Divize kriminálního vyšetřování americké armády v pátek zatkla Deep Statera a okresního prokurátora okresu New York Alvina Bragga na základě obvinění z velezrady a zasahování do voleb poblíž jeho domova – vlastní jich několik v historické čtvrti St. Nicholas v New Yorku, známé také jako Striver’s Row. Uvedly zdroje z kanceláře generála Erica M. Smithe Real Raw News.

Pokud spravedlnost zvítězí, Bragg bude brzy žít v jiné dimenzi – v cele smrti v internačním zařízení Camp Delta v zálivu Guantánamo pro vězně Deep State.

White Hats, řekl náš zdroj, pronásledovali Bragga ode dne, kdy vyzval velkou porotu sympatizantů Deep State, aby obvinila prezidenta Donalda J. Trumpa z vykonstruovaných obvinění, jejichž cílem bylo jeho uvěznění nebo, pokud se to nepodaří, poškození Trumpových šancí stát se v roce 2024 Republikánský kandidát – plán, který se nadále obrací proti proudu, když se za obleženého prezidenta shromáždí větší počet občanů.

Bragg, dodal, vypadl z radaru White Hats krátce poté, když ho Deep State nahradil přesvědčivým dvojníkem, který se objevil místo něj na tiskových konferencích a televizních přenosech. Dvojník sdílel Braggovy kulaté rysy a byl vycvičen, aby napodoboval jeho chůzi, způsoby a řeč. Skutečný Bragg se někam ukryl, což byl výkon nanejvýš zázračný na obézního obra plného želatinového sádla, které se při chůzi vrtí a nedokáže udělat tři kroky, aniž by chroptěl, funěl a zastavil se, aby popadl dech. White Hats podobné podobizny ignoroval, aby neukázal svůj plán, zatímco trpělivě čekal, až se Bragg objeví z jakékoli skrýše. Historie ukázala, že Deep Staters nenávidí, když je jejich psovod omezuje a nakonec se vždy objeví na veřejnosti. Stesk po domově a dvojnících, kteří si připisují zásluhy za úspěchy Deep Staters, jsou důvody, proč se Deep Staters vracejí na místa činu.

“A právě tehdy jsou nejzranitelnější,” řekl náš zdroj. “Bragg je zvláštní druh hlupáka.” Myslel si, že je nezranitelný a šel nám přímo do rukou.”

CID, řekl, sledoval tři Braggovy nemovitosti několik měsíců, během kterých viděli alespoň jednoho Bragga podvodníka přicházet a odcházet, jako by byl pánem domácnosti, láskyplně a uctivě pozdravil skutečnou Braggovu manželku Jamilu Pontonovou, po návratu do Striver’s Row každý den po práci. Nadšeně se vítali, objímali a líbali na prahu domu.

„Je to dost choré a jsme si jisti, že manželé Deep Staters jsou v hracím plánu. Jsou spolu 20 let, takže není zatraceně možné, že by se nechala zmást dvojníkem. Žádný není tak dobrý. Kdyby to byl klon, no, možná, ale většina z nich nemá žádné genitálie,“ uvedl náš zdroj.

Na otázku, zda White Hats někdy viděl manžela Deep Statera zapojeného do bezohledných chtíčů s tělesným dvojníkem nebo klonem, odpověděl: „Ne osobně. Kdybych to udělal, musel bych si vypíchnout oční bulvy. Nechci v mé hlavě představu toho tlustého sráče, skutečného nebo ne, u sexu. Bylo by to něco, co byste nemuseli nevidět. A teď, když máme Bragga, už nemusíme nahlížet do jeho oken.“

V pátek v 7:00 sledovací tým CID viděl, jak falešný Bragg v modrém pruhovaném obleku a oxfordských botách opustil dům, nastoupil do auta a jel směrem k centru Manhattanu. O čtyřicet minut později zastavil před domem Cadillac Escalade a vystoupil Bragg ze sedadla spolujezdce. Tento Bragg však měl na sobě úhledný  oblek a luxusní boty. CID nemohl identifikovat řidiče, protože okna auta měla tmavý odstín. Vyšetřovatelé dovolili vozidlu odjet a poté se přesunuli proti Braggovi, než se dostal k předním dveřím.

Bragg si všiml vyšetřovatelů a pokusil se zmizet, ale zhroutil se na zem v křečích, když ho zasáhly čtyři tasery do zad, hrudníku, krku a obličeje. CID Bragga, jehož baňatá zápěstí byla příliš velká na pouta, zavázal zipem – a povalil jeho mohutné tělo na zadní sedadlo SUV, které se se skřípěním brzd zastavilo, jakmile Bragg dopadl na zem.

Náš zdroj řekl, že White Hats mají ohromující, nevyvratitelné důkazy dokazující, že Bragg je vinen z velezrady a volebního podvodu, a že viceadmirál Darse E. Crandall je zveřejní u vojenského tribunálu Deep Stateru.

V následném sledování zdroj potvrdil, že muž ve vazbě je skutečný Alvin Bragg a že jeho dvojník bude také zatčen co nejdříve.

https://realrawnews.com/2024/06/alvin-bragg-arrested/