Vzdorovitý prezident Donald J. Trump ve čtvrtek vzkázal poradcům, spojencům a zaměstnancům ústní příkaz: okamžitě skartujte všechny obsílky doručené FBI nebo jinými militarizovanými složkami ministerstva spravedlnosti, řekl zpravodajskému serveru Real Raw News zdroj z Mar-a-Lago.

Trumpovo prohlášení přichází několik dní poté, co federálové vydali nezákonné obsílky a povolení k prohlídce 40 jeho dlouholetých  spolupracovníků či přátel, včetně ředitele firmy My Pillow Mikea Lindella, jehož vozidlo FBI obklíčila poté, když dojedl v restauraci Arby’s. Ve všech případech FBI protiústavně zabavila mobilní telefony a další elektronická zařízení jako součást širší operace – honu na čarodějnice – aby Trumpa odradila od účasti ve volbách v roce 2024 a současně vedla donucovací válku proti jeho nejhorlivějším podporovatelům.

Prezident Trump, jak řekl náš zdroj, nyní tvrdí, že režim není zákonným orgánem vládnutí, a proto jeho pohůnci ministerstva spravedlnosti nemají pravomoc předvolat Trumpovy spojence, nebo jakéhokoli Američana, když na to přijde. Předvolání nemají váhu zákona a jsou nevymahatelná, dodal.

„Tohle je fake, zločinná administrativa. Prezident Trump chce, aby lidé věděli, že nemusí dodržovat protiústavní příkazy,“ pokračoval.

Trump ve čtvrtek večer uskutečnil řadu telefonátů, které oslovily více než 100 osob, o nichž řekl, že by mohly být další na seznamu v hledáčku FBI. Řekl jim, že každý, kdo dodrží předvolání ministerstva spravedlnosti, tak činí dobrovolně, i když pravděpodobně nevědomky. Bidenův kartel proklínal za jeho flagrantní pohrdání ústavou, když prohlásil, že ministerstvo obrany bez výčitek potlačuje svobodu slova a porušuje čtvrtý dodatek ústavy.

„Můžete si dělat, co chcete, ale když se jim podřídíte, uznáváte a legitimizujete některé velmi špatné lidi,“ řekl Trump.

Při některých telefonátech Trump vyprávěl historku o tom, jak jeho osobního pilota Johna Dunkina začátkem týdne obtěžovala FBI na mezinárodním letišti v Dullesu. Zatímco Trump navštívil své golfové hřiště ve Virginii, agenti FBI zahnali Dunkina do kouta v letištní restauraci, předali mu obsílku a požadovali, aby jim odevzdal mobilní telefon. Místo toho, aby se slepě vzdal svého soukromého majetku, zavolal Dunkin Trumpovi o radu. „Oni tě obtěžují, Johne?“ řekl Trump. „To je neslýchané. Země nikdy nic takového neviděla. Nemůžu ti říkat, co máš dělat, Johne, ale být tebou, roztrhal bych jim to na kousky.“

A přesně to, řekl náš zdroj, Dunkin udělal.  FBI, i když byla rozčilená, nechala mobil pana Dunkina a odešla.

„To, že se zaměřili na prezidentova pilota, ukazuje, že nejde o 6. leden. Jdou po každém, kdo má blízko k Trumpovi, snaží se ho vystrašit, izolovat Trumpa. Ne každý, s kým Trump mluvil, byl tak drzý jako John Dunkin. Někteří, a nebudu jmenovat, říkali, že se bojí,“ uvedl zdroj.

Někteří lidé, s nimiž Trump mluvil, dodal náš zdroj, zpochybnili jeho názor, že FBI je bezmocná, aby je stíhala. Mají na starosti rodinu a svou kariéru. Tvrdí, že nemají vojenskou ochranu, a chtějí mít absolutní jistotu, že je Trump ochrání před odvetou Deep State.

Pár jich naříkalo nad Trumpovou neschopností osvobodit nebojácné, neohrožené vlastence, které ministerstvo spravedlnosti neprávem uvěznilo za to, že 6. ledna navštívili Kapitol – Lidový dům.

Když jste je nedokázali ochránit, jak můžete ochránit nás? zněl vzkaz. Trump odpověděl, že skuteční vlastenečtí Američané – na rozdíl od aktivistů Antify zapojených 6. ledna – budou nakonec ospravedlněni a dostanou plné milosti.

„Všechno, co se děje s Bidenovým režimem, je falešné! Trump chce, aby to všichni věděli. Deep State se dá snadno vyprovokovat – to je pravda. Trump navrhuje soudržný postoj proti němu. Deep State je posílen pouze slepou poslušností. Čím větší odpor, tím jsme silnější,“ uvedl zdroj.

Zdroj: https://realrawnews.com/2022/09/trump-tells-allies-to-shred-doj-subpoenas/