Události v Izraeli jsou ve všech ohledech akcí, při níž se chazarští mafiánští zločinci snaží vyhnout zatčení a soudu za válečné zločiny. Snaží se také rozpoutat třetí světovou válku, aby se dostali z vězení. Jsou však odsouzeni k neúspěchu.

Abychom však pochopili, co se skutečně děje, musíme ustoupit a podívat se na celkový obraz, protože to, co se děje, je skutečně biblické. Je to konec mnohatisíciletého pokusu satanského kultu o zotročení lidstva. Jde také o osvobození židovského národa z tisíciletého babylonského otroctví.

Začněme tím, že nikde v Bibli není zmínka o Davidově hvězdě. Nazývat ji tak je urážkou skutečných potomků krále Davida. Je to proto, že ve Skutcích 7,43 a v Amosu 5,26 je zmíněna jako hvězda obětního kultu Molocha a Satana, zapřisáhlých nepřátel krále Davida.

David nikdy neměl hvězdu:

Jasným důkazem, že máme co do činění se starobylým satanským kultem, bylo zabavení svitků Tóry zdobených satanskou iluminátskou symbolikou, které byly ukradeny z 2000 let starých Satanových synagog v Sýrii.

Poté, co vyšetřovatelé jeden svitek opatrně rozluštili, objevili obrázek beraní hlavy uvnitř něčeho, co vypadá jako pentagram. V roce 2018 bylo v Sýrii nalezeno více Tór se satanskou symbolikou, jako je démon Bafomet, iluminátské trojúhelníky s vševidoucím okem, krevní msta, hadi, kabbalistická znamení rukou, sovy a mnoho dalších věcí. Mimochodem, je zajímavé, že Rockefellerové jsou potomky syrských Židů.

Turecká policie nalezla ukradené svitky židovské Tóry zdobené satanistickou iluminátskou symbolikou:

Tento kult ovládá společnosti a nutí je pracovat proti zájmům vlastních lidí. Chcete-li pochopit, co se již dávno stalo západní křesťanské společnosti a Židům, podívejte se na toto osmiminutové video, které ukazuje parazitickou vosu při práci.

Vosy nejprve ovládnou mozek svého hostitele tím, že mu vstříknou chemické látky způsobující rozkoš, aby je přiměly přijmout parazity. Parazité pak začnou využívat svého hostitele, dokud nejsou připraveni ho ovládnout a vysát, než se přesunou k jinému hostiteli. (ODKAZ)

Je to přesná metafora toho, co se stalo Spojeným státům a mnoha dalším západním zemím.

Když jsem poprvé požádal Asijské tajné společnosti, aby pomohly osvobodit Západ, řekl jsem jim: „Nikdy byste nás (v HDP) nepředstihli, kdybychom se nenakazili těmito parazity.“ Byli varováni, že jsou připravováni jako další hostitelé.

Polská rozvědka nám poskytuje dobrou případovou studii z knihy S. Wysockého „Židé v dějinách Polska“ o tom, jak se rozvrací společnost.

Vyčlenění židovského státu z polských zemí navrhoval mimo jiné již v 18. století Jakub Frank. „Bratři a souvěrci! Potřebujeme, aby se země stala naším královstvím (…). Snažte se postupně odstranit Poláky ze všech důležitějších pozic a soustředit všechny nitky společenské moci v našich rukou. Vše, co patří křesťanům, by se mělo stát naším majetkem, Izraelská unie vám k tomu poskytne potřebné prostředky. K uskutečnění plánu vyrvat rozhodujícím způsobem Halič křesťanům se přihlásili všichni naši boháči za nemalé částky. Dá je baron Hirsch, dají je Rothschildové, Bleichredové, Mendelsonové a další (…)“.

Další věc, kterou je třeba pochopit, je, že jsou ochotni v případě potřeby převzít společnost na mnoho století, aby zabránili svému hostiteli uvědomit si, co se děje.

Například nedávná pandemie a zločiny spojené s očkováním byly plánovány více než sto let dopředu. Začalo to tím, že Rockefellerové ovládli lékařské asociace už v 19. století. Existovala také zpráva popisující plánovanou pandemii, kterou v roce 1975 vypracovala Rockefellery kontrolovaná Světová banka.

To, co se nyní děje v Izraeli, Gaze a jinde, bylo plánováno nejméně sto let. Zednář Albert Pike to napsal před první světovou válkou:

Třetí světová válka musí být vyvolána využitím rozdílů… mezi politickými sionisty a vůdci islámského světa. Válka musí být vedena tak, aby se islám (muslimský arabský svět) a politický sionismus (Stát Izrael) vzájemně zničily….Vyvolá… hrozivé sociální kataklyzma… Pak všude občané… vyhladí tyto ničitele civilizace a zástupy, zklamané křesťanstvím,… přijmou pravé světlo prostřednictvím univerzálního projevu čistého učení Lucifera.

