Svědectví manžela Marca Mezvinského pokračovalo ve čtvrtek ráno a jeho informace pomohly zabouchnout pověstnou rakev Chelsea Clintonové.

Kontraadmirál Crandall zahájil den tím, že se Mezvinského zeptal na 3 haitské děti, které byly v době jejího zatčení spolucestujícími v Mercedesu pronajatém Chelsea.

„Do země byli dovezeny před časem; nepamatuji si přesně kdy. Měli to být dárky pro přítele Clintonovy nadace,“ řekl Mezvinsky.

„Máte zajímavou mluvu. Používáte slovo „dovezené“, jako by to byla přeprava mikročipů nebo salátu. Myslím, že slova ‚unesený‘ a ‚propašovaný‘ jsou vhodnější, ne? Kdo byl tento přítel?” zeptal se kontraadmirál Crandall.

Mezvinský řekl, že neví. Tvrdil, že měl čekat ve vozidle, zatímco Chelsea měla odvést děti do hotelového pokoje v Rockportu v Massachusetts. Popřel také, že by znal jména chlapců, protože Chelsea, stejně jako její matka, nerozluštitelně šifrovala vlastní jména do anagramů, aby zmařila pokusy vystopovat pašované děti.

„Bylo běžné, že jste vy a obžalovaná osobně dodávali pašované děti do rukou pedofilů? Oba jste vysoce postavení lidé. Není to trochu… riskantní a hloupé?”

“Bylo to vzácné a řekla mi, že to byla speciální dodávka. Kromě toho jsme měli možnost dostat se z vězení v pohodě, jako ve hře monopolů,“ řekl Mezvinsky.

„Dostat se z vězení v pohodě? Mohl byste to rozvést?” zeptal se kontraadmirál Crandall.

„Řekněme například, že nás z jakéhokoli důvodu zadrží státní policista nebo dokonce federálové. Uskutečnili bychom jeden telefonát a bylo by jim nařízeno, že nás musí propustit, bez dalšího výslechu,“ řekl Mezvinsky.

“Naznačujete, pane Mezvinsky, že místní donucovací orgány a zpravodajské služby jsou podřízeny Clintonovým?” zeptal se kontraadmirál Crandall.

“Absolutně,” odpověděl Mezvinskij.

“Zdá se, že operátoři Delta Force, kteří vás zatkli, nerespektovali zelenou kartu, kterou jste měli,” řekl kontraadmirál Crandall.

“To bylo …  neočekávané,” připustil Mezvinský.

Kontraadmirál Crandall chtěl vědět, zda Hillary Chelsea Clintonová zná jména tisíců dětí, které její rodina prodala pedofilům, a totožnost příjemců.

“Zná,” řekl Mezvinsky.

Jeho přiznání způsobilo, že Chelsea začala proti Mezvinskému neúprosný útok a označila jej za„bezpáteřního, promiňte za ta slova…  bezpáteřního, bez koulí, pochcaného sráče. “Drž zkurvenou hubu, uvědom si, co děláš, Marcu.” “Tento výbuch,” řekl kontraadmirál Crandall, “ukazuje nehorázné pohrdání zdvořilostí v soudní síni, a varuji vás, abyste respektovala soud pod pohrůžkou, že vám budou po zbytek procesu zalepena ústa”.

“Během svého úterního svědectví, pane Mezvinsky, jste uvedl, že jste zodpovědný za zničení důkazů o Clintonových zločinech. Ale to není tak úplně pravda, že? Ve své výpovědi jste JAGu řekl, že máte nasnímané dokumenty obsahující tisíce, jak bych to řekl, zašifrovaných jmen pašovaných dětí a jejich zamýšlených příjemců, včetně částek v dolarech, za které měly být prodány. Je to správně?” zeptal se kontraadmirál Crandall.

Mezvinskij přikývl a řekl, že potřebuje „pojistku“ proti Clintonově odvetě, pro případ, že by se proti němu obrátili.

Kontraadmirál Crandall oslovil 3 důstojníky, kteří měli za úkol posoudit pŕedložené důkazy o Clintonové. Položil na stůl stoh papíru a řekl, že dokumenty, bez ohledu na zkreslená jména, přesvědčivě dokazují, že Chelsea Clintonová organizovala prodej dětí, které byly propašovány do Spojených států ze zemí jako Haiti, Kolumbie a Ukrajina.

Anagram jednoho příjemce – Tindus Komsovitz – se objevil 11krát. Kontraadmirál Crandall řekl tribunálu, že Velení zpravodajské a bezpečnostní služby americké armády ve Ft. Meade důkladně prozkoumal databázi a vydedukoval, že „Tindus Komsovitz“ byl ve skutečnosti spoluzakladatel Facebooku Dustin Moskovitz, dlouholetý přítel Clintonových, který věnoval miliony dolarů na volební kampaně Hillary Clintonové.

“Ptám se vás přímo, pane Mezvinsky – prodali jste vy a Chelsea Clintonová děti Dustinovi Moskovitzovi?”

Mezvinskému po tváři stékaly prameny slz. “Je mi líto, ano, ty co jste uvedl a mnoho dalších.”

“A dáte nám jména, které znáte?”  zeptal se Crandall. V tom  Chelsea vstala a znovu napadala svého manžela.

“Budeš držet jazyk za zuby,” vyhrkla Clintonová a její hlas zněl jako skřehotání čarodějnice..

Podle pokynů kontraadmirála pár mariňáků nacpalo Clintonové roubík a odvedli ji ze síně.

Crandall se zeptal tribunálu, zda slyšeli dost, a důstojníci jednomyslně uznali Chelsea Clintonovou vinnou ze všech obvinění a odsoudili ji k popravě za zločiny proti lidskosti, za zničení životů a bezpočtu rodin. Kontraadmirál se však přiznal jistou potíž – je otázkou, zda může americká armáda Clintonovou popravit vzhledem k absenci důkazů, že byla vinna z vraždy amerického občana nebo ze spáchání velezrady, jak je stanoveno v zákoně o povstání z roku 1812, v americké ústavě nebo v Patriot Aktu.

Trest, řekl kontraadmirál Crandall, upřesníme „za několik dní“.

“Buď bude oběšena, nebo stráví zbytek života v GITMO,” rozhodl Crandall.

Zdroj:

 

Military Convicts Chelsea Clinton