V zákulisí připravovali právníci žalobu na řadu vládních představitelů a institucí spojených s vládou za škody způsobené Corona vakcínami.

Rozhodnutí bylo přijato. Dne 14. července soudní vykonavatelé po celé zemi doručovali předvolání 17-ti předvolaným stranám, včetně Jaapa van Dissela, Marion Koopmansové, odstupujícího premiéra Rutteho, odstupujících ministrů Kaaga, De Jongeho, Hoekstry a Kuiperse a Diederika Gommerse.

Předvolání je pro vlastenecký nizozemský lid startovním signálem k odhalení korupčního projektu „Covid-19: Velký reset“ a všech osob s ním spojených, píše ve svém zpravodaji nadace Recht Oprecht.

„Tímto oficiálně zahajujeme hlavní jednání. To znamená, že obviněný se musí dostavit k soudu v Leeuwardenu za účasti obhájce.“

Za dobu existence dnešní společnosti nebyl celý nizozemský stát jako právnická osoba, premiér a další významní ministři nikdy současně předvoláni k hlavnímu líčení za spáchání těžkých trestných činů proti žalobcům a celému nizozemskému lidu,“ uvedla nadace.

„Nyní, když existuje jedinečný občanskoprávní případ, budou samozřejmě všechny noviny a zpravodajské relace doma i v zahraničí upozorňovat nizozemský lid na tuto velkou novinku….. Kupodivu se však mainstreamová média budou držet zpátky.“

Společnost Recht Oprecht předala všechny známé informace o předvolání médiím. Ta zatím nereagují. „Už jen to ukazuje, jak zkorumpované jsou instituce i v Nizozemsku“.

Podle nadace má tato situace velkou výhodu: podvodný a zkorumpovaný projekt „Covid-19: Velký reset“ přiměl mnoho upřímných Nizozemců uvědomit si současný stav světa a mnoho dalších nevinných Nizozemců přivedl do stavu, kdy si uvědomili, že v zemi není vše v pořádku.

Řekl, že soud se nyní musí „dostat k jádru“ všech předložených faktů a zvážit je. „Tímto způsobem bude odhaleno jádro zkorumpovaného projektu Covid-19: Velký reset a ti, kteří jej realizovali, budou přímo pohnáni k odpovědnosti za obrovské škody, které způsobili nizozemskému lidu.

Převzato z UNCUT-NEWS

https://tadesco.org/v-nizozemsku-zacal-soudni-proces-proti-covid-zlocinum-a-schwabovu-velkemu-resetu/