Takže události v Gaze, masové vraždění prostřednictvím očkování, obrovský příliv migrantů ve vojenském věku na Západ, zhroucení společenského řádu v USA atd. jsou součástí dlouhodobého plánu na zotročení lidstva.

  1. Fakt: Rothschildové vytvořili Izrael.
  2. Fakt: Rothschildové vlastní centrální banky i samotné peníze.
  3. Fakt: V prosinci 2019, kdy byl vyhlášen COVID-19, stál Jacob Rothschild se satanistickou čarodějnicí Marinou Abramovičovou před obrazem nazvaným „Satan svolává své Legie“.

Tento plán nyní selhává, protože lidé se probouzejí. Vědí, že žádná americká ani jiná západní vláda neexistuje. Existuje pouze chazarská mafie a světové vlády, které ovládají.

To se definitivně blíží ke svému konci. Vysoce postavení představitelé zpravodajských služeb Mossad, MI6, zednářů z P3 atd. se dohodli, že zabrání plánované třetí světové válce pomocí přesných atentátů a zatýkání nejvyšších satanistů. Lidé jako Klaus Schwab Rothschild, David Rockefeller ml. nebo Bill Gates jsou pouze veřejnými tvářemi tajných kontrolorů. Právě tito tajní kontroloři, jejichž jména z bezpečnostních důvodů neuvádíme, jsou terčem útoku spolu se svými nastrčenými osobami typu Billa Gatese.

To se říká i veřejně. Ruský prezident Vladimir Putin označil Schwaba za „globalistického teroristu“, který drží lidstvo jako rukojmí. V projevu v Soči varoval, že dny této elity jsou sečteny. Putin se domnívá, že globalisté, včetně Schwaba, jsou „legitimními vojenskými cíli“, protože se snaží nezákonně uchvátit moc.

Schwab samozřejmě šílí. Jeho Světové ekonomické fórum vyzývá světové vlády, aby sledování nebo sdílení alternativních médií na internetu považovaly za „trestný čin“.

WEF ve svém memorandu vyzývá své mladé globální lídry, aby položili základy k tomu, aby veřejnost opět začala důvěřovat mainstreamovým médiím. Součástí tohoto donucení je i kriminalizace konzumace nemainstreamových zdrojů.

Jinými slovy, ztratili schopnost ovládat světový narativ a vědí, že to znamená jejich zánik.

Události v Izraeli mají také odvést pozornost od porážek ChM na všech frontách.

  • Hunter není ve zprávách.
  • Hranice nejsou ve zpravodajství.
  • Ukrajina není ve zpravodajství
  • Drama mluvčího není ve zprávách.
  • Bidenova zločinecká rodina není ve zprávách.
  • Celosvětová invaze nelegálních přistěhovalců není ve zprávách.
  • Hrozná ekonomika není ve zprávách.

Už to chápete?

Další věc, kterou je třeba zmínit, je, že jsme kontaktovali japonské diplomaty a izraelské občany, kteří jsou skutečně v Izraeli, a ti se shodli na tom, že většina toho, co vidíme ve zprávách, je falešné a je organizováno zvenčí.

Zde je vyjádření zdroje z Mossadu: „Situace mezi Izraelem a Gazou je pozastavena. Jak jste řekl, musí probíhat spousta jednání na vysoké úrovni mimo zemi, tato operace je řízena zpoza hranic Izraele.“

Zde je několik důkazů, že máme co do činění s masivní BS bouří:

Izraelský ministr Benjamin Netanjahu prohlásil: „Teroristé Hamásu svazovali, upalovali a popravovali děti. „Jsou to divoši. Hamás je ISIS.“ (ODKAZ)

Pokud to nevíte, ISIS je zkratka pro izraelskou satanskou zpravodajskou službu (Israel’s Satanic Intelligence Service); nezaměňovat s židovským Mossadem.

Další, Izraelský prezident Herzog říká: „Od holocaustu (zápalná oběť Satanovi) nebylo zabitých tolik Židů za jediný den.“

Tehdy izraelský ministr obrany Yaov Gallant řekl vojákům připravujícím se na pozemní invazi do pásma Gazy: „Zrušili jsme všechna pravidla války. Naši vojáci nebudou za nic zodpovědní. Nebudou existovat žádné vojenské soudy.“ Tak daleko nezašel ani Adolf Hitler.

Není divu, že mezi protiizraelskými demonstranty byl spatřen nápis „Izraelská vláda zahanbuje Hitlera“.

