Psychopati se nám snažili zabránit sdílet pravdu na internetu, v knihách a na setkáních tváří v tvář, ale nedokážou to. Už je pozdě. Víme, co plánovali – částečně díky zasvěceným osobám a informátorům. Některé informace jsou stále dostupné prostřednictvím výzkumu na internetu. Nemohou cenzurovat všechny a všechno. Jediný způsob, jak to udělat, je úplně vypnout celosvětovou síť, což se jim může podařit, ale Aliance Země se připravila na všechny eventuality a v případě výpadku nebudeme dlouho nekomunikovat.

V tomto stadiu války máme své výzvy, které musíme překonat, a i když nyní je loď pomalá a těžko se realizuje. Uděláme, co bude v našich silách.

Nakonec si musíme udělat domácí úkol, prozkoumat svou duši a použít svou intuici, abychom si vytvořili realitu, se kterou můžeme žít. Ne každý je na stejném místě a akceptuje to, co ostatní považují za pravdu.

Důvod, proč se věci až do posledních pěti let zdály být tak hrozné, spočívá v tom, že strategie Bílých klobouků spočívala v tom, aby cabala uvěřila, že jejich plán je nezpochybnitelný a jejich vítězství jisté. Byli zaskočeni, když se dozvěděli, že Lidstvo vytvořilo Pozemskou alianci a má vlastní plán.

Iniciativy temných mágů byly jedna po druhé zlikvidovány nebo zvráceny dobrými lidmi – dokonce iv době, kdy byl zvolen Donald Trump, jak věříme, v prvních volbách za poslední desetiletí, které nebyly ukradeny hlubokým státem. Duchovní boj, který následoval, se jeví jako fyzický, ale i démoni v podzemních sférách se při něm svíjejí od zuřivosti.

Nikdy jsme se neohlédli zpět a cabala v mnoha případech stáhla ocas a utekla, přičemž se navzájem házeli pod autobus, když směřovali do svých podzemních bunkrů – jen aby se dozvěděli, že USA a ostatní vojenské síly Aliance zaútočili na mnohé z jejich tunelů a vojenských základen pod povrchem a učinili je nepoužitelnými nebo je převzali pod kontrolu, aby je mohli využívat síly světla.

Dezinformace jsou součástí války a pro mnohé z nás je frustrující, když se snažíme pochopit smysl informací, které dostáváme, jen abychom se dozvěděli, že i v případě našich nejdůvěryhodnějších zdrojů jsou fakta často v přímém rozporu s materiály jiných zdrojů a že ti, o které jsme si mysleli, že jsou ve svých informacích spolehliví, nám řekli, že nejsou – takže opět je na vás, abyste se rozhodli.

Dospěla jsem k přesvědčení, že ačkoli můžeme prožívat zkoušky a utrpení, která se hodí k rasě bojující o skok v duchovním rozvoji, vše zvládneme. Temní chtějí, abychom žili ve strachu, a neustále se nám vysmívají smyšlenými hrozbami a lžemi. Nyní se bojí vlastního stínu a mnozí se musí skrývat ve svých domovech nebo za svými ochránkáři vycházet na veřejnost, protože Lidé vědí, co udělali, a už více nemlčí.

Zdá se mi, že Vlastenci, kteří mají skutečně všechno pod kontrolou, mysleli na všechno a tento přechod udělají co nejhladší a nejbezbolestnější. Co nás nezabije, to nás posílí, jak se říká. My to zvládneme. Společně, a jelikož dostáváme zcela nový kvantový finanční systém, starý musí jít pryč. Bez obav. Žádný strach. zdroj

Dvojity Signal!! 11 vyslany k DS 13 ?…. jasna zprava ?cistky ? zdroj
?Velká razie v berlínské bance SPARDA kvůli Cum-Ex, největší daňové loupeži v historii. Do případu je zatím zapojeno více než sto bank, nyní také Sparda. Německému státu vznikly v důsledku transakcí Cum-Ex v průběhu let daňové ztráty v řádu miliard eur.

