdamu. Tam ozbrojené mafiánské komando vzalo posádku jako rukojmí a několik hodin prohledávalo loď. Těsně před příjezdem policie zmizeli. Policie byla zvědavá, co jednotka hledá – a na lodi MS TRUDY našla další půl tuny kokainu.
? Druhý megazátah s tisícovkou policistů v Belgii. Díky prolomení sítě SkyECC se policie dostala na stopu mezinárodnímu gangu pašeráků kokainu (převážně Albánců). Více než sto prohledaných objektů, 64 zatčení.
? Dnes proběhla rozsáhlá razie za účasti LKA, celních vyšetřovatelů a 250 policistů po celém Severním Porýní-Vestfálsku. Gang 46 zločinců je obviněn z praní špinavých peněz ve zvlášť závažném případu. Téměř padesát prohledaných objektů, zabavené důkazy.
? Rozsáhlá razie 700 celníků a speciálních jednotek proti mafiánským strukturám ve stavebnictví a na železnici. Levné čisticí prostředky byly ve velkém měřítku zaměstnávány prostřednictvím široce rozvětvené sítě společností. 14 obviněných, 3x odnětí svobody. zdroj

? A to ted dopadne na toho zmrada Fauciho, ktery delal pokusy na psech
? Věděli jste to?
Trump podepsal federální zákon o týrání zvířat
Dne 25. listopadu 2019 podepsal prezident Trump zákon, podle něhož se týrání zvířat stává federálním trestným činem, aby mohli být týrači zvířat přísněji trestáni! zdroj


Nevieme, ako veľmi sa táto vojna zhorší, avšak jedným z účelov toho, že tím Q vystúpil tak, ako to urobil, aby poskytol civilnému obyvateľstvu bezprecedentné vojenské informácie počas štyroch rokov, bolo pripraviť nás na to, aby sme boli schopní bojovať a chrániť sa na základe skutočnej situácie, a nie na základe klamstiev a propagandy = ilúzie, ktorú vykresľujú staršie médiá.

Tak ako sme boli svedkami nepokojov, rabovania a podpaľovania, streľby pod falošnou vlajkou, výbuchov atď. v rôznych mestách, veci sa môžu rozhorieť kdekoľvek a od prvého Trumpovho nástupu do funkcie sme boli poučení, aby sme sa „pripravili“. To znamená, aby ste sa už teraz pripravili na všetky situácie, ktoré vám môžu brániť v normálnom živote a môžu ohroziť vašu bezpečnosť.

V závislosti od toho, kde žijeme, môžeme potrebovať reagovať na akýkoľvek počet nebezpečných situácií. Niektorí sa musia evakuovať kvôli požiarom, ktoré sa neustále objavujú, ako napríklad v Kalifornii, Arizone, Britskej Kolumbii, Kanade a Grécku a na mnohých ďalších miestach.

Môže to znamenať opustiť svoj domov kvôli záplavám, ako sa to stalo v Louisiane a Texase, alebo kvôli hurikánom, ktoré v posledných rokoch silnejú. Sopky sú čoraz aktívnejšie na viacerých kontinentoch a mnohí sa museli v posledných rokoch evakuovať. Všetci môžeme rozumne odhadnúť, aké hrozby môžu vzniknúť.

Súčasná situácia by tiež mohla znamenať, že sa budete musieť ukryť na mieste, ako napríklad mnohí museli v dôsledku mandátu wuhanskej chrípky. Teraz počúvame, že vojaci chodia v niektorých komunitách od dverí k dverám a hovoria ľuďom, že v ich okolí budú prebiehať operácie a že musia zostať vnútri a nevychádzať von, kým nedostanú oznámenie, že je to bezpečné, bez ohľadu na výbuchy, streľbu, plač detí atď.

Možno nechápu, že bezpečnostné opatrenia sa týkajú všetkých zúčastnených, nielen tých, ktorí sú vo svojich domovoch. Armáda zabezpečuje oblasť, aby vojaci, orgány činné v trestnom konaní a všetci zúčastnení vrátane obchodovaných detí, ktoré vypúšťajú z podzemných tunelov, mali čo najväčšiu šancu to zvládnuť. Je to dlhý, špinavý príbeh, aby sme ho celý vyrozprávali, takže to necháme tak.

