Natvrdlý, rozcuchaný, slabý Joe Biden by prohrál včerejší prezidentskou debatu, i kdyby se prezident Donald J. Trump neukázal ve studiích CNN v Atlantě, aby taktně odhalil Bidenovy zjevné slabiny – neschopnost vyslovit přesvědčivou myšlenku bez pomoci teleprompteru nebo jeho poradců tajně šeptají odpovědi do sluchátka.

Debata byla zahájena tím, že Biden se snažil dojít dva metry na pódium, když ho mluvčí CNN Jake Tapper a Dana Bush představili jako prezidenta Spojených států, což je titul, který mu udělili globalisté, elitáři a mainstreamová média, nikoli legitimní americká voliči. Zatímco Biden zřejmě potřeboval chodítko nebo invalidní vozík, aby se dostal na jeviště, prezident Donald J. Trump vpochodoval na nepřátelské území plný síly a elánu, hýřil energickou sebedůvěrou, fakty a důkazem, že pouze on má kuráž a dovednosti ukončit tyranie, nespravedlnost a ekonomickou válku, kterou nezákonný režim způsobil na občanech v posledních čtyřech letech.

Debata v podstatě skončila v okamžiku, kdy Biden otevřel ústa. Byl ztracený a zmatený, mumlal tak tiše, že diváci sotva slyšeli jeho odpovědi a často odpovídal na otázky nesmyslnými odpověďmi, i když on a jeho armáda poradců Deep State strávili osm dní dřepěním v Camp Davidu a připravovali se na debatu.

Bidenův výkon byl impozantní ostudou. To je fakt, který schytali i jeho psovodi, kteří podle zdrojů White Hat dostali co zasloužili. Tíha jeho selhání byla hmatatelná.

Zdroj kybernetického velitelství americké armády uvedl, že „muž znějící jako Obama“ telefonoval Bidenovi, aby vyjádřil zděšení nad Bidenovým výkonem. “Posral jsi to, Joe.” Tohle jsi fakt posral,“ řekl mu údajně Obama. A Antony Blinken, který se stále skrývá ve východní Evropě, zatelefonoval Bidenovi se svým hodnocením jeho prezentace: „Vykopal jsi si hluboký hrob.“ Není jasné, zda to myslel obrazně.

Jeho manželka Jill si jeho výkon naopak pochvalovala. Po debatě se Biden setkal s Jill v zákulisí, objal ji a zeptal se: „Vyhrál jsem, ne? Porazil jsem ho, v pohodě.” Odpověděla: “Samozřejmě, že ano,” očividně se s ním mazlila.

Náš zdroj ARCYBER by neřekl, jak White Hats rozpoznal rozhovory, s odkazem na provozní bezpečnost. Řekl, že stále vyhodnocují debatu, aby zjistili, zda byl Biden na jevišti skutečný nebo tělesný dvojník nebo klon.

“Víme, že se tam hodně diskutuje, jestli je skutečný Joe mrtvý nebo živý.” Jak jsme ti už řekli, Miku, neviděli jsme žádný konkrétní důkaz, že je mrtvý. Zatím to, co jsme viděli včera večer, vypadalo jako pravý Joe. To je v tuto chvíli naše interpretace,“ řekl zdroj.

Jak ARCYBER ve Fort Gordon zkoumal debatu v reálném čase, tak i rada Bílého klobouku v Camp Pendleton. Generál Eric M. Smith, který se právě vypořádal se svým vlastním klonovým fiaskem, se hodinu před debatou vrátil do Pendletonu z dovolené. Veškeré obavy z toho, že Biden zopakuje své ohnivé a přesvědčivé vystoupení „Dark Brandon“z minulého března, byly rozptýleny, když v odpovědi na Tapperovu otázku o inflaci zmateně koktal, že pochází ze Scrantonu v Pensylvánii a něco o kuchyňských dřezech. Zdroj z kanceláře generála Smitha řekl, že se rada Bílého klobouku hystericky smála, jako by sledovala bláznivou komedii, když Biden upadal stále více do šílenství. To, že Deep State vyslalo naprosto neschopného, ​​totálně nešikovného Bidena, aby se postavil proti Trumpovi, který odpovídal na otázky debaty věcně a stručně, s rozvahou a důstojností, ohromilo Radu Bílého klobouku.

“Nemohli uvěřit tomu, co viděli. Bylo to jako komedie. Byl to další důkaz, že Biden je jen loutka. Nemůžu uvěřit, že ho kvůli tomu vytáhli z jeho sklepa. Za předpokladu, že to byl Joe Biden, je docela zřejmé, že se stal tak závislým na drogách a adrenochromu, že na něj ztratily účinnost. Byl ochrnutý jako jelen chycený ve světlech reflektorů. Ponížil se. Trump ho nemusel zabít,“ dodal náš zdroj.

Na otázku, proč Deep State poslal reálného Bidena místo faksimile, odpověděl: „Kdyby poslali klon, Trump by mu stáhl kalhoty a ukázal, že nemá žádné genitálie, a kdyby poslali dvojníka, Trump by strhl jeho masku. To je můj odhad. Místo toho se zdá, že ukázali světu skutečného Josepha R. Bidena, který měl větší zájem dokázat, že umí porazit Trumpa v golfu, než debatovat o vážných problémech.“

A na otázku, zda Deep State zamýšlí znemožnit Bidena, jako záminku k tomu, aby ho na poslední chvíli nahradili jako předpokládaného demokratického kandidáta, odpověděl: „Pokud je to pravda, nevysvětluje to telefonáty Blinkena a Obamy. Ale možné je všechno.”

https://realrawnews.com/2024/06/trump-slays-feeble-biden-in-enemy-territory-at-last-nights-debate/