?Dnes proběhl rozsáhlý zátah s 250 policisty v motorkářském prostředí Berlína a Braniborska. Sedm zatčení za obchodování s drogami a válečnými zbraněmi. Prasklý „Encrochat je absolutní zlatý důl“, jásají policejní odbory. Kriminologové budou mít ještě dlouho plné ruce práce.
?Speciální jednotky dnes provedly zásah proti teroru v okrese Düren. zdroj

Včera ráno kolem 8:00 došlo v Albánii ke dvěma zemětřesením. První s magnitudou 4,6 v hloubce 10 km a druhý o minutu později s magnitudou 3,6 a hloubkou 11 km. Umístění zemětřesení je opět více než nápadné….

?K dalšímu zemětřesení došlo u pobřeží Francie, přesně tam, kde došlo k předpokládanému „vzdusnému zemětřesení“.
Tentokrát zemětřesení o síle 2,5 stupně a hloubce 10 km! zdroj

Ve Středozemním moři mezi Libyí a Sicílií došlo k zemětřesení o síle 3,8 stupně. Je to na linii Rim – Tripolis?DUMB (podzemni tunely) zdroj

S projektem „ORION VIII“ vstoupily celosvětové protidrogové operace do další fáze. Španělsko a Kolumbie společně zabavily obrovské množství 13 tun kokainu a zatkly 25 zločinců. zdroj

?405. brigáda polní podpory armády za poslední tři týdny přesunula ze severu od Alp na jih přibližně 2 000 vozidel, kontejnerů a vybavení!
?A jeden z nich byl dnes viden ?“Brutální zařízení na odpočívadle Holzkirchen směrem na jih“ zdroj

Súčasná situácia na Zemi/Terre je nepochybne hororom a je príhodné, že čas eskalácie sa blíži k Halloweenu a hodine čarodejníc, keď by sme očakávali, že zlo vystrčí svoju škaredú hlavu a prinesie nevýslovnú bolesť a utrpenie. Možno to však nie je až také zlé, ako by sa mohlo zdať.

Temno má svoju „skrytú ruku“, ktorá manipuluje okolnosťami, ale to majú aj Biele klobúky. Odhalenie Fauciho účasti na krutých pokusoch na psoch je bezpochyby útokom na krk. Deti a šteniatka – nič by podľa mňa nedokázalo úspešnejšie zjednotiť ľudí, ktorí sú v rozpore so svojím presvedčením a politikou.

Budú sa hlbšie zaoberať úmyselným vraždením a mučením seniorov v zariadeniach dlhodobej starostlivosti? Možno práve tu príde na rad Cuomo. Grécky právnik Nikos Antoniadis nám priniesol šokujúci prípad zo svojej krajiny o tom, čo sa stalo, a my sme presvedčení, že za to nemôže nič iné ako Norimberg 2.0.

Cabala sa hlúpo domnievala, že jej nástrahy a tajné zbrane prekazia úsilie Síl svetla oslobodiť našu planétu, ale mýlila sa. Nikdy nepočítali s tým, že Veľké prebudenie prebudí masy z ich spánku a tie sa budú brániť.

Nikdy nepočítali s tým, že sa členovia ich globálnej kliky rozhodnú obrátiť a pomôcť Aliancii. Nepredpokladali, že zasvätených ľudí postihne záchvat svedomia a ako informátori vysypú svoje dôkazy. Veľké prebudenie podnietilo holandského iluminátskeho bankára Ronalda Bernarda, aby sa vymanil z kontroly mysle, keď ho nabádali k účasti na vražde dieťaťa na satanistickú obetu. Cabala nič z toho nečakala.

Vedeli, že ich vláda teroru sa čoskoro skončí, no napriek tomu vytrvalo robili všetko pre to, aby to pre nás bolo čo najbolestivejšie. Už viac ako desať rokov hovorím to isté: „Nikdy sa nevzdajú.“ Niektorí hovoria, že temní dúfajú, že Biele klobúky urobia osudovú chybu a umožnia psychopatom získať prevahu, ale to sa nestane.