Ak budeme pripravení s náhradnými potravinami, vodou, liekmi, zásobami pre domáce zvieratá, palivom atď. nebude to pre nás ťažká úloha, ale je to vojna v každom zmysle slova, takže musíme spolupracovať, zostať pozitívne naladení a očakávať to najlepšie.

Ako väčšina z vás vie, už sme zažili výpadky internetu a očakávajú sa aj výpadky elektriny. Psychopati, ktorí riadia svet, plánujú aj nedostatok potravín a nevieme, či sa s tým bude musieť niekto z nás vyrovnať, takže ak máte možnosť v akejkoľvek forme si urobiť zásoby, zaobstarať si „predprípravu“ alebo akékoľvek množstvo potravín a vody navyše, bolo by rozumné tak urobiť. Vždy sa vám to môže niekedy hodiť.

Musíme sa zbaviť predstavy, že nás naša vláda ochráni. Je to práve naopak. Chráňte sa pred tieňovou vládou a pomôžte ostatným urobiť to isté. Takto prežijete, či sa vám to páči alebo nie.

Celkovo máme naozaj šťastie, že to nebola tradičná vojna; že je to „nepravidelná vojna“ vedená prevažne prostredníctvom šírených informácií. Môžeme však očakávať nejaké „taktické“ udalosti a potýčky, keďže cabala má svoje akési „armády“ a snaží sa ich vypúšťať na civilné obyvateľstvo.

Keď sa prebudíme, môžeme vidieť oveľa viac z odohrávajúcich sa udalostí, ku ktorým sme boli predtým slepí, a teraz máme vynikajúce zdroje, ktoré nám povedia, čo sa skutočne deje, ak máme oči, aby sme videli, a uši, aby sme počuli. Niekedy si to však môže vyžadovať, aby sme čítali medzi riadkami. Ako napríklad Buckinghamský palác osvetlený na zeleno. Máme radi zelenú. Zelená znamená ísť a niektoré komentáre na Telegrame naznačujú, že čarodejnica je mŕtva a je čas ísť. Uvidíme, čo sa stane. zdroj


Ďalšie odpovede na otázky

Ovládajú Biely dom biele klobúky?

Áno, BK ovládajú Biely dom a opakovane okolo neho stavajú bariéry, aby ho nepriateľ nemohol ovládnuť. Washington DC je stavebnou zónou, našli veľa tunelov a podzemných zariadení, ktoré sú zničené.

Čo sa stane s DC a Bielym domom?

Pôvodne sa plánovalo, že Biely dom sa stane Ľudovým domom, kde sa budú konať spoločenské podujatia alebo koncerty. Dokonca to potvrdil aj Trump. Avšak vzhľadom na to, že v tuneloch pod ním našli toľko mŕtvych tiel a desivých situácií, diskutuje sa o tom, či je to vôbec uskutočniteľné, alebo všetko len démonizujú. Určite budeme o ich prípadných nových rozhodnutiach informovať.

Ak majú Biele klobúky úplnú kontrolu, tak prečo máme stále prebiehajúci scenár vojny a obmedzenia? Vyzerá to tak, že nemáme nič pod kontrolou.

Hlboký štát má nad všetkým takú kontrolu, akú im Biele klobúky poskytli. Už dávno mohli veci uzavrieť pomocou armády. Ale my nechceme vytvoriť anarchiu. Všetko je to o akceptácii zo strany verejnosti. Ak máte tieto obmedzenia preukázané súdom ako neplatné, máte väčšiu akceptáciu verejnosti, ako keď ich jednoducho nepovolíte, a navyše môžete odhaliť tých nacistov, ktorí sú za tieto obmedzenia zodpovední na prvom mieste. Nezabúdajte, že existuje film. Kráľovná a pápež boli po svojich tribunáloch popravení. V televízii sú klony, herci, dvojníci alebo virutálne ilúzie. Julian Assange je slobodný človek, ale v hre je verejná verzia. Vojna (s Čínou) bola v decembri minulého roka vyhraná. Pamätajte si, že všímať si je to, čo sa zdá. Najlepšie je nepozerať televíziu, pretože nič nie je v skutočnosti také, ako to televízia celkovo vykresľuje.

