Havárie letadla při západu slunce na moři

American Airlines v neděli oznámily, že zrušily 1 500 víkendových letů kvůli nedostatku personálu a „nepříznivému počasí“ ve svých centrálních uzlových bodech v Bostonu, Chicagu a Dallasu, přičemž mluvčí AA odůvodnili zpoždění a zrušení k vůli „bouřlivým větrům“ a „atmosférickým poruchám“. .“

Whistleblower FAA oznámil Real Raw News, že AA praktikuje masové podvody. V přímém vyvrácení tvrzení AA uvedl, že moderní letadla jsou dobře vybavena pro zvládnutí vzletů a přistání ve zhoršených větrných podmínkách a že piloti jsou vycvičeni k ovládání letadel v bouřlivém počasí.

Slunce o tomto víkendu jasně svítilo nad mezinárodním letištěm Dallas-Fort Worth a od západu občas foukal 5-15kt vítr. Náš zdroj uvedl, že FAA nenařizuje „limit větru“ v záležitostech týkajících se vzletů a přistání, ale nedoporučuje je při bočním větru přesahujícím 40 mph.

“Tento víkend na DFW nebylo takové počasí, které by zabránilo certifikované letecké společnosti a kompetentním pilotům provozovat letový režim,” uvedl zdroj. „AA lžou veřejnosti a médiím, aby nepřišly o prodej letenek. Skutečným důvodem zrušených letů je to, že očkovaní piloti umírají, někdy za letu, a neočkovaní piloti a letušky rezignují kvůli mandátům na očkování.“

650 neočkovaných letušek AA, se tento víkend odmítlo hlásit do práce poté, co obdrželi textové zprávy požadující, aby byli před plánovaným letem očkováni. “Dodržujte, nebo odejděte na neplacenou dovolenou,” stálo v textu.

Neočkovaní piloti zaujali podobný postoj poté, co také dostali zprávy, které ohrožují jejich život. Osmdesát čtyři pilotů v sobotu odmítlo letět poté, co AA trvala na tom, aby se nechali očkovat.

Alarmující počet očkovaných pilotů zemřel za letu. Jen minulý týden RRN informovalo o smrti dvou pilotů AA, kteří přišli o život ve výšce 32 000 stop, uprostřed letu.

„To číslo každým dnem roste a letecké společnosti, FAA a NTSB se spikly, aby pravdu utajily. Máme interní zprávy, že 12 pilotů za poslední měsíc zemřelo do 3 týdnů po očkování. Dělají vše, co je v jejich silách, aby uvalili na tyto informace mediální embargo. Tyto všechny případy úmrtí souvisejí s krevními sraženinami a se srdcem,“ řekl náš zdroj.

Dodal, že 13. pilot zemřel v důsledku hypertoxicity na polyethylenglykol, toxickou chemickou látku nacházející se v nemrznoucí směsi, která se také objevuje jako adjuvans při očkování proti Covid-19.

Zdroj:

https://realrawnews.com/2021/10/massive-flight-cancellations-due-to-vaccine-deaths-and-employee-resignations/