Plán je starostlivo vypracovaný a nie je v ňom miesto na chyby. Satanskí, démonickí podľudia sú jediní, ktorí robia chyby, pretože nevychádzajú z miesta sily, ale z miesta paniky. Vymykajú sa kontrole, ale zámerne spôsobujú čo najviac utrpenia. zdroj

2 zemětřesení v hloubce 10 km!
Sotva napíšeme o stanici Dumont-d’Urville v Antarktidě, objeví se další, které tam také vedou… zdroj
Na obrázku môže byť mapa, obloha a text, v ktorom sa píše „Persischer Golf Vereiniate Arabische Emirate Arabien Bhutan Oman Indien Jemen Mumbai 10km Golf von Aden Bangladesch Kalkutta (Birma) Myanmar 10km os Hyderabad Arabisches Meer Chennai BangaloreO von Bengalen nalia Thailand Bangkok Vietnam กรุงเทพมหานคร Kambodscha Andaman-See Golf von Thailand Sri Lanka Lakkadivensee Malaysia Kuala Lumpur Singapur“
linie vede PŘESNĚ přes indické město Hajdarábád!
WIKIPEDIE:
Hajdarábád je hlavním městem indického státu Telangana, který byl nově vytvořen v roce 2014. S 6,8 milionu obyvatel ve vlastním městě a 7,7 milionu v aglomeraci je čtvrtým největším městem Indie a centrem šesté největší metropolitní oblasti v zemi.

Sídlí zde samozřejmě VŠECHNY humanitární agentury, ale město je také známé jako technologické centrum Indie!!! Ano, zapadá do sebe – zdá se, že je pravidelným centrem kabaly, sionistů. Indie je v našich sledovanich často opomíjena, protože o ní víme jen velmi málo. zdroj

? DUMB ? Přesně to jsme viděli ve středu večer nad letištěm Tegel. ? Včera večer a v noci bylo slyšet několik detonací. Velmi duté a bez zvuku. ( v severní části Berlína) ‼️ zdroj

?Laos hlásí největší nález drog v historii celé Asie: 1,5 tuny krystalického metamfetaminu.

?Vyšetřovatelé odhalili, že šéf arabského klanu Al-Zein plánoval vydírání ve výši 145 milionů dolarů, když dostával HARTZ IV. Rodinný syndikát z Leverkusenu působil po desetiletí na mezinárodní úrovni, dokonce i v kruzích libanonské tajné služby – a stranou dostával podporu německého státu. Vůdce je nyní ve vězení. zdroj

Švédska spoločnosť Oumph! oslavuje Halloween nezvyčajným novým produktom. Obyvatelia Štokholmu budú môcť ochutnať prvý vegánsky hamburger, ktorý kopíruje chuť ľudského mäsa. zdroj

Toto je len >, test
Pre oblasti… BETA TEST
.. Ale [oni] sa pripravujú na skutočný výpadok.. ]]DURHAMova[[ správa sa zintenzívňuje, Odhalenie volebného podvodu sa zintenzívňuje… Odhalenie CDC NIH ,World HEALTH ,WEF Udrie do ventilátora>>

///
Ľahko je ovládať ľudí neviditeľným nepriateľom>>> vírus bol na začiatku falošný {CHEMTRAILY rozprašovali zmrazené spike proteíny/Biologická zbraň/// potom opätovné vypustenie SARS 2021 ///
Teraz som už mesiace hovoril… falošná slnečná búrka*>>>> akonáhle sa vykoná prvý test a začne sa PANIKA a MSM začne kampaň strachu.. Potom začnú plánovať skutočný výpadok prúdu>> //////.