Čo sa deje na finančných trhoch

Už pred rokmi som predpovedala, že centrálne banky a FED skončia. Globálni bankári sa rozpadajú a 13 rodín stratilo moc a kontrolu. Oficiálna verzia resetovania meny, je to, na čo čakáme, čo je spojené s EBS. Všetko sa zmení a veľa veľkých spoločností sa zrúti a zanikne.

Ako rýchlo po EBS budú k dispozícii lekárske lôžka a liečebné centrá?

Mohlo by to byť vo februári alebo marci budúceho roka, kým si budeme môcť rezervovať liečbu na medicínskych lôžkach. Ale na tom nezáleží, príde to. EBS je potrebná na to, aby sa veci vysvetlili. Pred rokmi som povedala, že ľudia budú informovaní o vakcínach, a teraz sa informujú o vedľajších účinkoch očkovania. Biele klobúky majú svoj vlastný spôsob informovania ľudí. Medikamentózne lôžka budú v nemocniciach aj v liečebných centrách.

Máte nejaké poznatky okolo kanadského premiéra J. Trudeaua/Liberálnej strany a úplného zrušenia [trestných] mandátov.

Trudeau bol pred časom zatknutý, vonku je dvojník. Začal spolupracovať s bielymi klobúkmi a hovoriť. Pomáhal aj pri obvineniach kariérnych politikov. Všetky mandáty a obmedzenia sa časom zmiernia. V určitom okamihu sa zastaví aj úplne, odhadujem to maximálne na šesť mesiacov. To však neznamená, že sa to skôr či neskôr nezmierni. Liberálna strana bude vymierať a prísahu zložia noví politici. Je to cabala, sieť okolo Trudeaua, tak ako všade. Táto sieť má silné väzby na mafiu a ázijských diktátorov. Mohla by som pokračovať….je to celosvetová sieť alebo zradcovia, prepojení na zneužívanie detí a mafiu. Trudeau bol už v ranom detstve pripravovaný na túto funkciu, podobne ako v prípade Georgea W. Busha mladšieho. Z ich strany nebolo veľa možností na výber.

Vonku je toľko protichodných informácií, naozaj budeme celé 3 dni bez elektriny a budeme zamknutí vo svojich domoch?

Elektrina sa bude meniť z jadrovej na bezteslovú energiu. Počas prepínania, ktoré sa pravdepodobne uskutoční počas EBS, môže byť potrebný krátky výpadok prúdu. Nikto nebude zamknutý vo svojom dome.

Chcem sa opýtať na našu krajinu Holandsko. Musíme ukázať kód, aby sme sa dostali do reštaurácie, kina atď. Kód získate prostredníctvom očkovania alebo testovania. Ani jedno z toho nedodržiavam. Moja otázka znie, či by ste sa mohli pozrieť do našej krajiny. Ťažko sa mi „vníma“, ako sme v skutočnosti stále kontrolovaní? Aj naši skorumpovaní politici robia v našej krajine neporiadok. Môžete poskytnúť nejaký náhľad na našu situáciu (politika/pandémia)?

Je pravda, že holandská kráľovská rodina už v skutočnosti nevládne? Môžeme sa čoskoro dočkať nejakých zmien?

Kráľovská rodina na celom svete stratila kontrolu vrátane holandskej kráľovskej rodiny. Ale vidím, že Deep state v Holandsku má hlboké korene. Zdá sa, že v súčasnosti dochádza k stagnácii, pokiaľ ide o zmeny. Veci sa potichu prijímajú, napríklad pokiaľ ide o obmedzenia. Je tu veľký odpor voči zmenám a veľa bojov. Kontrola cabaly je na oveľa hlbšej úrovni, než sa predpokladalo.

Vidím ťah a tlak medzi dvoma silami (čiernymi a bielymi klobúkmi). O tom, kto zvíťazí, sa nebude bojovať, budú to biele klobúky. Vyzerá to ako nekonečná vojna, ale nie je to tak. Koniec cabaly je tu aj v Holandsku. Skôr či neskôr bude aj táto hlbšia vrstva zlikvidovaná pomocou novej legislatívy, zákonodarcov a nových politík. Ale pred nami je ešte viac bojov hlava nehlava a potreba dokázať správnu cestu. Boj bude potrebný, aby sme vyhrali vojnu proti zlu. zdroj

 

Zdroj:

https://qanon.sk/spravy-28-10-2021/