Pokrytectví ChM je nyní všem na očích. Pro případ nedorozumění, když to dělá Rusko Ukrajině, je to válečný zločin. Ale když to udělá Izrael Gaze/Palestincům, je to v pořádku? Je tosatanská ChM v akci.

Korporátní propagandistická média také ztratila veškerou zdrženlivost. New York Times zveřejnily fotografii „ukřižovaného dítěte“, aby ospravedlnily zabíjení palestinských dětí! To bylo okamžitě vyvráceno: Podívejte se na americký (kanadský) typ elektrické zásuvky na fotce.

Vládní odhalení: bezostyšné klamání důchodců starších 60 let…
Důchodce, kteří mají děti a vnoučata, čeká velké překvapení

Také novinářka CNN Sara Sinderová, která ve vysílání oznámila, že „kojenci a batolata byli nalezeni s uříznutou hlavou“, se nyní omluvila za šíření dezinformací.

Jiným příkladem je falešná fotografie „hrůz Hamásu“ vytvořená umělou inteligencí, kterou sdílel americký publicista Ben Shapiro a sám izraelský premiér, na níž byl původně zobrazen pes.

Vidíme také falešné video, na kterém se lidé údajně snaží proniknout do Izraele na libanonsko-izraelské hranici.

V dalším případě se Ursula von der Leyenová z EU vrhla do „protiatomového krytu v Izraeli“ jako součást divadla šíření strachu, které se hraje pro ovce.

Jde o to, že jak jsme zmínili minulý týden, ChM křičí tak často, že jim už nikdo nevěří.

Podle průzkumu deníku Jerusalem Post 86 % Izraelců viní z masakru Hamásu vládu a tvrdí, že Netanjahu musí odstoupit.

„Víme, že Egypt varoval Izraelce tři dny předem, že k takové události může dojít,“ řekl Michael McCaul, předseda zahraničního výboru Sněmovny reprezentantů USA.

Nyní bylo potvrzeno, že Netanjahu nařídil izraelské armádě, aby se během invaze Hamásu na 7 hodin zastavila.

Izraelská armáda ví, že tyto pokusy vyprovokovat válku se sousedy Izraele by byly sebevražedné. V případě války na Blízkém východě by měl Izrael velké problémy. Jeho 170 000 aktivních vojáků by čelilo přibližně 1,6 milionu vojáků z Gazy, Západního břehu Jordánu, Libanonu, Sýrie, Egypta a Íránu.

Naštěstí pro Izrael jeho sousedé na lživé psychodrama ChM neskočí. Dokonce ani Hizballáh, nejbližší spojenec Hamásu, se nepokusil „otevřít druhou frontu“.

Místo toho se Židé konečně pomstí svým satanským pánům, na co už dlouho čekali. Americký investigativní novinář Seymour Hersh, držitel Pulitzerovy ceny, s odvoláním na nejmenovaného „veterána izraelského národního bezpečnostního aparátu, který má interní informace“, tvrdí, že „Netanjahu skončil. Je to chodící mrtvola. V úřadu zůstane jen do té doby, než se přestane střílet… Možná ještě měsíc nebo dva.“

Toto se píše na sociální síti Truth Social:

Bibi Netanjahu je operativním šéfem chazarské mafie.

Chazarská mafie (ChM) je celosvětový syndikát organizovaného zločinu, který se hluboce infiltroval do politických institucí Spojených států amerických a zmocnil se jich. (ODKAZ)

Naše vlastní zdroje z Mossadu tvrdí, že původní Netanjahu je dávno pryč a že jeho avatar a ti, kdo ho ovládají, „velmi brzy“ zmizí.

Podle zdrojů ze CIA budou prezidentský avatar Joe Bidena a jeho páničkové také brzy odstraněni.

Další věc, kterou je třeba připomenout, je, že ukrajinská operace skončila pro ChM totální porážkou. Nyní dochází k masové kapitulaci ukrajinských vojsk, protože plán na vytvoření velkého Chazarska se hroutí.

Nyní Oleksij Mykolajovyč Arestovyč, bývalý důstojník hlavního ředitelství rozvědky Ukrajiny přiznává: „Národní idea Ukrajiny je postavena na lži.“

Tato mapa mimochodem ukazuje, co ChM plánovala pro Rusko. Měli se poučit od Hitlera a Napoleona, aby si s Ruskem nezahrávali.

Američané nyní přestali tyto lži financovat. Jak říká plukovník Douglas MacGregor o velkém lidovém hnutí, které vede: „Už nás nebaví poslouchat tyhle řeči o republikánech a demokratech. Sdružujeme Američany, kteří sdílejí naše větší tradiční hodnoty, jako je zpravodajství založené na faktech, Bůh, země a rodina. Chceme ukončit nesmyslné intervence v zámoří a obnovit právní stát. Dopřáváme sluchu zločincům a to ničí naši společnost.“

Americká armáda vám kryje záda, plukovníku.

