Prezident Donald J. Trump v úterý veřejně vystoupil s odznakem na klopě s nápisem „Blíží se bouře“, což je vzkaz, sdělily zdroje z Mar-a-Lago agentuře Real Raw News. Informuje tím své voliče, že White Hats se selektivně zaměřují na Deep State a likvidují jej v rámci Trumpova slibu „vysušit bažinu“ –  spouští se vlna masových zatýkání.

Trump je podle zdrojů odhodlanější než kdy jindy vést „totální“ válku proti zločinnému režimu, který nahlodal práva a svobody, jež jsou Američanům drahé. Trump s uvedeným odznakem znamená, že vyslal podprahový vzkaz oddělení americké armády White Hat: Máte volnou ruku! Spusťte masové zatýkání místo toho, abyste si vybrali konkrétní osoby, které zradily svou přísahu nebo se dopustily trestného činu v rozporu s ústavou Spojených států.

Trumpovo poselství značí obrat v postoji. Počátkem letošního roku požádal velitele White Hatu, aby se zdrželi masového zatýkání až do voleb do konce pololetí. Teď, když má Deep State důkaz, že má připravený plán na krádež pololetí, žádá Trump armádu, zmocněnou jeho odvoláním na zákon o povstání z roku 1807 před 20. lednem 2021, aby podnikla veškeré kroky potřebné k dopadení a uvěznění „několika THOUSAND primárních cílů“, jejichž jména se objevují v zapečetěných obžalobách, které Trump pomáhal sepsat.

Tyto osoby, jak uvedl náš zdroj, zahrnují bezpočet politiků, celebrit a pedofilů, z nichž mnozí spáchali masové vraždy nebo nevýslovné zločiny na nejzranitelnějších – dětech našeho národa. Armáda má údajně „sejfy dat“, které tyto ohavné jedince usvědčují z nepředstavitelných zločinů.

„To je ono. Ten čas je teď,“ řekl náš zdroj. „Ačkoliv Trump podpisem zákona o povstání postoupil pravomoc armádě, nyní doufá, že budou jednat s plnou silou zákona, aby přivedli provinilce před spravedlnost a vrátili moc tohoto národa lidu, nikoli zkorumpované loutkové vládě.“

Podle našeho zdroje poté Trump hovořil přímo s generálem USMC Davidem H. Bergerem, který údajně řekl: „Na tohle jsme čekali,“ a slíbil, že bude ctít svou přísahu Bohu, sboru a svému prezidentovi. Generál Berger údajně Trumpovi řekl, že členové rady White Hat, kteří dříve zpochybňovali Trumpovu neochotu přijmout masové zatýkání, nyní pravděpodobně přehodnotí svou věrnost.

„Jdeme na to, pane prezidente,“ řekl generál Berger Trumpovi. „Kryjeme vám záda. Uděláme z bouře hurikán.“

Zdroj: https://realrawnews.com/2022/09/trump-the-storm-is-coming/