Všetko sa musí stať týmto spôsobom…. Zločin storočia sa uskutočnil>>>>
Mnohé prápory vojenskej rozviedky zaznamenávajú zločiny<<<<///Všetky ZLOČINY zdroj

Dva bílé džípy byly v Bidenově koloně v Římě. Stuttgartské poznávací značky a armáda. To je velmi zajímavé.
Toto je snímek obrazovky z videa z Říma na Facebooku.
Pravděpodobně se jedná o příslušníky 1. praporu 10. skupiny speciálních sil ze Stuttgartu, kteří se na evropských silnicích pohybují výhradně s vozidly se stuttgartskými poznávacími značkami.
Tímto způsobem na sebe během svých misí upoutávají méně pozornosti.
Protože jsem byl během své vojenské služby několikrát v tankových kasárnách v Böblingenu, mohl jsem se o tom tehdy přesvědčit na vlastní oči.

Před kasárnami jezdili jen s německými poznávacími značkami a přesně s tímto typem vozidla.
A když přijdou, vzduch je v jednom ohni. Pár takových chlapů jsem znal osobně, naprosté bojové stroje, které žijí jen a jen pro své poslání. zdroj

V roce 1975 podepsal Gough Whitlam dohodu LIMA. Prodal Austrálii Spojeným národům – ale počkejte, Austrálie a Pfizer jsou registrovany na newyorské burze. Výkonný příkaz Donalda J. Trumpa č. 13818 se zmocnil newyorské burzy. Proto mu Austrálie standardně patří. Kapitola 11 – Město Londýn, Vatikán a Washington DC jsou v úpadku (podány a zahájeny). Anglický zákon z roku 1871 byl zrušen. Zákon o sekundárním soudnictví z roku 1869 již není v platnosti.

 

Tím se také Balfourova deklarace z roku 1917 stává neplatnou. Nyní čekáme na soudce Thomase, který otevře plechovku ve stylu WHOOP ass [1776]. Celý svět se právně vrací do roku 1776. Celý svět přechází na rovné hrací pole – vzpomeňte si na revalvaci všech měn. Celý svět přechází na ceny z 50. let. 1955 je ten zvolený rok. Po [krachu.]
Tři nejdůležitější exekutivní příkazy našeho života. 13818, 13848, 13959.Přemýšlejte o zločinech proti lidskosti, o zahraničním vměšování do voleb po celém světě, o čínských vojenských dodavatelích, o EVERGRANDE. Dámy a pánové. (BOUŘE SE BLÍŽÍ) zdroj

Tchajwanský prezident POTVRZUJE vojenskou přítomnost USA na ostrově. zdroj

? KDYZ SLYSITE O VELMI SLAVNYCH LIDECH, [VÝZNAMNÍ POLITICI, MANAŽEŘI, ČLENOVÉ ELITY NEBO MILIARDÁŘI…], KTEŘÍ MAJÍ C. ? POZOR NA NÁSLEDUJÍCÍ KÓDOVÁNÍ V MÉDIÍCH ?
☢️ SAMO-KARANTÉNA ? je v domácím vězení – buď pod dohledem federálních agentů nebo s elektronickým náramkem na kotníku.
☢️ SAMO-KARANTÉNA, OFICIALNI C. DIAGNOZA ? zatčen a vyslýchán úřady.
☢️ TEST NA C. BYL NEGATIVNÍ ? žádné přiznání – po celosvětovém zatčení následuje soud.
☢️ POZITIVNÍ TEST NA C. ? přiznání a deal o vině a trestu přijaty. Jejich poprava se koná neverejne a je oznámena jako sebevražda nebo nešťastná náhoda.
‼️‼️ PAMATUJTE: TITO LIDÉ JSOU ZATÝKÁNI ZA SPÁCHÁNÍ NEJZÁVAŽNĚJŠÍCH ZLOČINŮ PROTI LIDSKOSTI. A PROTO ŽÁDNÁ LÍTOST ‼️‼️ zdroj

Jaký bude skutečný důvod? Myslím, že je to kvůli zaměstnancům American Airlines, kteří odmítají chodit do práce kvůli povinnému očkování.Společnost American Airlines zrušila více než 1 000 letů od pátku s odvoláním na personální problémy a „silný vítr“(CNBC) zdroj

Zpracoval:

https://qanon.sk/spravy-31-10-2021/