Stejně tak i odboráři z United Auto Workers. Ve středu uzavřeli největší továrnu Fordu (F.N) na světě a bez varování zastavili výrobu lukrativních pickupů, což pro Ford znamenalo ránu, která by mohla rychle ohrozit celoroční zisky automobilky.

Bojují proti krádeži peněz těžce pracujících Američanů ze strany ChM. V posledních čtyřech letech vzrostly zisky automobilových společností o 65 %, zatímco mzdy zaměstnanců automobilek nedokázaly držet krok s inflací a vzrostly pouze o 6 %. Generální ředitelka General Motors Mary Barraová si v roce 2022 vydělala téměř 29 milionů amerických dolarů, což je 362násobek průměrné mzdy zaměstnance GM. „Panuje pocit, že systém je zásadně nespravedlivý vůči zaměstnancům, kteří odvádějí veškerou tvrdou práci,“ řekl CBS News Harry Katz, profesor kolektivního vyjednávání na Cornellově univerzitě.

Systém dluhového otroctví ChM se hroutí. Největší americké banky pokračují v zavírání poboček po celých Spojených státech: Bank of America v prvním říjnovém týdnu zrušila 21 poboček, Wells Fargo jich zavřela 15, zatímco US Bank a Chase ohlásily uzavření devíti, resp. tří poboček. Celkem bylo v jediném týdnu mezi 1. a 7. říjnem uzavřeno nebo mělo být uzavřeno přibližně 54 poboček.

Farmaceutický průmysl se také hroutí. Pouze dvě procenta Američanů si vzala novou „vakcínu“ proti Covidu. Akcie společnosti Pfizer se dostaly na desetileté minimum a lze se vsadit, že firma brzy přestane existovat, zatímco její manažeři budou posláni do vězení za válečné zločiny.

Tajné dokumenty, které získala ruská armáda, jasně ukazují, že Dohertyho institut v Austrálii je spojen s ukrajinskými laboratořemi na výrobu biologických zbraní!

Nová oficiální studie z Japonska došla k závěru, že všechny varianty Covidu byly vytvořeny v biolaboratořích a záměrně vypuštěny na veřejnost.

Japonská policie nyní vyšetřuje válečné zločiny ministerstva zdravotnictví a sociální péče, farmaceutických společností a jejich kontrolorů z ChM. Totéž se děje ve Spojeném království. Procesy s válečnými zločinci jsou nyní jisté.

ChM samozřejmě neodejde bez boje. V pohotovosti jsou tajné armády stovek tisíc mužů ve vojenském věku, kteří mohou v USA a v Evropě způsobit spoušť. ISIS má obrovskou přítomnost ve Venezuele a mnoho Venezuelanů překračujících široce otevřenou hranici USA jsou ve skutečnosti bojovníci ISIS.

Veterán britské armády tvrdí, že do hotelů pro migranty ve Spojeném království jsou dodávány záhadné kontejnery, které dodala OSN.

Nyní se k chaosu hlásí i falešný ChM papež František s gumovou maskou, když říká, že Izrael má právo se bránit. Nezmiňuje se však o tom, že Izrael se musí bránit před satanisty, nikoli před svými arabskými sousedy.

Nyní se křesťané brání. Arcibiskup Carlo Vigano označil falešného papeže za heretického papeže a infiltraci autentické katolické církve zednáři z hlubokého státu, kteří se plánují oddělit do „nové církve“, která by šla ruku v ruce s novým světovým řádem. Zcela se postavili proti všem morálním naukám a nyní povolují sňatky „sodomitů“ a také chrání své pedofily před trestním stíháním.

Zatímco Západ bojuje se svou satanskou nákazou, zbytek světa ho nechává žrát prach, mimo jiné tím, že zahájil vodíkový věk prakticky bezplatné energie.

Indie a Saúdská Arábie podepsaly memorandum o porozumění týkající se propojení sítí, ekologického, čistého vodíku a dodavatelského řetězce v této oblasti.

Čína právě spustila na vodu demonstrační loď s vodíkovými palivovými články Sanxia Qingzhou 1 (Three Gorges Hydrogen Boat No. 1), která dokončila svou první plavbu.

Tento týden se většina světa účastní čínského fóra Pásmo a stezka (součást projektu novodobé hedvábné stezky).

Pokud tedy Západ neodstraní své satanské parazity, je jen otázkou času, kdy se budeme všichni hlásit k čínským šéfům.

Zdroj: benjaminfulford.net

https://tadesco.org/stejne-jako-neuspesni-bankovni-lupici-se-chazarska-mafie-zmocnuje-rukojmich-v-zoufale-snaze-vyhnout-se-soudu/