Po nějaké době jsem se probudil v kupé vlaku, do kterého jsem před krátkou dobou nastoupil a vzpomněl jsem si, že jsem vám slíbil napsat nějaké věci. Proto musím moji absenci napravit. Práce jsem měl a mám až nad hlavu a nevím, jak rychle postupovat ve zkrácené době dnešních dnů – dnů ke konci časů. Den nám zkrátili na 12 hodin a nějaké ty minuty, už jsme o tom psali. A mně chybí „48 hodin“ z každého dne, když to přeženu.

Na otázku čtenáře s přezdívkou 21skorpion ze dne 10.8., kdy to bude také s J-ELITAMA v Česku mohu odpovědět následující. Q má všechno perfektně připraveno. I na východě mají perfektní plán. Pokud jsem dobře porozuměl, tak se Prezident putin vyjádřil k současné situaci. Zaujala mně věta:

Pokud si západní vlády myslí, že přijedeme do Berlína s tanky, tak se hodně mýlí. Dnes máme daleko dokonalejší technologii a zbraně.“

To byl vzkaz J-ELITÁŘŮM!

Můžeme tedy očekávat velké dění v následujících týdnech. Jak sami vidíte, celá situace je ve světě NEUDRŽITELNÁ (Niger, Ukrajina, černí migranti v EU, hořící jižní Evropa, ….) a všichni mají všeho destruktivního dění kvůli vládě J-ELIT už dost. Velká skupina lidí po celém světě se probudila díky alternativním médiím. Právě na probuzení aspoň části lidstva se právě čekalo.

Prosím vzpomeňte si, co jsem vám vždy psal. Ke konci časů musejí lidem říci pravdu. A říkají to právě vládní zločinci a práskají na sebe věci, které by dříve nemohli sami o sobě tvrdit. Příklad: Přiznání zločinců ve farmako-mafii, že vakcíny zabíjejí. Otevřeně začínají legalizovat pedofilii a přiznávat se k tomu. Obchod s bílým masem, s orgány a mnoho jiného.

Vždy jsem psal: ke konci časů to bude stát mnoho lidských životů. Opakoval jsem to pořád dokola. Tak poznáte, že jsme na konci časů. Sibyla řekla zase, že ke konci časů si budou jedna katastrofa s druhou podávat ruce a budou nepřetržité. Ano, také se děje.

No a vzpomeňte si na Irlmayera. Víte co řekl? V jeden den obsadí Rusko celou Evropu a ruské hranice budou končit u Atlantiku. Tak uvidíme, jestli se jeho předpověď splní. Proroctví tu bylo hodně, ale právě od Irlmayera zatím všechny vyšly. Denacifikace se bude muset udělat po celé EU, ať se to lidem či bio-robotům líbí či nikoliv. Vzpomeňte na slova bývalého prezidenta Ruska Medveděva, který vám prozradil, že mezi skutečnými lidmi je 800 % reptilů a bio-robotů, a pouze 200 % jsou skutečné lidské bytosti. Podle rezonance poznáte je. Většina skutečných lidí se nenechala očkovat!!!!! Psali jsme dokola – vakcíny nejsou vakcíny, jsou to experimentální genové šmakulády, určeny mimo jiné na depopulaci lidstva. Sami dobře víte, kolik mladých lidí, sportovců náhle zemřelo. S tím opět souvisí otázka: jsou mezi vámi ve vašem okolí očkovaní lidé ještě lidé? Zeptali jste se sami sebe, jak je možné, že „lidé“, kteří mají po „vakcíně“ v žilách sraženiny, mohou stále žít?

Chystám další článek, tak buďte prosím na příjmu.

WWG1 WGA

Ještě zde chci sdílet video od pavla zítka. Policejní a justiční mafie si na něj brousí zuby. No, tadesco s tím má také své zkušenosti. I nás chtěla policejní a zednářsko-justiční mafie umlčet, ale to se jim nepovedlo a ani nepovede! Zahájili jsme určité kroky, aby příslušníci těchto mafií stanuli před soudem, ale jiným soudem…..

Zde to video od pavla: ODKAZ

Napsal tm

https://tadesco.org/ke-konci-casu-museji-lidem-rici-pravdu/