Viděli jste předvolební debatu Trumpa s Bidenem? Tu debatu, ve které Američané masově zjistili, že jim vládne senilní dement? Jak se po ní vyděsily špičky demokratů, že teď už jim starce těžko někdo zvolí, ale vlastně nemají jinou variantu, protože ještě předevčírem všichni američtí libtardi svorně šířili narativ, že Biden ještě dělá stojky a kotrmelce? Zkrátka a dobře, byl to masakr a stojí za to to vidět i když neumíte anglicky. Včerejší debatě rozuměli Číňané i Maďaři, Eskymáci i Etiopané.

Brežněv byl svého času proti Bidenovi ještě gigant tělesných i duševních sil. Trump si to potměšile užíval , tentokrát neměl se svým soupeřem žádnou práci.

V USA nastal docela solidní poprask, oni si totiž opravdu mysleli, že jsou velmoc číslo jedna nad kterou není, mají skvělou demokracii a úžasný systém brzd a protivah. Teď najednou zjistili, že jim vládne živá mrtvola, že si ho sami zvolili a že celá jejich Amerika začíná vypadat podobně neschopně a hloupě, jako Biden samotný. Celou veřejnou debatu o prezidentu zombíkovi nechám na Američanech samotných. Oni podobnou studenou sprchu potřebovali jako sůl. Potřebovali v přímém přenosu vidět, kam vede liberální demokracie.

Nicméně, pár otázek bych měl. Ne na Američany. Jejich prezident – jejich problém. Já bych se hrozně rád zeptal našeho Blyštivého Péti, jaká vlastně byla ta jeho návštěva v Bílém domě.

Tak co, Péťo, jaké to bylo? Fotky byly pěkné, viděli jsme video, kde mluvíš anglicky jako žáček první třídy, ale řekni nám, jaký sis odnesl dojem z Bidena? Jaké to bylo, popovídat si s exhumovanou mrtvolou? Dozvěděl ses důležité a zajímavé věci? Nebo sis prostě jel pro prestižní fotku s americkým vůdcem a bylo úplně jedno, že blekotá totální nesmysly, kterým nikdo nerozumí? Instruovali tě předtím, než tě k němu pustili, aby ses nedivil, že bude mluvit z cesty?

Heleď, jsi premiér, mělo by ti to myslet, řekni, kdo je skutečný americký prezident? My, dezoláti, tomu říkáme Kolektivní Biden, ale třeba jsi nebyl úplně tupý, i když jsi se usmíval jak totální mimoň… třeba ses tam trochu porozhlédl, kdo ve skutečnosti vede americkou politiku? Nebo jsi byl tak sakcefl z Oválné pracovny, že kdyby ti představili šimpanze, tak bys mu potřásl pravicí?

Řekni, neměl jsi po rozhovoru s Bidenem pocit, že jsi vsadil na poněkud chromého koně? Tvoje setkání se senilním dědkem stálo čtyři sta miliard korun za stíhačky. Jaký jsi z toho měl dojem? Neříkej mi, žes odjel domů s vírou v dokonalý skvělý Západ, který už brzy vyhraje nad Ruskem i Čínou a Biden je toho důkazem.

Nebo proto jste museli do ústředí CIA? Aby vám tam vysvětlili, jak to s americkým prezidentem teď je, ale on Českou republiku nemá na starosti, tu řeší rovnou tajné služby přes omedailovaného Koudelku?

Nemáš Péťo tak trochu pocit, že jsme s takovým spojencem poněkud v prdeli? Nebo sis toho ani nevšiml, protože mentálně jste na tom stejně, prostě vám jen nahrají příslušné fráze a vy je odříkáváte? Nebo tě to vlastně nijak nepřekvapilo, protože podobných panáků je mezi světovými elitami víc a tak je to úplně normální?

Řekni, Péťo, máš fotku s Bidenem pověšenou v kanceláři? Dva světoví lídři, takřka srovnatelného významu… a srovnatelné ynteligence… Máš důvěru v NATO, kde hraje roli Biden? Máš důvěru v mezinárodní řád založený na pravidlech, nad kterým bdí Biden? Máš důvěru, že tě Biden nehodí přes palubu, až tady všechny lidi doženeš k revoluci? Jak asi vypadají vrchní mocenská patra, která si pěstují stařečka na drogách? Myslíš, že se od takových něčeho naděješ?

Sakra vždyť ani ten Niger si už z USA nic nedělá… A už chápu, proč chce Putin v Bílém domě raději Bidena než Trumpa. Myslím, že všichni nepřátelé Ameriky tam chtějí Bidena a pokud mají nějaké páky na to, tomu pomoci, rozhodně to udělají.

Babiš jezdí za Trumpem, Orbán jezdí za Trumpem… jen Fiala má radost ze setkání se senilním dědkem a všude se s tím chlubí. Já vím, nevyvíjí se to dobře, ale to jen dokazuje, že jsi na správné cestě, že? Ano, ano, Biden není ideální, ale nikoho jiného vy liberálové nemáte.

Víš, Péťo, já si ještě tak nějak pamatuju, jak vypadaly poslední roky Sovětského svazu… tam také přibývalo neschopných gerontů tak dlouho, až to raději sami… byli rozpuštěni. Ano, takhle jsem to chtěl napsat.

AUTOR: Vidlák

ZDROJ

Poznámka:

Přijde doba, kdy se celý ten zaprodaný herecký tým i celá banda jejich poskoků bude hanbou propadat…

a taky se možná budou propadat i nějaká ta dvířka pro hanebníky? Nu což… každému co si zaslouží…… 😉😉😉