V Bruselu dostali vysocí úředníci strach, že nejnovější odhalení médií, že Nord Stream vyhodili do luftu “nějací Ukrajinci”, bude mít špatný vliv na pro-válečnou morálku v Berlíně! Podle tajného dokumentu, který v Bruselu včera uniknul na veřejnost, chce už každá čtvrtá německá firma zavřít výrobu, a odstěhovat se z Evropy! Německé odborové svazy IG Metall, IG Bau, IG Bergbau, IG Chemie und Energie, a další napsali otevřený dopis vládě, že masovou nezaměstnaností bude postižen zejména ocelářský, chemický a stavební průmysl!

Podle textu dopisu: Klíčová průmyslová odvětví, jako je chemický sektor, mají vysoké energetické nároky. Zároveň stojí na začátku téměř všech průmyslových procesů s přidanou hodnotou a vysokými platy. Pokud zavřou závody a přemístí výrobu kvůli vysokým nákladům na elektřinu, je to první krok k deindustrializaci v Německu. Odboráři po vládě požadují okamžité zajištění průmyslové ceny elektřiny, která umožní konkurenceschopnou výrobu v Německu. Jinak výroba oceli, hliníkárenský průmysl a další energeticky náročná odvětví z Německa dříve nebo později zmizí. Přímo i nepřímo by tak byla ovlivněna existence stovky tisíc pracovních míst.

Německé odbory stejně jako průmyslníci požadují hlavně toto: Je nezbytná průmyslová cena elektřiny, která bude stejná jako v jiných regionech světa. A to bez Putina nejde!

Úplně jinak to vidí Jan Lipavský od Pirátů. Podle něj má celá Evropa raději zkrachovat, než aby byl uzavřen mír! Realita je přitom prostá, bez levné elektřiny nemůže žádná Evropa existovat, a ani jeden z fialových géniů zatím nepřišel na způsob, jak levnou elektřinu pro Evropany zajistit bez Ruska! V Česku se proto vymýšlejí nejrůznější mediální kampaně – inaugurace, bitva o penze – jen aby se nemusela řešit podstata problému – bez levné elektřiny zkrachuje průmysl – bez průmyslu nebudou lidé vydělávat peníze – a tak nebude ani na zdravotnictví, ani na úředníky ani na penze! Piráty je třeba poslat do pekla rychleji, než zařídí peklo pro Čechy.

Minulý měsíc, když se v Bruselu diskutovalo z čeho financovat poválečnou Ukrajinu, tak ukrajinská místopředsedkyně vlády a ministryně hospodářství Julia Svyrydenko, oznámila, že Kyjev požaduje po Bruselu vytvoření nezbytných podmínek pro návrat všech, kteří uprchli z Ukrajiny do bezpečí. Potřebujeme, aby se všichni vrátili, a aby se zapojili do úsilí o obnovu a rekonstrukci Ukrajiny! Bez milionů Ukrajinců, kteří prchli do EU, Ukrajina zkrachuje, nezaplatí své dluhy, a ani nebudou lidé, kteří by ji obnovili. Kyjev teď chce své zatoulané ovečky zpět! A Brusel, který jinak nevyhostí ani jednoho Syřana, nebo Afgánce, ať provedou cokoli, držel na požadavky, abychom Kyjevu vrátili jeho Ukrajince, pusu! Brusel tak jenom dokazuje, že mu nejde nikdy o spravedlnost, ale pouze jeho o špinavé kšefty! Podle zpráv z vyšetřování se už hlavní mafiánská pračka přesunula díky imigraci z Itálie do trojúhelníku Brusel – Amsterdam – Duisburg, a s ní i násilná kriminalita!

Hlavní událostí dneška bude Nová barevná revoluce v Gruzií! V noci na dnešek bylo v Gruzii horko, tekla krev, a Brusel i Kyjev se radovaly, že se Tbilisi přidá do boje proti Rusku! Podle zpráv z časného rána (02.30 SEČ, 04.40 ruský čas) se policii podařilo demonstranty s použitím gumových projektilů rozehnat. Demonstrantům se nelíbí, že v Gruzii bude platit zákon, podle kterého se každá neziskovka, která dostává více jak 20% peněz z ciziny, musí zaregistrovat! Bruselu už oznámil, že jde o nebezpečný pokus prosadit Putinův zákon v Gruzii, a že zákonný požadavek, aby neziskovky hlásily, kdo je platí, odporuje všem základním normám EU! Politické neziskovky jsou prostě nedotknutelné, ať to stojí, co to stojí!

 

AUTOR: Michael Svatoš

https://cz24.news/tajna-zprava-eu-nemecko-se-chysta-spojit-s-putinem-ukrajince-je-treba-poslat-zpatky-domu/